Nogometno svetovno prvenstvo 2006

Marko · 164686

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #510 : 26 Julij 2006, 11:34:26
Buuu kmalu se bo začelo svetovno prvenstvo v košarki, da boste že pozabili ta fuzbal ;D :P

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #511 : 26 Julij 2006, 11:35:50
Pa Italjani so bli tud povabljeni da špilajo na njem, bomo videli kak bo tu z njihovim ferplayom, uuuuupssss naivnostjo ;) :o >:D
Sam Nina a ni lepo k gnarček kr tko sam od sebe okol leta, me zanima na kako pičo pada da še k men prleti..... ;)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #512 : 27 Julij 2006, 12:24:26
Buuu kmalu se bo začelo svetovno prvenstvo v košarki, da boste že pozabili ta fuzbal ;D :P

Lp nina

Ninci,tole se ne bo nikoli zgodilo :P...še posebaj pri meni ne...bljak košarka  ;D :).

papa


Lanyca

  • Gost
Odgovori #513 : 27 Julij 2006, 14:23:08
Joj sem jaz slepa!!!! ::)
Komaj zdaj sem opazila temo, i ma že čez 18 strani pa še zanimiva je!!!! ;D
Jaz sem bila od začetka za Argentino še kopalke sem si kupila od Argentine, potem so pa izpadli. >:( :-\
Na nakoncu v finalu sem bila na začetku za Italijo potem pa sem si premislila pa sem bila za Francoze dalje.

Najlepši igralci pa je od vseh C. Ronaldo. :-* :)


lp



Me`SheLLa

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 1
  • ...moja lubica...
Odgovori #514 : 27 Julij 2006, 14:52:30
Joj sem jaz slepa!!!! ::)
Komaj zdaj sem opazila temo, i ma že čez 18 strani pa še zanimiva je!!!! ;D
Jaz sem bila od začetka za Argentino še kopalke sem si kupila od Argentine, potem so pa izpadli. >:( :-\
Na nakoncu v finalu sem bila na začetku za Italijo potem pa sem si premislila pa sem bila za Francoze dalje.

Najlepši igralci pa je od vseh C. Ronaldo. :-* :)


lp



Res so bile najlepše barve od vseh, ki so bile na voljo, vendar nisem navijala za njih, zato tudi nisem kupila :P


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #515 : 27 Julij 2006, 15:30:51
Hehe...jst imam pa vse v sobi v znamenju nogometa...ko prideš noter vidiš svetlo-plava,bela,svetlo-plava..Pa še poster od Messi-ja sem dobila samo ga nimam prilepljenega na steno ..Lanyca,potem imava enak okus  ;D...men so tud Argentinci taboljši.. :-* :).
Tosy,glede snemanja tekem...imam jst doma posnetih  najmanj 10 tekem.. ::) ::)..tako da imam vse dokumentirano ;D.Pa si potem vrtim tekme... Moji domači pa obupujejo.. ::) :-[...
In jaz obračam oči in kričim na komentatorja in trenerje...potem pa se sliši:ma kaj se mu je zmešalo? zakaj ga ni že prej notri dal igrat... ;D
Ja,ja..že rahlo zasvojena z nogometom.. :-[ ::)

papa


Me`SheLLa

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 1
  • ...moja lubica...
Odgovori #516 : 27 Julij 2006, 16:31:13

Lisa potemtakem je tvoj fant našel žensko svojega življenja?  :D


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #517 : 27 Julij 2006, 17:01:10
Lisa potemtakem je tvoj fant našel žensko svojega življenja?  :D

Jah ne vem no,ker ga nimam.. ;D ;)

papa


Lanyca

  • Gost
Odgovori #518 : 27 Julij 2006, 17:06:30
Hehe...jst imam pa vse v sobi v znamenju nogometa...ko prideš noter vidiš svetlo-plava,bela,svetlo-plava..Pa še poster od Messi-ja sem dobila samo ga nimam prilepljenega na steno ..Lanyca,potem imava enak okus  ;D...men so tud Argentinci taboljši.. :-* :).
Tosy,glede snemanja tekem...imam jst doma posnetih  najmanj 10 tekem.. ::) ::)..tako da imam vse dokumentirano ;D.Pa si potem vrtim tekme... Moji domači pa obupujejo.. ::) :-[...
In jaz obračam oči in kričim na komentatorja in trenerje...potem pa se sliši:ma kaj se mu je zmešalo? zakaj ga ni že prej notri dal igrat... ;D
Ja,ja..že rahlo zasvojena z nogometom.. :-[ ::)

papa
No sem prav vesela vsaj nekdo. :)
Vsi moji prijatelji(skoraj vsi) so bili za Brazilijo ali pa Anglijo.
Jaz sem si tud naj postrov po sobi polepla pa so mi na živce šli, ker so vs čas dol padali(pomoje slab lepilni trak :-X) in sem jih v omar pospravila.


lp



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #519 : 27 Julij 2006, 18:06:40
Torej,da povzamem... :D ;D:Argentina je zakon!  :-* :D..Sem danes sgledala ponovitev tekme proti SČG in še enkrat uživala,ko so potolkli Srbo-Črnogorce... :D In seveda sem tekmo tudi posnela... ::)...tako da...ne bo zmanjkalo nogometa tudi,ko ga ne bo na sporedu.. ;D

papa


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #520 : 27 Julij 2006, 18:14:28
Ninci,tole se ne bo nikoli zgodilo :P...še posebaj pri meni ne...bljak košarka  ;D :).

Lisa, se lahko kar podpišem pod tvoj post... ;D

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #521 : 27 Julij 2006, 18:38:48
hehe..kot kaže velika večina ni nogomet samo moški šport,o katerem se pogovarjajo samo moški... ::) ;D...ponovadi kar jaz začnem pogovor o nogometu ::) 8).

papa

p.s a vi gledate kaj ligo prvakov?


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #522 : 27 Julij 2006, 21:48:18
p.s a vi gledate kaj ligo prvakov?
Jaz jo gledam :)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #523 : 27 Julij 2006, 21:50:22
Potem pa odpremo novo temo,da bomo še tam debatirali o nogometu,ker je počasi že čas,da tukaj zaključimo.. :)..se strinjate?  :)

papa


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #524 : 27 Julij 2006, 21:53:08
Lisa se popolnoma strinjam s tabo, da bi se ta tema že lahko zaključila :) ...lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #525 : 27 Julij 2006, 21:54:00
Tale tema mi je tolk dobra k smo same ženske gor pa ni važno ali smo prave in redne ali samo občasne ljubiteljice takij ali drugačnih športov povezanih z magično okroglo usnjeno žogo ;D :o 8) Se moški sploh niso upal preveč gor smo zgleda prehude še za njih! :o ;) :P :D ;D Lisa a tvoji so šele sedaj začeli obupovati nad tabo, moji pa počasi prihajajo k sebi od mojega strastnega navijanja, so kar veseli da ni še kaj podobnega na sporedu, čeprav mislim da naj bi bil rokomet ma moram mal prevert zadevo sam da pridem do mal časa.... ;) :o :D


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #526 : 27 Julij 2006, 21:54:55
Punce kaj pa tiste ki je ne spremljamo sej veste tsite prave OBČASNE ljubiteljice  :o 8) :P :D


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #527 : 27 Julij 2006, 22:00:37
Hehe Satin,moji so bolj vzdržni,zdaj pa zelo obupavajo...si vrtim kasete noč in dan,pa jih kličem:pejte pogledat,kakšen gol je dal ta. ::) ;D
Satin,jo boste pa zdaj začele spremljati. ;D :P :D
papa

p.s nova tema odprta