Pasje sim igre

Azu · 577662

Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
: 28 April 2006, 18:27:00
Pasje sim igre

Kaj sploh je to?
To so različne sim igre na internetu, kje si lahko kupiš virtualnega psa,se z njim igraš, ga hraniš, pelješ na razne razstave in druge aktivnosti, skrbiš za njegovo zdravje in dobro počutje. In seveda zapravljaš čas. ::)
Spoznaš pa tudi veliko zaminivih ljudi s celega konca sveta. ;D

Kje jih lahko najdem?
Najdeš jih lahko, če v google iskalniku vtipkaš dog sim game (ali v katerem drugem iskalniku) ali pa si jih nekaj preprosto pogledaš tukaj:
Best Of Breed
Furry Paws
Show Dog
Sledzz ...

No, če kdo že igra katero izmed zgoraj naštetih iger, naj se kar javi. Jaz sem trenutno najbolj padla v Furry Paws (#61501) in Sledzz (#21), Show Dog in Best Of Breed pa mi nista tako všeč.

Če koga zanima pa pozman še nekaj dobrih sim iger, kjer nimaš psov, temveč mačke, konje itd. ;)
Mačke
Konji
Neopets

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #1 : 28 April 2006, 18:42:05
V tejle Furry Paws je pa ful težko not pridet.Sem probala že vse možne kombinacije z Rincy pa ne gre  ;D Bo treba nekej druzga.


Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #2 : 28 April 2006, 22:56:44
Jaz sem pa v prvo not prišla (Butterfly)  :) Samo se še ne znajdem čisto... ::)
So pa ful dobre take igrce  ;D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Lanyca

  • Gost
Odgovori #3 : 29 April 2006, 11:15:22
Kako se not prijaviš meni ko vse napišem piše napaka . :-\
A mi kdo lahko napiše kak to on naredi, meni ne gre. Prosim. :-[


lp



Lanyca

  • Gost
Odgovori #4 : 29 April 2006, 11:33:09
Primer tega kar ne vem kaj se napiše spodaj? :-[ Je tako pravilno meni ne gre!!!

User Details
Kennel Name/Username**:tu napišem vzdevek npr. lanyca
(any leading or trailing spaces will be trimmed) 

First name:   tu napišem svoje ime
Surname:   tu svoj priimek
Email   tu email
The only time your e-mail will ever be used by us is to send you a password.  We have a zero spam policy.
 
Confirm Email  in kaj tu?????
 

**Your Kennel/username cannot



Hvala za odgovore


lp :)



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #5 : 29 April 2006, 11:49:56
Confirm Email in kaj tu?????

Še enkrat vpišeš svoj email (isti kot prej) :).



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #6 : 29 April 2006, 12:13:51
Kennel name - ime psarne
User name - vzdevek

Ni treba pri obeh isto napisat...

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #7 : 29 April 2006, 12:27:27
Jaz sodelujem že dolgo na Furry Paws in Neopets,...ampak zdaj že več kot leto dni nisem 1. igrala... :-[ Imam pa vzdevek Tosy in psičko papillon - Tosco ( :P ) in samčka japonskega špica - Tobbyja.  ;) In kannel - T&T... ::)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #8 : 29 April 2006, 12:32:24
Aha, še to...Tosca je pri igračah fulll izbirčna, se bi samo z tenis žogco igrala.... ::) Tobby je pa veliko bolj priden, hehe.  :D Pa v 'iventory' imam 6 igračk, 1 glavnik, dvojne brikete (Basic + Beef&Rice) in še en tunel ter pregrade za agility.  :) ...in zdaj, ko sem ju po dooolgem času obiskala, sta bla tok cortkana... :-[

No, še novica, da se je naši pasji klapi (T&T) zdaj pridružila še tibetanska španjelka Twity.  :-* (prej seveda še ni bilo možnosti kupiti tibetančka... ::) ).

Slikice vseh (od Twity je malo večja... :-[ ):

Tosca

Tobby

Twity

In še eno vprašanje...Kako pri bogu lahko vzrediš mladičke?  :-[

In še to...(đizus!  :o :-[ ) Kdaj se odpre registracija za Cat tails?  :-\

Aha, za Sledzz sem ugotovila, da moraš donirat 10$ tako, da odpade... :-\

Em, še to...Dej natančno povejte svoj nick pa potem še kannel ali psa. Ker jaz sem recimo šla za Butterfly iskat-106 zadetkov... :o

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Lanyca

  • Gost
Odgovori #9 : 29 April 2006, 16:56:53
No hvala vam šlo je vse napisati in poslati.
Ime psarne imam zdaj debeluška lana ha ha ;D
Aja zdaj pa mam težave priprijavi a moram zdaj napisat svoje ime in tisto kodo, ki so mi jo oni določili in ali moram napisat mogoče vzdevek(z vzdevkom ne gre :'()


lp :)



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #10 : 29 April 2006, 16:59:03
Svoje ime (ne vzdevek) in geslo  :)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #11 : 29 April 2006, 17:13:33
In še eno vprašanje...Kako pri bogu lahko vzrediš mladičke?  :-[

Na Furry Paws? Prvo moraš imeti oba psa na čimvečjem levelu in morata biti mlajša od 101 dni. Priporočjivo je tudi, da imaš še en račun, kjer imaš službo kot Master Breeder. Če ga imaš, psico prodaš preko Private sale na tisi račun, samca pa daš za parjenje tako, da klikneš v škatlico pri "Allow people to make breeding requests to your dog?" in klikneš Update. Potem klikneš spodaj pri samcu (če imaš psico na drugem računu, potem klikneš tja s tistega računa) na "Make a Breeding Request" pri koncu strani. Potem se to pač še enkrat potrdi z obeh strani (pri psici in pri psu) in to je to. Če imaš oba psa na enem računu, bo mladič tudi tam, če pa je psica na drugem računu, bo mladič pri njej in ju lahko potem takoj nazaj na prvi račun spraviš tako, da daš vsakega posebaj na Private Sale in ju nazaj kupiš.

In še to...(đizus!  :o :-[ ) Kdaj se odpre registracija za Cat tails?  :-\
Tule bom jaz lastnico strani povprašala, kdaj. Nazadnje so bile odprte, pa jih je očitno zopet zaprla. :(

Aha, za Sledzz sem ugotovila, da moraš donirat 10$ tako, da odpade... :-\
Meni ni bilo treba nič donirat (tudi poznam lastnico te strani), pa če kdo res res hoče tole špilat, bi se lahko z lastnico kej zmenila, da se vam vseeno dovoli registrirat. ;)

Em, še to...Dej natančno povejte svoj nick pa potem še kannel ali psa. Ker jaz sem recimo šla za Butterfly iskat-106 zadetkov... :o
Jaz sem na Furry Paws Azu,kennel je pa Snowy Kennel. Pri meni je pri imenu vedno ogromno zadetkov. Ime je kratko, pa še nekateri tagi, ki sem jih naredila na tej strani imajo še vedno azuxxx v linkih in tudi to najde. :-\
Pa piškotek dam tistemu, ki našteje vse pasme, ki jih vzrejam na Furry Paws. ;)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Lanyca

  • Gost
Odgovori #12 : 29 April 2006, 17:19:29
Svoje ime (ne vzdevek) in geslo  :)

No končno mi je uspelo pa se jaz vseeno med vsem tem ne znadjem. Nimam pojma kako se kaj dela, ni se treba trudit pa mi pojasnjevat. ;)
Bom že skapirala čez paqr ur ;D


lp



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #13 : 29 April 2006, 17:21:53
Azu, vzrejaš če se ne motim:
Nemške ovčarje
Dolgodlake Collie
Gordon setre
Rottwailerje
Sibirske Husky-je

Pa da nadaljujem....Hvala za info, res znaš pomagat, Azu!  :-* . Za Sledzz je OK, za Cat tails, pa povej če se boš zanimala. Mene pa firbec matra o tem, kako narediš recimo risbo v profil - nickname?

Jaz sem sicer za zdaj zaposelena kot veterinar (da dobim čim več denarja, ki mji ga močno primanjkuje -30000 :-[ ). Drugače pa me ogromno stvari zanima, ker mi nikakor ne uspeva najboljši vse skupaj po takšnem času, ampak vseeno.

Zdaj sem se odločila trenirati Twity. Ostala dva pesjana sta prestara  :-[ . Twity za zdaj že zna vse trike na osnovi začetnika, šle sva tudi trenirati, ampak jo še vseeno ne morem prijaviti na kakšno tekmo. Kdo ve kaj je vzrok? Je premlada, ni dovolj strenirana...?  :-[ Drugače je stara 6 FP - je še mladiček.



"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #14 : 29 April 2006, 17:25:08
Tosy, enega si se zmotila. :P
Bom pa drugače "zamenjala" nekaj pasem in bom vzrejala Avstralce (kot sem jih že davno nazaj).

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #15 : 29 April 2006, 17:27:39
Uf....sorry sem šla še enkrat gledati. Nemške pinče?  :-[

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #16 : 29 April 2006, 17:27:51
Tosy  :) Butterfly, kennel name : fuzzballs ( ja vem  ::) pa ne nanaša se na nogomet), imam pa sedaj Aussiko Aisho.

Kje pa dobiš uxp točke (user experience) ?

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #17 : 29 April 2006, 17:33:48
A ne bi odprle posebej teme za Furry Paws?  :P

Butterfly...Je to Aisha... :o :-* :-* :*

Drugače pa sem vaju z Azu dodala na 'friends list'.  ;D

P.s. Azu, te lahko na msn dodam?  :-[

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #18 : 29 April 2006, 17:34:19
Uf....sorry sem šla še enkrat gledati. Nemške pinče? :-[
Aha. Dobiš piškotek, ko se vidiva. ;)

Tosy  :) Butterfly, kennel name : fuzzballs ( ja vem  ::) pa ne nanaša se na nogomet), imam pa sedaj Aussiko Aisho.

Kje pa dobiš uxp točke (user experience) ?
Go aussiji!! ;D
Uxp pa dobiš vsak dan po eno in jih tako pridno nabiraš dan za dnem. :)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #19 : 29 April 2006, 17:34:42
Seveda lahko Tosy. ;D

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #20 : 29 April 2006, 17:43:32
Hvala... :D

Copy: Zdaj sem se odločila trenirati Twity. Ostala dva pesjana sta prestara   . Twity za zdaj že zna vse trike na osnovi začetnika, šle sva tudi trenirati, ampak jo še vseeno ne morem prijaviti na kakšno tekmo. Kdo ve kaj je vzrok? Je premlada, ni dovolj strenirana...?   Drugače je stara 6 FP - je še mladiček.

Še enkrat sprašujem... :-[

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #21 : 29 April 2006, 17:45:59
Psa daš lahko v tekme šele po 12 dnevu. Prej so premladi. :)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #22 : 29 April 2006, 17:48:21
Aha, zdaj mi je vse jasno zaradi enega stavka, hehe...Hvala!  ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #23 : 29 April 2006, 17:53:35
Hehe, go aussiji ja...samo škoda, da se ne vidi ovratnica na psu, ima sedaj Aisha tako lepo  ;D
Hvala za pomoč, pa Azu, jaz (Urška) te bom tudi dodala na msn  ;)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #24 : 29 April 2006, 17:58:38
Vem, da se sliši zlobno...ampak jaz sem moja kužka dala za prodajo... :-[ Ker dobesedno ne koristita niti malo, sta bolj kot okras, tako, da rajši, zdaj, ko se začnem Furry Paws resno posvečat jovo na novo streniram kužke od malega ven...

...Tko, da če katera pozna koga, ki bi želel kupiti Papillonko ali Japonskega špica naj pove.  ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #25 : 29 April 2006, 18:10:52
Jaz sem pa razočarana, ker nimajo pasme Cane Corso :-[ :(

Lp nina



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #26 : 29 April 2006, 18:13:35
Cane Corso bo najverjetneje kmalu bil na voljo. Samo Kah mora malo več časa najti, da jih skodira notri.
Tosy svoja psa lahko tudi upokojiš.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #27 : 29 April 2006, 18:16:22
Aha. Sem ju zdaj raje upokojila.  ;)

Mene pa firbec matra o tem, kako narediš recimo risbo v profil - nickname?

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #28 : 29 April 2006, 18:18:25
Za to moraš pa najprej kupiti Elite account za 20$USD ali pa za 40 FPP (ki jih kupiš od drugih uporabnikov).
Potem pa dobiš možnost, da imaš poleg (ali namesto) imena tudi slikico. Kot jaz. ;)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #29 : 29 April 2006, 18:21:06
Aha, hvala za odgovor.  ;)

Samo me še zanima...Ali lahko z najdenčki tudi tekmuješ, treniraš... ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."