Angleški Bullterrier

Gost · 56680

*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #30 : 26 Maj 2006, 06:18:52
Men je pa duhec faca  ;)



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #31 : 26 Maj 2006, 15:19:37
Ja ime za Joy je izbrala Sammy, HVALA

Pa še kdaj :). V bistvu sem samo predlagala in izmed 20 imen je bilo Ani eno celo všeč ;) :D.

Ah joj no. Pa tok je lušna. :P ;D Pa sej si jo lahko deliva... ;D

Lahko ...  :)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #32 : 27 Maj 2006, 01:17:25
Jaz sem pa pasja bull - teta  ;D :o :P

Čestitke naši Ančki za pasji naraščaj in seveda  :-* :-* :-* za pogumno mlado mamico Lolo. Predvsem pa veliko slikc malih knedeljčkov, lepo prosim.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Lola

  • Gost
Odgovori #33 : 27 Maj 2006, 09:10:15
Ja ti si naša Tetka :D mislim pa da tudi jaz zdajle postajam tetka mastinčkov hehe



bullyzone

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 1
Odgovori #34 : 27 Maj 2006, 21:41:21
Čao Ana,čestitke tudi od mene še tule na forumu.  Sicer pa sem ti tako ali tako že sproti ko so ven prihajali, he he  :P

Malčki super izgledajo in srčno upam , da se bodo razvili v prave predstavnike svoje pasme.

Pridem pa kmalu na obisk, he he.

PŠŠŠŠŠŠ...mastinčki so pa že  :o

Lp, Eva

Bully Zone psarna - vzreja angleških bullterrieerjev
www.bullyzone.net

Internacional bullterrier forum
www.terijer.com/forum/index.php


Lola

  • Gost
Odgovori #35 : 28 Maj 2006, 06:48:23
Hvala za čestitke, obisk seveda dobrodošel. Drugače pa je MIŠA JE SEDMICO ZADELA ;) Čestitke Zoyi in malim mastinčkom, upam da boš odprla svojo temo da malo napišemo notri, pa da slikice nalepiš :D



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #36 : 28 Maj 2006, 22:37:51
oo čestitke za male bulčke :-*

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #37 : 29 Maj 2006, 00:51:24
Glej, glej, kje se naše tete zbirajo  ;D

Fokoso, ko bom zadela tapravo sedmico, ti jo kuj pol odstopim.
 Tale sedmica, ki sem jo sedaj zadela pa je samo moja.  :P

bullyzone, ti moraš sedaj zamižati  ;)

Za vse bullčke en pisani šopek:

http://www.moj-album.com/slike/1079189/oJdWfYbAVQaiOyi5.jpg


Ostale podrobnosti bodo čez kakšen dan v predstavitvi naše trdnjave.

In hvala vsem bullčkom za vso pomoč, inštrukcije, držanje pesti in šapic, predvsem pa za vzpodbudo.  :-* :-* :-*

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Lola

  • Gost
Odgovori #38 : 29 Maj 2006, 21:14:05
Mummy with babies


Focoso Abby Shake That Ass (''Abby'')


Focoso Access To Success (''Joy'')


Focoso Armani Chick (''Chick'')


Focoso Ave Bonaparte (''Bono'')


Focoso Ana's Lil Stinker (''Stinker'')


Focoso Aztec Spirit (''Duhec'')



Focoso Abhay Knight (''Hay'')


Focoso Arctic Freeze (''Freeze'')




MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #39 : 30 Maj 2006, 10:25:44
Anči, jeeeeeeeeeeee!!! Prav polepšala si mi današnji deževni dan. Čeprav me ta dež nič ne moti, ker vem, da moj Bučko joče  :'(

Slikce so lepe, mali bullčki še lepši. Meni so vsi všeč, navijam pa kar za vse, da bi doma ostali  :o :o :o.

Na slikcah vidim, da eni držijo ušeska pokonci, drugi pa imajo spuščena. Si mogoče že pogruntala v kakšnem razpoloženju jih kdaj držijo ? Moj so namreč isti. Simplico imam že naštudirano, kadar je dobre volje, sita, na suhem in toplem, drži ušesa dol. Kadar ji kaj ni prav ali pa je lačna jih postavi pokonci. Izgleda kot mladi netopirček.

Kako ti je uspelo striženje krempeljčkov ? Jaz sem jih hotela tudi, saj se po velikosti lahko kosajo s tigrovimi, pa ne najdem tamalih škarjic od Lise.  >:(

Tole s plastično škatlo si se dobro spomnila. Jaz jih imam sedaj kar v čivava cekarčku, ker smo jih kar nekajkrat prenašali naokrog zaradi sile razmer, pa tudi kotilnico moram čistiti najmanj 5x na dan. Jutri pa grem iskat otroški  plastični bazenček, ker tako hitro rastejo, da jim je cekar skoraj premajhen.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Lola

  • Gost
Odgovori #40 : 30 Maj 2006, 15:35:30
Ne vem kako je glede teh ušes :) Krempeljčke sem malo uspela postrič ampak ne vsem, ker so preživahni tudi v spanju če se jih dotakneš se že premikajo. Lepiti nisem hotla ker mislim da morajo telovadit s prstki. Se bom še potrudila postriči.
Ja mi smo najprej škatlo meli, pa prvo pa drugo pa mladiči skoz zunaj, tako da zdaj sem rekla da dam tale škaf in se lepo obnese. Res pa je da fulll hitro rastejo in vse hitro prerastejo, kako mora biti šele pri tebi :D



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #41 : 01 Junij 2006, 16:13:34
Prav imaš, mali res hitro rastejo. In jaz sem si za par dni izposodila od Eve plastično banjco, ker imam občutek, da dlje kot 10 dni jim nebo prav. Potem pa itak gredo v otroško stajco.

A ti boš pa kar škrtarila z slikcami malih Bullijev ???

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Lola

  • Gost
Odgovori #42 : 01 Junij 2006, 16:17:32
ja jaz imam od Lole posteljo k sm plačala zanjo 8000 ( ne ji povedat k jo je dobila za roj. dan :D ) pa bodo potem v tistem ko bodo prerasli tole banjico, pa boks bom morala dvignit potem ker zdaj je precej nizek.
Jaaaaa jaz bom škrtarila s slikicami kokr TI hahahaha, sploh ne vem ker je ker mastinček, pa imena, barve, spole.  Tvoja D.N. poslikaj, in odpri topic ter reportiraj :D Ko opraviš dam jaz nove slikce gor haha



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #43 : 01 Junij 2006, 16:47:50
Ja, tvoja želja bo za uresničitev še malo počakala. Novega topika ne bom odpirala, da me moderatorji ne obtožijo, da reklamiram leglo, bom pa čez kakšen dan povedala kaj več v topiku, kjer se predstavi naša pasja trdnjava. To verjetno nebo nič narobe.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #44 : 01 Junij 2006, 16:48:33
Zakaj pa ne bi smela reklamirat legla ???

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #45 : 01 Junij 2006, 16:54:30
Ja, tvoja želja bo za uresničitev še malo počakala. Novega topika ne bom odpirala, da me moderatorji ne obtožijo, da reklamiram leglo, bom pa čez kakšen dan povedala kaj več v topiku, kjer se predstavi naša pasja trdnjava. To verjetno nebo nič narobe.

Miša

 :o :o Veš kaj!?! za tole te bom pa naslednjič ko te vidim za ušesa :P Hitro predstavi svoje leglo, ker jaz čakam, da ti čestitam že en teden in bi bil že čas, da jih predstaviš.

Lp nina



Lola

  • Gost
Odgovori #46 : 01 Junij 2006, 16:57:39
nina jaz jo bom držala ti pa vlekla za ušesa, ker jaz tudi komaj čakam slike, imena in seveda da bom čestitala še pod njenim topicom :D



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #47 : 01 Junij 2006, 16:58:59
Nina,

lepo, da je tako. Ker sem imela drugačen občutek. Že dolgo časa nazaj sem ti poslala predstavitev pasme, pa mi nisi niti odgovorila. Po tem sem pač smatrala, da moje predstavitve niso zaželjene.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #48 : 01 Junij 2006, 16:59:14
 :D

Ful so luškane kepice. Kako pa je z rezervacijami? Ima kateri od malčkov že bodoče lastnike?

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lola

  • Gost
Odgovori #49 : 01 Junij 2006, 17:04:18
Ja zanimanje je zelo veliko, na srečo me kontaktirajo samo normalni in zelo prijazni ljudje ki ne kupujejo psa iz danes na jutri. Vsi se najavljajo na obisk čez kake 2 tedna ko bodo mali malo večji, ko se bo tudi karakter videl. Moram jaz tudi prečekirati vsakega potencialnega bodočega lastnika, oni pa seveda mene in moje pse. Ena psička ( Chick ali Joy ) ostane pri meni, Abby gre verjetno v Celje, Stinker po vsej verjetnosti v MB, Duhec pa v Ljubljano. Za tele 4 sem skoraj 100%, ampak kot sem povedala, je veliko zanimanje in ko bodo prišli sem se bo videlo kako pa kaj :)



flatka

  • *
    • Prispevkov: 390
    • Točke: 3
  • ***FCR***
Odgovori #50 : 01 Junij 2006, 17:24:43
Focoso vidim, da zelo, zelo pridno rastejo.  :o
Ena psička ( Chick ali Joy ) ostane pri meni
Jaz navijam za Joy!  ;D Hu,hu,hu,hu,...  8)

Kako pa je kaj mamica, ji gre dobro od tačk tole materinstvo?  :)

In MIŠA, zgleda se moram še jaz oglasiti.  :P Odpri teeemo, da vidimo te tvoje ˝male˝ kepice!!!


Lola

  • Gost
Odgovori #51 : 01 Junij 2006, 17:34:39
Jaz sem se kar malo bala kako bo ona v vlogi mame, ker sem ji dala kake igrače na koncu brejosti in jih je cufala, nikoli naša Lola ne vem kok nežna ni bila, vem pa tudi da nekatere psice ne marajo svojih mladičev, ali niso nežne, al renčijo. Ampak sem prijetno presenečena da je Lola zelo zelo pridna, prijazna in skrbna mamica kljub temu da je to 1. Pazi jih non stop, bog ne daj da keri zajoka, še če jih pogledam jo zanima kaj bom delala z njimi. Na začetku je direkt strmela v njih kot da jih hoče hipnotizirat sedaj se je malo umirla in jih pusti na miru da se naspijo :) Tudi ko ima 8 zverin na ''joškicah'' se ne pritožuje, ko se napapajo pa jih lepo umije ko lulajo in kakajo ( fuj )



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #52 : 01 Junij 2006, 17:49:04
No, pa sem se pomatrala, da sem vam ustregla, da naute rekle, da sem p.... Lahko pogledate nekaj slikc malih mastinkov v predstavitvi Mišine pasje trdnjave.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Lola

  • Gost
Odgovori #53 : 03 Junij 2006, 14:42:05
Da ne boš rekla da nisem fer  8)

Hranjenje  :o


Frajer Duhec v maminem naročju


Sit Stinker počiva


Freeze ljubčka mamico


Mljask mljask



Hay :D


Pujsa


nove slikice sproti lepim v svoj album, tako da ne bo na forumu milijon slikic si tam poglejte ostale  ;)



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #54 : 03 Junij 2006, 14:55:50
Da dol padeš, kakšni šarmerji. Posebno tale je cort:



Pa tazadnja slikca tudi ni od muh. Povej, je to en in isti mladiček. Je to njegova običajna poza ? Jaz imam tudi enega takšnega šarmerja. edini fant, Silvesterček, je durh marš na hrbtu. Še ko sesa pri Zoyi jo zgrabi za tisto njeno mlekarno, trikrat potegne, potem pa se obrne na hrbet in vleče, da se sliši smoklanje iz dnevne v kuhinjo. Pa mleko tudi šprica vse naokoli, ko sesa v tej poziciji. Mislim, za umret so smešni.

Čestitke za lep napredek. Pridni ste pri nabiranju gramčkov. Mi smo pa že kar pri kilogramih :P :P :P Nič bit huda na nas, saj boste tudi vi hitro prilezli na kilco.

Kdaj boš naredila dan odprtih vrat, da se bomo lahko prišli malo pocrklat ?

Imaš pozdravčke in poljubčke iz naše pasje trdnjave, ki je že začela pokati po šivih.  :-* :-* :-*

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Lola

  • Gost
Odgovori #55 : 03 Junij 2006, 15:02:19
Pri Loli je fantek Freeze na slikici na hrbtu pa je pujsa Joy. Pri meni se izmenjavajo s tole pozo, kadarkoli pogledam drugi leži na hrbtu :)

Dan odprih vrat bo od 4 tedna naprej, fajn je da bo socializacija samo ne bi pa rada da se mi nabaše ful ljudi da ne prinese kdo kako bolezen, ker sem zdaj lih slišala za primer ko so kolegu pomrli vsi mladiči pri 7 tednih ker so mu kugo prinesli v leglo. No tako ali tako bomo razkužili roke in čevlje dol pustili, ampak vseeno naj malo zrastejo potem pa botrca na obisk ;)



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #56 : 04 Junij 2006, 22:37:10
Sigurna si lahko, da bo boterca priletela pogledat male bullčke. Sem izvedela, da me je druga teta prehitela, pa da se je celo noč stiskala z vami.   ;D

Ko bomo mi prišli, bo stiskanje zato toliko bolj v užitek, saj nas bo več naenkrat prišlo  :P

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Lola

  • Gost
Odgovori #57 : 04 Junij 2006, 23:01:34
Ja  :o :o :o



bullyzone

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 1
Odgovori #58 : 04 Junij 2006, 23:38:12
Citiraj
Sem izvedela, da me je druga teta prehitela, pa da se je celo noč stiskala z vami. 


Če misliš mene, je res. Ceeeeeeeeeeeeelooooooo noč sem se stiskala k malim, he he, pa k Loliti tudi. Me je skos hotela lupčkat. Res je bila prav pridna. Mali so pa res cortkani.

Veš Miša boš morala pohitet, ker malčki hitro rastejo.

Lp, Eva

Bully Zone psarna - vzreja angleških bullterrieerjev
www.bullyzone.net

Internacional bullterrier forum
www.terijer.com/forum/index.php


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #59 : 06 Junij 2006, 00:33:52
Veš Miša boš morala pohitet, ker malčki hitro rastejo.

 >:(, ja pa počakajte še na nas. Tudi moji hitro rastejo  ;D. Saj nismo tako dosti narazen, tistih par dni.

Potem pa se pridemo tudi mi crkljat.

Eva, pa da te vidim, če boš upala spati z šestimi dvomesečnimi mastinki, pod budnim očesom njihove mamice.  :D

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.