Zlati Prinašalec [Golden Retriever]

ninci · 918144

Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #660 : 06 Januar 2007, 19:06:14
Pri oddaji Sožitja na slo 1. V torek je ponovitev,drugače pa bo prispevek možno videt tudi na netu  ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #661 : 06 Januar 2007, 19:13:25
Danes na RTV SLO1 ob 17:25, O živalih.
Nekot ne najdem, da bi bila ta oddaja v video arhivu oz. mislim da niti ne bo :(

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #662 : 06 Januar 2007, 19:17:54
Nekot ne najdem, da bi bila ta oddaja v video arhivu oz. mislim da niti ne bo :(
Danes še ni,bo pa sigurno drug teden  ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #663 : 06 Januar 2007, 19:21:28
Danes še ni,bo pa sigurno drug teden  ;)
Ni nujno, ker ostale oddaje imajo v sporedu link do njihovega video arhiva ... ta pa ga nima.

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #664 : 06 Januar 2007, 20:11:03
oddaje O Živalih res ni v spletnem arhivu, se jo pa da v živo spremljat prek neta. Sam ne najdem dele kdaj je ponovitev

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #665 : 06 Januar 2007, 21:10:14
Hvala za čestitke v Viktorjevem imenu ;) Moram namreč malo popravit...tole so kepice od Aaronove sestrice in ne od Aarončka :)

Je pa Aaronček danes imel priložnost spoznat še enega nečaka-Cosmota! In prišla je tudi Didi z Nives, tako da smo imeli kar pester sprehod, predvsem pa mislim, da so pesjani ful uživali  ;D Didi&Ovcka:Cosmo in Didi še spita ali že spet norita okrog?  ;)


*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #666 : 07 Januar 2007, 00:22:23
Saj je oddaja dostopna: kliknite na arhiv, nato pa na Sožitja.

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #667 : 07 Januar 2007, 00:50:17
Saj je oddaja dostopna: kliknite na arhiv, nato pa na Sožitja.
Hvala, si pogledam v arhivu to oddajo...lp


didi

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #668 : 07 Januar 2007, 07:52:32
uiui:) tudi jaz sem malo ujela oddajo, da sem pogledala kaksna je bila moja kepica ko je bila majhna:) vendar si lahko predstavljate, da je bilo treba ravno med oddajo ven lulat:) tako da sem vecino zamudila, ampak si bomo pa ogledal ponovitev. In ko sem gledala prispevek, se je didi lepo vsedla pred TV in cisto mirno spremljala ves prispevek, kot da bi vedela, da gleda sebe in bratce ter sestrice:)

LIZA Didi je šla včeraj kar sama v kletko, ker je bila tako utrujena:) vrata so bila priprta, mala jih je odprla ter se stisnila v kot ter zaspala, se preden sem jo lahko pokrila z brisacko, ker kot ves je bilo po včerajšnjem rajanju zopet potrebno kopanje:) Ampak se ga mala ni cisto nic vec bala:) mirno je sedela v banji, ter se obračala kot sem zelela:) niti ni nic silila ven in to:) Pa tud fencka se ni vec bala, se mu je kr pridno nastalvjala, ker ji je pasal mal toplega zraka obcutit:) Je bla pa cist navdusena:) saj si videla kaj je delala Aaronu... Onadva bi lahko delala reklamo za kako lepilo, ker se ga je didi drzala kot klopa:) Aaron pa se, kot pravi kavalir, nad tem ni nic pritozeval :o
Fajn je bilo ja, in upam da se kmalu spet vidimo, da didi&cosmo obdelata še kako njivo, ter da didi pomaga kakemu kmetu z izkopavanjem pridelkov  ::)






Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #669 : 07 Januar 2007, 11:16:10
hej

LIZA: Cosmo je vceraj celo pot domov spal, potem smo ga vrgli pod tus (aja, mami mi je doma rekla kaj zaenega psa sem pobrala na cesti, ker to ni nas Cosmo  :P), potem smo ga pofenali, pojedel je kosilo, pa mami pravi, no, sedaj gremo pa "ajckat", in Cosmo vstane in gre sam od sebe v kletko, se uleze in ze spi. Midve z mami obe sam  :o :o :o, ker sam od sebe se nikoli ni sel notr. Potem je pa spal od pol treh pa do sedmih zvecer!! Parkrat se je samo okol obrnil, in zasmrcal naprej.  ;D  Se moramo se kdaj tkole zmenit, ker je bila res uzivancija za vse pesjanarje!  :)

Aja, drugace pa zvecer, ko smo gledali posnetek oddaje O zivalih, je Cosmo takoj ko je zaslisal Viktorjev glas pogledal v tv, in gledal skoraj celoten prispevek, s tistim postrani pogledom  ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #670 : 07 Januar 2007, 20:42:54
Hvala za info, bomo v torek posneli oddajo, ker smo jo prezrli, na netu v arhivu, je pa še ni  :(
Drugače smo bili pa danes v Lizinem koncu, kjer sta Luna in tetina ovčarka Donna divjali ob bajerju. Liza nič hudega, pa drugič, saj nismo tako zelo daleč. ;) pa še Luna rada skoči v avto, tko da vožnja ni problem.
Pozdravček vsem.



Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #671 : 07 Januar 2007, 21:07:15
http://www.moj-album.com/uredi/bella-luna/5913972/

tukaj si lahko ogledate Lunin domek, ki je kar luksuzen  ;) in njo kako uživa v listju.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #672 : 08 Januar 2007, 17:01:13
Aja, se link do slikic sobotnega norenja  ;D ;D  http://deklca.moj-album.com/album/6326253/

No, pa se legenda za "nepoznavalce", kdo je kdo. Velika pesjanarja: s plavo ovratnico je Aaron, z rdeco ovratnico Liza; mala pesjanarja: s plavo ovratnico je Cosmo, z rdeco pa Didi.

Zelim vam veliko smeha ob gledanju nasih malih in velikih pujsov  :D

Lp,
Maja

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #673 : 09 Januar 2007, 23:28:06
Ovcka res super slikce :). Sicer sem si jih že ogledala že prej, kmalu za tem, ko si jih dala na mojalbum :P ;D..lp


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #674 : 10 Januar 2007, 08:51:44
Hehe, super umazani goldni :)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #675 : 12 Januar 2007, 20:28:31
Super fotke!
Didi&Ovcka: potem moramo pa srečanje nujno ponovit, če sta mala-dva tako pridna potem  ;D :P

Aaronovi mladički pa pridno rastejo! Na spletni strani http://www.goldy-sp.si/ je del filmčka Aaronovega obiska :) Nekaj jih tudi že ima novi dom, obvladajo že prehranjevanje  :D Vzreditelja pa pravita, da postajajo pravi mali razbojniki, da so že lepo zrasli in da zelooo radi jedo :)

Skoraj bi pozabila še zaželeti vsem zlatkotom in njihovim lastnikom, ki boste jutri ali pa v nedeljo paradirali na razstavi:Veliko sreče!!!


Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #676 : 20 Januar 2007, 18:16:52
Danes so se tri "zverinice" zbrale in norele, pa še v sorodu so  :)
Naša Luna, preverjeno lepotička Didi in snežno beli Cosmo - dve sestrici in bratec, za tiste ki ne veste  ;)
To je bilo veselje......v valanju po zemlji, travi....veselje v pozdravljanju - lajanju.
Slike sledijo...

Smo pa ravno ujeli Aarona in Lizo kako plešeta na Tv-ju - kaj takega še nisem videla -  :) :) :) zelooo fascinantno. Bravo Liza  :)



dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #677 : 20 Januar 2007, 18:19:04
Citiraj
Smo pa ravno ujeli Aarona in Lizo kako plešeta na Tv-ju

Opomba, plesali sta Liza (Lana) in Liza ;)



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #678 : 20 Januar 2007, 18:31:46
Danes so se tri "zverinice" zbrale in norele, pa še v sorodu so  :)
Res je, nase zverinice so se danes znorele do onemoglosti.  :D :D Cosmo se vedno spi.  ;D No, pa naj kar prispevam nekaj slikic:  http://deklca.moj-album.com/album/6477790/

Hvala Bella*Luna in didi za obisk! Upam, da se kmalu spet kaj vidimo  :)

Lp,
Maja.

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


didi

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #679 : 20 Januar 2007, 19:03:20
Ovcka, upam da se bomo cimveckrat takole dobile, ker je res superca gledat mrcine kako se neki casa lupckajo, neki casa pa borijo med sabo:) Pa se didi se zmatra do onemoglosti:) Dans ze ceu dan pancka:) cist je konc:)

Komaj cakam da vidim nase zverince kako se jim strga v snegu:) to bo pomoje tudi veselica:) juhejc:)




Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #680 : 21 Januar 2007, 20:21:33
Hej hej!

Mi smo pa izkoristili prelepo nedeljsko dopoldne za pohod na bližnjo lovsko kočo. Tobi je nor na sprehode po hribih. Sam da vidi očetov nahrbtnik izgubi pamet :P Drugače na samem sprehodu je pa  priden in lepo uboga. Dans se ni maknu 5 metrov stran od nas, če pa že, je prišu na odpoklic takoj k meni. Tule je pa par slikic ;D

http://tobias.moj-album.com/

Enjoy :D

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #681 : 21 Januar 2007, 22:38:08
Tiya, kje si pa dobila svojega Tobija? Ker je res zeloooo podoben moji Pupi :-*
Kdaj ima pa rojstni dan?

Be happy :)


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #682 : 21 Januar 2007, 22:50:28
8.12 ima rojstni dan :)

sej homepage ima od takrat, hihi

btw: zakaj imava istega smejkota v podpisu, ja sej vem, da je ta smejko zakon:  :)  si ga že skoraj lastim, hehe

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #683 : 21 Januar 2007, 23:14:33
Hvala! No Pupa ga ima pa 5.3. 2006, tko da... :-[

Takega smajlija imam pa jaz tudi v svojem mailu za podpis, tko da... moč navade :P
Pač, rada mam smajlije :)

Be happy :)


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #684 : 22 Januar 2007, 09:24:17
Aja, 8.12.2005  ;)

Vidim vidim, da je še majhna. Taki so prav zakon :)
( pa privatna sporočila poglej )

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


sirtaki

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 4
Odgovori #685 : 22 Januar 2007, 11:03:09
Če še ne veste, pred enim tednom se je v Novem mestu pri Janji Oberč skotilo zelo zanimivo leglo:

oče: Fiveshill Sea Hawk (MultiCh Dewmist Satellite x Fiveshill Nickle&Dime)
mama: Lormar Calamity Jane (MultiCh Kerrien Zaicca x MultiCh Broadway Salome)


Torej kdor si želi kaj več kot povprečnega slovenskega goldna...prilika "oko čoška", ne bo se treba peljati niti preko meje ;)




Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #686 : 22 Januar 2007, 11:19:23
Oj Majča!

Kot je povedal že "tajnik" Person se je Tobi skotil 8.12.2005 in sicer v Črnomlju.


If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #687 : 22 Januar 2007, 11:31:56
Kot je povedal že "tajnik" Person se je Tobi skotil 8.12.2005 in sicer v Črnomlju.
Hahaha, tajnika maš, zanimivo  :)

Mislim, da sem jaz kr webmaster 8) (pač se lepše sliši)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #688 : 22 Januar 2007, 13:02:40
Če še ne veste, pred enim tednom se je v Novem mestu pri Janji Oberč skotilo zelo zanimivo leglo:

oče: Fiveshill Sea Hawk (MultiCh Dewmist Satellite x Fiveshill Nickle&Dime)
mama: Lormar Calamity Jane (MultiCh Kerrien Zaicca x MultiCh Broadway Salome)


Torej kdor si želi kaj več kot povprečnega slovenskega goldna...prilika "oko čoška", ne bo se treba peljati niti preko meje ;)

Super, da si to objavila, takih objav sem najbolj vesela (pa čeprav trenutno še ne nameravam kupiti še enega)!!!! Je pa super za tiste laike (mednje sodim tudi jaz), ki kupujejo, pa nimajo pojma kam kako... da bo kupil dobro (ponudba na trgu je že velika, samo kvaliteta škripa).  ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #689 : 22 Januar 2007, 15:35:20
Še par fotografij od našega Tobija ;D

http://tobias.moj-album.com/album/6498626/

 8)

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER