Zlati Prinašalec [Golden Retriever]

ninci · 915309

Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #840 : 17 April 2007, 08:15:32
@majča: Hehe, njegova značilnost: rad koplem po zemlji in grizem vse kar mi pride pod nos :-[

Hehe, sej če smo natančni sem napisal, da sem objavil Čarin trud. Tiya pa napisala, da mi je uspelo objaviti slike (napisano brez omenjanja lastnika fotk) ;D
Tako da vse štima ;)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #841 : 17 April 2007, 11:22:27
Bella_Stella kdaj pa ti dobiš svojo pasjo lepotičko? :)


Konec maja šele, se mi tok vleče ta čas odkar vem da pride, da ne morem razložit.



majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #842 : 17 April 2007, 12:50:16
Kopanje lukenj, ups, še boljše so krtine - ja, to je pa zakon :D

Pupa pa se poleg tega zaposluje tudi z nenehnim iskanje palic, in verjemite ali ne, tudi hlod od kakšnega večjega drevesca ji ne uide.. In potem ga na vsak način poskuša zvlečt s sabo, jao!!! ;D
Ampak pravijo, da so te 3 stvari - oboževanje vode, kopanje lukenj in prinašanje palic tipične retrieverske lastnosti, tako da - enjoy :P

Be happy :)


majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #843 : 17 April 2007, 13:12:35
Samo še tole fotko bi prilepila :P:
(sicer že malo stara - ne zamerit)


Be happy :)


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #844 : 17 April 2007, 14:19:00
Buuu!

Jst sm rekla, da jih je Person objavil, in to  zato, ker je tak dolgooooo govoril da bom dobila "pay back" oz. mi bo dal kontra, ker sm Tobijeve fotke objavla 2 strani nazaj :P  Pa sj bi  lohk drugač še vedno čakali, če ne bi Person imel mal pomoči od  Čare, ki je  slikala njegovega kosmatinca :D

Majča, tvoja Pupa je zakon! Kadar gremo mi na sprehod po travnikih, gre Tobi vedn obiskat vse krte, pa  čeprav mu že leto pa 4 mesce dopovedujem, da ne bo mogu nikol zlest k njim v luknjo ;D

Uživajte v sončku, jst morm pa na fax :'(

Bye bye

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #845 : 17 April 2007, 14:21:03
Hehe, ti bi mojega mogla videt, ko zgrabi tanko dolgo vejo, ki je itak večja od njega, potem pa vzdigne rep, pa da glavo visoko in tako ponosno hodi naokrog ;D
Enako z aportom, hahaha :)

tiya: delitev dela ... eni smo malega pazili, da si ne bi z Ideo od navdušenja kaj naredila, drugi so bili pa press ... ;)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #846 : 17 April 2007, 14:26:43
V slogi je moč  :)

Ja to pa ti verjamem, k vem kok zgleda mladič z enkrat večjo stvarjo kot je sam, v gobčku!

Drugač sm pa pogledla tut filmček! Sta oba 2 ful posrečena, sta se čist vživela drug v drugega ;D

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #847 : 19 April 2007, 11:35:54
V Obalnem zavetišču se nahaja zlata prinašalka

410 – SHONI
Je zlata prinašalka, stara približno 3 leta, ki je imela to nesrečo, da je zamenjala že dva lastnika, ki zanjo nista imela časa. Pa vendar se ji to prav nič ne pozna, saj se je takoj privadila na zavetišče in na vse ljudi. Pomembno je, da ji bo nekdo posvečal pozornost, ki si jo zasluži. Primerna tudi za stanovanje.



Kontakt:
Obalno društvo proti mučenju živali
Benčičeva ulica 2C
6000 Koper
Mobitel: 031/349-823 ali 041/626-448
Email: [email protected]
spletna stran

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #848 : 20 April 2007, 15:08:25

Ovčka in Didi - srečno jutri v Radgoni na razstavi, držimo vse tačke za vas!

Cmok,
čau od sestrice.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #849 : 20 April 2007, 22:24:41
Ovčka in Didi - srečno jutri v Radgoni na razstavi, držimo vse tačke za vas!

Cmok,
čau od sestrice.

Hvala za tacke! Smo ze cist prstimani, skopani, pocesani, zdej spimo v pricakovanju kaj bo jutri. Mene bo itaq spet najbolj strah, ampak bomo ze  ;)

Zdej pa se jst spat (vsaj probat)  :-\

Nocko 

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #850 : 21 April 2007, 20:31:24
Rezultati?



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #851 : 21 April 2007, 21:00:04
Rezultati?

Ker smo tako utrujeni naj napisem samo za tri najmlajse Hoikerje ;) Didi, Catch in Cosmo vsi dobili zelo perspektivno, ter bili tretji med vzrejnimi skupinami  :D

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #852 : 21 April 2007, 21:01:39
Super za rezultate!
Sedaj pa kar počivati! :)

:)


Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #853 : 21 April 2007, 21:04:01
Čestitke! Super za vzrejno skupino, vas je bilo sigurno fajn pogledat. :)



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #854 : 21 April 2007, 23:08:11
Ovcka Catch je od gospoda Benjamina ne?



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #855 : 21 April 2007, 23:14:58
Catch je od Viktorja Hoikerja..pri vzrejnih skupinah so lahko skupaj le psi, ki so od istega vzreditelja.



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #856 : 21 April 2007, 23:28:07
Sem prebrala da je od gospoda Hoikerja (vzreditelja), vendar sedaj ga ima gospod Benjamin (lastnik sedaj) ne?



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #857 : 22 April 2007, 08:06:34
Sem prebrala da je od gospoda Hoikerja (vzreditelja), vendar sedaj ga ima gospod Benjamin (lastnik sedaj) ne?

Tako ja. Vzreditelj je g. Hoiker, lastnik je pa Benjamin (oz. psarna Monte gerass).  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #858 : 22 April 2007, 10:37:30
Se mi je kar zdelo :D Gospod Benjamin je sedaj moj vzreditelj in čakamo malo kepico konec maja. Catcha sem pa videla, ko smo bili pri njemu. Res je lep kuža 



didi

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #859 : 22 April 2007, 20:11:43

No pa še en pozdravcek iz Kranja od naše Didi.

Včeraj smo bili na razsatvi ja, in je bilo super. Full dobro vzdušje, ta klapa res zažiga:) pa tud drena ni blo, tko da je vse potekal v miru... Edin teli "pjani jagri" so mi sli na zivce... Psi so bli pa cist podivjani, spusceni in so kr vsepopvprek grizl  >:( >:( Lastniki so bli pa ob 11 itak ze vsi pjani, tako da so jim tud vodo pozabil dat... En bogi kuza je spil celo posodo nase vode, lastnik je biu pa že kr vijolčn od pira in jegra  ??? ??? Ampak pustmo zdej to...

Rezultati so bli full dobri ja... Vsi trije (Didi,Cosmo in Catch) so dobli zelo perspektivno, so bli full lepi in pa pridni... Didi in Cosmo sta se na koncu se celo za minutko skulirala, pa sta naredla en lep krog na skupni vrvici, kej vec pa zaenkat se ni znesl:) bo treba se malo polente prej pojest pa zrast, da bosta tadva pridna:) Pa da se bosta nehala lupčkat med hojo  :o Ceprav zgledal je lepo... za nas:) za sodnike pa lih nebi blo fajn  :P  Ko je bla pa didi sama notr v ringu, je bla pa res full pridna, full je lepo tekla in ubogala Anjo... Tko da Anja full ti fala, pa upam da se spet vidmo na Hrušici... Obvladata sceno z didiko  :D :D
Ovcka teb pa fala za sircka:) si me resla:) dobi Cosmo naslednic eno kostko, ti pa čoklit:)

Bella*Luna kako je pa kej vaša Lunca? se ze dolg casa nismo nic vidl  :( A jo ze kaj nosi puberteta? Pa a daje ze kaksne znake gonitve? Didi je ze cist podivjana... Samo da vidi kje kaksnga kuza, je ze na njemu pa ga hoce poseksat ne glede na to al je samcek al pa samicka  >:( >:( Dons je bla prov pusebi nora... Je eni prinašalki kr rit pred glavo porivala  :-[ A mate vi tud podobne probleme? Kaj pa junija? Se vidimi na Hrušici? Ovcka vem da je prijavlena... Upam da ste tudi vi  ;D

No tlele mate pa se mal slikc, da vidte da tud pr ns doma rastemo pa nagajamo:) link

LP



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #860 : 22 April 2007, 20:21:38
A vi lastniki goldnov kej trenirate (kot je agility, reševanje, Ro itd.) al pa imate kej v planu?



meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #861 : 23 April 2007, 09:57:28
Nekaj fotografij goldnov iz Radgone:


















Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #862 : 23 April 2007, 10:11:04
Ker je zunaj tako lepo vreme, smo se dogovorili za zmenek - kolega ima 3 mesece starega beaglčka, ime mu je Rudi ;D

Takole smo se spoznavali...


Se še malo bolj spoznavali ::)



In bili prijazni :-*



Takole smo lepo hodili ob cesti



In vadili "Glej!" -moj srček&moja srčica :-*


Ja, jaz pa sem bila dežurni fotograf in komentator 8)

Be happy :)


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #863 : 23 April 2007, 15:48:55
Živjo!

Da se malo vmešam v vašo temo. ;D :-[ In sicer glede Radgone...
Najprej čestitke vsem razstavljalcem za odlične rezultate in pa hvala za družbo(Ovcka, didi, LIZA,...).

Evo, slikice in rezultati ob njih:

Cosmo(ZP)

Catch(ZP, BIS2 najmlajši)

(samček, ne vem rezultata)

Aaron(CAC)

Lase(odl.1, BIS2 veteran)

Didi(ZP)

Aba(CAC, BOS)

Tango(PRM, BOS, BOB, najlepši retriever)

Več na: KLIK!

Lp, ella

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #864 : 26 April 2007, 22:17:07
Kaj ste vsi zaspali? :P
Ponavljam:A vi lastniki goldnov kej trenirate (kot je agility, reševanje, Ro itd.) al pa imate kej v planu?
 ;)



Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #865 : 27 April 2007, 23:04:38
Kaj delamo?

* poziramo (tako kot reševalci  :))


* uživamo življenje (zdravo življenje, brez alkohola,  ;D)


* se igramo


* se igramo skrivalnice


* se cartamo


* se lenuharimo



Skratka, imamo se lepo in ne kompliciramo preveč ;)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #866 : 27 April 2007, 23:24:10
Ooo kaj je luškan  :-* Zadnja slikca pa ne dela tavelika ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #867 : 27 April 2007, 23:25:57
Viiiiiiiiii, ja takole kot je na zgornjih slikcah, je danes potekal obisk Persona in njegovega Plutija ;D

 In lahko rečem,da je bil prav prijeten izlet na Koroško ... :)


If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #868 : 27 April 2007, 23:27:47
Zadnja slikca pa ne dela tavelika ;)
Hahaha, z namenom :)
(k ne rabi vsak vseh brazgotin na obrazu preštet, hehe)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #869 : 27 April 2007, 23:29:47
Aja, sem mislila, da je napaka, ker se da nanjo kliknit :-[ ;D A v Ljubljano tudi prideta kaj?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"