AXA&BAČI

♡melani♡ · 6734

♡melani♡

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
  • RON&AXA&BAČI
: 13 Maj 2016, 22:49:10
No, sama sem odprla temo o mojih dveh kužkih, ki jima je ime Axa in Bači. Obadva sta pasme husky. Imela sem še Rona vendar mi je pobegnil in umrl pri rosnih petih letih.  :'(
Bačija sem dobila včeraj je seveda pasme husky kot sem že povedala. V leglu je bilo sedem mladičkov od tega štiri fantki in tri punčke. No amppak v Bačija sem se takoj zaljubila. Star je dva meseca in en teden in en dan.  8) Z Axo pa se razume odlično. No Axa je bila sestrica od njenega zlatega bratca Rona. Rada te imam Ron  :-[ No pa še slika od enega haskija iz interneta, to ni ne Axa ali Bači ali Ron slika je iz interneta, ker moje slike ne znam naložit.

Bači je zelo podoben temu kužiju.  :D

Ron in Axa moje življenje sta
Bači enako velja za tebe


Keka

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 14 Maj 2016, 08:42:02
Pa daj, kaj je narobe s tabo? Zdaj, ko so te odkrili, da kradeš fotke z neta pa napišeš, da imaš psa podobnega temu na fotki. Kakšne težave imaš, da si moraš izmišljevat zgodbice in jih objavljat na tem forumu? Pojdi v kakšno zavetišče vprašat, če lahko kaj pomagaš, bo bolj koristno.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #2 : 14 Maj 2016, 11:11:45
Ne, v zavetiščih pa ne pustijo več kar tako ljudi, morajo biti polnoletni in it čez izobraževanje. Že vedo zakaj.
Kar ta osebapredvidevam da je to otrok do 14 leta, potrebuje so starši, ki bi ji zapolnili čas z aktivnostmi in se kaj več ukvarjali z otrokom, pa vzeli stran telefon in računalnik. Že na vsaj enem drugem forumu so jo/ga blokirali.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!