Prodam Hill's Prescription Diet z/d konzervice in brikete

Ginam · 9823

Ginam

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Pozdravljeni, psički smo kupili konzervice Hill's Prescription Diet z/d, ki so primerne za alergike in pse z intoleranco, vendar je njen apetit že zelo slab, tako da jih žal noče jesti in ostajamo na kuhani hrani. 
Ker jih ne potrebujem jih prodam, po ugodni ceni 2€/kos (370g). Imam 11 konzervic in pa ravnokar odprto vrečo briketov. Prepričana sem,da se najde kdo z psičko/m, ki ima alergije ali intoleranco in uporablja ali bi sprobal to hrano, ki jo prodam po nizki ceni. Kontaktirajte me na zs.



resa

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 21 December 2018, 19:14:59
Sem prebrala, da psica tega noče jesti ... Naj povem, da so moji predpisali enako dieto in od vseh konzerv, kar sem jih kdaj dajala mojim psom, so se mi edino te zagabile, skoraj mi je šlo na bruhanje, ko sem dajala vsebino ven - kot plastika mi je delovalo. Zato se ne čudim, če žival tega ne je. Drage so bile pa kot žafran.

No mi smo zdaj že drugo leto na tabletah apoquel, ker je alergična na vse okoljske zadeve (trave, breze, pršice), hrane sploh testirali nismo. In zdaj je surovo, kuhano, konzerve, edino briketom se ogibam.
Samo to sem želela povedat. Mogoče vam bo v pomoč.
Lep pozdrav, Irena



Ginam

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 22 December 2018, 22:36:44
Draga Resa, hvala za komentar a tako hudo pa tudi ni.
Načeto konzervico sem ponudila drugi psički, ki je pri hiši in jo je z veseljem pomjaskala...kot plastika res ni-so pa vse konzerve verjetno ne najbolj zdrava prehrana a včasih edina najhitrejša rešitev. In dejansko so dietne konzerve uspele ustaviti močno drisko, ki jo je psička imela skoraj vsak dan že več mesecev. Nekateri pač prisegajo na določene znamke hrane, drugi spet na druge-a o tem kdaj drugič. Jaz ne prisegam na nič, sem pa želela ponuditi psički vse kar je možno samo,da bi jedla in ne bi več imela driske po hranjenju. Naša psička namreč ne je, ker je stara in zelo bolna, sumimo da ima poleg intolerance in težav z ščitnco še kakšen skrit tumor...žal ne je več skoraj nič...tako,da konzervice so še na voljo, če koga zanima. Lp