Končno so tudi dokazali.

Marko · 2935

Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
: 08 Avgust 2005, 10:14:10
Pa so končno tudi dokazali, da pač moški ne zmoremo poslušati žensk!! Hahaha!  ;D ;D ;D

http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=10081

Lp, Marko


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #1 : 08 Avgust 2005, 11:55:17
Joj Joj! :)

Jest predvidevam da so tole raziskavo delali predvsem znanstveniki in ne znanstvenice :)

Sicer pa iz VB vedno znova prihajajo "presenetljive" raziskave :) Ki so pomojem bolj plod domišljije kake spletne strani kot pa resnega znanstvenega poizkusa :)

Možno je pa seveda tudi da bi bilo kaj takega res :) Kajti ženski glasovi so res tako melodični... da so glasba za naša ušesa :)

LP, Črt

P.s.: Ninci, prosim še za tvoje mnenje o tem ;)   (o tem koliko te slišim :))



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #2 : 08 Avgust 2005, 12:03:42
Tudi jaz čakam na komentar od Katye. Haha!  :D :D

In seveda tudi od drugih žensk.  ;) ;)


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #3 : 08 Avgust 2005, 12:35:19
Hehehehehehe,da moški ne (z)morjo poslušat žesnk...hehehe,no ja eni slišjo eni..npr pri nas ati glede pospravljanja v gospodinstvu ne sliš...če pa sliš pa reče,ajde Nina popravt ;D :P.Nej pa povesta mnjenje še Ninci in Katya..me zanima kako vidva poslušata ;D ::) ;)

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #4 : 08 Avgust 2005, 13:01:48
No Marko,če je pa tako :-*potem se bom pa potrudila,da bom naslednjič bolj naglas povedala,kar želim da slišiš. :-* A se že kaj bojiš???

Ninci mislim,da bova morali glas malo spremenit in ga znižat za kakšnjo stopnjo ;D

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #5 : 08 Avgust 2005, 14:42:58
hehehe...ja pri nas oči reče.....kaj bom delal gospodinjska opravla sej mam 3 punce doma. ;D ;D ;D ;D ;D

no se ninci........

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6 : 08 Avgust 2005, 15:23:06
Citiraj
no se ninci........
Evo me ;D ;D

Tole raziskavo sem že na vse zgodaj zjutraj zasledila na eni drugi novičkarski strani, in sem imela cel delavni čas razmišljat aj si mislim o tem.

In madona a veste, da je res, če prosim prijazno, rečem in molim in... ni seveda iz tega nič, če sem pa "grda nina" in rečem bolj po moško pa je stvar narejena preden sploh rečem ;D ;D


Nekaj bo  res na tem, tako da Črt nič se ne zgovarjaj na "kar ene neznanstvene študije" :P

Lp nina



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #7 : 10 Avgust 2005, 12:05:33
hehehe...ja pri nas oči reče.....kaj bom delal gospodinjska opravla sej mam 3 punce doma. ;D ;D ;D ;D ;D

irenchy, isto, čist isto ;) ja!