Pasja ležišča

Gost · 250138

ursa_9

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #390 : 06 Januar 2011, 09:37:59
No glede na to kakšnega uničevalca imam jaz doma sem se zelo bala, da bo comfort šel kmalu po gobe...ampak ga pusti čisto na miru od samega začetka ko je imel grizljaške pohode  :)...vse ostalo pa takoj zgrize npr. deke



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #391 : 11 Januar 2011, 13:18:02
Tudi mi imamo Comfort že 4 dni!  :o ::)





ursa_9

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #392 : 11 Januar 2011, 13:45:47
A je to že raztrgani comfort ali jaz slabo vidim?  :-\  ::)



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #393 : 11 Januar 2011, 13:53:17
Sem objavila, če koga mogoče zanima polnilo, s čimer je polnjen :P ::) Pa tako nedolžno malo žverco mam :D ::)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #394 : 11 Januar 2011, 13:53:57
Ampak ucke so pa cisto nedolzne :o >:D

battito animale


ursa_9

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #395 : 11 Januar 2011, 14:04:45
O groza no  ;D :D...ta je pa res uničevalec, ampak pogled pa res totalno nedolžen  >:D



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #396 : 11 Januar 2011, 14:14:51
No ja, saj priznam, da enkrat je že bil zaflikan, tako da tukaj jo je verjetno motil 'izstopajoči' odebeljeni del in je hotela izvedt kaj se skriva spodaj :P
Nič ne de, meni je ta blazina preveč všeč, tako da jo bomo lepo spet zakrpali in imeli le v dnevni sobi. ;) Ona pa...dobi leseno dilo, če si že ne želi takega udobja ::)


roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #397 : 11 Januar 2011, 14:32:04
Naša je tudi pojedla 2 comforta. Tadrugega sem samo narobe obrnila in dala gor deko in zdaj je mir  :o



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #398 : 11 Januar 2011, 14:32:44
Boljše kovinsko, les lahko zgrize in spraska.  ;D

K sreči moja žvad ceni udobje.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #399 : 11 Januar 2011, 14:54:35
Bogi bogi comfort :'( ;D Kmalu mu bo zmanjkalo polnila, hihi. Ginny je takrat spravila eno vrečo za smeti polnila ven.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #400 : 11 Januar 2011, 16:44:39
Jaz sem tudi v razmišljanju o novem ležišču... Ampak ne vem kaj vzeti, ker sem ji ga mislila dati v kletko pa da bi tam spala, danes sem pa ugotovila, da ko je zaprta še vedno uničuje (grize in cufa deko).. Mi gre že kar fino na živce, na koncu bo čez dan ležala na kovinskih tleh kletke če se misli tako obnašati..
V vsakem primeru bomo rabili nekaj mehkega, da pokažem kaj je storila s svojim KAVČEM, prosim lepo, ja, kavč smo ji odstopili... No comment (pa nastala je nova škoda danes zjutraj, ki je še nisem dokumentirala). Hoteli smo ga na kosovnega odpeljati pa sem ga zamudila ::)..
Mi je kar malo škoda denarja če jo moram pa potem skos meti na očeh če zameša igračo z deko ali ležiščem...

KAVČ PRVI DAN:


KAVČ DANES (in hudič na njem):



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #401 : 11 Januar 2011, 16:47:47
Jaz sem tudi v razmišljanju o novem ležišču... Ampak ne vem kaj vzeti, ker sem ji ga mislila dati v kletko pa da bi tam spala, danes sem pa ugotovila, da ko je zaprta še vedno uničuje (grize in cufa deko).. Mi gre že kar fino na živce, na koncu bo čez dan ležala na kovinskih tleh kletke če se misli tako obnašati..



Meni psica pri skoraj 4ih letih še vedno uniči vse kar ima v boksu. Najdlje mislim, da je zdržal Drybed, ki smo ga kupili na razstavi, ga je sicer preuredila po svoje ampak je še v soldinem stanju. Drugače pa ji dam noter kakšno staro brisačo ali rjuho iz česar si ona potem naredi nacufan :D"povšter" spat pa očitno želi na golih tleh. Nekaj časa sem se sekirala zdaj mi je pa že čisto vseeno, če ji tako bolj paše prav :P Sama si je kriva >:D



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #402 : 11 Januar 2011, 17:12:19
Pri nas je v boksu isto. Ful dolgo je sicer zdrzala ena postelja ne vem katerega proizvajalca, ko sem jo pa oblekla v prevleko, da bo dlje casa ostala cista, je pa sla na koscke prevleka in postelja ::)
Jaz sicer se vztrajam z rjuhami ali poceni dekami, gre pa v glavnem vse pod zobe - ali jo pa najdem, da je vso deko nakopala v en del kletke, ona lezi pa na kovini, tako da je v koncni fazi deka notri bolj zaradi mojega boljsega obcutka, ne zaradi nje ::)

battito animale


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #403 : 11 Januar 2011, 17:45:54
Aha, torej nisem osamljen primer, mi je lažje zdaj ;). S tem da moja hoče bit na deki, deka je v istem položaju kot na začetku, samo preluknjana je. Ponavadi naredi luknje premera 3cm, in potem moram okoli iskat koščke.. Cel svinjak!



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #404 : 11 Januar 2011, 18:22:02
Joj kako ste vi nesramni. Kaj ko bi psom oljašali delo? Brisače, rjuhe natrgajte na trake in jim posteljite, psi bodo navdušeni.  :D
DOB Kaj pa če ji eno cufo navežeš na boks, pa en kong, pa en bentoBall ali kaj podobnega? Najbrž ne zadrži dovolj dolgo?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #405 : 11 Januar 2011, 18:26:49
Kong ima, navadnega (notri pa tisto kong polnilo), to jo zaposli za par minut, toliko da grem ven iz stanovanja. Potem ima še plišasto wubbo, en povšter... Kakor kdaj. Nekak imam občutek da se ona v kletki ne igra (še spuščena se skoraj ne, ene 15min dnevno, drugače spi). Ne vem pa zakaj uničuje deko.. Mogoče si "ureja" ležišče, to počne tudi pri meni v sobi, kjer ima na tleh deko. Kavč pa ne vem zakaj je uničila ::)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #406 : 11 Januar 2011, 18:49:19
čara jaz sem ugotovila, da ni fora v tem da bi pes imel preveč energije. Ker je naša lahko zgonena na polno, pa je lahko samo pol ure sama pa bo demolirala ležišče. Smo ji dali v boks eno ležišče z zadrgo zjutraj bi me skoraj kap, ker je s šiviljsko natančnostjo odparala stran zadrgo. Ni je odgriznila, ni raztrgala ležišča samo zadrgo je ven vzela :-X :-[ Očitno jo je motila >:(
Tudi comfort je tako uničila, ker se mi je revca smilila in sem ji ga dala v boks :-[ Prej ga Smart in Rumba v parih letih nista niti malo načela, ona pa v trenutku, še doma sem bila, zraven praktično :'(
Ima pa tako kot od DOB svoj kavč, sicer precej večji, tako da cela gor leži stegnjena, in tudi stalno koplje po njem in si ga namešča. Do sedaj je na naslonjalu uspela naredit eno manjšo luknjo ampak sem odločena, da gre z prvim kosovnim odvozom na odpad, ker je žleht in si ga ne zasluži >:D :P

Mimogrede igrače v boksu sploh niso zanimive ::)



DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #407 : 11 Januar 2011, 19:12:42
Citiraj
čara jaz sem ugotovila, da ni fora v tem da bi pes imel preveč energije.

Pri nas deloma drži, tisti rob kavča levo (naslonjalo za roke) je bil en čas vsako jutro bolj uničen (ker sem pač spala njej je bilo pa malo dolgčas).

Citiraj
Mimogrede igrače v boksu sploh niso zanimive Roll Eyes

To se je meni zdelo nemogoče, ampak tudi jaz sem skoraj prepričana da bi komot preživela brez...

Večjega kavča si tudi naša ne zasluži, tale njen je suuper, mi je ful žal da smo ji ga odstopili in še bolj žal da ga je uničila.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #408 : 11 Januar 2011, 20:41:21
Bom stestirala Bino v boksu-do zdaj še ni bila več kot 5 minut zaprta not.  :-[

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Dada73

  • *
    • Prispevkov: 204
    • Točke: 0
Odgovori #409 : 11 Januar 2011, 21:13:14
Haha  ;D :D :o :P se smejim vsem vašim komentarjem, hkrati pa jočem, ker naš mešanček tud uničuje vse kar ima v boksu  :'(
Ampak sem se potolažla, ker vidim, da ni edini
Pa še to-na srečo znam sama šivat ležišča( sem šivilja), tako da bom pač še šivala 15-20let (pes bo letos star 2 leti), mi pač dela ne bo zmanjkalo za kar nekaj let



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #410 : 11 Januar 2011, 21:20:54
Škoda, da ne dobiš plačano, a ne. Mogoče bi pa po naročilu šivala pasje postle.  Plačajo dve postli, dobijo eno (ker eno zase narediš).  ;)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #411 : 11 Januar 2011, 23:28:21
No, Mimi je bila tudi prvovrstni uničevalec, več kot sem z njo delala, bolj je uničevala. :-[
K sreči se je unesla, tok, tok. :)
Ampak v boksu nikoli ni uničevala dek, je pa bila specializirana za plastiko in sveče, pa karkoli sem novega prinesla. Vse novo sem morala previdno odložit, da me ni videla, drugače je naslednji dan to nekako izbezala, če le ni bilo v predalu ali omari. Jemala je stvari tudi iz najvišjih polic, pojma
nimam kako je gor prišla, prevrgla pa ni nič. Najraje je kradla iz zaprtih škatel, jo je lepo odprla, vzela ven kako stvar (npr. ene super rokavice) in jo naglodala.
Zelo rada je imela tudi moja oblačila, navrtala je luknje v vsa, ki sem ji kadarkoli kje pozabila, zvrtala je luknjo v žepe v jakno, ki sem jo pozabila na obešalniku zunaj.
Da sploh ne omenjam skoraj novega canine coolerja. :-[
No, če zdja pomislim nazaj, so kar zabavni spomini, ampak včasih pa mi ni bilo preveč do smeha. :P



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #412 : 12 Januar 2011, 08:37:21
Za kronične uničevalce bi jaz dala leseno podlogo pa naj bodo na trdem, če ne cenijo udobja. Pol pa občasno poskusiš , če mu gre kaj na bolje z razumevanjem sveta, ampak takoj, ko začne zadevo žvečit- ven vzet pa "bodi brez,če si butast". Mogče na začetku ,da si celo zraven in da ga prav učiš, da se pusti na miru postelje.
Igračko jaz pustim bolj zaradi mojega boljšega občutka, mladičem celo več, pa kakšne žvake,ki res držijo- ne one ,ki se takoj prežveči. Je pa tako, da odrasli psi se z redkimi izjemami, ne igrajo kadar so sami.
Za tiste,ki so v zunanjih boksih pa slamo in naj jo žvečijo če jih veseli.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #413 : 12 Januar 2011, 10:04:05
Ja, samo pri meni je problem, da ko je sama doma je lahko v boksu, ko smo pa mi pa ni teorije da bo ona kar zaprta (pa čeprav bi tudi zunaj na kavču le spala). Jo pa popravljam ko se spravi na kavč ali deko zunaj kletke.

Danes je že bila kako uro sama v kletki, ni videt nove škode... Mogoče pa to naredi le vsaki novi ali sveže oprani deki, jo krsti ??? :).



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #414 : 13 Januar 2011, 09:25:18
Zanimivo. Očitno je z mojo psico nekaj hudo narobe, ker ne demolira nič.  :P  Morda je samo fina dama, ki ceni unikatne in fensi stvari.  :D  A ima še kdo psa, ki ne uniči in ne zgrize ležišča? Da ne bom izjema...

Kristinca & Florinca


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #415 : 13 Januar 2011, 09:35:40
Zanimivo. Očitno je z mojo psico nekaj hudo narobe, ker ne demolira nič.  :P  Morda je samo fina dama, ki ceni unikatne in fensi stvari.  :D  A ima še kdo psa, ki ne uniči in ne zgrize ležišča? Da ne bom izjema...

Ja jaz.  :D Drugadva jih pustita čisto pri miru :P



pasja.zabava

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #416 : 13 Januar 2011, 09:40:02
Imam eno vprašanje.
Ruby večino časa preživi pred hišo. Ima pasja vratca in lahko sama hodi notri in ven. Ima ogromno dolge dlake in v tem času je cel dan zunaj.
No, ponavadi leži na ploščicah. Z veseljem se vleže na posteljo ali na deko, ampak me skrbi ko se to vse zmoči (v teh dneh to pomeni vsak dan).
Kaj bi ji lahko dala spodaj, da ne bi ležala na trdih ploščicah? Se ji namreč že poznajo otiščanci :-\ In da seveda ne bi bilo tako mokro? Njena postelja se namreč zelo dolgo suši, v sušilec pa ne gre  ::)



teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #417 : 13 Januar 2011, 10:01:22
Landotova specialiteta so pa deke, so vse tako unikatno naluknane ali pa raztrgane kot po napadu volka  :P :D

***
rest in peace my precious friend


xCore

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #418 : 17 Januar 2011, 18:40:31
No od danes naprej imamo tudi mi :


Imeli so jih kar nekaj na zalogi raznih barvnih kombinacij ampak mi je bila ta najlepša. Velikost XL kupljena v Avtobutique v Celju.



Maruša_Star

  • *
    • Prispevkov: 404
    • Točke: 0
Odgovori #419 : 19 Januar 2011, 11:45:59
Jaz pa ne vem ali imam samo jaz to "srečo" al kaj. Prvi comfort se mi je ful posedel - sem ga odprla, dala noter dodatno peno, odejo.. ni bilo veliko boljše. Zadnjič kupim še enega, stanje je po 1 tednu spet isto - prej je ta ležalni del kar izbočen, sedaj je že raven.  ??? Kolikor gledam imate drugi še vedno izbočena ležišča?

Aja, pa pri nam mamo tud to srečo, da se nič ne uničuje.