Trmasti Humar

ninci · 43077

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #60 : 14 November 2009, 14:22:10
4 leta kasneje - tokrat je bilo žal prepozno. Ostal je tam kjer je bil očitno najraje.  :'(

http://24ur.com/novice/slovenija/tomaz-humar-je-umrl.html



Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #61 : 14 November 2009, 14:45:56
Naj počiva v miru.
Sožalje vsem njegovim  :'(



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #62 : 14 November 2009, 15:41:12
Iskreno sozalje svojcem...naj pociva v miru! :(

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #63 : 14 November 2009, 19:02:20
Tomaž R.I.P.

Iskreno sožalje svojcem! :'( :'(


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #64 : 16 November 2009, 19:15:38
Sožalje vsem


Čeprav...fej fej fej,egosit da je pustil za seboj zdaj otroka in pri vsej svoji egoistični smaovšečni riti da ni nobenmu povedal naj bi bil tiho še takrat ko je vedel da je to to. Mah jezna sem :( in močno močno žalujem...pa ne zarad njega,zaradi njegovih otrok :(

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #65 : 16 November 2009, 20:09:01
No, no T.M.T....kakšne pa kvasiš. Nikomur ne koristi. Tako kot ti obožuješ psa in se predajaš svojim strastem, zagotovo imaš nekaj kar obožuješ, neko drogo, v kateri si ti, res ti. Aplinisti pač ljubjo gore, tako kot drugi ljudje kaj drugega (glasbo, fotografiranje, pse, plavanja, tek,formula...). Bil je srčen človek, predan temu kar je počel, drzen in nor, nikakor ne neumen in ne egoističen. Bil je individualist in počel kar je oboževal.

Otroka pa sta prav tako navdušena nad plezanjem (sodeč po fotkah), mogoče pa bo kateri od njiju lazil po Himalaji. ;)

Škoda je tako vsakega.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Mr_Globus

  • *
    • Prispevkov: 449
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 16 November 2009, 21:27:30
Če maš otroke se ne moreš igrat egoista in za adrenalin reskirat da bojo brez očeta. Ne vem zakaj se za take fanatike, ki rinejo v smrt, sploh porablja davkoplačevalski denar...



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #67 : 16 November 2009, 22:02:04
Za zadnje reševanje humarja ni šlo niti peneza iz "naših" denarnc



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #68 : 17 November 2009, 08:43:10
Jaz sem pa zelo, ampak zares zelo jezna na vse, ki mu rečejo egoist. Ne bom rekla, da sem ga podpirala pri teh vzponih, tudi razumela popolnoma ne. Kljub temu pa se mi zdi, da je človek imel dobesedno jajca, da je živel točno tako kot je želel. Zame je bil velik pozitivec. Koliko od nas živi in dela res tisto kar ljubi? Vsi od nas zagotovo obžalujemo, da kake stvari zaradi česarkoli ne delamo.
Upala sem do zadnjega, čeprav se mi je dozdevalo že v torek, da se tokrat žal ne bo končalo srečno.

Egoistični ljudje so zame tisti, ki vinjeni sedejo za volan, kadijo v zaprtih prostorih v pričo otrok.

Gozdni Joža počivaj tam kjer se bil najraje! V mnogih srcih boš ostal za vedno!

Globus kaj pa zavarovalnice, ki morajo na primer v primeru Mačka, ki je umoril 3 mlade ljudi, izplačati vso škodo, kar znaša krepko preko 200t €, njega pa lahko terjajo le za 12t €?

Pa da o drugih bedarijah, za katere gre davkoplačevalski denar niti ne govorim. Itak pa je tole zadnje kril sam.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #69 : 17 November 2009, 13:05:59
Ne vem zakaj se za take fanatike, ki rinejo v smrt, sploh porablja davkoplačevalski denar...

Upam,da njegova družina ne bere takih komentarjev. :'(
Mene je groza.


Pa da o drugih bedarijah, za katere gre davkoplačevalski denar niti ne govorim. Itak pa je tole zadnje kril sam.

Se strinjam.




Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #70 : 17 November 2009, 13:51:22
Men je grozn da je umrl.. Ampak, doživel je tako smrt kakršno si vsak alpinist želi ( no tko pravjo). Smili se mi tudi njegova družina, ampak se mi nezdi da je to egoistično. Če ga imajo radi mu privoščijo konec kakršnega si je želel (če si ga je) in sigurno so ga podpirali in razumeli. Davkoplačevalsiki denar pa se porablja tudi za bolj blesave stvari. Meni osebno se zdijo kakšne športne prireditve čisti bullshit, tukaj gre pa vseeno za življenje, potem je brezveze denar zapravljat tudi za samomorilce,(kar se nebi strinjala da ni res, ker si vsak sam izbere kdaj in kako želi končati življenje ampak pustimo zdaj to) da o programih za odvajanje od drog, alkohola ne govorim.. Vem pa  kje bi lahko začeli ''šparat''   >:D Pri psihologih ki se ukvarjajo z motnjami hranjenja, ki jih ni..ups, spet me je zanesel.. >:D Ampak to je pa res primer ljudi ki si zaslužjo da jih zakopleš nekam... Tko da Humarja pustite lepo na mir.. legenda.. RIP..

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Mr_Globus

  • *
    • Prispevkov: 449
    • Točke: 0
Odgovori #71 : 17 November 2009, 14:25:21
Vsak ma pravico do svojega mnenja. In če se denar kje neumno porablja to ni izgovor da se ga še kje.

Oče bi moral dat otroke na prvo mesto, če ne je pač zame egoist.



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #72 : 17 November 2009, 14:28:19
Meni je pa egoistično omejevati nekoga. Moj mož se potaplja na dah in ukvarja s športnim robolovom. tudi ni ravno nedložno. Ampak njega to osrečuje in jaz ga z veseljem podpiram pri tem. Pa sama tega ne delam, ker me ne veseli in se bojim globine.

Življenje vsakega od nas se slej ko prej konča. Včasih prej, včasih kasneje. Namenjeno nam je toliko kot nam je. Jaz temu pravim usoda. Raje pa umrem mlajša in srečna, kot pa stara in zagrenjena.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #73 : 17 November 2009, 19:30:01
Humar R.I.P. Bil si legenda.

Kaj si vi mislirte o tem, da je on tam gori naredil samomor.. tako govorijo nekateri. jaz se s rtem ne strinjam, ker on je bil pa res tak optimističen človek...



BlackRosie

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #74 : 17 November 2009, 21:30:23

Neverjetno je, da si nekateri upajo dlje od povprečne slovenske miselnosti. Čudovito je, da sanjajo in stremijo za temi sanjami. Navdihujoče je, da z lastnim trudom posežejo po zvezdah. Taki ljudje so največji zgled vsem, tudi lastnim otrokom. Žalostno je, če se njihovo življenje prekmalu konča, a njihova drznost živi naprej. In spodbuja vsaj nekatere od nas, da si upamo več in živimo boljše življenje. V vsem tem ni niti kapljice sebičnosti. In prepričana sem, da Tomaževa družina in njegovi prijatelji razmišljajo nekje v tej smeri.
Odšel je velik človek in zasluži si, da se ga spominjamo prijazno.



delfinčika

  • Gost
Odgovori #75 : 09 December 2009, 21:40:57
Iskrene sožalje,.....

Škoda ga je blo