Nogomet

Lisa · 76021

Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #30 : 02 Avgust 2006, 20:31:37
Jp jp..saj to je bilo znano že kakšen teden.  ;) ;)..hehe in kdo bo zmagal? Barcelona.  ;D 8)

papa


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #31 : 02 Avgust 2006, 20:38:02
jap lahko je že to znano, samo jaz sem malce za časom ;), pa tako šele danes to zasledila po radiu ;) :-[ ;D ;D..No ja bo napet finale, samo do njega mora še priti ;) ;D ;D...lp


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #32 : 02 Avgust 2006, 20:42:29
Ubistvu si imela prav,danes so uradno potrdili...znano pa je bilo že prej.. :) Jah če bodo igralci tako odhajali iz Milana,nevem če bo res prišlo do tega finala..mah ja,saj bomo videli... :)

papa


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #33 : 02 Avgust 2006, 21:15:40
Ja res kar bežijo ven iz Milana :'( :'(, se bodo pa novi in mlajši dokazovali :P ;D, da znajo ravno tako odlično špilat fuzbal ;D Zaenkrat imajo še Nesto in še nekaj ostalih dobrih igralcev. Kako bo pa bomo videli še :)..lp


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #34 : 03 Avgust 2006, 12:26:09
Predsednik Reala Madrida si še naprej prizadeva,da bi Kaka-ja pripeljal v klub.Roberto Carlos ne odhaja,premislili so si in tako bo v Realu ostal da konca junija naslednjega leta,ko mu poteče pogodba. :)
Na treningu Reala sta se stepla Gravesen in Robinho.(tudi fimček lahko vidite če grete pod:1.rtvslo,2.šport,3.videonovice)

Pa še malo nogometnih novičk:2.septembra se bosta nogometna velikana Argentina in Brazilija pomirili na prijateljski tekmi na novem stadionu Arsenala. :)

papa


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #35 : 03 Avgust 2006, 20:35:15
Lisa za tole bi te pa prosila če si jo boš presnela da mi jo kasneje posodiš za pogledat, namreč bom ravno takrat uživala resnično zaslužene počitnice! ;) :D


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #36 : 03 Avgust 2006, 21:53:36
Bi ti jaz presnela,samo če jo bodo predvajali.. :-\ :'( :(..kar sem pa sigurna da ne bodo,razen če dobim kje na intrnetu,ker je pa 0.000001% možnosti..tako da...jaz bi si z veseljem ogledala to tekmo ..:).Mogoče se bo na Google video videl kakšen povzetek tekme...vsaj to upam...samo res ne vem,zakaj tako fajn tekem ne moreš gledati,medtem ko imajo neke boge tekme,kjer jih lahko povsod vidiš... >:( :(

papa


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #37 : 03 Avgust 2006, 21:58:29
To tekmo bi si tudi sama rada ogledala in ne verjamem, da kje na navadnih naših TV programih bodo to predvajali in da ti Lisa uspe zato iz neta dol dobiti link do te tekme..lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #38 : 03 Avgust 2006, 22:29:00
Lisa tudi po satelitski ne bodo prenašali, če lahko dobiš informacijo glede tega če bo zadeva prenašana preko satelitske in na katerem od športnih programov, bi jaz poskusila nahecat svojega brata da jo posname pa še za to ne obljubljam ničesa >:(, ker če bi predvajali po navadni TV tega ne bi storil >:(, mogoče ga pa satelitsko kej premaknem >:D 8)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #39 : 04 Avgust 2006, 11:04:17
ja Satin upajmo na najboljše!  :) :D Mogoče mi bo pa ratalo,glede na to,da sem dobila posnetek finala sp-ja iz leta 86(no nevem če je bil finale,mogoče pol finale)... ::) Mislim,da bi moral biti kakšen povzetek tekme...čene vsaj goli... :)

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #40 : 06 Avgust 2006, 10:53:45
Verjetno ima Rooney res zamero proti Portugalcem.Potem,ko je bil proti tej reprezentanci izključen na sp-ju,se je to ponovilo,ampak v klubskem dresu(igra za Manchester United),izključen je bil na tekmi proti Portu(ki prihaja iz Portugalske  ::))...

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #41 : 08 Avgust 2006, 11:04:57
Hernen Crespo odhaja iz Chelsea v Inter.Podpisal je 2-letno pogodbo.

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #42 : 20 Avgust 2006, 13:00:44
Še malo novičk.. :)..Barca je bila na turneji po Ameriki in Ronaldinho je bil spet pravi Ronaldinho,ki navdušuje.. :D :)..torej se zanj ni treba bati... :)..
Ibrahimovič je odšel iz Juventusa v Inter.. :)

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #43 : 23 Avgust 2006, 09:02:45
Kmalu bodo znai vsi 'potniki' v Ligo prvakov,ki se hitroo bliža.. :)
Klubi se še zdaj pogajajo in kupujejo igralce,mogoče bo celo prišlo do menjave Ronaldo-Kaka (Milan-Real Madrid).

Moram pa prav zaploskat Prvi TV  ;D,ker skoraj vsak dan prenaša tekme iz kvalifikacij za Ligo Prvakov... :)

Če kdo želi gledati se bosta v petek zvečer pomirili Barcelona in Sevilla za super pokal (zmagovalec Lige Prvakov in pokala UEFA)  :D

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #44 : 24 Avgust 2006, 21:00:52
Toraj,liga prvakov se začne 12. septembra  :D :)..Danes so v Monte Carlu izžerebali skupine...Podelili so tudi nagrade za preteklo sezono(05/06) in sicer:
Najboljši branilec:Carles Puyol (Barcelona)
Najboljša sredina:Deco (Barcelona)
Najboljši napadalec: Samuel Eto'o (Barcelona)
Najboljši vratar: Jens Lehman (Arsenal)
In najprestižnejša nagrada za najboljšega igralca,ki jo je dobil Ronaldinho.  :)

Spet se bosta srečala Chelsea in Barcelona,ki sta se srečali tudi v pretekli sezoni,ampak tokrat že v skupini.  :) :o

SKUPINA A             SKUPINA B            SKUPINA C         SKUPINA D     
Chelsea                  Inter                    Liverpool            Valencia           
Barcelona                Bayern Munchen   PSV Eindhoven    Roma             
Werder Bramen       Sporting Lizbona    Borderaux           Olympiacos     
Levski Sofija            Spartak Moskva      Galatasaray         Šahtjor Donec 

SKUPINA E
Real madrid
Lyon
Steaua
Dinamo kijev

SKUPINA F             SKUPINA G            SKUPINA H
Manchester united  Arsenal                  Milan
Celtic                    Porto                     Lille
Benfica                 CSKA Moskva           AEK Atene
Kobenhaven          Hamburger SV         Anderlecht


papa  :)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #45 : 25 Avgust 2006, 22:53:06
Sevilla zmagala proti Barci s 3-0  :o :o :o :o :o :o..to je vse kar si lahko mislite o tekmi... :o :o...Barca ni bila prava,nerazpoloženi igralci...Sevilla s trdno in zgoščeno obrambo ni pustila presenečenj... :-\ :-X :-X

Če sem prav slišala komentatorja(upam da ni pomota),bo Prva Tv celo prenašala tekomo Argentina-Brazilija... :o :D :D

papa


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #46 : 25 Avgust 2006, 23:12:38
Če sem prav slišala komentatorja(upam da ni pomota),bo Prva Tv celo prenašala tekomo Argentina-Brazilija... :o :D :D
O, a res, super, če bo to res ;D ;D ;D


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #47 : 26 Avgust 2006, 09:09:22
Ja,včiraj je nekaj govoril o tej tekmi,pa nisem dobro slišala... ::) :-\..no upam da se ne motim...če bo tako,bom pa posnela to tekmo... :D ;D Sicer pa Prva TV vedno prenaša kakšne zanimive tekme...upam da bo tako tudi tokrat.. :)

papa


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #48 : 26 Avgust 2006, 09:29:08
Lisa držim pesti, da jo bodo res prenašali :):).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #49 : 26 Avgust 2006, 12:12:41
Sam jaz imam pa res nesrečo..ravno tam na koncu,kjer je povedal,če bodo prenašali tekmo ali ne mi 'crkne' glas pa kaseta začne trokirat... :-\ :( :(..tako da bomo mogli še 1 teden počakat,da bomo videli,če bodo prenašali.. :-X

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #50 : 29 Avgust 2006, 07:42:32
Mark Van Bommel je iz Barcelone odšel k Bayernu..

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #51 : 31 Avgust 2006, 20:38:47
Jeeeej!  :D :D ;D..tekmo bodo prenašali...več informacij..http://www.prva.tv/index.php?b_id=1&s_id=3511&p_id=67  :D

papa


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #52 : 01 September 2006, 10:04:09
Superca  ;D ;D.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


srečy

  • PSI SO ZAKON!!
  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 01 September 2006, 14:24:40
jas bom navijala za barcelono
 ;D

srečy


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #54 : 01 September 2006, 20:31:05
Fajn  ;D..vidim,da je na forumu kar nekaj naviječev Barce.  :D
So pa klubi igralce v zadnjih dneh kupovali  'kot nori',tako da se mi ne da več vseh prestopov naštevat.. ;D ::)

papa


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #55 : 02 September 2006, 11:08:23
Ja Braca je zelo všečna v primerjavi z Realom ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #56 : 03 September 2006, 19:04:24
Brazilija 3:0 Argentina  Začetek obetal veliko,potem pa se je vse skupaj umirilo.Nekaj časa smo gledali absolutno premoč Brazilcev,potem pa Argentincev.. ::)
Me pa zelo jezi trener Argentine,ker je skoraj vse najblojše nogometaše pustil doma.. :-\ :-X >:(

papa


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #57 : 04 September 2006, 20:19:40
Ja očitno mu tekma ni pomenila dosti. Malo sem razočarana.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #58 : 04 September 2006, 21:08:15
Sem držala pesti za Argentince, a je tudi mene razočaral njihov trener, le kako lahko najboljše igralce pusti doma...lp


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #59 : 14 September 2006, 17:13:19
Liga prvakov se je začela,jaz sem pa bila brez interneta  :o :( par dni,tako da nisem upala vsega sproti poročat.. ::)
No favoriti so upravičili pričakovanja,samo Real Madrid(no zame sploh ni favorit  ;D) je klonil proti Lyonu.Barcelona je za zdaj z najvišjo zmago dala lekcijo Levski Sofiji,premagali so jo z 5:0.Ronaldinho je spet oz. se vrača v svojo staro formo.. :) :D

Riquelme ne bo igral več za Argentince.. :'( :'( :(

papa