Zahvala Pesjanarju

Westy_ka · 23733

Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
: 02 November 2016, 19:10:19
Pred približno 10 leti mi je prijateljica pokazala forum pesjanar.si in s tem odprla pot v svet kinologije. Iz tukaj izvirajo temelji vsega mojega znanja o pasmah in vzgoji psa, s takrat bistveno pogostejšim visenjem na teh oranžnih straneh pa sem se, takrat 12 letna mula marsikaj naučila tudi o komunikaciji z ljudmi,  pa da vse kar piše na internetu ni nujno tudi resnično :P

Ta forum je predstavljal zelo pomemben del mojega odraščanja, kar mi pa še posebej veliko pomeni, pred petimi leti me je združil z mojim prvim psom in tri leta nazaj pripeljal do stanovanja v katerem bivava (skupaj z muckom) še danes.



Na te oranžne strani ne zahajam več pogosto, vsakič pa zelo z veseljem in čeprav ni več tako živahen kot včasih, se vedno rada vračam nazaj po razne informacije ali pa zgolj za razvedrilo.

Za vse to sem neizmerno hvaležna in se mi zdi prav, da predvsem ustanovitelja te krasne internetne strani vesta, kakšen vpliv imata na moje življenje. Temo sem odprla z upanjem, da bo še kdo delil svojo zgodbo z vsemi, ki nam forum veliko pomeni :-*



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 04 November 2016, 14:40:52
Hvala Westy_ka za te lepe besede :-*

Lp, Nina



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #2 : 04 November 2016, 20:09:57
PeSjanar rocks!

Verjetno smo vsi bolj pogosto na Facebooku, a vseeno redno hodim sem ko iščem informacije.