učitelj iz primorske

kitty · 4259

kitty

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
: 15 Junij 2006, 01:52:49
Pozdravček!
Rada bi vas vprašala, če kdo pozna ali pa celo tukaj sodeluje kdo, ki šola pse. Posvojili smo namreč bokserja (http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=245.180) starega dve leti in bi kar nujno potrebovali malo pomoči.
Kasneje bomo šli tudi v šolo(pes ima že tečaj b/bh), bi pa potrebovali malo nasvetov že prej.

Če je kdo tukaj ali pa pozna koga bi res prosila za pomoč.



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #1 : 15 Junij 2006, 02:17:43
Tole je bil pa prenos misli... Sem ti ravnokar poslala mail in potem videla tvoje vprašanje.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #2 : 15 Junij 2006, 07:55:46
Primorska je zelo sirok pojem ;) si lahko malo bolj natancna?

battito animale


kitty

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 15 Junij 2006, 11:49:14
Ja Ursa sem kasneje videla  :)   Hvala ti, res si zlata.


Lilit sem napisala kar primorska ker bi se zapljali tudi če ni ravno v našem kraju. Drugače smo pa s Kozine, skoraj vsak dan smo pa na obali. Tako, da pride v poštev obala, kras in brkini  :)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #4 : 15 Junij 2006, 12:34:39
Ja, samo Nova Gorica je recimo tudi Primorska ;) ali celo Tolmin ;)

Se mi zdi, da na zalost to obmocje ni kaj dosti pokrito s pasjimi solami... :( V Kopru sta 2 drustvi, v Portorozu 1, 1 v Divaci in potem v Postojni. Za vas pride v postev tudi kaj v Italiji, samo tam ne poznam...

Ti bi verjetno rada individualne ure? Da bi se kdo ukvarjal prav s posvojenimi psi, pa mislim, da ne...

battito animale


kitty

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 15 Junij 2006, 22:41:40
Ja, samo Nova Gorica je recimo tudi Primorska ;) ali celo Tolmin ;)

Ma ne se hect s takimi resnimi stvarmi. To samo oni mislijo, da je  :P

Se mi zdi, da na zalost to obmocje ni kaj dosti pokrito s pasjimi solami... :( V Kopru sta 2 drustvi, v Portorozu 1, 1 v Divaci in potem v Postojni. Za vas pride v postev tudi kaj v Italiji, samo tam ne poznam...

Ti bi verjetno rada individualne ure? Da bi se kdo ukvarjal prav s posvojenimi psi, pa mislim, da ne...
Ja sva pomislila tudi na Italijo, samo pol sva ugotovila, da Figo še ne govori Italjijansko ;)

Ok bom resna. Smo dobili učiteljico iz KD Elite. Nam bo takoj individualno pomagala, ko se spet začnejo tečaji bomo šli pa še v tečaj. Zelo prijazno dekle to je moj prvi vtis.

Urša tebi še posebej hvala.
Lilith tebi tudi. čeprav ne veš kje se konča primorska ;)



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #6 : 03 April 2009, 12:10:33
Društvo Elite iz Kopra- a mi lahko prosim kdo pove, kje je oz kje imajo vadišče in mi da kakšen kontakten telefon?
Hvala

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!



Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #8 : 03 April 2009, 22:35:31
Sicer Ma ne se hect s takimi resnimi stvarmi. To samo oni mislijo, da je  :P


Zakaj pa GO ne bi bila primorska?  ;)

Sicer že dolgo nazaj poslan originalni post pa vendar...  :D




kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #9 : 03 April 2009, 22:46:50
Teski, saj tudi nas ne priznavajo za primorce ( okolica Bovca), nas smatrajo za gorenjce. Ampak meja med primorsko in gorenjsko je prelaz Vršič, tako da vsi tisti, ki mislijo da so primorci samo tisti ki živijo ob morju naj se kar pod nosem obrišejo, tudi mi smo primorci pa če jim je prav ali pa ne  :P :P :P


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #10 : 04 April 2009, 17:09:51
Pa Postojna tudi! Če nas ostala Slovenija nebi hotela razkosat, bi lahko zavzeli še kaj hi hi hi

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P