Balzam

rožica · 3737

rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
: 25 April 2006, 15:47:32
Tisti, ki imate dolgodlake pse: uporabljate pri kopanju tudi balzam? Če ja, katerega? Kateri so kvalitetni in kje se jih dobi?

Lp, Urša

+1

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


~Lunca~

  • Gost
Odgovori #1 : 25 April 2006, 16:31:43
Rožica...jaz uporabljam kar Fruktis,katerega koli(ponavadi za razčesavanje),za profesionalne pa ne vem. Ta balzam pa zmešaj v razmerju z vodo.1 del balzama in 10x toliko vode.
LP,Nika

+1



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #2 : 25 April 2006, 16:44:30
Lunca a Fruktis ki je za ljudi?



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #3 : 25 April 2006, 17:03:37
Ja, Fructis sem tudi jaz zmešala z vodo in sem ga, preden je šel v ring, rahlo našpricala, obrisala z brisačo in se je dlaka lepo svetila. Mene zanima, če obstaja prav tak, da se ga da na mokro, umito dlako in se ga potem spere (da je dlaka bolj mehka in da se lažje razčeše).


Kanchy, Lunca je mislila prav človeški Fructis :)

Lp, Urša

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


~Lunca~

  • Gost
Odgovori #4 : 25 April 2006, 18:33:20
Pomoje bi moral biti kakšen od Bio grooma. Vsaj ponavadi te proizvajalci,proizvajajo tudi balzame.
kanchy...rožica je povedala vse ;) ;).Poznam pa en balzam, od sv.bernarda,ki psu naredi volmen.Samo ne vem točno,kako se natančno imenuje ??? ??? ::)



Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Odgovori #5 : 25 April 2006, 20:17:14
Mi uporabljamo kar Silk od Biogrooma. Je zelo primeren za pse s svilnato dlako in dlaka se res sveti in se da lahko razcesat.

+1

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #6 : 09 Maj 2006, 14:10:57
.Poznam pa en balzam, od sv.bernarda,ki psu naredi volmen.Samo ne vem točno,kako se natančno imenuje ??? ??? ::)
Lunca, a slučajno veš kje se ga da dobiti?



~Lunca~

  • Gost
Odgovori #7 : 09 Maj 2006, 14:41:14
V Tukanu v Ljubljani(BTC); tam kjer imajo salon-v trgovini. Meni se zdi ta balzam kar praktičen,je pa res da ga imajo več vrst, da izbere katerega najbolj potrebuješ ;)



Ninca10

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 4
Odgovori #8 : 09 Maj 2006, 16:40:26
Skoraj vsaka bolj kvalitetna znamka ima v svoji kolekciji tudi balzame...All System, Biogroom, Jean Peau...nekatere se da dobiti v pasjih trgovinah, druge samo na razstavah...

Fructis ni priporocljiv, ker vsebuje prevec kislin (ljudje in psi imamo razlicen pH)

+1


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #9 : 29 November 2006, 17:22:33
Jaz imam sicer kratkodlakega psa ampak vseeno uporabljam balzam ker ma potem full lepo mehko dlako:)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #10 : 10 December 2006, 13:15:34
Jaz uporabljam šambon in balzam od Iv San Bernarda - puppy sensitive, saj sem ga kupila, ko je bil Taj še majhen - no saj sedaj ima pa 8 mesecev, tako da še vedno pride v poštev. Sem pa raje izbrala sensitive, ker je po moje sigurno boljše, če bi slučanjno bil za kužka navaden premočen. In pa ker mislim, da sensitive bolje vpliva na naravni pH kože, ne vem mogoče tudi ne, tak občutek imam jaz. Sem zelo zadovoljna, dlaka je res mehka in sijoča po kopanju.
Kupila sem ga v Tukanu.
Imaš pa v Tukanu (vsaj v BTC-ju) tudi salon za naše štirinožne družinske člane in lahko tudi tam povprašaš in ti bodo oni najbolje in strokovno svetovali.

Lp, Tina



majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #11 : 18 December 2006, 20:58:49
V Tukanu v Ljubljani(BTC); tam kjer imajo salon-v trgovini. Meni se zdi ta balzam kar praktičen,je pa res da ga imajo več vrst, da izbere katerega najbolj potrebuješ ;)
o hvala da si povedala pa sem ravno mislila da ga nikjer ne bom dobila

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***