EdgardCooper

ZivaZiva · 4345

ZivaZiva

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
: 17 Marec 2017, 15:58:35
Ponavadi ne komentiram, bolj berem forume:) Rada pa delim pozitvine izkušnje in pomagam, če se le da!

Imamo psičko Lolo francoskege buldoga staro 1 leto.

Do sedaj smo imeli precej problemov z alergijami in prebavo (lizanje tačk, rdeč izpuščaj, izpadanje dlake, mehko blato, napenjanje)

Začeli smo z briketi, ki nam je priporočak vzreditelj - Royal Canin. Po katerih smo imeli velike problem z izpadanjem dlak in naša Lola se je zelo praskala in lizala tačke. Veterinar ji je nato dal antibiotike in priporočal Hills diet. Po kateri hrani smo ugotovili, da so problemi spet tukaj...

Slučajno sem v mestu naletela na Edgardcooper brikete in vzela tester jagnjetine.

Psička je po prvem preizkusu dobro prenesla in tudi blato je bilo normalno.

Sedaj smo 1 mesec že na tej hrani in moram rečt, da sem zelo navdušena, da smo jo našli ker koliko poslušam lastnike psov, ki jih srečujem v parku imajo vsi take ali drugačne težave!

Zato delim izkušnjo z tistimi, ki imajo podobne probleme in jim mogoče lahko pomagam.

Najbolje pa da sami preizkusite in si prečitate na internetu več o sestavi . Kolko sem jaz preštudirala brikete ne vsebuje mesne, kostne moke . V njih bi naj bilo sveže nepredelano meso, zato tudi psa nič ne napenja in do zdaj vse brez težav!

Upam, da bom komu pomagala :)

Lep pozdrav,

Lola&Živa ;D