Nemški bokser [Deutscher Boxer, German Boxer]

Mašy · 1032638

Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #540 : 29 Maj 2007, 18:17:23
cara_:) progasti bokserji haha ves saj ni panike   ;D za drugic, ja fino superca, se bomo vidli pol....



Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #541 : 29 Maj 2007, 18:28:49
Draga ninci: no vidis, si zastekala kaj sem hotela povedati,vidi se, da si razgledana na tem podrocju, to je samo +,moras pa vzeti v zakup pac ljudi, kot sem sama,nebi vec o genetiki, niti o vzreji,ker jo imam ze nad glavo in samo tisti, sami ki imajo tudi vzrejo vedo,kako zelo pomembno je tudi kaksna polemika na razstave.Samo to.
Pac sem po naravi tekmovalen clovek,mogoce taktizerka, ;D taksen je tudi moj pes  >:D,saj vemo pes je obraz cloveka :) ampak nocem nobenemu nic slabega, to da sem pa ostra,in da oddam svoje mnenje pa ni greh, vsaj kak nasvet zastonj. ;D
Bokserji so tezki karakterji.....saj se vidi...hahahahah.........



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #542 : 29 Maj 2007, 19:13:37
Čara... a rumeni bokserji pa ne veljajo?  :P

Nejcika...ja razstavljanje je drag "šport". Tja grem, da malo vidim bokserje, da nekaj novega probam in na zato, da dobim "titulo". Pa da se malo družim in spoznavam nove ljudi. Tudi pasji pikniki niso vsak dan. Kot je že rekla Ninci...ne kadim, kave ne pijem...torej si bom pač privoščila ta "luksuz".  ;)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #543 : 29 Maj 2007, 20:56:50
Čara... a rumeni bokserji pa ne veljajo?  :P


Proge so mi bolj všeč. Bo pa tud rumen OK. Men je všeč vse kar je na 4 tacah. :) Js enako pravim ne kadim, se ga ne nacejam, zato pa zapravim za žvalce.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #544 : 29 Maj 2007, 21:42:10
Nejčika ti pa si extremist  :o
Upam da boš pri vzreji dala tok poudarka na zdravje, kot na lepoto.  ;D



Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #545 : 30 Maj 2007, 06:31:34
Za katjaT :
Ti pa nehaj provocirat, ker ne ves s kom imas opravka, moj bokser je najboljso hrano specialno samo za bokserje,nikoli ne je kuhanih zadev,nikoli nima prhlaja,slikala sem mu srce in kolke,vse v redu,ima pol hektarja kjer teka non stop,ima skozi druzbo, da mu ni dolgcas,ter vsaki dan sport in dresuro.Pazi, vsaki dan.Me zanima ce so tvoji bokserji prosto po presernu lahko tako gibajo,potem pa se izkaze, da jih mate v stanovanju zaprte cel delavni dan :), to je res fino za pse :) Al pa pripete kje.
Moj pes je ze star, saj nimam samo enega ;) draga moja in ko so vasi psi bili se v plenickah smo mi ze meli bokserje.

Niti ne mi pameti soliti in se norca delati, ker ta forum ni samo za jezicke kazati.Delajte to rajse v sluzbah.Vsak po svoje dela in nima noben pravice manipulirat mojih besed,se sanja se vam ne kaj se lahko vse zgodi pa sploh ne ves, ko se druzis z raznimi psi da lahko fases kako bolezen tudi nevedoc.Pomisite na mikrosporijo pa boste vedeli v cem je vic.Pa mate okuzbo vas in psa in karanteno.Ce pa bi kdaj se to vam samim naredilo, me zanima koko bi gledali na vse to.

Hocem reci, da ni vse zlato kar se sveti.Sem pa ekstremistka, v sportu, v zivljenju in nasploh,odlicno se pocutim s tem nacinom zivljenja ,to potrjujejo tako zdravniki in kinologi za mojega psa.Mores bit ekstremist da v lajfu nekaj dosezes.

No draga lorry uzivajte na prvi razstavi, bo zelo lepo,bos videla da bos prisla domov polna novih vtisov,na forumi se marsikaj pise,malo lepih malo poucnih in malo polemicnih zadev,vsak more vse v zakup vzeti, saj zivljenje ni potica.




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #546 : 30 Maj 2007, 06:45:58
Nejcika malo se ohladi! Forumaši, ki so tule dva dni in začnejo z napadanjem drugih niso na najbolj pozitivni listi. 

Me pa zanima katera je ta hrana samo za bokserje? A to tista royal canin formula??

Lp nina




lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #547 : 30 Maj 2007, 06:48:54
Ja, to je ta hrana. DIva je tudi na Royalu ampak zaenkrat še na "puppy".


katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #548 : 30 Maj 2007, 08:08:09
Za katjaT :
Ti pa nehaj provocirat, ker ne ves s kom imas opravka,

A je to grožnja?

Drugač pa nisem mela namena provocirat, ampak sam mal na hec obrnt, da ne bi bli tko resni.

Ker forum je tko za resne stvari kot za druženje in malo heca.

Tako da oprosti če sem te prizadela, ker to ni bil moj namen.



Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #549 : 30 Maj 2007, 08:29:50
Dragi moji!Zame ste vsi dragi in spostovanja vredi!Enako velja za vas katjaK.Nikoli nisem zelela koga provocirati, uzaliti ,to morate vedeti.Pisem pac resno, saj se znam tudi posaliti! ;D
Nocem nobenemu nic slabega, kontra, kaksna mocna beseda ok, drugace pa  ninci:slisala za klub ljubiteljev nemskih bokserjev...tega ni vec...je pa bil...podobno kot pesjanar.si...no ze tam sem bila registrirana in nikoli nisem imela nobenih problemov, ces ,da kogarkoli provociram.Portali so mi znani in ce sem nova tukaj se ne pomeni, da sem nova samo tukaj.Samo toliko.
Bokser svet je velik,ljubim to pasmo , tako kot vsi, ki imamo bokserje.Ne bomo se pa zdaj kregali, pa karali,mislim, da nisem nobenega uzalila, ce pa sem, se oproscam.

No za sprostitev se ena slikica mojega boserja, pri starosti 7 mesecev.Rada vas imam vse in samo dobro hocem!
Vasa Jerneja.



katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #550 : 30 Maj 2007, 08:51:59
Sej pravim, oprosti!
Mogoče sva res mal trčle za začetek, sam sem prepričana da se ne bova več  :D
Sej je težko sam tkole prek črk, pa ko ne slišiš intonacije v glasu, pa izraza na obrazu in res ne moreš vedet, kdaj se kdo heca in kdaj kdo resno misli.
Vem pa, da naju druži ljubezen do bokserjev in tako kot tudi druge tukaj, pa skrb za njih.
Z veseljem bom prisluhnila kakršnemu koli nasvetu, ki ga podaš, saj izkušenj imaš res več kot jaz.
Za naju je to prvi bokser in je najina ljubica. Hodiva v šolo, skrbiva zanj, za sprehode, za pravilno prehrano (vsi svetujejo royal canin - ma pa še trenutno za mladičke hrano, ker za pravo boksersko je še premlad).
Res nisem mislila slabo.

LP Katja



katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #551 : 30 Maj 2007, 08:53:07
Aja, pa ful je lepi tale tvoj, pa tako svetleč  :o
Mi damo našemu še mal ribjega olja v hrano, menda je dober za dlako  ;D



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #552 : 30 Maj 2007, 09:43:06
No, "nevihta" se je polegla.  :D Saj tukaj smo zato, da delimo svoja mnenja in izkušnje. Za vsakega je njegov pes najlepši in oh in sploh, tako da "tekmovanja" niso potrebna, kdo ima "boljšega". Bokser je tako bokser...za nas najlepši pes z najboljšim karakterjem. Živeli bokserji!  :o


mare

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #553 : 01 Junij 2007, 08:10:06
heja  8) a gre tle kdo na Hrusco



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #554 : 01 Junij 2007, 08:33:45
Mislim, da Nejcika.


mare

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #555 : 01 Junij 2007, 08:48:42
nejcika a bo vreme zdrzal al ne bo  8)



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #556 : 01 Junij 2007, 09:32:53
 :o, saj sem vedela, da nas boste obirali zaradi naše razcartanosti  8)

katjaT, upam, da nisi bila preveč huda na nas, ko smo se tri mične gospodične smukale okrog tvojga moža ? No, roko na srce, najbolj se je naša čokoladna princeska, Twisty. Saj sem hotela tudi sama pocrkljati vašega čudovitega boxerčka, pa sem ujela tvoj "hud" pogled in sem si premislila.

Je pa bla ena lepa mastinka napoletanka zraven, ki je mojga moža čist osvojila  ;D

Hvala za pohvale, jih vračamo. Tudi vi ste zelo simpatični in lepi. Tamau se mora še privaditi razstavnemu vzdušju pa ste zmagali. Škoda, da ste tako hitro odšli.

In se opravičujem vsem trem, če ste zaradi naše razvajene mastino princeske imeli kakšne sitnosti. Upam, da vas ni preveč poslinila.

Uživajte z vašimi kosmatinci in nikar ne jemljite vsega tako resno. Razstave so zato, da se srečujemo, ne samo forumaši ampak ljubitelji iste pasme, da radovedneži lahko vse izvejo iz prve roke, da se naklepetamo in obujamo spomine, da izvemo kaj počnejo naši sosedje in kaj je novega drugod...Razstave so tudi dober del pasje socializacije, včasih tudi lastnikov... :D
Res je, da je malo drago, je pa zato velikokrat zelo zabavno.

Nejcika, samo za mojo dušo, če lahko vprašam, koliko pomladi šteješ?

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


mare

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #557 : 01 Junij 2007, 10:34:14
misa lep kom., mi sami tudi komaj cakamo, da se ponovno druzimo,kaksno recemo,kaj popijemo,se nasmejemo ,koga novega spoznamo, pridete ne hrusico mogoce....



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #558 : 04 Junij 2007, 10:48:53
Oj!

Enega "tigra" sem božala, mislim da psico  Atheno, dala mi je vtis, da ni navdušena nad psicami , pa nek moški jo je hendlal. Eno sem celo ujela v objektiv-mislim, da je tole imela ena gospa.



Pa micene boksije sem božala, od njih pa nima niti ene fotke  ::)


http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #559 : 04 Junij 2007, 13:11:42
Miša, saj pravim, moj mož je bil čist navdušen nad vašo cartiko  ;D
Lepo da smo se videl, čeprav takrat še nisem vedla kdo ste. Bomo pa drugič kako rekli  ;)

Čara, kok bi bla pa ti navdušena zdele, če bi šla na Atibox v Novi Sad. Je blo prijab+vljenih menda 547 bokserjev.
Ful dober  :o

nekaj slikic pa je tule

http://bokser-bobi.moj-album.com/album/8012820/




čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #560 : 04 Junij 2007, 14:23:36
a si me vidla?  :D Kaj me nisi ruknela, sem bla čist prepoznavna -črna pesjanar majca, fotoaprat, odrgnjen komolec, zravn pa sestrična.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


mare

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #561 : 05 Junij 2007, 06:07:33
Cara: :) tale tigrasta psicka je od predsednice nemskih bokserjev,njen odrasel mladic pa ni mogel prit saj so sli lastniki sluzbeno v svico :), dam roko v ogenj, Buffy ji je pa ime :)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #562 : 05 Junij 2007, 09:05:42
saj sta bili samo dve psici od tigrastih boksijev Athena in Buffi. Tak da je verjetno res Buffi

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #563 : 05 Junij 2007, 18:57:47
Naš Bobi




Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #564 : 05 Junij 2007, 21:01:51
Res je Čara ... med tigrastimi psicami v Hrušici sta bili res samo ti dve frajli in sicer Athena in Buffi. Na tvoji drugi fotki pa je Sally's nugget, ki siicer ni bila prijavljena, je pa spremljala svoje tri mladiče, ki so se v Hrušici nasploh prvič pokazali in to vsi trije zelo perspektivno, je bila pa tale Hrušica krasen uvod v razstave za tamale, saj je bilo prijavljenih zelo malo bokserjev ( razumljivo glede na Atibox ta vikend ), tako da ni bilo gneče, čakanja ... pa še sodnik je bil res tak taprav, za vsakega si je vzel čas, celo poigral se je z njimi.
Imam pa jaz nekaj fotk Na-ne, Napolija in Nerosa :










katka - čestitke, baje sta bila z Bobijem super tandem v ringu.  ;)

Lp


katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #565 : 05 Junij 2007, 21:19:46
He he he. BO treba še velik delat  :D V teku sva še zlo švoh. Drugač je pa Bobi lepo poziral.  ;)

Tile mali N-ji so pa res super. Bravo, bravo, kar tako naprej.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #566 : 05 Junij 2007, 21:48:07
Tile tamalčki in njihova mamica so pa fajn cartlaste psine... Mamca je enemu otroku kar lupčke delila  :o Pa dlaka je bla fajna, negovana-sej razumljivo. s čim jih pa krtačite? Js mam doma mešanca s podobnim tipom dlake, edino malo trša je in uporabim kar gumjasto krtačo.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #567 : 06 Junij 2007, 06:31:59
Zdravo :) malo nas ni bilo...sedaj bom malo mamo zamenjala ,da ne bo tako strogo pisanje in provokocaija... :-[
Drugace sem pa jaz tista prava nejcika...neja drugace hci od gospe ljudmile, in jaz imam tega bokserja,a moja mami je moja mami,glavna sefica druzine ;) stara je 55 let.Takole. :)

Drugace pa pozdravljeni vsi ,imam 28 let drugace in sem gradbinka in krajinarka :) ce koga kaj zanima naj kar vprasa  :), z veseljem bom odgovorila ce bom le lahko.

Zdaj morem pa vse spoznati najprej,forum,vas ljudi, malo prebrati ....napisite mi kaj...bom zelo vesela....

Ja luskani so tile mladicki , in vsi ostali ....  :)



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #568 : 06 Junij 2007, 09:43:14
U! A veš za kakšno službo za gradbenika?  :o  :P


Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #569 : 06 Junij 2007, 09:49:03
lorry zdravo: sicer se te ne poznam ,ne se,a no bodi pozdravljena.Sluzb kolikor ces...na katerem obmoju pa te zanima...trenutno je najbolj iskano delo projektanta,ce imas narejen strokovni izpit, tako da ce ti isces zase sluzbiko ni panike :) se da kaj zmenit....kaj bi pa rada delala...oz kaj znas..delati...