klinika tristokosmatih

cookie · 73306

Ribica_Tina

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 3
Odgovori #30 : 08 Februar 2007, 19:45:59
Jaz sem bila zelo nezadovoljna s sprejemnim osebjem. Mislim, da smo bili v čakalnici trije, za to, da se mi nekdo posveti, sem čakala debele pol ure, pa še potem bolj ali manj neprijazen dostop. Osorno odgovarjanje na moja vprašanja ipd.
Pa ne bom rekla, da je bil kdo neprijazen. Ampak sem imela občutek, kot da so bili naveličani vsega in se jim je res zdelo zamalo, da so prihajale notri še stranke. Pa sem rekla, da bi rada šla v prodajalno in en bu ne mu. Da ne morem. To je blo to. Po stanju pri sprejemnem pultu in nenehnem sprehajanju osebja mimo mene (pa niti eden ni vprašal, če kaj želim) sem se enostavno obrnila in odšla ven....



Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #31 : 08 Februar 2007, 20:00:13
Z lastniki psov velikokrat pogovor nanese na temo pasjih klinik. Mnenja in izkušnje so tako zelo razluične, da človek nebi peljal psa nikamor, če bi vse to poslušal. Jaz osebno imam ful slabe izkušnje s kliniko PET VET, tako da ga nebi nikoli več peljala k njim, medtem ko srečujem na sprehodih eno gospo, ki pravi, da so ji rećili boksarko in jih zelo hvali (roko na srce, je ena izmed redkih).

Na kliniko tristo kosmatih ga še nisem peljala, vendar sem enkrat klicala za nujen nasvet. Mimogrede, oni so bili edini, ki so bili dosegljivi, tako da sem bila zelo zadovoljna.

lp, miša



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #32 : 08 Februar 2007, 20:03:30
Z lastniki psov velikokrat pogovor nanese na temo pasjih klinik. Mnenja in izkušnje so tako zelo razluične, da človek nebi peljal psa nikamor, če bi vse to poslušal. Jaz osebno imam ful slabe izkušnje s kliniko PET VET, tako da ga nebi nikoli več peljala k njim, medtem ko srečujem na sprehodih eno gospo, ki pravi, da so ji rećili boksarko in jih zelo hvali (roko na srce, je ena izmed redkih).

Meni se na PET VET zdijo v redu... Zaenkrat so dobro poskrbeli za mojega psa in še prijazni so bili... ;D Na 300kosmatih še nisem bila... Nimam pa nič dobrega za povedati o Zaninoviču, ki ga vsi ostali samo hvalijo... :-\

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Ribica_Tina

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 3
Odgovori #33 : 08 Februar 2007, 20:06:47
ja, saj to je to...pač različni ljudje - različne izkušnje.
Vseeno pa menim, da je sprejemna pisarna in oseba, ki dela za pultom prvi kontakt s kliniko. In je bil vse prej kot razveseljiv. Njihovih veterinarskih storitev pa sploh ne poznam, tako da tega nikakor ne morem oceniti.



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #34 : 08 Februar 2007, 20:09:35
Jaz slabih izkušenj z njimi nimam. Pravzaprav imam zelo dobre, tako da ostajam pri 300kosmatih ;)
lp
T.

8)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #35 : 08 Februar 2007, 20:15:26
Meni se na PET VET zdijo v redu... Zaenkrat so dobro poskrbeli za mojega psa in še prijazni so bili... ;D Na 300kosmatih še nisem bila... Nimam pa nič dobrega za povedati o Zaninoviču, ki ga vsi ostali samo hvalijo... :-\

Jaz pri osebno Zaninoviču še nisem bila, sem pa bila v Prva-K kliniki v kateri on dela ali jo celo vodi - ne vem in sicer pri dr.Sabina Stariha-Pipan in o njej lahko povem samo dobre stvari, saj ima pristop do psa in lastnika naravnost odličen in prijazen in si vzame veliko časa. Najbolj je name naredilo zelo dober vtis to, da se zapomne lastnika in psa, ter vseh težav oziroma zdravljenja, ki ga je pes imel. Zapomne si celo ime psa, pa čeprav ga nimaš s seboj ali pa ji ne poveš oziroma ji ne pokažeš zdravstveno izkaznico - potni list. In vedno je pripravljena svetovati - brezplačno! :) Tako, da glede nje imam samo dobre izkušnje.

Pa še to, edino pri njih sem do sedaj doživela, da so psa pregledali pri osnovnem cepljenju kot se spodobi, namreč, ko sva s fantom peljala njegovega kužka - nemško dogo, na cepljenje ga je veterinar od katerega ime se sedaj ne spomnem, pregledal kužka od pete do glave, tako kot bi ga moral vsak veterinar pri vsakem obisku. ;)

Lp
Tina



Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #36 : 08 Februar 2007, 20:22:09
Meni se na PET VET zdijo v redu... Zaenkrat so dobro poskrbeli za mojega psa in še prijazni so bili... ;D Na 300kosmatih še nisem bila... Nimam pa nič dobrega za povedati o Zaninoviču, ki ga vsi ostali samo hvalijo... :-\
Moj prejšnji pes je pri njih ostal, tako da imam zelo slabe spomine. Najprej so mu določili napačno diagnozo in naredili niso vseh potrebnih preiskav, tako da smo psa dobesedno mučili z močnimi tableti po katerih je imel bolečine in smo zmetali veliko denarja stran, potem smo ga pa čez 14 dni usmrtili zaradi čisto druge bolezni - raka na jetrih. Zdajšnjega psa sem pa tudi k njim vozila (no vsaj na začetku). Bil je ves v hrastah, dajali so mu kortizone, saj so trdili da je to alergija na hrano, čeprav sem jih jaz opozarjala na to, da so mogoče pa garje. Pa so mi rekli, da to ni mogoče, saj je mestni pes,..., pa sem šla k dermatologinji dr. Stariha Pipan k Zaninoviču, pa je takoj rekla, da so garje ter mu dala ampulo Stronghold in po treh dnej je bilo stanje že za 50% boljše. Drugih izkušenj s to kliniko (Zaninovič) nimam, tako da ne vem, kako delajo ostali veterinarji. Dr. Stariha Pipan pa si zasluži več kot pohvale. Za vsakega si vzame skoraj eno uro in še po telefonu kontaktira s tabo.



Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #37 : 08 Februar 2007, 20:23:49
Tina, jaz imam popolnama enake izkušnje!



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #38 : 08 Februar 2007, 20:24:05
Mene na zanima to, kako te sprejmejo v pisarni. Glavno mi je, kako delajo z mojim psom. In zaenkrat sem bila pri Tristokosmatih izredno zadovoljna. So bili edina klinika, ki se mi je javila na praznik in sem lahko takoj prišla brez težav. Veterinarka je Veni pri cepljenju proti kugi pregledala, kot je treba. Ampak to s predoziranjem me je malo "stisnilo".  :(

Baki, o kateri kliniki govoriš?  :-\


Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #39 : 08 Februar 2007, 20:29:20
Baki, o kateri kliniki govoriš?  :-\
Ubistvu ne o kliniki, ker je niti ne poznam. Govorim o dr. Stariha Pipan, ki dela pri PRVA KLINIKA. Z njo sem imela dobre izkušnje.
Slabe izkušnje pa sem imela s kliniko VET PET na Kolarjevi ulici, včasih so bili na Podmilščakovi.



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #40 : 08 Februar 2007, 20:29:48
No, jaz s PET VET zaenkrat nimam slabih izkušenj...  ;D
Zaninovič je pa druga zgodba... No, ne glih on osebno, ampak njegovi veterinarji... Peljemo tja psa, ki ga je nekaj bolelo, pa prijavijo, da jo boli križ (ja itak) in da naj ji (ker je pač imela grdo dlako, ker je bila bolna) dajemo eno super drago hrano za lepšo dlako... Pa jim mati prijavi, da če niso poštekali, da ima psica grdo dlako zato, ker je bolna... Oni pa nič...in predlagajo še fizioterapijo... In se stanje seveda ne zboljša... Potem smo se tam znova oglasili in ko so psa dejansko malo bolje pogledali, so odkrili, da ima raka... Mislim, ej... Najbolj so se mi zamerili s tisto hrano za lepšo dlako... Tako da sem rekla, da ta novega psa tja že ne peljem več...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #41 : 02 Junij 2007, 16:16:22
Oj!

Do kdaj dela klinika tristikosamtih v Ljubljani ob sobotah in nedeljah? Če sploh dela?

Lp Maja



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #42 : 02 Junij 2007, 16:23:47
Maya na njihovi spletni strani piše tole: Delovni čas od ponedeljka do petka od 8h do 19h, sobota od 8h do 12h. Pol so pa najbrž tudi dežurni veterinarji ob sobotah popoldne in nedeljah.

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #43 : 02 Junij 2007, 16:27:08
Ok, hvala Rinchy. Pol bo najbrž med tednom bolje.

Lp Maja



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #44 : 08 Junij 2007, 16:30:20
No mi še nismo Nare pelal cepit+pregled. Me pa zanima če lahko prideš tja tudi če se psička goni? Pomojem, da ravno ni dobro zaradi samčkov... Mislite da se lahko gre?



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #45 : 08 Junij 2007, 16:32:49
Seveda. Tudi moja je že bila "vroča" pri veterinarju ;). Samo ob naročanju povej...
lp
T.

8)


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #46 : 08 Junij 2007, 16:34:26
Ok . Pol verjetno gremo danes Ni še ravn tok hudo...



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #47 : 08 Junij 2007, 16:56:59
Zakaj pa cepit ravno med gonitvijo?


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #48 : 08 Junij 2007, 16:59:22
Ne vemo še če se bo šla cepit...  bolj gremo pa zaradina tistega kar ima na gobčku ker se ji kar veča.
...



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #49 : 08 Junij 2007, 17:01:38
Saj pomojem ni nič narobe če se cepi psico med gonitvijo... ali je? Nevem. Kakor bodo rekli veterinarji.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #50 : 08 Junij 2007, 18:57:56
Saj pomojem ni nič narobe če se cepi psico med gonitvijo... ali je? Nevem. Kakor bodo rekli veterinarji.

Med gonitvijo je ne cepit, ker je organizem že pod stresom. Počakajte vsaj kakšen teden po gonitvi, raje več ;).

Lp nina



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #51 : 08 Junij 2007, 19:03:11
Moja je bila na veterini med gonitvijo zaradi drugih (ušesnih) težav... Verjetno je res bolje, da s cepljenjem počakate, sploh če ima še druge zdravstvene težave (tisto na gobčku ???).
lp
T.

8)


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #52 : 08 Junij 2007, 19:53:17
Sicer ni neke krize, sem že cepila med gonitvijo ker se mi je mudilo in ni bilo nič narobe. Je pa vseeno bolje da se cepi prej ali pozneje.
Drugače pa pojma nimam, zakaj bi naj bila kakšna posebna panika, če prideš z gonečo psico. Noben se ne bo gonitisa nalezel. Ni je traba ravno kakšnemu samcu pod nos nastaviti, to je pa tudi vse.


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #53 : 08 Junij 2007, 22:11:12
Nekje sem zasledila da ne smeš priti h enemu veterinarju z gonečo psico ne vem zakaj?! Ja bomo res raje počakali da se bo nehala goniti. Tisto kar ima pa na gobčku sem že napisala pod temo zdravje---alergije in kožne spremembe.  ;). ( Pa tko al tko se ne moremo naročiti, ker se nam je telefon udru v tla  ;D ) Aja pa še nekaj: a je določeno do kdaj moraš psa cepiti proti steklini?

lp Maja



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #54 : 11 Junij 2007, 09:25:11
Aja pa še nekaj: a je določeno do kdaj moraš psa cepiti proti steklini?

A prvič? Mislim, da je zakonsko do 4. meseca starosti. Potem naprej ti pa tako in tako na kartonu piše, kdaj ti je cepivo "poteklo".



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #55 : 29 Avgust 2007, 16:58:01
Jaz sem tudi zadovoljna z osebjem samo malo manj s ceno..ko sem bila pri veterinarju decembra so pregled zaračunali 16 evrov, danes pa kar 24 evrov, se pravi so za 50 procentov podražali. :o Pregled zaračunati 24 evrov se mi že tko ne zdi sprejemljivo, ker halo dati 24 evrov samo za to, da pogleda tisti predel, kar mu pač prineseš pokazat in v našem primeru namaže z jodom in to je to.. ??? Samo rajši peljem, ker mi ni težko dat za mačka denar samo pri pregledu se mi zdi, da res malce pretiravajo..no, pa itak po mojem mnenju bi morali pregled na vseh klinikah opraviti zastonj. ::)



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #56 : 29 Avgust 2007, 17:37:47
Jaz sem zadnje čase hodila na kliniko Tristokosmatih in večjih pripomb nimam. Pohvalila bi delo dr.vet.med Miklavžina, ki si je vzel čas in mi odgovarjal na vsa vprašanja, mi povedal, kdaj bo spet delal in naročil naj ga pokličem. Všeč mi je, ker so blizu, moti me, ker se je treba za vsako malenkost naročit. Ampak imajo tako politiko dela, kaj češ. Mislim, da bom še naprej hodila h njim ali pa na Kliniko za kirurgijo in male živali v Mestni log (kjer ni naročanja) - odvisno od tega kdo bo delal.  ;) Imam nekaj priljubljenih veterinarjev.  ;)

Mislim, da so tudi veterinarji samo ljudje, ki imajo kdaj slabši dan in niso vedno enako prijazni.

Kristinca & Florinca


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #57 : 29 Avgust 2007, 21:39:35
Meni se zdi prav, da se naroča. Nujne primere pa vzamejo tudi brez naročanja in ne komplicirajo.
lp
T.

8)


Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #58 : 29 Avgust 2007, 23:18:06
Mi smo vsakič prišli brez naročanja, tudi na cepljenje pa ni noben nič rekel.



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #59 : 10 December 2007, 19:04:42
Evo, pravkar s klinike, kjer smo imeli pri dr. Miklavžinu pregled in posvet kako naprej pri našem šepavčku. Ponovno jih moram zelo pohvalit - zdaj smo bili tam že drugič v 14.dneh in obakrat so se tako Lumu kot nama zelo posvetili, odgovarjali na vsa možna vprašanja in poskušali najti kar najboljšo rešitev. Dr. Miklavžin nas je tudi brez problemov napotil naprej k dr. Matkotu - ker sam pač nima atrroskopa, ki ga potrebujemo za nadaljno diagnostiko - in ga je tudi sam poklical in se dogovoril kako in kaj naprej. Zaenkrat bomo kar ostali pri tej kliniki.  :o

Aja, pa "pogovora", ki je trajal eno uro, nam niso zaračunali, kar se mi zdi res lepa gesta.  :)