Nogomet

Lisa · 76393

Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #90 : 10 Junij 2007, 19:57:21


Sprašujem se kaj je narobe z vodstvom Barce,saj bi lahko pripeljali super branilca v Blaugrano,ampak ne,oni raje dajo 5 mil. evrov več za napadalca,ki ga sploh ne potrebujejo  ??? >:(.In po možnosti bo ta napadalec Henry   :( :-\.Res sem razočarana,saj rabijo bočnega branilca kot kruh pašteto.



papa

Se popolnoma strinjam, ne razumem zakaj se nihče ni naučil iz podobnih napak Reala, ko je kupoval zvezde kot za šalo in potem recimo igralec kot je Figo ni pokazal nič, medtem ko v Italiji spet cveti.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #91 : 11 Junij 2007, 14:38:05
Ja no,Barca niti nima denarja za nakup kakšne zvezde.Igralci so nasičeni,v ekipo naj bi prišel svež veter,Ronaldiho je prepočasen,edini kaj kaj naredi za ekipo so Messi,Puyol...Premalo je srčnih igralcev,ki bi se borili za klub..
Upam na okrepitev Alvesa,Abidala,Yaya Toure in še enega napadalca v letih za back-up.Abidal je že izrazil željo,da bi igral za Balugrano,ampak oni ponudijo Lyonu samo 8 mil. za tako super igralca  ??? ??? >:( Alvesa lahko le sanjam,za Yaya pa ne vem...

Naslednje leto prideta dva igralca iz La Masije(mladinski pogon),to sta Giovanni dos Santos in Bojan Krkić Perez.Slednji je rekorder v številu danih zadetkov na tekma v vseh selekcijah Barce.Mal raztura in je že primerljiv z Messi-jem.Bojč je že zaigral tekmo za A ekipo,na svojem debitantskem nastopu dosegel gol  8).Ima pa očeta srba in mamo katalonko. :) Ni še dokončno znano,ali bosta res prišla,skoraj že odločeno je pri G2S,medtem ko pri Bojču ostaja odprta opcija tudi posoja za 1 leto v drug klub.Upam,da vodostvo nebo naredilo napake kot pri Fabregasu,ko je z 16 leti(toliko jih ima sedaj tudi Krkić) odšel iz Barce in se ni več vrnil. :-\

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #92 : 19 Junij 2007, 19:20:45
La liga loca končana,zmagovalec Real madrid.  :-\ Vsela sem,da je vsega konec,prav tako čestitam realovcem."kanta" je njihova.Verjamem,da bo naslednje leto drugače in bomo bloj veseli mi,barcelonisti. 8) :) sedaj je na vrstvi Barcino vodstvo,da pripelje nekaj okrepitev.Zaenkrat sem še zelo optimistična,bomo videli kaj bo v nadaljevanju.

Potrejeno je,da bosta G2S in Krkić naslednjo sezono v A ekipi.  :D
papa


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #93 : 19 Junij 2007, 23:39:38
La liga loca končana,zmagovalec Real madrid.  :-\ Vsela sem,da je vsega konec,prav tako čestitam realovcem."kanta" je njihova.Verjamem,da bo naslednje leto drugače in bomo bloj veseli mi,barcelonisti. 8) :) sedaj je na vrstvi Barcino vodstvo,da pripelje nekaj okrepitev.Zaenkrat sem še zelo optimistična,bomo videli kaj bo v nadaljevanju.

Potrejeno je,da bosta G2S in Krkić naslednjo sezono v A ekipi.  :D
papa
Eh, Barca... Če mogoče pripeljejo enega ali pa dva dobra branilca in mogoče še kakega vratarja, pol majo mogče kej šans... In seveda če pomečejo ven vse, ki so tam bog ve zakaj...po kakih vezah in poznanstvih verjetno... :-\
Real pa... No comment...res... :-\

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #94 : 20 Junij 2007, 13:55:25
A ti tudi navijaš za Barco?

Glede vratarja pa,Valdes brani nemogoče in fali zalo lahke strele.Bo pa še naprej ostal prvi vratar Barce.Nobenega novega ne bodo pripeljali v tej sezoni.
Branilci na bi bili Chivu in Abidal.Upam predvsem na slednjega,saj je bočni. Nevem kaj Oli sploh dela v Barci,tudi če je hardcore cule.Pa naj gre v Barca B.  ::)

Medtem je Blaugrano zapustil Saviola.Meni je on super igralec,pa še prej bi sprejel backup,ki ga Henry nebi...El conejo(saviola) je v Barcelono prišel z 19 leti.Že v prvi sezoni je pokazal,da ima zelo razkošen talent.Potem pa se je z nečem nerazumljivo zameril vodstvu in od takrat naprej je zapečaten na klopi oz. sploh ni uvrščen v kader za tekme.Dve leti je bil tudi posojen v druge klube.Ponudili os mu sicer podaljšanje pogodbe,vendar je bila leta zelooo smešna in naumestna za igralca takega kova,kot je on.





Gracias Javier por todo!   :'(

papa


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #95 : 20 Junij 2007, 14:16:30
A ti tudi navijaš za Barco?
Jaz navijam najprej za Chelski...pol pa pride še Barca... :D

Glede vratarja pa,Valdes brani nemogoče in fali zalo lahke strele.Bo pa še naprej ostal prvi vratar Barce.Nobenega novega ne bodo pripeljali v tej sezoni.
Branilci na bi bili Chivu in Abidal.Upam predvsem na slednjega,saj je bočni. Nevem kaj Oli sploh dela v Barci,tudi če je hardcore cule.Pa naj gre v Barca B.  ::)
Se strinjam... Valdes res včasih brani nemogoče, ampak pol pa tut kasira nemogoče... Kar se pa branilcev tiče... Tudi Puyol včasih igra super, pol pa naslednjič igra, kot da bi prvič videl žogo... In še nekaj takih bi se našlo...  :-\
Oli? A to je Oleguer (al kako mu je že spolh ime)? No comment... Verjetno je prišel v klub in prvo postavo po kakih vezah in poznanstvih... :-\

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #96 : 20 Junij 2007, 19:48:09
Ja, Oleguerja mislim.  :-\ Ma glede Puyola se pa ne strinjam s tabo,on je srce Barce,na tekmah igra vedno konstantno odlično,veliko golov reši.Vendar se potem najdejo taki,kot so Oli,pa Gio... :( Pa gre vse v nič.

Drugače pa itak Messi je pokazal največ v zadnjih krogih.Ja zabil dva identična gol kot Maradona,eno božjo roko.. ::) 8) Samo lahko ga posnema v nogometnem življenju,samo v privatnem pa ne..

http://www.youtube.com/watch?v=vokEFFCtpBY&mode=related&search= Messidona  :o ;D :D 8)

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #97 : 23 Junij 2007, 20:53:33
Pa se je zgodilo... :( :'( Henry prihaja v barco.Še ena zvezdica na kupu.. :-\ Sedaj v napadu bo moral eden sedeti,upam da ne Messi ali Eto'o.  :( Bomo videli,Henry je prišel na novo,naj še sedi...bomo videli...upam,da bo to prineslo večjo konkurenco za napad in posledično boljšo igro napadalcev...

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #98 : 24 Junij 2007, 22:10:25
Torej,ker imam malo preveč časa bom malo napisala o današnjem slavljencu  ;D,praznuje pa Lionel Messi,svoj 20. rojstni dan.
Lahko bi pisarila in pisarila o njegovem življenjepisu,ampak bom raje prilepila kar filmček.  :)
http://www.youtube.com/watch?v=6s5lCLGjFDs&mode=related&search=

Lahko povem samo to,da je v prvi Barcini ekipi debitiral že s 16. leti in bil 3. najmlajši strelec v vsej zgodovini kluba...že takrat se je videlo,da v sebi nosi razkošen talent...

Od malih nog naprej..
http://www.youtube.com/watch?v=TT6_1_W2-2c

http://www.youtube.com/watch?v=b3rIID13mUs


Ja,zaradi njegove hitrosti je velikokrat deležen zelo ostrih štartov.Zato je imel v svoji karieri že kar veliko poškodb...
http://www.youtube.com/watch?v=pLWITVM-RH8

Je odličen nogometaš...In da bi on zaradi prihoda Henrya sedel na klopi?!? Ni šans!






Visca Messi,visca la Pulga!  :D


papa





Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #99 : 26 Junij 2007, 13:13:05
Pa se je zgodilo... :( :'( Henry prihaja v barco.Še ena zvezdica na kupu.. :-\ Sedaj v napadu bo moral eden sedeti,upam da ne Messi ali Eto'o.  :( Bomo videli,Henry je prišel na novo,naj še sedi...bomo videli...upam,da bo to prineslo večjo konkurenco za napad in posledično boljšo igro napadalcev...

papa
Henry v Barci- to je sam dobro...  :D Boljš, ko da je v tisti tujski legiji od Arsenala...
Ne vem, zakaj bi moral kdo sedeti... Messi itak ni glih napadelac- bolj attacking midfielder, pol je pa še Eto'o, pol pa sploh ne vem, če imajo še kakega pametnega napadalca (takega ta pravega)... :-\ Moram dobro razmisliti...
Sploh pa pride še Toure...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #100 : 26 Junij 2007, 21:40:19
Ja,pozabila si Ronaldinha.. ;) :) Ubistvu gre za to,da ekipa z 4 napadalci u današnem času skoraj ne uspe.lahko da 6 golov a jih dobi 7.  ::) ::) Če bi igrali vsi 4 skupaj,bi bila formacija 3-4-3 kar si tega ne predstavjam.Toraj bi bila postava taka:

----Messi----Toure-----Deco-----Ronaldinho-----
-----------Henry---------Eto'o------------

Kje so pa naši canterasi? Xavi,Iniesta. Ona dva sta normalna vezna,rabili bi pa dva razbijača oz bolj defenzivca,to sta Toure in Deco.Če Deco gre potem pa res ne vidim rešitve.  ??? Tako da,da bi igrali vsi 4 odpade,razen če  Rijkard ne odkrije neke nove super taktike(kar nebi bilo nič nenavadnega  ;D ::)) REM na sme in nočem da sedi.Če naj bo,naj zamenja Ronaldinha.

Sploh pa je žalostno,da zaradi njegovega prihoda bosta prikrajšana Bojan in G2S.  :-\

Iz kluba odhaja Gio.Pogajanja potekajo za Chivu-ja,ampak po poročanjih je bližje Interju.Za Abidala bodo pa še videli,zaenkrat je Barca ponudila premalo,ampak ima možnost takoimenovanega 'stavkanja' torej,da ne hodi na treninge in posedično izsili odhod v Blaugrano.Upam da pride.  8)

papa


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #101 : 26 Junij 2007, 23:08:22
Ja,pozabila si Ronaldinha.. ;) :)
Ronaldinho tut ni napadalec. Je tut attacking midfielder...

Eh, veš kaj... Nej naredijo, kot hočejo... Taktiko pač določa manager (trener) in naj on odloči, kot hoče...  8)

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #102 : 27 Junij 2007, 08:50:49
Imaš prav,R10 in Messi sta res attacking midfielder,ampak sta tako ofenzinvo usmerjena,da bi lahko rekli,da sta napadalaca,ker če pogledaš sta skoraj takoj za Eto'ojem.Onadva sta 'polšpice'.  :)

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #103 : 10 Julij 2007, 21:44:12
Barcelono je okrepil še Abidal  :o.Super vodstvo,res bravo!!  :o Bila sem zelooo pesimistična pred tem prestopnim rokom,ampak jim je uspelo.Yaya,Abidal in sedaj še verjetno Milito iz Zaragoze.Kluba še že dogovarjata o višini odkupnine,vendar je sam izjavil,da daje prednost Barci kot Realu in da bi rad igral skupaj z Messi-jem.  8) Real se tudi krepi,dobili so novega trenerja,pa še par novih okrepitev,med katerimi bo verjetno tudi Saviola  ??? :-X Verjetno ni tako velik Cule kot je govoril da je...jah samo kaj se je dogajalo med njim in vodstvom Blaugrane pa je itak že jasno... :-\

Chivu je odpadel od Barce in Reala,sam mu je samo za denar in hoče ogromne plače.Tako da,če mu je samo ža denarce naj raje ostane tam kjer je.


papa


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #104 : 11 Julij 2007, 15:32:05
Real se tudi krepi,dobili so novega trenerja,pa še par novih okrepitev,med katerimi bo verjetno tudi Saviola  ??? :-X Verjetno ni tako velik Cule kot je govoril da je...jah samo kaj se je dogajalo med njim in vodstvom Blaugrane pa je itak že jasno... :-\
Sej... Zato pa verjetno komaj čaka, da gre v Real... Maščevanje bo sladko... Če bo sploh res šel v Real... In ne v kak Recreativo... ;)

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #105 : 12 Julij 2007, 19:01:52
Hehe,ne gre v noben Recreativo,ampak je potrjeno da gre v real,samo še predstaviti se mora.
Tako...la liga se bliža,žerebali so pare za naslednje leto.barci so odobrili,da bo dve tekmi zapored igrala na domačem terenu,torej na Camp Nou,kjer bodo počastili 50. obletnico stadiona.
Prestop Gabija Milita iz Zaragoze je sedaj tudi uraden.  :)

Sedaj je tudi vrroča tema nogometa Copa America,danes se je odigrala še druga tekma polfinala,zmagala je Argentina proti Mehiki z  3-0.V finale napreduje tudi Brazilija.Tako,pa bomo gledali še eno zanimivo finale,lani so Brazilci premagali Argentince,letos pa upam,da bo obratno.  :)

Chivu-ja pa briga samo denar,zato kot kaže ostaja v romi.  ::)


papa




Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #106 : 12 Julij 2007, 19:38:21
Po tekmi s Perujem je Messi doživel pravi bombni napad.In to s strani oboževalke.  :o ;D

http://www.youtube.com/watch?v=3gWhhe8yQOw

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #107 : 31 Avgust 2007, 23:18:39
Tema je zalo samevala,zato jo bom malo osvežila...

Svet je pretresla novica,da je 28.8.07 umrl nogometaš Seville Antonio Puerta. :'(..Star je bil 22 let,čez 2 meseca bi postal oče...
Zgrudil se je na prvenstevni tekmi proti Getafeju in izgubil zavest.Tudi pred tem ga je že parkrat 'zmanjkalo' vendar so zdravniki menili,da zaradi preutrujenosti oz. vročine.Ampak je šlo za napako srca,verjetnost dedovanja je bila 50%.Za to bolezen je značilna hitra in nenadna smrt.Če bi kdo to prej odkril,bi bil Puerta sedaj še živ.. :( :'( Tako pa se je začelo 25.8. končalo pa 3 dni kasneje.
Zabeležil je tudi 1 nastop za špansko reprezentanco.Nogometni svet žaluje,na tekmah igralci nosijo črne trakove,se ne veselijo preveč pri golih...Pogreb je bil včeraj..
Sevilla pravi,da jih bo sedaj zelo težko premagati,saj bomo imeli 12 igralcev...ta dodatni je seveda Puerta...



Puerta,R.I.P.  :'(




Danes je bila odigranana tekma za superpokal med Sevillo in Milanom(zmagovalec pokala UEFA in Champions league).
Zmagal je Milan s 3-1. Prvi gol so dosegli igralci Seville in naredilii zalo lepo gesto ko se niso pri golu nič veselili,ampak se objeli in dali roke v zrak,s prsti pa kazali v nebo.
Potem se sledil preobrat Milana.Zanj je dosegel gol ened meni izmed najbolj antipatičnih igralcev na svetu.Inzagi se ga je tako veselil,kakor da se nekaj dni prej ni zgodilo nič... :-\ Tudi pri drugih goli je bil ona ta glavni,čeprav ni bil strelec.
Vsi nogometaši na igrišču so poleg svojega imena na dresu nosili tudi priimek Puerta.


Včerja je bilo žerebanje za Ligo prvakov 07/08.Tako se je to tekmovanje začelo.Skupinsko se preične 10. septembra.
To so skupine:

Skupina A: Liverpool, Porto, Marseille, Bešiktaš

Skupina B: Chelsea, Valencia, Schalke, Rosenborg

Skupina C: Real Madrid, Werder, Lazio, Olympiacos

Skupina D: Milan, Benfica, Celtic, Šahtjor

Skupina E: Barcelona, Lyon, Stuttgart, Glasgow Rangers

Skupina F: Manchester United, Roma, Sporting Lizbona, Dinamo KIjev

Skupina G: Inter, PSV Eindhoven, CSKA Moskva, Fenerbahče

Skupina H: Arsenal, Sevilla ali AEK, Steaua, Slavija Praga

Pri skupini H ni še znana popolna podoba,saj tekma med AEK in Sevillo še ni bila odigrana zaradi prej omenjenih razlogov...


Upam,da letos zmaga Barca... :)


papa


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #108 : 31 Avgust 2007, 23:58:24
Žal mi je Puerte  :'( Bil je tako mlad..  :(

Khmm upam, da v letošnji Ligi Prvakov zmaga 'moj' klub  8) Manchester United...  :-*  :D

Lp


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #109 : 01 September 2007, 04:42:26
Sem slišala in prebrala glede Puerte. Res ga je žal :'(

Drugače pa me veseli, da so Milančani na tej tekmi zmagali in držim pesti, da bo tako tudi spet na koncu v letošnji ligi prvakov :o ;D

lp



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #110 : 09 September 2007, 18:36:37
Svet je pretresla novica,da je 28.8.07 umrl nogometaš Seville Antonio Puerta. :'(..Star je bil 22 let,čez 2 meseca bi postal oče...
Puerta R.I.P

Drugače pa upam da končno po kakem čudežu zmaga Chelsea... Čeprav bi se verjetno res moral zgodit čudež...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #111 : 19 September 2007, 10:16:49
Evo pa se je začelo  :o. Včerajšnja tekma mi je bila zelo všeč. Real me je pozitivno presenetil. Nekja zelo lepih kombinacij so odigrali.
Gola Wederja sicer ne bi komentirala, so pa zelo dobro odigrali protinapade.


Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #112 : 21 September 2007, 20:03:38
Ja,končno se je začelo... :)
Sem bila v šoli v naravi,pa mi je celo uspelo gledati prvi polčas tekme Barca-lyon.  :o Sem zelo vesela za zmago Barce( 3:0 ),saj jim v prvenstvu ne gre prveveč dobro.Lyon je pa bil itak ful slab. Najboljši igralec 100% Messi,debitirala v CL sta tudi Bojć pa Giovanni.. :o :D :D  Messi pa ohranja formo iz prejšnje sezone,se zelo trudi in nasploh.. :o
Me je pa zelo presenetil Riijkard,tip se je kot kaže malo opogumil in celo zamenjal Ronnija z Iniesto..bravo!.. ;D

Lp



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #113 : 24 September 2007, 08:12:39
jaz na žalost nisem uspela gledati tekme z Barco, sem pa vesela zmage. Zanimiva poteza Riijkarda  :o.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #114 : 28 September 2007, 08:50:57
So pa tudi Milančani super začeli :o


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #115 : 04 Oktober 2007, 10:17:42
V torek in včeraj je bila liga prvakov sploh krasna... Sami fini rezultati, npr. Milan je zgubil , Liverpool je zgubil , Benfica je zgubila , Inter je zmagal , Barca je zmagala , Chelsea je zmagal
Hehe...  ;D Prav zabavno...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #116 : 05 Oktober 2007, 16:25:41
a lahko več "favoritov"napišemo jaz jih imam več

"menčester"
barcelona
Arsenal

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #117 : 06 Oktober 2007, 14:46:38
Seveda lahko več.. :o ;D :D  Urša,za koga pa navijaš(seveda če sploh za koga  :)) ?

http://www.rtvslo.si/sport/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=36000

Bravo Dida!! Najprej teče za njim,potem pa se spomni da bi lahko padel... :-\ :-X Upam,da mu naložijo kakšno kazen.  :)

Drugače pa sem zalo zadovoljna z Barco..2-0 pri Stuttgartu u gosteh super rezultat.Prekletstvo s poškodbami se nadaljuje,poškodoval se je še Marquez... :-\ :'( :'(  Odsotni še Jajc(Yaya Toure  :'( :'( :'( ),tako da smo ubistvu brez DM-ja.
Tudi Eto'o manjka.Ko pride nazaj,bodo spet ugibanja,kdo bo od Los 4 fantasticos začel tekmo s klopi.

Svoje minute pridno izkoriščata tudi Giovani in pa Bojč.  8)

Ampak tako borbo,ki oj nekateri igralci kažejo na igrišču..kapo dol!  :)
Rada bi izpostavila Messi-ja in Iniesto.prvi je itak že povsod poznan,še posebej po svojih igrah v zadnjem času,strup za nasprotnikove branilce... :D 8) Drugi je Iniesta,premalo poznan. če bi povedala misel enega moža,ki se trenutno ne spomnem kdo je,je pa povedal v enem intervjuju. Če bi bil Iniesta Iniestinho,in bi zanj dali par miljonov evrov,bi bil sigurno večja zvezda.Fant pa je hvaležen za tiste minute,ki jih dobi in tudi izkoristi.V zadnjem času je igral na najmanj 5-ih položajih in povsod blestel.Ko je bil poškodovan Ronnie,se njegova odsotnost sploh ni poznala,zamenjal ga je več kot odlično.  :) 8)
Tako da je Iniesta igralec,ki si ga želi vsak trener.  :)

Visca Andres!  :D


papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #118 : 06 Oktober 2007, 16:18:48
Canteranosi…(igralci vzgojeni v Barceloni)

Začnem z že v prejšnjem postu omenjenim Iniesto.

Iniesta

Hitrost,borba,odličen pregled nad igro in predvsem popolna podrejenost ekipi=Andres Iniesta


Carles Puyol,El Capitano ponosa Katalonije.

Puyol

Borben do konca,poveljnik obrambe in celotne ekipe tako v kot izven igrišč.


Xavi Hernandez

Xavi

Borben,dober strel od daleč…


Lionel Messi

Zame najboljši igralec na svetu…

Messi

Druge posnetke sem že v enem prispevku prilepila.


Victor Valdes

Valdes

Lahko ubrani nemogoče in zgreši lahko žogo.Zadnje čase je v izjemni formi.


To bi bili 'taglavni' Canteranosi.Ko se dobo pa še mlajši uveljavili,bomo pa tudi o njim kaj napisali.



papa


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #119 : 08 Oktober 2007, 08:53:25
Canteranosi…(igralci vzgojeni v Barceloni)

Začnem z že v prejšnjem postu omenjenim Iniesto.

Iniesta

Hitrost,borba,odličen pregled nad igro in predvsem popolna podrejenost ekipi=Andres Iniesta


Carles Puyol,El Capitano ponosa Katalonije.

Puyol

Borben do konca,poveljnik obrambe in celotne ekipe tako v kot izven igrišč.


Xavi Hernandez

Xavi

Borben,dober strel od daleč…


Lionel Messi

Zame najboljši igralec na svetu…

Messi

Druge posnetke sem že v enem prispevku prilepila.


Victor Valdes

Valdes

Lahko ubrani nemogoče in zgreši lahko žogo.Zadnje čase je v izjemni formi.


To bi bili 'taglavni' Canteranosi.Ko se dobo pa še mlajši uveljavili,bomo pa tudi o njim kaj napisali.



papa

A je to tema samo o Barci? A ne igra noben drug klub v Ligi prvakov?  ???



Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)