Nemški bokser [Deutscher Boxer, German Boxer]

Mašy · 1033096

Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #120 : 12 Maj 2006, 14:17:56
T.M.T.- bi bilo fino še drugje objaviti psičkino zgodbo, oz. stisko, pa napopati kakšno fotko. Sem prepričana, da se najde nekdo, ki jo bo rade volje vzel. Jaz bi že....samo kaj, ko smo trenutno že trije v najemniškem flatu :-\, čepav nekoč...bo Gina sigurno dobila še kakšno bokser-kolegico.
icor01 - prava lepotička, hmmmm pri meni imajo itak "tigrčki" neko posebno mesto.  :P
Pa meni na fotki zgleda kar lepo razvita, tudi v prsni koš in bučko, sploh za njenih sedem mesecev. ;)

A gre kdo od bokserašev  3. 6. na Otočec na specialko ?

Lp


pehta

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Smeh je pol zdravja
Odgovori #121 : 12 Maj 2006, 14:24:02
Tudi meni se zdi za 7 mesecev super razvita. Lepo pazi na njeno formo in težo. Ima kdo od vas kakšno belčico ali belčka?
 Mi lahko kdo pove kako naj prilepim slikice?

nerodna Pehtica


pehta

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Smeh je pol zdravja
Odgovori #122 : 12 Maj 2006, 14:26:54
aha

nerodna Pehtica


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #123 : 12 Maj 2006, 14:46:12
A gre kdo od bokserašev  3. 6. na Otočec na specialko ?

Jaz pridem gledat, če bom le doma. Ker imam pa res blizu in bi mi bilo žal, da ne bi šla. :)
Gina, se bomo videli?

icor01, prava lepotička je tvoja tigrica! :-*

Lp



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #124 : 12 Maj 2006, 14:51:43
T.M.T.- bi bilo fino še drugje objaviti psičkino zgodbo, oz. stisko, pa napopati kakšno fotko. Sem prepričana, da se najde nekdo, ki jo bo rade volje vzel. Jaz bi že....samo kaj, ko smo trenutno že trije v najemniškem flatu :-\, čepav nekoč...bo Gina sigurno dobila še kakšno bokser-kolegico.


Lastnica se drugače ne strinja z oglaševanjem psičke ( ne vem kako bi jo drugače radi oddali ???). Tako, da če koga več zanima naj se privat obrne na Tjašo. Ko bomo dobili dovoljenje, da lahko še kaj javno napišemo pa bomo ;)

Lp nina



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #125 : 12 Maj 2006, 14:56:51
jaz se še nisem odločila ali grem na razstavo ali pasji piknik!  ;D


pehta

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Smeh je pol zdravja
Odgovori #126 : 12 Maj 2006, 16:33:33
Ne vem če je na tem forumu dvoljeno povpraševanje o leglih, ampak vseeno. Ve kdo mogoče za kakšnoleglo nerodovniških rumenih bokserjev?Kolega išče mladička-samca.
Če podatka ne smete posredovati na forumu mi prosim pošljite informacije na mail.

Lp

nerodna Pehtica


Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #127 : 12 Maj 2006, 16:50:10
Jaz pridem gledat, če bom le doma. Ker imam pa res blizu in bi mi bilo žal, da ne bi šla. :)
Gina, se bomo videli?
Mašy- po vsej verjetnosti da. ;)
jaz se še nisem odločila ali grem na razstavo ali pasji piknik!  ;D
A imaš to v mislih jutrišnje srečanje , ali piknik v sklopu specialke na Otočcu ?
Ne vem če je na tem forumu dvoljeno povpraševanje o leglih, ampak vseeno. Ve kdo mogoče za kakšnoleglo nerodovniških rumenih bokserjev?Kolega išče mladička-samca.
Če podatka ne smete posredovati na forumu mi prosim pošljite informacije na mail.
pehta - če se le da, ga prepričaj v nakup rodovniškega bokserja, saj glede na ceno, ki jo postavijo šteparji, tud rodovniški niso veliko dražji. Sploh pa se da malo naokoli poiskat kakšno kavč-varianto... Resno ti svetujem, da naj ne kupuje pri šteparjih.
Je res, da je to pomlad ogromno legel le-teh, je pa tudi dosti tapravih, zato se splača potrudit, saj nikoli ne veš kakšnega psa dobiš, oz kakšen bo postal ko bo odrasel, pa še največji problem ki zadeva tovrstne je zdravje.
Kaj pa odrasle psičke pa ne bi posvojil, ena je namreč v Zonzaniju, druga pa se oddaja tu - pa še obe sta rumeni ?

Lp


icor01

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 1
  • M & B & I
Odgovori #128 : 12 Maj 2006, 21:17:25
Hvala za komplimente, sva kar zardeli...

živali so tako prijetni prijatelji; ne sprašujejo in ne kritizirajo....


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #129 : 12 Maj 2006, 21:55:59
Ogroman zahvala Črtu,vsi Črtu reč HVALA!Črt hvala...uspela dobiti 2 slikci v najkrajšem možnem času :D





Slike so sicer  porazne (my mistake)...aja na prvi je stara 9 mesecev,na drugi 6.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #130 : 13 Maj 2006, 10:16:15
Mašy- po vsej verjetnosti da.

Z Gino ali brez nje? Če boš z Gino se lahko zmenimo, da po specialki malce spozna našega bajska in bosta skupaj izgubljala kalorije. ;D Če se vam seveda ne bo mudilo domov... Upam, da se vidimo - sicer je pa še 3 tedne do takrat.

T.M.T, a tole je ta bokserka ki se sedaj oddaja? Upam, da bo šla čimhitreje v dobre roke (sama žal trenutno ne vem za nikogar, ki bi jo imel). :-\

Lp,
Maša



Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #131 : 13 Maj 2006, 13:19:23
Ful lepa punca tale Bela ( saj ji je tako ime, ne  :-[), jaz sem že šla v akcijo pri ljudeh, ki obožujejo bokserje.

Mašy-ja, verjetno bova prišla z Gino, pa Sally's nugget tud pride z nami. Se pa komot dobimo, da se naši bučmani mal zdivjajo, če ne bo prevroče. ;)

Lp


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #132 : 13 Maj 2006, 14:28:38
Ja Mašy tole je ona.Sem že par strani nazaj slikice obljublala iz sprehoda pa...nekaj jih je bilo slabo zapečenih,nekatere so bile grozne...CD-ja pa še vedno nimam doma :o.

Gina hvala :-*.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #133 : 13 Maj 2006, 22:08:21
men je psička tud full všeč ampak doma smo se zmenili, da šele v jeseni nabavimo novega fifa... pa še ati ni "pripravljen", čeprav ko sem omenila psičko iz Zonzanija je rekel, da bi jo lahko šli pogledat... no, ta že k sreči ima nov dom...upam, da bo tako tudi z Belo.

aja, Gina...mislim na pasji piknik, ki bo menda 3.junija v višnji gori?


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #134 : 13 Maj 2006, 22:39:42
evo najnovejše slike našega pubertetnika:





res je krasen... pa zelooo ubogljiv. sestra ga šola pri KD Krim in res lepo napredujeta  :D



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #135 : 13 Maj 2006, 22:42:40
O kok je lep  :o Maska na glavi mi je ful ušeč.V kater tečaj pa hodita? Namreč ob ponedeljkih videvam na drugi strani vadbišča enega bokserja,samo ga ima moški.

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #136 : 13 Maj 2006, 23:29:13
O kok je lep  :o Maska na glavi mi je ful ušeč.V kater tečaj pa hodita? Namreč ob ponedeljkih videvam na drugi strani vadbišča enega bokserja,samo ga ima moški.
mislim, da junior... nisem pa 100%. drugače ga pa šola samo moja sestra... šolo ima pa ob četrtkih če se ne motim  :)



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #137 : 14 Maj 2006, 08:37:37
Ooo, ful je lep! :D A ušpiči tudi že kaj? ;D

Lp



Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #138 : 14 Maj 2006, 12:06:11
T.M.T- že kaj novega o Beli, je že kaj zainteresiranih ? :-\

Šapa - se mi zdi, da se je od zadnjič, ko si prilepila fotke dosti razširil v glavo.... :) Koliko je zdaj star?

lorry - kje pa si zvedela za ta piknik, ker se mi zdi namreč čudno, da je na isti dan kot specialka na Otočcu, kjer naj bi bilo tudi druženje... ???

Lp


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #139 : 14 Maj 2006, 12:58:10
Šapa - se mi zdi, da se je od zadnjič, ko si prilepila fotke dosti razširil v glavo.... :) Koliko je zdaj star?
glavo ima vsak dan širšo  :o hehe... star je malo manj kot eno leto  ;)

Mašy saj veš, da mladi boxerji radi kaj ušpičijo...  :D



pehta

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Smeh je pol zdravja
Odgovori #140 : 14 Maj 2006, 14:41:11
Sem že prepričevala za rodovniškega, pa tudi prepričevala za psičke iz zavetišča. Če bi bilo po moje bi vzela eno iz zavetišča, ampak je moja pehtica zelo razvajena in ljubusumna, tako, da pri meni ne gre. Sem pa mislila, da če bi kdo vedel za kakšno vredu leglo, da bi pomagali vsaj v tej smeri. Tudi sama sem proti preprodajalcem.

lp

nerodna Pehtica


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #141 : 14 Maj 2006, 18:06:52
O Beli novice:
Lastnica je sedaj po dolgem razmisleku se res odločila,da jo prodajo/oddajo :(.Pa še nekaj sem jaz zamočila...Bela ni stara 11 mesecev amapk 15.Se iskreno opravičujem :-[.Jutri dobim še imena staršev...ima pa narejeno malo šolo,ker izpita ni mogla delat,ker je bila premlada.
Zainteresiranih bolj nič...razen kar mi Gina pomaga iskati.Pa sedaj imam blagoslov lastnice naj dam na forum oglas.

Mimogrede,kolikšna je cena boksarjev?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #142 : 14 Maj 2006, 20:44:05
se bom še jaz probala pozanimati, če bi kdo vzel psičko. škoda, da si takšni neodgovorni in brezsrčni ljudje sploh omislijo psa!

Gina...mislim, da sem to prebrala v reviji Moj pes ampak nisem 100%. mislim, da je bilo omenjeno v oglasu za nek radio..? bom pogledala še enkrat. lahko, da sem se zmotila  :-[


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #143 : 14 Maj 2006, 21:07:59
se bom še jaz probala pozanimati, če bi kdo vzel psičko. škoda, da si takšni neodgovorni in brezsrčni ljudje sploh omislijo psa!


Po eni strani pa je res bolje, da gre zdaj pri tej starosti k nekomu, ki bo imel čas zanjo kot, da ostane tam kje je in životari bedno boksersko življenje.

Jaz upam, da ji najdemo dom, ker je meni osebno full simpatična in če ne bi čakala nekaj drugega bi bila najbrž že pri meni.

Lp nina



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #144 : 15 Maj 2006, 11:19:00
mislim, da bi bilo fer, da se v oglasih za tole psičko Belo napiše, da se psička prodaja in ne oddaja. jaz sem ji sicer našla posvojitelje, kupcev pa ne tako, da iz tega verjetno ne bo nič... meni se zdi neumnost, ker povsod piše, da se psička oddaja oz. išče nov dom. zdaj je pa kar naenkrat cena 200€ in nekomu, kateremu si že rekel, da psičko oddajajo ne moraš kar naenkrat reči, da hočejo zdaj pa denar zanjo. psička je lepa, ampak je pa dejstvo, da je stara že eno leto in v enem letu lahko lastnik naredi veliko napak pri vzgoji. poleg vsega so se pa verjetno na psičko že navezali in ne razumem zakaj hočejo na njej še zaslužiti. če bi jaz morala katerega od svojih psov dati naprej zaradi osebnih razlogov (rodovniškega ali pa nerodovniškega - nima veze) bi se potrudila in mu našla dobre lastnike - torej bi ga v vsakem primeru oddala. ne vem zakaj to ni tako tudi v temu primeru... potem raje malo doplačaš in kupiš rodovniškega mladiča, katerega sam vzgajaš  :-\



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #145 : 15 Maj 2006, 11:32:19
O Beli novice:
Lastnica je sedaj po dolgem razmisleku se res odločila,da jo prodajo/oddajo :(

Šapa to je tudi T.M.T zapisala par postov nazaj. In tudi tisti mladički ali psi, ki se prodajajo ubistvu iščejo nov dom. Kako točno se bo lastnica psičke odločila pa nismo vedeli dokler ni T.M.T zapisala zgorjega sporočila.

Torej, da bo zdaj vsem jasno psička se prodaja.. išče novega boljšega lastnika.
Po drugi strani pa bo novi lastnik s tem plačilom pokril stroške sterilizacije in recimo male šole.


Lp nina



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #146 : 15 Maj 2006, 11:39:55
najprej je bilo zapisano, da se oddaja. jaz osebno se za prodajo nikoli nebi odločila v takem primeru... bi se ti? stroške s svojim psom ima vsak lastnik in če prideš v tako situacijo, da psa res ne moraš obdržati ti je ponavadi najbolj važno, da pride pes v lep dom k dobrim lastnikom, ne pa to, da boš imel povrnjene stroške... vsaj tako jaz razmišljam.



Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #147 : 15 Maj 2006, 16:30:26
najprej je bilo zapisano, da se oddaja. jaz osebno se za prodajo nikoli nebi odločila v takem primeru... bi se ti? stroške s svojim psom ima vsak lastnik in če prideš v tako situacijo, da psa res ne moraš obdržati ti je ponavadi najbolj važno, da pride pes v lep dom k dobrim lastnikom, ne pa to, da boš imel povrnjene stroške... vsaj tako jaz razmišljam.
Se podpišem pod tole.
Namesto da bi jim bilo na prvem mestu, da punca dobi ljubeče ljudi, ki bodo zbrali pogum in se ji v celoti posvetili, kar niti najmanj ni preprosto pri tej starosti in izkušnjah ki jih ima Bela za sabo .... ::)
Na tak način jo bo zelo težko spraviti v nov dom. Jaz zase vem, da če bi že bila na tem ( razloga si trenutno sploh ne znam predstavljati, ampak nikoli ne veš kaj vse se zna zgoditi  :-\), magari jaz pokrijem prvotne stroške ( šolanje, hrana...) samo da imam v zameno zagotovilo, da ji bo lepo.

Lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #148 : 15 Maj 2006, 20:02:29
Jaz vaju čisto razumem. In bi tudi jaz naredila enako ampak niso vsi tako kot mi. Pa saj.. mogoče če omeni ceno se vsaj znebi vseh tistih, ki bi bokserja samo imeli, ker je tako luškan. Vsi, ki ste kdaj oddajali živali ali pomagali pri oddaji veste, da iskanje novih lastnikov ni lahko. In veste koliko neresnih ljudi se javi na oglas, ker jim je pes pač luškan, ker bi takega pa oni imeli. Pa jih o psu in pasmi ne zanima popolnoma nič. Če pa lastnica omeni, da tak pes nekaj stane... ja potem je pa pesem drugačna. Potem pa pokličejo res samo tisti, ki si psa res želijo pa jim ga morda zdajšna lastnica celo da zastonj, ker je tako bolj sigurna da gre v dobre roke, ker so bili zanjo pripravljeni plačati. Možnosti kako izločiti samo firbce in neprimerne lastnike je več, eden izmed njih je pomoje lahko tole. Sicer pa brez veze, da filozofiramo situacija je taka kot je in lastnica se je sama odločila kako bo zadevo izpeljala. T.M.T pa je objavila to, kar je lahko.

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #149 : 15 Maj 2006, 20:53:29
Pa saj.. mogoče če omeni ceno se vsaj znebi vseh tistih, ki bi bokserja samo imeli, ker je tako luškan. Vsi, ki ste kdaj oddajali živali ali pomagali pri oddaji veste, da iskanje novih lastnikov ni lahko. In veste koliko neresnih ljudi se javi na oglas, ker jim je pes pač luškan, ker bi takega pa oni imeli. Pa jih o psu in pasmi ne zanima popolnoma nič. Če pa lastnica omeni, da tak pes nekaj stane... ja potem je pa pesem drugačna.

Zato je meni lastnica rekla,da bi postavila nekakšno ceno...lahko pa njo pokličete pa vprašate zakaj pa kako.Telefonsko prilepim v kratkem.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/