Zak George-Dog Training Revolution

AslanTheAlabai · 6728

AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
: 27 Avgust 2016, 17:38:46
Hejlaa!!  ;D
Še nisem posebej zasledila temce o Zak-u, če že kje se pa opravičujem :-[.
No, v glavnem, dandanes je zlo velik trenerjev tudi na Youtubu, ki se ukvarjajo z trikci, poslušnostjo, ipd.,itd. Jaz bi samo priporočila Zak Georga, ki ima YT kanal Dog Training Revolution, tudi sam ima Aussija in tudi Borderja, če se ne motim. Všeč mi je, ker zna zlo lepo komunicirat psi, pa tud s telesno govorico, ne samo z besedami in togo držo  :P. No, kakorkoli, men se zdi on ful ureduu in bi ga priporočila, pa se sami odločite, če vam njegov način dela ustreza ::). Res ima zelo nadležne oglase, kjer oglašuje PetFlow, včasih tudi po 4 minute v enem videu  >:(, ampak tisto lahko itak preskočiš, pa je  :). Zdi se mi, da bi lahko včasih tudi bolj v korakih razložil stvari, kot to počne TrainingPositive, z nemško ovčarko, drugače pa se mi zdi super. Spodaj vam pustim še dva linkca, eden je link do enga njegovga čist random izbranga videa (na telefonu ne morem, ali pa ne znam skopirati  ;) linkca do njegovega kanala, itak pa klikneš na kanal ko te povezava pripelje do videa), drugi pa je video, ki me je začaral haha ;), v katerem s svojo psico Venus izjemno komunicirata in delata s frizbijem in pa trikec na koncu  :o 8). Men je top, drgač pa kr povejte mnenja o njem, tisti, ki ga poznate, več glav več ve  ;D

Lp,
AslanTheAlabai

Linkci: https://youtu.be/jFMA5ggFsXU (random video)
             https://youtu.be/AYmpg6zhoPM (super fetch z Venus)

Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.


bazilika

  • *
    • Prispevkov: 53
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 05 September 2016, 15:35:12
Sem nekaj časa sledila njegovim videom in nasvetom, a sem imela vedno mešane občutke. Domnevam, da njegov pristop morda ustreza nekaterim psom. Morda dobro socializiranim, potrpežljivim psom, ki imajo več energije, kot je lastnik zna ali zmore izkoristiti. Ampak njegov način vzgoje/šolanja je za moj okus preveč "in your face", si mislim, da bi znalo marsikaterega psa njegovo siljenje v psa, nagli gibi, glasnost ... motiti ali prestrašiti. Verjetno gre to s tem, da je tudi tak bolj energičen, agilitaški tip in taki bolj skulirani, sramežljivi ljudje kot sem jaz bi ga v praksi težko posnemali, tako da sem morda pristranska.

Oglasi so nadležni, a od nečesa je pač treba živeti :) .



AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
Odgovori #2 : 08 September 2016, 21:54:02
Bazilika, tole se pa absolutno ne 100%, ampak 1000% strinjam s tabo :)

Lp
Aslan

Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.