Labradorec-vzreditelji

Bretonski.pticar · 12180

Bretonski.pticar

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
: 19 September 2015, 19:11:07
Zdravo, Pesjanarji!

Spet sem tu (spet težim) :P. Tokrat se mi zdi, da bi vas bilo treba kar malo okarati, namreč na forumu obstaja le ENA tema o labradorcih.? ??? No, skratka, odprla sem novo, bolj "svežo" temo, kajti prejšnja je precej stara, sicer še aktualna, a vseeno precej stara. Tokrat me zanima tisoč in ena stvar, vsi lastniki labradorcev; na plano s pripetljaji in dogodki o vaših labradorcih ;). Posebej pa sem to temo odprla, ker me zanima, če veste za kakšne vzreditelje labradorcev v Sloveniji (rodovnik-seveda) in če ja, kar  napišite. Napišete lahko karkoli od nege do vzgoje in drugih stvari.. Tukaj je vse dobrodošlo ;D. Zanima me predvsem zato, ker bi v verjetno v koncu leta 2016 (vem, da je še veliko časa, a nikoli nisi dovoj pripravljen  ::)) kupila Labradorca, ker so mi res zakon psi. Vem, da so tudi lastnike brez izkušenj, a nekaj izkušenj že imam kakor sem vam pisala v prejšnjih temah. Torej, vsi ljubitelji, vzreditelji, lastniki ali pa ne napišite, prosim, kaj mislite, da bi bilo koristno vedeti, ali pa le prilepite slikice svojih šaljivcev.

Pozdrav, :)

Bretonski.pticar

I am suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog that doesn't like a person.
-Bill Murray


GHT

  • Gost
Odgovori #1 : 19 September 2015, 21:22:08
Dobimo čez 3 tedne našo kepico. Tako da slikice bodo kasneje.
Drugače pa psarna s katero sem izredno zadovoljna TYLAH.

lep večer :)



Boo

  • *
    • Prispevkov: 400
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 19 September 2015, 22:35:29
Za vsako pasmo je odprta le ena tema ;)



LiliTheLab

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • Black beauty
Odgovori #3 : 20 September 2015, 10:44:23
Naša žverca sicer nima rodovnika, ampak zato ni čisto nič manj labradorska. Slikce, kako je iz male kepice zrasla v pravo črnuhinjo, pa lahko vidiš tu http://iconosquare.com/viewer.php#/tag/lilithelab/

"Rep psa maha s srcem." (Martin Buxbaum)


Bretonski.pticar

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 20 September 2015, 15:42:03
Dobimo čez 3 tedne našo kepico. Tako da slikice bodo kasneje.
Drugače pa psarna s katero sem izredno zadovoljna TYLAH.

lep večer :)

Super komaj čakam na slikce, ne pozabi jih poslati čim prej ko jo dobite ;)
Lp
Bretonski.pticar

I am suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog that doesn't like a person.
-Bill Murray


Bretonski.pticar

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 20 September 2015, 15:43:28
Naša žverca sicer nima rodovnika, ampak zato ni čisto nič manj labradorska. Slikce, kako je iz male kepice zrasla v pravo črnuhinjo, pa lahko vidiš tu http://iconosquare.com/viewer.php#/tag/lilithelab/

Žal ne morem pogledati slikc, ker nisem uporabnica instagrama.
Lp
Bretonski.pticar

I am suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog that doesn't like a person.
-Bill Murray


Bretonski.pticar

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 20 September 2015, 15:44:26
Za vsako pasmo je odprta le ena tema ;)

Za prekrasne labradorce in glede na starost prejsnje teme sem odprla novo.
Lp
Bretonski.pticar

I am suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog that doesn't like a person.
-Bill Murray


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #7 : 20 September 2015, 16:32:58
Ni potrebe po novi temi, samo zato, ker že dlje časa ni kdo pisal v prvotno temo.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Bretonski.pticar

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 21 September 2015, 19:49:30
Ni potrebe po novi temi, samo zato, ker že dlje časa ni kdo pisal v prvotno temo.

Hvala za skrb, čara
Lp
Bretonski.pticar

I am suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog that doesn't like a person.
-Bill Murray


Bretonski.pticar

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 04 Oktober 2015, 23:06:19
Dobimo čez 3 tedne našo kepico. Tako da slikice bodo kasneje.
Drugače pa psarna s katero sem izredno zadovoljna TYLAH.

lep večer :)

Še zmeraj čakam slikice...čim prej?? hahahaha  ;D :) :D ;) :P 8)

I am suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog that doesn't like a person.
-Bill Murray


AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
Odgovori #10 : 22 Avgust 2016, 00:32:34
Ni potrebe po novi temi, samo zato, ker že dlje časa ni kdo pisal v prvotno temo.

Ohjoj, oprosti, Čara, takrat res nisem vedela, da je za vsako pasmo le 1 tema, zdaj pa vidim da je to logično, saj je tako vse skupaj bolj organizirano.


Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.


Bretonski.pticar

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 22 Avgust 2016, 00:34:55
Ohjoj, oprosti, Čara, takrat res nisem vedela, da je za vsako pasmo le 1 tema, zdaj pa vidim da je to logično, saj je tako vse skupaj bolj organizirano.

Btw, Čara, AslanTheAlabai je moj nov profil :)

Administratorja prosim, da temo izbriše. Hvala.
Lep pozdrav,
Bretonski ptičar.

I am suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog that doesn't like a person.
-Bill Murray