Lisice

T.M.T · 22070

*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #60 : 07 December 2005, 18:31:03
Elvir , res je res , ja že , da imajo levi enkrat večji gobec sam ::) .... levi niso kaj preveč spretni in so bolj zaspani kot pa divji  :) ! No , sam če ne verjameš ..... potem pa nič  :)

- Sarci jst teb čist vrjamen , ker sem to tud od prej že vedel ;) !


lp Jure


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #61 : 07 December 2005, 18:55:32
Kakršni koli boji, lovi, itd... so totalna BEDARIJA in MUČENJE živali. Zakaj se to dogaja ? Za zabavo nam, ljudem. (mislim da nas ni velik ponosnih na naše poreklo  ;D) En pes na enega leva, brez pomoči človeka in da sta živali zdravi..po moje pes nima šans (po moje!). En pes na medveda  ::) Medved z eno šapo (severni) ubije tjulnja in to zelo zelo velikega, pes proti temu tjulenju pa je zelo zelo majhen  :D
Lov na lisice (da še malo lisice omenimo, navsezadnje je to naslov teme) enaka bedarija... mislim kruto...

ok to res ne spada več sem  ::) :P

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #62 : 07 December 2005, 19:06:26
Ja sam , če gremo v tej smeri , če bi se tepla LEV in MEDVED kdo bi zmagau  ::) ?

.
.
.
.
.
.
.

ODGOVOR : 100%medved :o !

 (To sem nekje bral , da ne bote mislil , da sem " pametnjakovič " ;) )


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #63 : 07 December 2005, 19:18:29
Ja saj nisem omenjala boja med levom in medvedom  ;D Sem pa jaz na discovery gledala, ko sta se tepla (ne zares, naredli so 'umetne' živali) ena mačka (tiger, lev, ne vem točno) pa gorila....zmagala je gorila, čeprav je marsikdo navijal za mucka..
Mački imajo pri fightu svojo tehniko (pač po mačje), vendar pa niso tako zelo močni, po moje pa bi lev lahko premagal medveda, če bi ga za vrat ali kaj podobnega, samo takšna priložnost se bi bolj malo verjetno ponudila.. ::) ;)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #64 : 07 December 2005, 19:21:42
jst sem pa na discovery gledala kako sta se tepla kača(kobra)  pa še ena žival sm zdle točno nevem katera.... in zmagala je kobra (to so bili roboti)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #65 : 07 December 2005, 19:26:26
In lisice so tu kje???


Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #66 : 07 December 2005, 19:30:40
In lisice so tu kje???


Lp nina
seveda..čisto zraven tebe je vrjetno....pa še zraven tebe spi ;)..taka lušna lisička ;)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #67 : 07 December 2005, 19:33:59
seveda..čisto zraven tebe je vrjetno....pa še zraven tebe spi ;)..taka lušna lisička ;)

lp

V tej temi sem mislila ;)

Lp nina
ps. danes bosta pri meni spala tako lisica kot lisjak ;D



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #68 : 07 December 2005, 19:44:09
Ne ce imas tole ;Dhttp://webzoom.freewebs.com/bullykutta/che1.jpg, http://www.moloss.com/brd/eh/g005/pics/s12b.jpg.

Mal bol porihtano. :P
haha , kako smešno ...
Se zavedaš da takim medevedom odstranijo zobe in kremplje ?



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #69 : 07 December 2005, 21:30:26
Oky nazaj na lisice.

Moon pri ans so maconarji in pesjanarček lepo zunaj.In do sedaj še nobenega ni povazil avto...uuu pri nas na vsake sto let pri kokodaka kdo mimo ;D.Ne samo ni pa cesta tako prometna in itak s evoz počas ker je too much srn,ježkov,jazbecev ki veselo skakljajo po cesti.

Je pa veliko gozdov in zvitih lisičk :-\.

P.S=Nina...sem slišala,da je ena lisička zeloooo hiperaktivna,lol

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #70 : 09 December 2005, 12:29:38
haha , kako smešno ...
Se zavedaš da takim medevedom odstranijo zobe in kremplje ?

Meni ni nic smesno.



kimmy

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 1
Odgovori #71 : 08 September 2006, 13:33:43
T.M.T. zdaj je pa več kot pol leta - se je mucek vrnil ? Sem nabirala gobe, daleč v gozdu, pa prileze mimo maček. Pa sem se spomnila na tvojega.
Lp, T.



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #72 : 08 September 2006, 15:42:36
Kimmy žal ne...upam,da ga je kdo pobral in ima zdaj topel domo...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


kimmy

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 1
Odgovori #73 : 08 September 2006, 19:06:49
Prav gotovo. Enako je bilo pri sosedi. So imeli krasnega belega muca, tudi starega okoli pol leta, z malo daljšo dlako, pa je tudi pomladi izginil. Čeprav smo zraven gozda, je bil prevelik za lisico. Ga je tudi kdo vzel, ko je bil tako lep. Ampak takoj po tistem se jim je na podstreho ( stara bajta, polna lukenj ) naselil en pritepenček, kot bi vedel, da ni starega, pa zdaj njega hranijo. Ampak se ne pusti niti pobožati. Škoda.
Lp, T.



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #74 : 08 September 2006, 19:55:22
Nam je pa dve raci sunila lisica  :(