S psom na morje?

Ewe · 149129

Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #90 : 08 Maj 2006, 14:23:47
O super, kakšne slikice  ;)  :P

lp


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #91 : 08 Maj 2006, 14:33:57
Ja takoj jih dam ko jih nekako dobim iz laptop-a na ta računalnik  ::) A kdo zna?  ;D Sicer jih je pa res bolj malo na žalost  :-\



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #92 : 08 Maj 2006, 14:36:13
Emm ne ne znam  :-[ Sicer pa vseeno če jih je malo, taglavno, da ste se lepo imeli  ;)

Lp


Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #93 : 10 Maj 2006, 16:09:18
super!!!

jaz pa prinašam slabše novice,
ati je res popustil, ampak sedaj mami nekaj tečnari >:(
pravi da gre z nami takrat ko nobenega ne bo v drugem apartmaju  >:(
tega pa nikoli ne bo  >:(

sedaj moram prepričati še mami, ki pa je trd oreh  >:(


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #94 : 10 Maj 2006, 16:13:28
O joj  :-\ Reci ji: Hej, če Oli ne gre z nami, potem ne grem jaz!!! No ja, tako bi jaz storila... Pa reč ji, da ste že vse kupili, da si že full bila srečna... Upam, da bo tudi mami popustila...  :-\ pa srečno!!!!

Lp


Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #95 : 10 Maj 2006, 16:16:14
hm...s tem sem začela pri atiju, pa ni popustu, mami bo pa rekla samo saj ti ni treba it, ker ve da bom šla  :-\
to da sem bila srečna je pa res, mogoče bo popustila  ;)
čas naredi vse, malo bom dala vedet da sem neznansko nesrečna in potem bo popustila ::)
vsaj upam ::)


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #96 : 10 Maj 2006, 17:15:28
kakšne slikice  ;)  :P

Evo Sunshine slikice ;D Takole smo uživali v mrzli Soči, potem smo morali počivati v prikolici a ker smo imeli čez pol ure že polno energije smo se igrali z žogico in grizli palico  ;D

Evo to je par slikic s Soče kjer smo res uživali  :)

Ewe navijam da ga boste vzeli s sabo  ;D



Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #97 : 10 Maj 2006, 17:17:13
kak luškano!!!
koliko stopinj pa je imela soča???


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #98 : 10 Maj 2006, 17:19:06
Okoli 6  :-X



Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #99 : 10 Maj 2006, 17:20:07
ooo  :o
blo pa mrzlo, uživala pa je  :P


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #100 : 10 Maj 2006, 17:26:22
O pa še kako je uživala  ;D Čeprav na tej sliki izgleda nekam prestrašeno  ::) Še ena ko je še hodila v vodo  ;D



Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #101 : 10 Maj 2006, 17:28:11
kak je luškana!!!
 :-* :-* :-*


Mushi

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 0
  • Trmasti paćek
Odgovori #102 : 11 Maj 2006, 20:18:57
Iiii koook je luškana  :D :D :D  :-* :-[
Ewe... Pospravi hišo, pusti Ajo na računalniku, Maša naj se igra z barbikami ti pa se spravi na mamco  ;)



Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #103 : 11 Maj 2006, 20:32:47
ok kapiram, sam ne vem zakaj naj se na mamco spravim? ???


Mushi

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 0
  • Trmasti paćek
Odgovori #104 : 11 Maj 2006, 20:36:12
To sem mislila v takšnem pomenu, da ji ne daj mira dokler ne popusti  :P :D



Alenka**

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 6
Odgovori #105 : 30 Maj 2006, 14:11:09
Ewe, kako daleč si s pogajanji? ;)

Midva ga bova seveda tudi vzela s sabo na morje ( Rab), ne skrbi me nič drugega kot vožnja. Ker najina kanglca nima klime :o, bomo šli ponoči, ko se bomo pa kdaj vozli čez dan, mu bom dala pa mokro brisačo na hrbet? :-[ Itak pa leži na zadnjih sedežih, tako da bom lahko skoz gledala, kako se obnaša.

"Ta bedni pes, ta tvoj prijatelj vdani,
ki prvi te pričaka, prvi brani
ki v tvojem srcu svoje ima srce,
ki srečen je. če zate v ogenj sme."
Lp,Alenka


draga

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 1
Odgovori #106 : 01 Junij 2006, 13:06:07
Tudi mi gremo na hrvaško,pa imamo s sabo prvič našo zabavljačico,me kr mal skrbi kako se bo obneslo.Stanujemo v bloku pol pa se tako fajn za 14 dni sprostimo pod milim nebom v kampu.Sedaj naša maltežanka še ni šla dlje kot do Trojan.Med vožnjo ni bruhala ustavili pa smo se le 1 krat.Drugače jo veliko vozimo na krajše relacije ampak vedno prosjači naprej k nama.Ali kdo ve če ti na morju vHR. kampu vedo povedat kje je kakšen veterinar nikol ne veš kdaj ga rabiš?
Hvala za odgovor



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #107 : 01 Junij 2006, 13:22:56
v junijski št. revije moj pes piše v katere hotele oz. apartmaje lahko greste z svojim psom!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #108 : 01 Junij 2006, 15:36:16
Ali kdo ve če ti na morju vHR. kampu vedo povedat kje je kakšen veterinar nikol ne veš kdaj ga rabiš?
Hvala za odgovor

Ja odvisno v kateri kamp greš  ;) Ponavadi pa piše kar na recepciji, ali pa rečeš na recepciji pa se ponavadi potemoni pozanimajo (če so prijazni)



Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #109 : 06 Junij 2006, 14:32:24
Moja pogajanja, hm...opustili vsi se skupaj, obupala, moj ati je trd in ne bo popustil, čeprav mu je iz lastnih izkušenj povedala neka mamcina kolegica, ki ima prinašalko, pa vseeno ne pupusti, veliko stvari je, npr. mu bo zelo vroče, na plažo na katero hodimo je sam pesek niti kilemtre in kilometre nobenega drevesa, prostro v avtu, vsa ta hrana in skrb v apartmaju, čeprav sem za in še vedno žalujem da ne gre z nami sem se sprijaznila z dejstvi in opustila vse, oli bo žaloval in bo trpel kriva ne bom jaz ampak moj ati in če slučajno ugre in nas najde(ni možnosti)mi je ati obljubil da gre drugo leto z nami, trenutno pa ni v stanju za potovanje, ker si je zelo poškodoval tačko v pretepu z enkrat večjim psom(nemški ovčar), na tačko sploh ne stopi in ima zelo oteklo, veterinar pa pravi da lahko še samo čakamo da mu oteklina izgine  :'(


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #110 : 06 Junij 2006, 14:37:22
O škoda da ne gre z vami  :( Pa naj se čimprej pozdravi  :-*



Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #111 : 06 Junij 2006, 14:42:08
bo, vem da je škoda, ampak moj ati je moj ati, nimam kaj pri tem  :-\ pa drugič, LP   ;)


matrox

  • *
    • Prispevkov: 196
    • Točke: 2
Odgovori #112 : 06 Junij 2006, 14:49:07
Citiraj
v junijski št. revije moj pes piše v katere hotele oz. apartmaje lahko greste z svojim psom!

Ali je ta seznam dolg? Ali se ga da nekako prepisati sem gor? Ali je to prepovedano ???



BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #113 : 06 Junij 2006, 15:26:09
V Intelektinem katalogu je označeno, v katere hotele greš lahko s svojim pasjim ljubljencem. Celo neke dogovore so menda sklepali z letalskimi družbami glede prevoza. V roki imam katalog Grčija, Malta itd. , tako da ne zgleda tak problem najti destinacijo, kamor greš lahko tudi s pasjim spremstvom. Verjetno pa imajo rajši "tamale", kot naše mrcine...

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #114 : 19 Junij 2006, 13:10:35
evo članek iz moj pes revije...se pa slabo vidi zato najbolje, da si sprintate!!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #115 : 19 Junij 2006, 16:18:26
V Intelektinem katalogu je označeno, v katere hotele greš lahko s svojim pasjim ljubljencem. Celo neke dogovore so menda sklepali z letalskimi družbami glede prevoza. V roki imam katalog Grčija, Malta itd. , tako da ne zgleda tak problem najti destinacijo, kamor greš lahko tudi s pasjim spremstvom. Verjetno pa imajo rajši "tamale", kot naše mrcine...

 ;D V hotelih se ponavadi takih velikanov kot je tvoj zelo otepajo ::) Mi smo hoteli iti dve leti nazaj v Zaton - Zadar v prospektu piše, da so psi v apartmajih dovoljeni. Nijer pa ne piše Do teže 7 kg. Sicer ne vem kaj ima teža z bivanjem v apartmaju, ampak še dobro, da nismo kar šli in smo se prej pozanimali ::)

Matrox če se spisek prepiše, se mora navesti vir, potem načeloma ni problema.

Lp nina



BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #116 : 23 Junij 2006, 10:23:04
Ja, Ninci, se čisto strinjam. Verjetno imajo povsod raje miniaturne izvedbe psov, ne pa takšne velikane, kot je moj. No, mi gremo na dopust naslednji konec tedna, gremo v apartma na Hrvaško, povedali smo, da imamo psa, pa so lastniki rekli, da ni problema, ker bo v istem terminu tam tudi družina z enim malim psom in ena, ki ima velikega. Moram reči, da sem bila na tak odziv prijetno presenečena. Je pa hecno, s kakšnim strahom človek vpraša, če ima lahko s seboj psa...mi smo imeli prav tremo! V bistvu sem začela razmišljat že tako, da če kdo ne tolerira psa zraven na dopustu, potem tisti apartma ziher ni dovolj dober zame, ha, ha!
lp, g.

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #117 : 25 Junij 2006, 20:13:03
Bruno : lahko vprašam kam greste? namreč iščemo dopust... ND pa večinoma nebi sprejeli  :(
lp
T.

8)


BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #118 : 26 Junij 2006, 10:33:05
Gremo na Hvar.

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #119 : 08 Julij 2006, 09:58:23
Mi tudi gremo letos z Ideo v Portoroz... komaj cakam!   :o

En predlog za plazo sem ze dobila. Ce bo se kak ga z veseljem sprejmem - mislim plazo, da se bova lahko v miru kopale.
Ze tako dolgo nisem bila na Slovenski obali, da je ze skoraj ne poznam vec, pa ceprav je miniaturna.
Gremo pa tako ali tako ze cisto proti koncu sezone, tako da ne bo vec ravno najvecje guzve - vsaj upam!

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.