hotel za živali

**Jackie** · 12649

**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
: 24 April 2006, 20:12:42
Nevzdržno se približujejo poletne počitnice in vse bolj premišljujem kam bo šal Kana na počitnice...
Jaz sicer navijam , da gre z nami , vendar kam dlje žal ne bo šlo.
Mislim, da smo imeli enkrat na pesjanarju zbiranje naslovov hotelov, pa teme nikakor več ne najdem.
No ja saj ni nuja , da ravno pasji hotel.
Psico bi dala k eni odgovorni, zaupanja vredni osebi, pri kateri vem , da je vse OK.
Rona že vemo kam bomo dali , ampak za Kano tam odpade, ker je bivanje v pesjakih oz. na prostem.
Kakšni pasji hoteli , ki jim je važno samo da napokajo tistih 5 psov v pesjake , da malo zaslužijo odpadejo, saj ni ztam več srca in duše temveč le še pohlep.
Zanima me komu bi vi zaupali svoje "majceno" detece ?
Lahko mi prosim svetujete tudi katere osebe ( ki bi bile seveda pripravljene sprejeti Kano) , bi zanjo zares dobro skrbele in jaz praktično ne bi bila v skrbeh !!!???

Prosim...  :-\


LP



Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 24 April 2006, 20:37:55
Mogoče Polona....ki ima zavetišče Horjul...našo Lenny je vedno lepo sprejela in jo popazila...hm...samo pazi...če jo daš k njej se lahko zgodi, da Kana ne bo hotela s teboj nazaj domov :P



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #2 : 24 April 2006, 21:01:15
izogibaj se hotelu za male živali Zonzani...



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #3 : 24 April 2006, 23:41:26
Tudi mene zanimajo ti pasji hoteli, kje v Slo so in katere priporočate. Me to samo tako informativno zanima...lp


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #4 : 25 April 2006, 19:12:04
izogibaj se hotelu za male živali Zonzani...
Zakaj pa če smem vprašati ?
Lenny, bomo razmislili ;)



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #5 : 25 April 2006, 19:24:33
Lenny mene zanima kako dolgo si imela Lenny pri Poloni?Ker bi jaz verjetno med poletnimi počitnicami dala Lonija k njej,ker ne more zraven v Grčijo  :'( .Koliko si pa plačala,če te smem vprašati?



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #6 : 25 April 2006, 19:56:59
Vem, da je se nekje en zaupanja vreden moski, ki obvlada tudi malo bolj "mocne" pse. Na enem forumu se je ze debatiralo o njem. Se mi zdi, da je Tyra neki pisala o tem



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #7 : 25 April 2006, 20:00:13
Vem, da je se nekje en zaupanja vreden moski, ki obvlada tudi malo bolj "mocne" pse. Na enem forumu se je ze debatiralo o njem. Se mi zdi, da je Tyra neki pisala o tem

potem je Lony idealen za njega :P :P ,ker ima moj velikan že kar 72kg ::) .Na srehodu pa mene bogo revico,ki ima 45kg vleče po zraku :-[ ::) :o...

p.s. brez zamere,ker sem malo off topic



Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #8 : 25 April 2006, 20:26:55
Lenny mene zanima kako dolgo si imela Lenny pri Poloni?Ker bi jaz verjetno med poletnimi počitnicami dala Lonija k njej,ker ne more zraven v Grčijo :'( .Koliko si pa plačala,če te smem vprašati?

Mislim, da je bila Lenny najdalj 14 dni....za ceno pa nisem sigurna, ker je odvisno ali seboj prineseš svojo hrano ali ji dajo tam njihovo...ne vem....najbolje, da pokličeš polono in jo povprašaš.
Lp,
Ema



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #9 : 25 April 2006, 20:34:32
Mislim, da je bila Lenny najdalj 14 dni....za ceno pa nisem sigurna, ker je odvisno ali seboj prineseš svojo hrano ali ji dajo tam njihovo...ne vem....najbolje, da pokličeš polono in jo povprašaš.
Lp,
Ema


Tudi Lony bi bil tam najdlje 14 dni,..hrano bi pa verjetno svojo prinesli,ker je zelo zbirčen glede hrane ::)



Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #10 : 25 April 2006, 20:39:40
No vidiš...Polona je na tem forumu registrirana kot Zavetišče Horjul...drugače pa je njena telefonska števlika pri vsakem horjulačnu zapisana...in jo lahko pokličeš ;)



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #11 : 25 April 2006, 21:36:57
Zakaj pa če smem vprašati ?
preberi tole temo celo: http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=9801&start=0

če te pa zanima še kaj pa naknadno vprašaj...  ;) ta trenutek nimam veliko časa za obširno razlago...



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #12 : 28 April 2006, 10:14:07
Glede zavetišča Horjul, Kana bi imela svojo hrano , pa vso opremo sabo ...
Od košare do glavnika (vse).
Me pa zanima če  bi bivala v hiši oz. z ljudmi ?



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #13 : 28 April 2006, 10:35:06
preberi tole temo celo: http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=9801&start=0

če te pa zanima še kaj pa naknadno vprašaj...  ;) ta trenutek nimam veliko časa za obširno razlago...

Grozni boksi(,če lahko temu tako rečemo) >:(,živali(ubožice :'(),... mislim pa kako lahko...(ah škoda besed)
Ko sem to gledat, me je kar pri srcu tiščalo :-\.

Šapa zdaj te razumem :).


lp Jure


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #14 : 30 April 2006, 19:45:44
Glede zavetišča Horjul, Kana bi imela svojo hrano , pa vso opremo sabo ...
Od košare do glavnika (vse).
Me pa zanima če  bi bivala v hiši oz. z ljudmi ?

Vzpostavi kontakt s Polono in jo povprašaj....mislim, da bi bilo mogoče...ne vem...res najbolje, da jo vprašaš...še najlažje :P



pika*

  • Gost
Odgovori #15 : 23 Avgust 2007, 08:59:44
Sem že iskala v iskalniku pa žal nisem našla ali pa samo slabo gledam. Če (ninci) meniš, da ta tema ne spada v to rubriko, jo prosim prestavi.

Sedaj pa k bistvu. Vem, da lahko na internetu najdem hotele za živali, vendar vas prosim, da mi predlagate, kam lahko (kakšne preverjene zadeve) peljem našo zverino na čuvanje za 1 dan. Varstvo bi potrebovala 9.9.2008. Ne predlagajte mi g. Simončiča v Podutiku, k njemu ga ne mislim več peljati (psa sem dobila živega in zdravega nazaj vendar ne želeim zaradi drugih razlogov).
V Lj ali njeni okolici.

Lp



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #16 : 23 Avgust 2007, 09:19:11
Če je samo za en dan lahko prosiš kako prijateljico, sorodnika, nekomu, ki mu zaupaš. Najbolj poceni je, pa še mirna boš, vedoč, da je pes v dobrih rokah.

Kristinca & Florinca


pika*

  • Gost
Odgovori #17 : 23 Avgust 2007, 09:23:57
Seveda, takoj bi bila za, vendar nihče ga noče vzeti k sebi  :-\  Pa ne zaradi tega ker se ne bi znal obnašati, vendar niso ljubitelji psov oz. imajo majčkene otročke. Žal, te možnosti nimam, prijateljev pa tudi nimam takih, da bi mi pazili psa oz. jih imam raztresene po celi Sloveniji  :D

Seveda pa, da bi takoj izkoristila to možnost, če bi jo imela.



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #18 : 24 Avgust 2007, 10:35:33
Mogoče bi bil pa kdo iz foruma pripravljen... ;D



pika*

  • Gost
Odgovori #19 : 24 Avgust 2007, 11:13:18
Kdo? Se kdo javi? No, saj še ni 100%, da ga bomo dali v hotel, mogoče jaz sploh ne bom šla ;D vendar rajši se prej pozanimam kot da zadnji dan iščem.



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #20 : 24 Avgust 2007, 12:25:07
Jaz poznam en pasji hotel, ki se nahaja nad rimskimi toplicami. Je zelooo stran od glavne ceste in imajo velik travnik, oziroma so zadnja hiša. Pa tudi prijazni so in res poskrbijo za tvojega psa. Kolikor vem nisem še slišala nobenih pripomb čez njih in jih osebno poznam. Vem, da imajo res radi živali. Nimajo velikega hotela, saj se želijo res posebaj posvetiti vsakemu psu posebaj. Tukaj imaš link: http://www.misa-pasjihotel.com/index.htm
Mislim, da je na formu že bila podobna tema. In mislim, da je ena članica že imela svojega psa v tem hotelu in najboljše je da jo osebno vprašaš.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


hovakaj

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 264
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 24 Avgust 2007, 12:44:47
A tale datum 9.9.2008 štima ? al je letnica narobe?  :)

Drugače pa je zelo lepo urejen pasji hotel pri Novem mestu, lastnica je Jana Graberski
tel: 041272652
e-mail: [email protected]
  Kolegica je imela psico tam 10 dni in je bila zelooo zadovoljna, druga kolegica pa je dala v hotel samo 2 mladiča zlata prinašalčka, ki še nista bila oddana, psico so pa vzeli s seboj na morje, pa je bila tudi zadovoljna.


pika*

  • Gost
Odgovori #22 : 24 Avgust 2007, 14:25:28
Ups, ja tiskarski škrat se je pojavil  :o Letnica je mišljena 2007  :D

Rapgirl, hvala za informacijo, gospa, ki je (mislim da lastnica) tega hotela se mi je že tudi javila na mail.

Malo daleč se mi zdi, da bi peljala psa v Novo mesto ali pa v Laško oz. še malo naprej za 1 dan varstva. Ali kdo mogoče pozna oz. ima izkušnje s hotelom za živali Gaja v Škofji Loki?

Nisem še 100%, da bom potrebovala varstvo, lahko se zgodi, da bom jaz ostala doma, vendar se rajši prej pozanimam, kot pa da bi zadnji dan iskala varstvo.

Hvala vsem za pomoč in informacije, če mi ne bodo prišle prav sedaj verjamem da mi bodo prišle prav kdaj drugič.



bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #23 : 24 Avgust 2007, 14:38:13
Ena inštruktorka v pasji šoli Ognjena na Vrhiki tudi čuva pse med dopusti, mislim da je ga. Čeplak. Zadnjič sem njen kontakt posredovala znancem, ki so se zanimali za varstvo, samo ne vem kako je šlo, če je sploh. Se nismo nič slišali.

Lp


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #24 : 24 Avgust 2007, 14:49:06
No vem, da v tem hotelu tudi psom predvajajo glasbo in se jim res posvečajo! Verjamem pa, da ti je to predaleč! Ampak ko se pri meni gre za psa mu želim najboljše in ni važno kako daleč je (recimo veterinar). Vendar je odločitev na tebi. V vsakem primeru želim, da bi ti uživala na počitnicah in da bo za psa lepo poskrbljeno. Veliko užitkov!!!

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


pika*

  • Gost
Odgovori #25 : 24 Avgust 2007, 14:56:41
Hehe, ne grem na počitnice. Sploh pa ne bi šla na počitnice braz psa.  :D To je neka 60 letnica, za katero niti ne vem ali bo traja 3 ure ali bo trajala cel dan  :D Kot pravim, na koncu se zna zgoditi da bom ostala doma s Spajkom, zato sem ga tudi kupila, da bom z njim, ne da bo on moral ostajalati sam, ko bom jaz hodila na praznovanja in počitnice.  ;D
Vseeno hvala, se pa popolnoma strinjam, da če bi že šla (kar ne verjamm da se bo kdaj zgodilo) na počitnice npr. za 14 dni in bi morala psa dati v varstvo bi ga bila pripravljena peljati tudi na drug konec Slovenije.



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #26 : 24 Avgust 2007, 14:57:35
Se opravičujem! Nismo se razumele! :-[

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."