klinika tristokosmatih

cookie · 73307

blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #120 : 14 November 2010, 21:39:15
Jaz sem dobila fotokopije...



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #121 : 14 November 2010, 23:52:42
Glede na to, da se v Ljubljani in bližnji okolici odpirajo vsaj 3 nove klinike, mislim, da ni strahu, da bi veterinarjev zmanjkalo.


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2

čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #123 : 17 November 2010, 12:19:15
Buh podn od človeka.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #124 : 17 November 2010, 12:51:51
Hja, Hildo Tovšak se splača posnemat samo, če imaš zaposlene delavce, ki so priklenjeni nate in si ne morejo/ne smejo najti druge zaposlitve. Da greš zaj... zaposlene takrat, ko se odpirajo tri nove klinike v bližini - neumno. Glede na cene in promet dvomim, da jim je šlo tako zelo slabo...


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #125 : 17 November 2010, 13:20:53
Očitno moj priv občutek ob srečanju z Selanovo je bil čisto ta pravi... katastrofa od človeka in taki nimajo kaj biti veterinarji.  >:( >:( >:(


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #126 : 17 November 2010, 14:02:53
Lanabela, katere 3 klinike in kje pa se odpirajo?

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #127 : 17 November 2010, 16:00:19
Joj to mene tudi zanima, pa predvsem če kdo lahko priporoči enega res res dobrega veta - tukaj mislim da tudi če ni tako super podkovan, da ima vsaj željo po učenju in da nima ego do neba in prizna če kaj ne ve. Ma ne morem verjeti da ni enega takega v celi Ljubljani :)


Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #128 : 26 November 2010, 14:35:45
A še vedno noben ne ve kje naj bi bila sedaj dr. Knez? midva naj bi imela naslednji teden cepljenje pa sem hotela še nekaj v zvezi z njegovo astmo vprašat, zato sem hotla it k njej... ??? Če bi bilo samo cepljenje bi bilo že vseeno kam se gre.



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #129 : 26 November 2010, 14:38:15
Zaenkrat se jo dobi v Trbovljah...



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #130 : 26 November 2010, 19:21:47
Zaenkrat se jo dobi v Trbovljah...

Tako je.. Drugje pa trenutno ne dela..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #131 : 26 November 2010, 20:20:29
Joj, upam da bo spet delala tudi v Ljubljani. :( malo mi je daleč se vozit eno uro tja in eno nazaj, ker bi maček živčni zlom fasal, če bi se mogel tok daleč vozit. :-\



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #132 : 10 December 2010, 09:02:25
Dr. Tina Roškar dela pri Matkotu v Topolšici vsak pon, tor in petek.
Po novem letu bo dosegljiva tudi v Lj - vsak sre in čet na kliniki PetVet.



Atidi

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #133 : 10 December 2010, 11:41:15
Dr.Miklavžin dela na Pet Vet ob tor popoldan, ob sredah dopoldne ima pa tam posege. Preverjeno.  :)



klinika.loka

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #134 : 09 Januar 2011, 17:27:30
Tudi mi se po 15 letih selimo v večje in predvsem še bolje opremljene prostore... smo le 25 min iz Ljubljane ;)

www.klinikaloka.com

Vi ga imate radi...mi skrbimo za njegovo dobro počutje!


Pika_poka

  • *
    • Prispevkov: 35
    • Točke: 0
Odgovori #135 : 13 April 2011, 10:14:44
Očitno moj priv občutek ob srečanju z Selanovo je bil čisto ta pravi... katastrofa od človeka in taki nimajo kaj biti veterinarji.  >:( >:( >:(

se strinjam s tabo.



urša1979

  • Gost
Odgovori #136 : 24 Junij 2011, 15:34:28
Sem bila prejšnji teden na tej kliniki, čist slučajno, ker je od prijatljice maltežanka začela bruhat, pa ni mogla k svojemu veterinarju v Koper. Ljubi bog, ta ženska, ki dela na kliniki je katastrofa od veterinarja, obnaša se, kot da vse ve, na hitro nas je odpravila, cena pregleda res ni bla visoka, ampak po drugi strani pa psu niti krvi ni vzela za pregled al pa kakšen urin, mogoče blato, ne vem. Dala mu je ene antibiotike in eno pasto (?!?) za prebavo. Psička je po treh dneh še vedno bruhala, zato so jo peljali na drugo kliniko, kjer so jo natančno pregledali in ugotovili, da ima hudo vnetje mehurja. Potem so ji dali druga zdravila in zdej je čisto v redu že štiri dni. Kontrolo bomo naredili v Kopru. Sem pa tud slišala, da je eno psičko kr proglasila, da ima hudo vnetje maternice in da jo je treba nemudoma operirat. Menda so jih še domov klicali, kaj čakajo, da bo psička umrla, če jo ne pripeljejo takoj na operacijo. Lastniki so psičko peljali po drugo mnenje na veterinarsko fakulteto in tam so ugotovili s krvnimi preiskavami in ultrazvokom, da je psička čist OK. menda sos se sam za glavo držal, ko so slišali to zgodbo o nujni operaciji maternice. Jaz se samo sprašujem, kako more takšna oseba delat ne da bi ji kdo stopil na vrat. Zame je to šarlatanka ne pa veterinar. Mene že ne bo videla z mojim mačkom, nikoli.



bony

  • *
    • Prispevkov: 49
    • Točke: 0
Odgovori #137 : 15 September 2011, 18:35:35
Sama imam dva psa in sem v teh letih obiskala kar nekaj klinik. Že 2 leti redno hodim v kliniko tristo kosmatih k dr. Selanovi in sem nad njenim delom več kot navdušena. Enako se posveti rodovniškemu psu kot tudi mešančku. Za vsako moje vprašanje si je vzela dovolj časa in neredko je celo po končanem zdravljenju telefonsko preverila stanje psa. Tako da jaz imam res super izkušnje z njo.



ergo

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #138 : 12 Oktober 2012, 10:42:27
Samo ne vozit živali na to kliniko. Poleti so mi ubil psa z narkozo. Zakaj njih krivim?Starega psa, ki je imel že probleme z narkozo v preteklosti, in to sem jim tudi povedal in opozoril, sodil je med problematične pasme za narkoze, so dali  v narkozo ob 4h popoldne in nas klical da smo ga ob pol 7h( pol ure preden zaprejo) prišli iskat.
Pes se ni zavedal okolice, bil je še v popolni narkozi in iz njega je letelo blato. In takšnega so nam izročili v domačo oskrbo.
Kot se malo spoznam in sem se pozanimal še pri ostalih veterinarjih, je pes takorekoč umiral že ko so ga odpustili iz klinike.
Po pol ure doma je poginil. Naj povem da smo psa peljali na kliniko zaradi težkega dihanja, torej je narkoza vse skupaj samo še poslabšala, saj se pes ni zmogel zavestno kontrolirat in trudit pri dihanju, ampak le sprostil in zaspal.
Vsekakor bi moral pes biti prebujan v strokovnem okolju, zaradi ogromne možnosti da pride do zapletov. Da ne govorim, da so ga dali pod narkozo zato da so ga lažje slikali. Na koncu so priznali da so pod pritiski, zaradi strank, ki želijo živali čimprej v domači oskrbi in tudi zaradi stroškov bivanja v kliniki..Vendar jaz nikoli nisem pritiskal na njih glede tega na njih.Vsak profesionalec pa bi moral presojati le glede na strokovnost, ne glede na neke vzorce preteklih strank.
Tudi priznali so, da ponavadi pse dajejo v narkozo zjutraj, da lahko ostane na opazovanju, ampak v ztem primeru pač ne...Napaka za njih.Zame in za mojo družino pa tragedija.Naj opomnim da lastnica nič ni priznala, le doktor, ki ga je zdravil.Ona bi se pogovarjala vse le pa podlagi izkopanega psa in  po obdukciji. Vse ostalo se ji je zdelo nepredmetno in pravno neoprijemljivo. In to kljub številnim napakam v postopku zdravljenja psa. No, upam da se to nikomur ne zgodi,tudi če po pomoti zaide v to kliniko.