Pasja ležišča

Gost · 250040

Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #450 : 01 Oktober 2011, 17:44:25
Super postelja, mi bi tudi tako  ::) Jamsi uživač!  :)



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #451 : 16 Oktober 2011, 17:22:16
Li Mei, uživamo tako ali drugače, vi pa verjetno tudi.  :-*



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #452 : 09 Januar 2012, 19:34:46
Mi imamo comfort ležišče.
Je super, tudi za čiščenje, ampak če si zares dosleden (beri: če ga za vsako figo zbrišeš, mi ga imamo zunaj na terasi pa rjuho čez, zato je normlno, da ni ravno 100% sterilno).
Ampak čez rjuho pridejo tudi delci praha-suhe zemlje in se nekak zatrejo v uno umetno usnje in je zelo težko sčistit in se poznajo rjavi fleki. Sem ga 3x zbrisala z vlažno viledo, pa šla najmanj  2x, če ne še večkrat s sesalcem čez, pa se je še vedno poznalo  :(. Ampak se itak ne sekiram, mi je vseeno, važno, da ne leži ravno v 'svinariji'. ::) (čisto pa je, ker rjuhe menjam redno!)

Dogs are best friends ever!


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #453 : 14 Januar 2012, 14:54:36
Mi tudi mamo comforta in mi je suuuper ! :) Mamo ga notr in pride pes večkrat tudi blaten gor, pa ga potem samo posesam in obrišem z vlažno viledo in je spet kot nov ! :) Mam pa eno brisačo čez, vendar si jo Runo vedno dol vrže, tako da je ubistvu stalno brez kakršnekoli prevleke. Je pa verjetno zelo odvisno kakšne barve je. Mi mamo rjavega v kombinaciji s črno obrobo in se ful obnese ;) :) Mislim da za tako ceno težko dobiš kaj boljšega ;) Ko se nam ta uniči zagotovo dobi novega ;D

:)


Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #454 : 14 Januar 2012, 17:15:28
Pri nas imamo kar 7 comfortkov  :P 8) in jih res toplo priporočam komurkoli, ki bi rad imel zadovolnega psa in trpežno-hvaležno pasje ležišče za več kot izredno ugodno ceno!!!  :o



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #455 : 15 Januar 2012, 17:22:59
Ja moj je zelene barve in se ze ful poznajo rjave lise... ok priznam da ga ne cistim zelo vestno in dostikrat se psi susijo gor, samo vseeno :) naslednjic definitivno kaksne druge barve :)

battito animale


Piksi

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
  • Border collie my love <3<3
Odgovori #456 : 20 Februar 2012, 10:11:44
Mi smo pa našmu Piksiju nabavil vse mogoče od posteljice pa do dekic, ampak najraje ima tla  ;D :P !

Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub :* !


manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #457 : 05 Marec 2012, 13:14:02
A je kdo pred kratkim kupil ali želel kupiti Comfort ležišče?

Mi imamo že enega doma, radi bi kupili še enega in še podlogo. Parkrat sem že klicala tja in nikoli nimajo kaj zaloge. Ko vprašam kdaj bodo delali in kakšne velikosti in koliko jih bodo naredili, nič pametnega ne povejo - ja, v četrtek bomo delali, mogoče bomo naredili 4, ne vem kakšne barve, take temne... Ja če se bom peljala tja iz Maribora, bi pa verjetno že rada vedela ali bom izbirala med dvema ležiščema ali med petimi... In približno kakšne barve bodo...
Glede podloge pa, hja mogoče bodo, mogoče pa ne...

Človek želi pri njih pustiti skupaj 70 eur, njim se pa prav ne da ali kaj...?? S tem da smo jih 50 že pustili za ta velik Comfort... :-\


Bulldogs... And nothing else...


amonra

  • *
    • Prispevkov: 278
    • Točke: 0
Odgovori #458 : 05 Marec 2012, 15:10:02
No mi imamo tega in smo presrecni..posesas, pobrises in je kot nov..usnje kvalitetno in izgled lep..posiljajo po dogovoru tudi v Slovenijo http://pelech-ridgipad.blog.cz/1108/ridgi-lux-pad-tmave-hneda    ;D



manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #459 : 05 Marec 2012, 16:07:21
Izgleda super, meni je samo cena malo previsoka... :-\

Bulldogs... And nothing else...


amonra

  • *
    • Prispevkov: 278
    • Točke: 0
Odgovori #460 : 05 Marec 2012, 22:18:06
Ja no to pa je meni tako..dam raje enkrat pa kvalitetno kot veckrat kupujem..ali kot bi rekli Angleži; nisem tako bogat da bi poceni kupoval ;)



attems

  • *
    • Prispevkov: 141
    • Točke: 0
Odgovori #461 : 05 Marec 2012, 23:20:35
Kje pa se lahko kupi tole ležišče?   
Comfort hitro podleže teži:) iščem nekaj novega.

You can have no better friend than a dog.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #462 : 06 Marec 2012, 08:54:22
Vi, ki imate težje pse. Je kdo pomislil, da bi kupili eno trdno, kvalitetno vzmetnico, magari tisto za otroke 120x80 in potem še nakdnadno pri nekomu dal izdelati ogrodje, da je malenkost dvignjeno od tal z "rešetkami", da je zračno? Čez menjaš rjuhe, prevleke in to je to. Nima se kaj sesesti.


http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #463 : 06 Marec 2012, 10:54:47
Comfort lahko tudi odpreš in ga dofilaš. Oni so jih včasih bolj polnili ampak zdaj dajo v ležišče manj polnila, ker so bila prej ležišča full težka in so se stranke pritoževale. Tako da če se ti posede ga odpreš magari lahko časopisni papir notri nafilaš, do primerne "debeline" in trdote ;) Sicer pa pri nas na XL comfortu ležijo tudi po 4-je psi naenkrat! skupne teže 150kg ::) pa kljub temu da se je res malo posedel jim je očitno še vedno dovolj udobno.



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #464 : 06 Marec 2012, 14:02:40
Vi, ki imate težje pse. Je kdo pomislil, da bi kupili eno trdno, kvalitetno vzmetnico, magari tisto za otroke 120x80 in potem še nakdnadno pri nekomu dal izdelati ogrodje, da je malenkost dvignjeno od tal z "rešetkami", da je zračno? Čez menjaš rjuhe, prevleke in to je to. Nima se kaj sesesti.

Mi imamo - psica ima cca. 40-45kg. Tole vzmetnico imamo že 2 leti. In ponoči spi na njej.Ona ima čez rjuho, pa pod rjuho na predelu glave en ''poušter''  :P. Ampak jo imamo kar na tleh, brez kakšrnega koli ogrodja.

Dogs are best friends ever!


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #465 : 06 Marec 2012, 15:35:23
Meni je zelo žal, ker mi je Tege uničil comfort, mije bil zelo dobra postelja, pa še alba ima vgravirano. ga bom probala popraviti. Imam pa doma tudi Loompovo ležišče, ampak si ga bolj kot ne prisvojila Manca.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #466 : 06 Marec 2012, 16:09:58
Meni je zelo žal, ker mi je Tege uničil comfort, mije bil zelo dobra postelja, pa še alba ima vgravirano. ga bom probala popraviti. Imam pa doma tudi Loompovo ležišče, ampak si ga bolj kot ne prisvojila Manca.

Katero se ti zdi boljše ležišče, loomp and comf.?



amonra

  • *
    • Prispevkov: 278
    • Točke: 0
Odgovori #467 : 06 Marec 2012, 19:13:46
Ridgi-pad se dogovori po mailu na
[email protected] 
v nemscini ali anglescini. No nas pesa je tezek samo 50kg in je po dveh in pol letih se kot nov. Vecina ostalih ki ga imajo pa imajo pesane tezje od nasega in so ful zadovoljni.  :)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #468 : 06 Marec 2012, 20:06:28
Jaz pa čedalje bolj tuhtam, da za mojo nič usnjenega ni primerno, ker ona si večkrat gnezdo dela in skrampa rjuho in prevleko čez jogi tudi dobro prekrtači s kremplji.

Ima kdo takega psa in še vedno cel comfort?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #469 : 06 Marec 2012, 20:10:07
Ja. :) je pa res da moji nimajo 35 kg.

battito animale


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #470 : 10 Marec 2012, 09:31:58
A je kdo pred kratkim kupil ali želel kupiti Comfort ležišče?

Mi imamo že enega doma, radi bi kupili še enega in še podlogo. Parkrat sem že klicala tja in nikoli nimajo kaj zaloge. Ko vprašam kdaj bodo delali in kakšne velikosti in koliko jih bodo naredili, nič pametnega ne povejo - ja, v četrtek bomo delali, mogoče bomo naredili 4, ne vem kakšne barve, take temne... Ja če se bom peljala tja iz Maribora, bi pa verjetno že rada vedela ali bom izbirala med dvema ležiščema ali med petimi... In približno kakšne barve bodo...
Glede podloge pa, hja mogoče bodo, mogoče pa ne...

Človek želi pri njih pustiti skupaj 70 eur, njim se pa prav ne da ali kaj...?? S tem da smo jih 50 že pustili za ta velik Comfort... :-\

Jaz sem ga kupila par mesecev nazaj, na eni od razstav, mogoče se ti to še najbolj splača, ko sem bila jaz tam so imeli dejansko vse možne barve (odločili smo se za oranžnega) in vse možne oblike, velikosti.

Naslednja razstava ko bo, nameravam kupiti tistega "potovalnega", dokazano pride prav na počitnicah, ane Žverca  ;D



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #471 : 10 Marec 2012, 10:55:51
Pa tudi na razstavah so tam njihovi prodajalci zelo angažirani in razlagajo, ponujajo in se najbolj splača takrat. Jaz bom tudi razkirala za en comfort , pa bom dajala čez od eukanube blazino, za ziher.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #472 : 10 Marec 2012, 13:38:09
Kaksen pa je potovalni?

battito animale


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #473 : 10 Marec 2012, 14:48:56
Imajo ene tanke, phu, mislim da so komaj 2-4cm debeli. Mogoče je to potovalni?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #474 : 11 Marec 2012, 15:06:28
Jaz sem svojega, tudi oranžnega, kupila na razstavi. Ampak vse razstave so večina kar oddaljene trenutno (Maribor), jaz pa tudi ne razstavljam več in se zaradi Comforta ne bi vozila na Barje, Koroško pa že to mi je prepozno sploh, če pa imam njihovo izdelovalnico dosti bliže...
In se mi ni noben problem zapeljat tja oziroma tudi na razstavo bi se peljala, plačala parkirnino, vstopnino, če bi vsaj približno vedela kaj bo na voljo. Svojega sem kupila lani v Mariboru na razstavi in je bil ta edini, ki mi je bil sploh všeč, so ful neke čudne barve pripeljali s sabo.
S Comfortom sem nenormalno zadovoljna, ampak mislim da nikomur ni čisto vseeno kakšne barve bo. To se kupuje za 5 let plus in zakaj ne bi bil meni všečne barve (pa ne da sem sedaj nek izbirčnež, ampak preko telefona mi niso želeli niti približno povedati kakšne barve bodo izdelali, pa so jih nameravali narediti čez dva dni in še to samo 4 posteljice). Samo da bi rekel ena bo črna, druga pa neka modra, bi rekla ok potem pa pridem. Kupila bi tudi to podlogo, o kateri se pogovarjate, pa mi gospod ni vedel povedati, če sploh bo ali ne čez dva dni, ko bodo na voljo posteljice, niti kdaj bo.
Meni pa 20 eur ni lahko vreči vstran, samo da se zapeljem do njih in vidim, da mi nobena niti približno ni všeč in da ni na voljo niti ene podloge.

Bulldogs... And nothing else...


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #475 : 12 Marec 2012, 09:11:24
Imajo za Comfort kak sejemski popust na razstvah ;D?

Once you go boxer, you never go back :)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #476 : 12 Marec 2012, 09:31:36
manchy - pomoje je najboljše da jih pokličeš poveš, da imaš že enega črnega in bi želela npr. še enega in če te lahko pokličejo ko bodo takega imeli oz. če ga imajo da ti ga dajo na stran in ga prideš iskat. Vem da je kar nekaj takih, ki so comfort take barve kot so ga želeli naročili in ga potem dvignili v Lj. v BTC-ju je pa res da je na kakšnega prav specifične barve potrebno čakat tudi 14 dni ali več, ker so tudi oni odvisni od drugih dobaviteljev, kdaj in kakšne barve blaga dobijo.  :)

Ria - kakor vem ne. Cena za največjega je 52€, kar je v primerjavi z ostalimi ležišči in glede na kvaliteto res poceni.



manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #477 : 12 Marec 2012, 09:57:20
Sem se probala dogovoriti, ampak se s tistimi v Prekorju ni šlo... Če niti niso hoteli povedati kakšne barve bodo nardili in kaj imajo na zalogi.  Ko sem samo omenila, če bi se dalo kaj po želji narditi, je bilo bolj ali manj konec pogovora  :-\
Bom sedaj res poskusila še v Ljubljano poklicati, mogoče bodo oni bolj uslužni. Če je temu tako, se tudi v Ljubljano zapeljem, samo da vem, da se ne peljem brezveze. Ma jaz bi čakala tudi več kot mesec, če bi lahko dobila takšno barvo, kot bi si jo želela  :) Čeprav res nisem komplikator, samo če se že peljem, bi rada recimo izbirala med vsaj 5 posteljicami.
Cena Comforta je res ugodna v primerjavi z ostalimi iz istih materialov. Mi ga imamo sicer samo leto dni, ampak je tak kot nov... Brez kakršnihkoli poškodb, pesjanar pa itak ne spi več nikjer drugje...

Bulldogs... And nothing else...


Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #478 : 24 Marec 2012, 09:27:46
A kdo ve kako ležišče bi blo primerno za psico, ki vse odeje in deke, ki ji dam raztrga? Jaz mislim, da bi tudi navadno ležišče, pa me zanima, če obstaja kako extra močno?



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #479 : 26 Marec 2012, 09:21:52
Lesena deska, pa naj tam gor leži. Vsak material je uničljiv, če se ga pes orng loti. Takemu, ki vse uniči je škoda kupit posteljo, pa naj leži na tistih scefranih dekah.

Maš riziko-plačat 100+ eur za eno fajn posteljo in potem ti jo bo uničla?  :-\

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!