Pasja ležišča

Gost · 249985

Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #60 : 23 Januar 2007, 15:20:23
Čez dan gospodična fina spijo na kavču, ponoči pa na eni stari odeji, ki jo je že maček obdelal (beri: scefral), želim pa ji kupit takole "odejo" kot je v linku. A morda kdo od vas ima kaj tekega? Kakšne so izkušje? In, kje bi se dalo kupit?

 < http://www.dierenwebshop.nl/index.php/cPath/158_135_144 >

Hvala za odgovor.

Kristinca & Florinca


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #61 : 23 Januar 2007, 15:58:59
Florinca, Jaz sem kupila takšno odejo na razstavi v Ljubljani. Meni je všeč, pa tudi Doti se je ne brani. Cena pa je okrog 30 evrov. Velikosti ne vem, je pa zelo velika.
Lahko se jo tudi pere, hitro se tudi suši... To so prodajalčeve besede...

Lp


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #62 : 23 Januar 2007, 16:01:03
Mislim, da ima odeja dimenzije 100x150 cm. Torej je cena približno enaka.

Lp


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #63 : 24 Januar 2007, 08:24:43
Uroda, havala za odgovor, ampak ne mislim čakati na drugo leto, ko bo spet razstava v LJ. Zato, mi zna še kdo svetovat, kje bi se dobilo take odeje/ležišča?

Kristinca & Florinca


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #64 : 24 Januar 2007, 09:25:29
Uroda, havala za odgovor, ampak ne mislim čakati na drugo leto, ko bo spet razstava v LJ. Zato, mi zna še kdo svetovat, kje bi se dobilo take odeje/ležišča?

Pojdi pogledat v Mr.Peta (BTC) in Zootic (City Park)... ;)
Mislim, da imajo tam kar dosti izbire vseh potrebščin za naše kosmatince.
Sem pa videla nekaj podobnega v Mr. Petu, vendar je iz materiala, ki se da sčistiti - obrisati, je pa nekaj takega med odejo in ležiščem, kot malce debelejša odeja, ki se jo da obrisati z vlažno krpo. :)
Tisto, ki sem jo jaz videla je temno modre barve v osnovi, s potiskom svetlo modrih zvezdic-sončkov.

Lp,
Tina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #65 : 24 Januar 2007, 10:25:43
Florinca kakor je meni znano takega vetbed-a kot ga ti iščeš pri nas še ni. Nekaj podobnega ampak samo po vzorcu ima Avanturist od Danish design-a, ni pa iste funkcije ;)

Lp nina



majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #66 : 29 Januar 2007, 14:41:53
v zooticu ga ni ker sem včeraj bila tam pa nikjer nisem videla nič takega niti nekaj takega kar bi bilo podobno.

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #67 : 30 Januar 2007, 11:06:06
To se najlažje dobi na razstavah ;) samo moraš bit pazljiv, ko kupuješ, ker nekatere podloge nimajo na spodnji strani neke gume (ne vem točno kaj je ???), ki ne prepusti vode.

Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #68 : 17 Marec 2007, 13:42:55
hej

Eno vprasanje. Razmisljam o nakupu lezisca Comfort, me pa zanima katera velikost bi bila najbolj primerna za zlatega prinasalca? Na spletni strani, kjer so velikosti lezisc pise, da je L primerno za zlatkote. Ampak to lezisce je okroglo, premer pa samo 80 centi, kar se mi zdi za naso zverino, ki blazno rada spi na hrbtu malo premalo. Raje bi potem vzela XL, ki je ovalne oblike, veliko pa 100x85 centi, kaj mislite?
Aja, pa se to. Sedaj je mali navajen, da spi v kletki. A bo velik problem to njegovo navado spremenit, in ga navadit na Comfort?

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #69 : 17 Marec 2007, 13:47:42
Mi imamo XL, pa se občasno oba zbašeta ležat vanj, ampak L bi bilo vsaj za Smarta, ki je tudi rad na hrbtu in bolj na komot premajhno ;)

Lp nina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #70 : 17 Marec 2007, 16:03:36
Ovčka, pomoje bo boljši XL. L imamo mi in je ravno prav za mojo avstralko, če spi zvita. Za kakšna raztegavanja ni prostora.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #71 : 17 Marec 2007, 18:23:25
Aha, bom potem kar XL vzela. Mislite da ga bo tezko odvaditi kletke, in navaditi na comfort? Ker sedaj noce nikjer drugje spat kot v kletki..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #72 : 19 Marec 2007, 10:31:22
Običajno imajo ljudje probleme, da psa navadijo na kletko in ne obratno he he he.  ;D

Verjetno psu kletka pomeni več kot le prostor za spanje. Je tudi brlog, varno pribežališče, zatočišče, kjer želi imeti mir. Če bi moja psica tako rada spala v kletki (pa ne, ker je nima  ;) ), bi jo pustila v kletki.

Kristinca & Florinca


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #73 : 11 April 2007, 08:45:13
hej

A mogoce kdo ve kako se imenuje trgovina v BTCju, ki prodaja Comforte in kje se nahaja? Namrec spletna stran za lezisca ne deluje, grem pa jutri v lj, pa bi jih sla rada pogledat..

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #74 : 11 April 2007, 09:11:22
Točnega imena ne vem je pa to kakor vem trgovina z avtomobilsko opremo v Tangramu, torej če greš čez Muller v zadnji del stavbe.

Lp nina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #75 : 11 April 2007, 09:12:29
hej

A mogoce kdo ve kako se imenuje trgovina v BTCju, ki prodaja Comforte in kje se nahaja? Namrec spletna stran za lezisca ne deluje, grem pa jutri v lj, pa bi jih sla rada pogledat..

Lp..

Mislim, da se trgovinica imenuje Autobotique in v trgovinici prodajajo tudi prevleke za avtosedeže, nahaja se pa v Tangramu, se pravi v tisti stavbi, kjer je Muller in pa Mango - točneje nahaja se v kleti. Ta stavba Tangram pa se nahaja takoj za BTC tržnico.

Upam, da sem ti bila v pomoč. :)



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #76 : 11 April 2007, 09:13:21
Ninci sva obe naenkrat pisali! :D



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #77 : 11 April 2007, 11:44:05
Ima kdo link od ležišč Comfort?
Ima kdo ležišče Rogz? Meni so zelo všeč vizualno, vendar so res zelo dragi.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #78 : 11 April 2007, 12:29:05
ninci in taj hvala!! Bomo nasli brez problema..  ;D

Bella stella tukaj imas link do Comforta http://www.hovawart.si/lezisca/ ampak stran jim se vedno ne deluje.  :-\ Drugace sem pa tudi jaz razmisljala o Rogzu, ampak mi je malo hudo dati 25-30 tisoc (bivsih) tolarjev, da potem kuza mogoce sploh nebi hotel gor spati. Tako da sem se odlocila za Comfort, ki pride 12 tisoc za tako velikost, ki je primerna za zlatkota  ;D

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #79 : 11 April 2007, 12:30:40
Kje pa prodajajo Comfort ležišča? A so pralna oz se jih da dobro očistit? Si ne predstavljam čist dobro kako zgledajo.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #80 : 11 April 2007, 12:33:11
Izgledajo takole: http://ninci.moj-album.com/slike/27496/9dMSNEMHD813PXYY.jpg
Različnih barv in oblik, glede na velikost, ki jo potrebuješ. V tegale našega se spravita oba naenkrat ::)

Je pa tole usnjeno ležišče torej po potrebi obrišeš z vlažno krpo in je to to.

Lp nina



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #81 : 11 April 2007, 13:03:07
Kje pa prodajajo Comfort ležišča? A so pralna oz se jih da dobro očistit? Si ne predstavljam čist dobro kako zgledajo.
Na mojpes.net je bil pred nekaj časa en njihov oglas... Pejd tja pod "o psih" in potem "oprema" in si tam preberi... Meni zgledajo ful fajn...kot čoln za napihnit... ;) Tut moja bo dobila enkrat to ležišče (takoj ko zgrize tega, ki ga ima zdaj)... ;D

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #82 : 12 April 2007, 21:16:09
Tako, pa ga imamo. Comfort namrec  ;D Ceprav prvi vtisi niso ravno vzpodbudni.  :-[ Smo lajali nanjga (ker je bilo to nekaj novega, velikega, neznanega sredi dnevne sobe), potem sem ga zvabila s priboljski in igracami blizje, tako da je ze lezal gor, ampak ne za dolgo. Je sel raje lezat na tla. Ampak ker je bil utrujen od celodnevnega izleta, se bomo jutri naprej privajali, upam da uspesno  8)

Kaksno slikico pa nalimam jutri ;)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #83 : 13 April 2007, 19:42:51
Danes se ga ze ne bojimo vec. Ze notri skacemo, se igramo, celo lezimo (spimo se ne, je boljse na tleh). No, pa se par slikc  ;D





Lp..  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #84 : 17 April 2007, 21:47:18
Ovcka superr izgleda vaša lepotica v Comfortu. Se je lepo privadila zdej nanj, spi gor?
Koliko si dala točno za tega? Kakšne barve še kaj imajo?



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #85 : 18 April 2007, 06:20:15
Ovcka superr izgleda vaša lepotica v Comfortu. Se je lepo privadila zdej nanj, spi gor?
Koliko si dala točno za tega? Kakšne barve še kaj imajo?

Drugace je lepotec :P Privadil se je ze, ga ni vec strah, ampak sedaj ko sem mu umaknila kletko, in ima Comfort namesto nje, pol noci prespi notri, pol pa na tleh na itisonu. Dala sem pa 48 eurov. Imeli so pa samo se svetlo sivo, modro barvo in pa eno sivkasto-modro-sekasto (izgleda tako kot ene packe gor). 

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #86 : 18 April 2007, 10:40:01
Izgledajo takole: http://ninci.moj-album.com/slike/27496/9dMSNEMHD813PXYY.jpg
Različnih barv in oblik, glede na velikost, ki jo potrebuješ. V tegale našega se spravita oba naenkrat ::)

Je pa tole usnjeno ležišče torej po potrebi obrišeš z vlažno krpo in je to to.

Lp nina

Nina - nimajo več velike palete barv... gledano po njihovi spletni strani so imeli "včasih" več barv.
Zdaj imajo le še sivo, temno rdečo, temno modro, sivo-črno vzorčasto... ne vem pa mogoče še
kakšno barvo. Ko sem jaz kupovala Comfort in sem za to ležišče izvedela preko interneta, sem bila
zelo navdušena, ker sem videla na internetni strani, da imajo v svetlo modri barvi in beli barvi, ki bi
nam pasal v stanovanje kot naročen... ko pa sem prišla v trgovinico, sem bila pa malček razočarana,
ker imajo le še temne barve in tistih svetlih ne delajo več - nekaj v zvezi z dobaviteljem usnja se je
šlo. Škoda, ampak nič zato, važno da je ležišče resnično kvalitetno in praktično za čiščenje in pa
seveda nenazadnje udobno za naše kosmatince! :)



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #87 : 18 April 2007, 13:59:33
Danes sem bila v trgovini pod Mullerjem, sem šla pogledat za Comforte. Tudi jaz se malo razočarana nad barvami, ta velike imajo samo v bež, sivi in temno modri barvi. Sem računala na rumeno ali rdečo, pa zgleda ne bo šlo. Bom najbrž kupila bež, pa kako rumeno/rdečo dekco gor, da lepo paše v stanovanje :D Čeprav je pa rekel prodajalec, da so temno modri boljši, ker imajo bolj močan material. A jih prodajajo še kje drugje?



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #88 : 18 April 2007, 14:34:18
Midva s fantom sva kupila dva siva Comforta enega za Taja in enega za Boja. In sta oba bumbarja vsak svojega zgirzla tam pri kostkah, izgleda da jih matrajo tiste našite kostke in potem ga uničijo, le da je Taj naredil le luknjico in potem iz nje veselo vlekel tiste kose materiala, ki so namenjeni polnitvi ležišča. Boj pa je "odtrgal" kar velik kos okoli kostk. ::) Ga bomo poskušali popraviti, če ne bomo pa mogli kupiti novega, saj ga ima naš Taj tako zelo rad. :)
Se mi pa zdi, da je material iz sivega usnja tudi zelo kvaliteten... če ga ravno ne gre grist je čist ok in je praktično neuničljiv, če ga pa matra kaj - kot v našem primeru našite kostke - pa ležišče ni več varno pred pesjančkom. :D

Ga ima pa nasplošno Taj zelo rad, prav rad se izležava na njem, da vse štiri od sebe in uživa! 8)




galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
Odgovori #89 : 18 April 2007, 16:25:45
Moram reči, da so me comforti nekoliko razočarali - pri enem je bilo slabo polnilo (vprašanje je, če se mi ga sploh splača menjati), pri drugem pa je nekvalitetno usnje (podlaga je razpokala) Ob tem, da ga ni psica nikoli grizla.