Brejost pomoč

Ziga000 · 24854

Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 11 Maj 2015, 20:17:57
Grozni ste



Ziga000

  • *
    • Prispevkov: 32
    • Točke: 0
Odgovori #61 : 16 Maj 2015, 13:55:11
Škoda besed taki pač ste :) se vam ne da nič če pa človek prosi za pomoč kr mu je to čisto tuje in ja priznal sem napako se je zgonila pa kaj čem zdaj naredit druga kot pa probat po svojih močeh naredit kar je treba zaradi psice in mladičkov sem vzel dopust da sem lahko vsaj to postoril vi pa me pluvate.. prilagam slikico



barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...

xmark9x

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #63 : 16 Maj 2015, 23:08:26
Zdaj pa že pravocirate, nekdo je vam dežurnim babam v temi o akitah prav lepo povedal..
Drugače pa fletn knedl :)



barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #64 : 17 Maj 2015, 00:18:56
Kaj to mislis name, da provociram?! S cim? Z nasvetom iz izkusenj?

Ce pravis, da jaz provociram, pa sedaj zate vprasanje: "Zakaj sem svetovala strizenje krempeljckov?" Sta vsaj 2 odlicna razloga za to. No, da slisim!


Ziga000

  • *
    • Prispevkov: 32
    • Točke: 0
Odgovori #65 : 17 Maj 2015, 00:50:52
Vi kar napadajte :) upam da ponoči mirno spite :) pa

lp



barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #66 : 17 Maj 2015, 08:27:49
S cim napadam? Z nadveti? Prosim razlago!

Ker znanja ocitno nimate nikakrsnega (tudi ne xmark, kar je ocitno...)... od zacetka, pa do oskrbe legla. Se tezko vam je postrici kremplje mladickom... "buhpomagi" vasim psom, ker znanja izgleda da ne iscete...


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #67 : 17 Maj 2015, 09:23:08
Kremplje se mladičlom striže zato, ker sicer spraskajo psico - zdaj trenutno mogoče še ne, ko so malce večji pa prav gotovo. Sicer to pri enem ali dveh mladičih ni tako izrazito, pri večjem leglu pa lahko psico oderejo do krvi. In ja, mladič na sliki ima res predolge kremplje.
Zakaj postavljate vprašanja in dajete gor slikce? zato, da bi vsi vzdihovali oh in ah, kako ljubki mladički in kako prekrasen lastnik ali zato, da bi se kaj koristnega naučili?


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #68 : 17 Maj 2015, 11:56:48
Nisem imela namen nič napisat tule, ampak, če so za nekoga nasveti provociranje, zakaj prosi zanje? Ljudje namenjajo čas in svoje izkušnje ter znanje zato, da je tisti, ki ne ve niti, da se mu psica goni užaljen, ko se mu napiše med drugim, da ga je usral? Usrali so ga vsi, ki so imeli "ups". To je dejstvo. In dejstvo je tudi, da je v teli temi ogromno nasvetov, ki so in bodo prišli prav vsem, ki bodo v podobnem "plavali". Če se nebi toliko ukvarjali s svojim ponosom, bi bila ta tema tudi čisto normalno berljiva in poučna. Tako pa je treba prebrat 2 strani, da najdemo tiste poste, ki so v redu. In to so ravno tisti, kjer izkušeni svetujejo.

Če bo tale post bral tudi administrator ga prosim, da ga zbriše čez nekaj dni, ker je butasto sploh, da je treba kaj takega napisat.

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #69 : 19 Maj 2015, 06:51:13
Vedno se vsi nekaj naučimo iz tega kar je napisano, človek se uči celo življenje. Nikoli nisem marala ljudi, ki so iskali dlako v jajcu. Vsi vemo, da je napisano vsem v poduk AMPAK, določene osebe napišete določene stvari(sploh grajo) na TAK način, kot da se podira svet. kot da smo določeni ljudje nesposobni, kot ...... :-[ :'( :-\ uglavnem folk mejte se radi, svetujte, ne grajate, nismo vsi vzreditelji pa veterinarji...

lp :)



Runo

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #70 : 19 Maj 2015, 20:35:18
lanabela zakaj nebi smel dat slikce? :)



Panama

  • *
    • Prispevkov: 115
    • Točke: 0
  • Little Dreams come true...
Odgovori #71 : 20 Maj 2015, 07:10:44
Ker so potem določeni forumaši opozorili na predolge krempeljčke. Ampak seveda potem je to provokacija, pa tudi če je dobronameren nasvet. Taki primerki se zadnje čase nekontrolirano množijo, mogoče kakšni zunajzemeljski vplivi?

Be My Sp´Icy Dream-Dreamy
www.mojalbum.com/panama


Runo

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #72 : 20 Maj 2015, 18:02:26
je saj zvedu da so predolgi krempeljčki (če nebi zvedu bog ve kaj bi blo)