VEDNO vrečka na povodcu!

Bretonski.pticar · 6687

Bretonski.pticar

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
: 04 September 2015, 14:21:58
Lep pozdrav Pesjanarji!
Ker ni podnaslova-podteme na to sem se odlocila da bom to pripisala kar k vzgoji mladickev, verjetno ni prav, a se opravicujem nisem vedela kje drugje. Začela sem pri mladicih ker se tukaj vse zacne. Do sedaj sem se naucila, da je na tej strani mnogo koristnih nasvetov iz prve roke, mnogo odgovorjenih vprasanj, mnogo tem o povodcih, prehrani... Pa saj vsi najbrž vemo, da hrana potuje, potuje, potuje in hops je že zunaj. Pri psih prav tako. In najbrz zdaj ze veste da je to tema o pasjih iztrebkih, kajne? Vem, da se najbrz sprasujete, zakaj bi nekdo zelel govoriti o pasjih kakcih, a meni se zdi pomembno. Dragi moji pasji ljubitelji, lastniki in vsi drugi, eno vprasanje: Komu je vsec ko hodi po potki in cop, stopi v pasji drek? Ste odgovorili meni ne? Sem prepricana da to ni vsec 99,9% ljudem, vkljucno s pasjimi lastniki. Torej zakaj potem pustite pasji drekec nekje ob robu potke in si mislite, ah, saj vazno da ni na sredini ceste? Vseeno lahko kdo stopi vanj, mar ne? Moje mnenje je tako: VEDNO IN POVSOD KAMOR VZAMETE SVOJEGA PSA POBERITE NJEGOV IZTREBEK! Morda se slisi smesno in si mislite, ah, jaz ze ne bom pobiral dreka svojega psa. Ce je tako, potem niste odgovoren lastnik. Ko grem jaz s psom vedno poberem za njim, razen ce se podela dalec stran na nekem travniku, kamor sem prepricana, ne bo nobeden stopil. Ta tema je namenjena opozorilu lastnikom psov, naj vedno pospravijo za svojim stirinozcem in tudi zahvala vsem ki to delate. Pobirate? Hvala.
Z vsem spostovanjem, dekle, ki si ne zeli in nobenemu ne privosci stopiti v pasji drek.
Lp

I am suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog that doesn't like a person.
-Bill Murray