NPZ - nacionalni preizkusi znanja

kanchy · 82698

Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #60 : 15 Marec 2007, 18:48:44
Naši devetošolci imajo zgodovino (srečneži). :)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #61 : 15 Marec 2007, 19:47:48
Naši devetošolci imajo tut fiziko   :)


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #62 : 15 Marec 2007, 20:02:59
Pol leta smo poslušali,da bo zgodoina,pol leta ŽE ponavljali zgodovino,ker je naša učiteljica OBSEDENA z zgodovino (zadn cajt d gre v penzijo) in navsezadnej vsi smo molili NAJ BO! zgodovina.Učitelj škrjanc (bio,fiz,kem) se je pa veselo smejal in cvil'lu da bo kemija al pa fizka...brrrrr.

Kemijaaaaaaaaaaa...preklet bodi dan,ko se je ministr zarotil proti nam :'(.Od vseh 15-h ima 1 kemo 5 ostali jo imamo 3 :-\

Srečneži,ki imate zgodovino.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #63 : 15 Marec 2007, 20:09:09
Mi imamo k sreči angleščino. ;D

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #64 : 15 Marec 2007, 20:34:27
Kako pa to, da ima vsak drugače? Mi smo meli lani vsi biologijo.

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #65 : 15 Marec 2007, 20:50:44
Kako pa to, da ima vsak drugače? Mi smo meli lani vsi biologijo.

Mislim da gre po regijah.



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #66 : 15 Marec 2007, 22:46:01
Mi imamo žal zgodovino :-X..Ponavljali nismo NIČ!, ker je naša učiteljica stara kot zemlja in je vso leto govorila, da ona pa se že ne bo ukvarjala še z NPZ-ji če bo slučajno zgodovina..Tako, da se nam žal celemu razredu zelo slabo piše na NPZ-jih :'(..Od 26 učencev ima šest učencev zgodovino 5, deset učencev 4, pet učencev 3(med njih spadam jaz :-[), trije učenci 2 in dva učenca negativno..
Jaz sem od začetka leta upala, da bo kemija ali pa fizika, ker smo za ta dva predmeta naredili res ogroooomno vaj, za kemijo smo imeli celo priprave :o..Za zgodovino nam je pa naša "preljuba" učiteljica rekla danes: "mene ne zanima, da pišete zgodovino, sami se znajdite in iščite snovi od lanskega in predlanskega leta..Ta snov ki nam je pa še ostala bomo pa skupaj predelali"..Tako, da lahko pričakujemo da bodo pri zgodovini rezultati porazni :-X :( :'(..

Lp,  ;)



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #67 : 16 Marec 2007, 07:43:34
Oj T.M.T ... kaj če bi se midve skup učile .. sva obe na istem  :o ::) sam jaz še kakšno snov k sreči zastopim, nekaj pa tut ne.

Dragi moji ne se sekirat, 3. predmet se ne šteje !!



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #68 : 16 Marec 2007, 15:14:04
ZGODOVINA!!!!  :o
Yes, samo da ni bila kemija  :)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #69 : 16 Marec 2007, 18:28:13
Packi vsi ki imate zgodovino!Fej,fuj in fij...aaa.Naša učiteljica je bila zelo vesela ker ni zgodovina-LAŽE!!!Stavim,da je molila da bo...ohkok sem jezna.Res...pa kemija-ni hujšega.Ok,bom saj lansko snov začela zastopit :-[...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


daša

  • *
    • Prispevkov: 118
    • Točke: 0
  • **I never had someone, that knows me like you do**
Odgovori #70 : 16 Marec 2007, 19:55:08
Mislim,da ima skoraj vsaka šola drugačen predmet :-\.Zakaj pa nevem :-\.
lp


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #71 : 16 Marec 2007, 19:57:41
Simply...NE gre po regijah!Gre po šolah...kemija,fizika,angleščina,zgodovina.Mislim,da je izbiral računalnik...če bi šlo po regijah bi imeli kamničani isto kot mi,komendčani enako...pa imamo vsi drugače.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #72 : 04 Maj 2007, 12:50:20
mmmm . . . šlo super . . . verjetno zajebala use z prošnjo/pismom/whatever?

Kaj ste vi pisali? Prošnjo ali pismo?



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #73 : 04 Maj 2007, 14:35:56
Tudi meni je šlo super..Rešla nisem sam ene naloge, ker je nisem znala :-[..
*nastja* pisala sem pismo..Pa ostali kako vam je šlo?



katie

  • *
    • Prispevkov: 974
    • Točke: 0
  • eternal flame
Odgovori #74 : 04 Maj 2007, 16:07:29
Evo še ena ki ji je šlo super... :D Jaz sem pisala prošnjo...

Aydeen Collies
... don't stop believin', hold on to that feelin'


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #75 : 04 Maj 2007, 16:34:46
hehe pismo . . . jz tut pismo . . . Monika [genij] tut pismo  ;D Mateja [genij] tut pismo . . . Ema [genij  ;D] pa prošnjo [sej veste Lenny]  :)



Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #76 : 04 Maj 2007, 16:35:49
Jap..jaz sem prošnjo  ::)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #77 : 04 Maj 2007, 17:45:54
Jaz tudi prošnjo :-[.Drugače je treba vabilo (ne vem kaj vi mislite pod pismo ???)

Drugače mi je bilo pa lahko :).Drugi del lažji kot prvi amapak rezultati bodo pa vidni pozno :P.
A ste se kaj pripravljali?Jaz NIČ :-[...sem rekla,da bom v šoli enkrat prebrala malo,figo.Še zamudila sem skor,ko sem se z rolerji pobijala po dolini :D

Me je pa strah kemije kot hudič križa :(.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #78 : 04 Maj 2007, 18:28:24
Kaj a res je bilo treba vabilo?  8) Ker pri nas so vsi učenci govorili , da je bila to prošnja in pač sem mislila, da sem se zmotila. ::) Sploh pa sem si to za na koncu pustila in mi je skoraj zmankalo časa, tako da je ful nakracano. :D

Drugače je bilo pa kar lahko, sem pričakovala da bo težje.
Jaz sem se pripravljala, ampak ne prav dosti...večino snovi zadnji dan. ;D

Aja, vi imate kemijo...mi imamo angleščino in upam, da ne bo pretežko...

Lp

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #79 : 04 Maj 2007, 18:43:45
Ja jaz sem napisala pismo . . . kot prošnja se mi ni zdelo, ker ne moreš prilog, niti dosežkov, pač zdelo se mi je skrajno bedno . . . ampak če je, sem pač zasrala  :o

Vabilo se mi tut zdi skrajno bedno, ker si moreš zmišljevat podatke, kdaj bo predavanje, kje bo predavanje, bla bla . . . ampak če je, sem spet zasrala  ;D

Pismo se mi ni zdelo skrajno bedno . . . ampak sedaj res nimam pojma  :) Če bo pravilno pismo . . . bom mela [upam] nad 90%, če ne bo . . . pa ne  :'(


T.M.T - za kemijo se pa ne sekiraj se itak ne šteje.  ;D sam ni prijetno da bi imel 0%  ::) ::) ::)



daša

  • *
    • Prispevkov: 118
    • Točke: 0
  • **I never had someone, that knows me like you do**
Odgovori #80 : 04 Maj 2007, 19:42:34
Hm..tudi jaz sem pismo->ampak whatever :)....Drugače se mi ni zdelo preveč težko,ampak zdaj kakšno bo točkovanje in bomo pol videli,koliko točk sem zgubila.Drugače mi pa niso tako zelo pomembni rezultati.

lp


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #81 : 05 Maj 2007, 11:22:18
Jaz sem prošnjo, vse naloge so se mi zdele čisto lahke, je imelo pa kar nekaj sošolcev resne probleme.



Napisala sem prošnjo... Ostale vrte besedil mi nikakor niso logične, razen morda pisma, pa še ta mi je nekako na meji..


Upam,da bo šlo tudi za naprej tako po maslu.  :P :P



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #82 : 05 Maj 2007, 11:31:40
Treba je bilo napisati uradno vabilo!Imel si oba naslova,imel si razlog za kaj ostalo si si izmislil sam ;).

Sem pa rešila v 45min tako,da upam da mi pri matematiki ne bo zmanjkalo časa.

Meni se itak ne upoštevajo nikjer in imam vrh glave vseh "Da maste nad 90%!!!!!!!"Če mam 50% bom happy in me boli organ za druge :P.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #83 : 05 Maj 2007, 15:58:34
Kako pa veš da je vabilo??



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #84 : 05 Maj 2007, 16:04:26
Ker so slavistke tako rekle ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #85 : 05 Maj 2007, 17:36:04
Aha . . . pri nas so slavisti rekli da je prošnja ali pismo . . . a to pomeni da so vaši "nesposobni" ali pa naši  :o ali oboji  ::) ::)




T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #86 : 05 Maj 2007, 17:37:47
Oprost ampak jaz ne štekam kaj vi mislite s pismom.Kako lahko neki uradni osebi za prireditev pošlješ pismo?

Mislim,ne vem...jaz mam itak narobe ;D.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


daša

  • *
    • Prispevkov: 118
    • Točke: 0
  • **I never had someone, that knows me like you do**
Odgovori #87 : 05 Maj 2007, 19:43:59
Mislim,da je prošnja,ker,če bi bilo vabilo,bi pač tistega načelnika samo vabil na prireditev ne pa,da bo še tam predaval.Ali se motim?
lp


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #88 : 05 Maj 2007, 20:00:26
Daša- tudi jaz se strinjam s tem. Uradna prošnja.



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #89 : 05 Maj 2007, 20:46:28
Daša- tudi jaz se strinjam s tem. Uradna prošnja.

Bog te usliši ;D.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/