Lisice

T.M.T · 22068

T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
: 21 Avgust 2005, 09:57:50
Kolikšna je možnost,da 6 mesečnega mucka ujame lisica.Mojega Lumpija (že spet) ni domov.1. ga ni bilo 2 tedna potem pa 3x po 4 dni.Danes je zopet 1 teden  :'(  :-\.Vse bolj me skrbi,da je bil za malico kakšni lisici  :'(.Vsak večer jo srečam...

Kaj mislite...ga lahko ujame?Nekaj je že to,da lisica ne zna plezati...ampak visoka trava je šibka točka...  :-[

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Lanyca

  • Gost
Odgovori #1 : 23 Avgust 2005, 17:16:08
Po moje mačka starega pol leta ne bi pojedle lisice. Ali je muc kastriran? Če ni hodi mogoče k kakšnim muckam. Aja premlad je. rugače pa ne vem tudi naš Deni se rad potepa, včasih ga ni 3 dni. No zdaj tudi mene malo skrbi, ker je moj muc zelo ljubosumen na moja nova mucka. Upam, da se bo vrnil, ker ga že od jutra ni. Mogoče pa ga nekaj dni ne bo pa se bo potem vrnil, to je že enkrat naredil. >:( :( upam, da tvoj mucek pride nazaj.



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #2 : 23 Avgust 2005, 17:20:12
Ga še vedno ni? zdej je že 9 dni kar ga ni? ali je možno, da ga je kje avto zbil? glede lisice pa nevem...vse je možno!
upamo na najbolje!


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #3 : 23 Avgust 2005, 21:05:10
Lumpija še vedno ni :'(.Za ceste bolj malo verjamem,ker nisme ničesar opazila pa okoli so bolj majhne vasi in so ceste malo prevozne...jaz še vedno upam...upanje umre zadnje.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #4 : 26 Avgust 2005, 12:02:00
moje muce pa je vse sosedov pes zadavil ...  :'( :'( :'(



Lanyca

  • Gost
Odgovori #5 : 29 Avgust 2005, 11:28:00
Se je Lumpi že vrnil. Držim pesti, da pride čim prej. :-X



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #6 : 29 Avgust 2005, 21:26:38
NI ga...ni...enostavno ga ni!!!!!!!Naj obupam?Naj neham pričakovati...bil je tako mali...Lumpi če te ne bo vedi da te pogrešam.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #7 : 01 September 2005, 11:42:15
Bogi Lumpi

Upam da je samo zašel in so ga nekje posvojili, saj poznamo mačke ... večino prav malo briga za njihove skrbnike... razen seveda ko se je treba malo pockrljati ;)

Upam da se kmalu vrne

LP, Črt



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #8 : 01 September 2005, 12:56:34
Še vedno ga ni :'(.Včeraj sem eno gospo iz sosednje vasi spraševala...in je rekla,da tako majhen mucek ne bi prišel tako daleč.Vsi rečejo,da ga je kdo posvojil.Jah upam,da res...sam v naši vasi ej pri vsaki hiši polno mačk...malo verjamem :'(.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #9 : 01 September 2005, 13:31:49
ja kaj pa če se je kdo pripeljal in vidi lepega mucija na cesti in mogoče ga je vzel ... vse je mogoče ... moji mucki tudi kar tako izginjajo ... po hitrem postopku ...  :-\



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #10 : 01 September 2005, 13:44:11
Pa ne bi smel vzeti mojega Lumpija če (je bil) pa moj!!!!!!Pa ga naj pripelje nazaj!!!!!Jaz ga pogrešam :'( :'( :'( :-*

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Lanyca

  • Gost
Odgovori #11 : 01 September 2005, 14:10:33
Ja to res ne bi smeli na cesti vzeti kakega mačka. Samo mogoče po eni strani je bolje če je pri kom, ki ga ima rad kot pa da bi se lačen potikal po cesti. No lahko pa pride nazaj čez mesec. Nikoli ne veš.



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #12 : 01 September 2005, 16:34:13
no moje niso prišle nazaj, zate pa upam da bo Lumpi prišel nazaj  :)



Lanyca

  • Gost
Odgovori #13 : 04 September 2005, 21:07:49
Čakaj pa išči pa pride nazaj. No upam, da pride. Držim pesti.
Lp Lanyca :P



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #14 : 04 September 2005, 21:13:58
sj bo pršuuuu ... moj mucko je pršu po pol leta se mi pokazat ... sam samo pokazat ... pol je šel pa nazaj k novi družini (našim sosedom) ...  ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #15 : 09 September 2005, 17:16:31
Ja jaz upam,da se vrne.Prijateljičin je prišel po 2h mesecih...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #16 : 09 September 2005, 18:38:23
seveda bo pršu ... a maš kako njegovo slikco!!!


P.S: pridi na msn ... (T.M.T)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #17 : 09 September 2005, 22:08:05
Slikice so v mojem albumo pod mucki.Na msnju pa sm,kadar sem....

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #18 : 10 September 2005, 09:26:16
no naj ti povem eno neverjetno zgodbo . Imeli smo mucka - po imenu Florijan ali kar Florč po domače . In Ko je bil star 5 mesecev , ga je kar zmanjkalo , ni ga bilo nikjer . Po več mesecih sem obupala ... A čez leto in pol se k nam primaje zelo lep , rejen , črno bel mačkon in se mi začne muzat in mijavkat , ni hotel jest ne pit nič . In sem se spomnila , da je bil prav tako Florči ... Vse se je ujemalo , bel obroček na repu in tudi trebuščku je imel belo piko s črno v sredini . Zdelo se mi je kot čudež . Potem pa moj mali rep gor in mijavkat naj mu sledim ... In veste kako je bilo . Florč je šel malo po vasi in ker se je zasmilil enim vikendašom , so ga vzeli . In takrat po letu in pol . Ko je bil Flori 1. po dolgem času na tistem vikendu , se je spomnil name , prišel pred hišo mijavkat , natanko na tisto mesto kjer je vedno sedel , z istim milim glaskom , z istimi zelenimi očmi ... Stikov z lastniki nismo vzpostavili .. in kasneje se je tisti vikend prodajal , vendar še zmeraj vem , da "moj" Florč živi pri dobrih ljudeh .



Zate pa , T.M.T. , nikar ne obupaj , zna se zgoditi , da se bo čez nekaj ćasa pri tebi pojavil , lep mačkon , ki ga skorajda ne boš prepoznala - Lumpi .


Vso srečo , kana



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #19 : 11 September 2005, 07:39:42
no tak je blo z mojim mucije Pikijem Bundyjem Gumbkom (več čudno ime a ne, Piki Bundy Gumbek, LoooL)!!! ;D



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #20 : 18 November 2005, 13:08:48
no moja sestra je imela psičko (ko mene še ni bilo) ki je imela mladičke potem pa je prišla lisica in jo ugriznila..potem so jo pa morali uspavati  :'( :'( :'( :'(

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #21 : 18 November 2005, 14:25:10
Pri moji mami kjer so se tudi včasih ponoči priplazile lisice (čeprav imajo iz gozda precej velikih korakov (hehe, ne vem kako naj se izrazim)) smo tudi 1x za skoraj 3 tedne pogrešali mačkona. Ampak je potem na arečo vesel prišel domov. Je bil pa takrat star 5 mesecev.

Drugače pa mi grejo lisice tako na živce. Sedaj se (že dober mesec) vsak večer pojavljajo pri nas. Zvečer pridejo okoli 10ih in celo noč hodijo po ulici (okoli smetnjakov, kurnikov, po travniku), kdaj odidejo nazaj v gozd pa ne vem. Mi smo jih videli najkasneje ob 8ih (zjutraj) odhajati. Ampak ponavadi že prej izginejo. Ampak mene je zvečer tako groza s psoma it lulat pa kakat. :-[ Če bi imeli pri nas mačke, ki bi bile zunaj bi jih pomoje takoj kakšna lisica... :'( :-X Ampak na srečo mačk nimamo, psa pa spita notri (problem je le ko ju peljem lulat).
No, konec o lisicah in psih. Tema je vendar o lisicah in mačkih. ;)

Lp, Maša (ki upa, da se tvoj še vrne)



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #22 : 18 November 2005, 14:29:04
oprosti mašy...  :-[

pa tudi nam so lisice zadavile kar nekaj muckov (mladih) mi pa smo zelo zelo blizu gozda....tako da si jaz sploh vn ne upam ko je temno ker se okol potikajo medved in lisice :-[ :-[ :-[ :-X

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #23 : 18 November 2005, 14:33:44
oprosti mašy...  :-[

Zakaj se pa opravičuješ? :o :o

Ne, saj lahko napišeš tudi za pse in lisice, če misliš to. ;) Jaz sem sama zase napisala, da bom končala o psih in lisicah, saj je tema o mačkah in lisicah. Nimaš se kaj opravičevati! :-* :-*

Lp, Maša



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #24 : 18 November 2005, 14:35:20
pol pa nič...hvala za :-* :-* :-* ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #25 : 18 November 2005, 17:51:23
medvede tut mateeee????



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #26 : 18 November 2005, 18:15:32
ja baje jih je v našem gozdu 7  :o :o :o :o

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #27 : 19 November 2005, 11:56:10
DEJ DEJ ... MEDVEDI?? TO NI MOŽNO? KJE SI PA DOMA?? ;D :o :o :o :o



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #28 : 19 November 2005, 12:03:43
mislim da sem malo pretiravala imamo jih 3.....živim v Gajničah in vsako zimo na sprehodu vidim sledi medvedov...pa tudi spomladii če je kdaj bolj deževno in blatno
ja ja

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #29 : 19 November 2005, 12:06:21
huh!! :o :o