Nemški bokser [Deutscher Boxer, German Boxer]

Mašy · 1027326

JuventusSC

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Odgovori #2100 : 29 Maj 2012, 06:34:25
Žverca ti očitno ne veš, da Atibox in Ljubljanski CACIB nista ravno primerljivi razstavi  ::)


Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #2101 : 29 Maj 2012, 18:02:33
Juventus SC, prosim, ne ti meni kaj vem in kaj ne  ???
Dobro vem kaj pomeni Atibox v primerjavi z Lj. razstavo  :o , samo sam očitno ne veš, kako hudo neprijetno izkušnjo so imeli SC na Lj. razstavi in kako grenko je bilo za večino takratnih razstavljaalcev, ko je sodnik talal ocene kar malo tako na počez  ;)
Zato sem tudi toliko bolj vesela, da so se SC na Atiboxu uspeli odlično izkazali!!!  8)  Jaz sem prav vesela zanje in jim uspeh privoščim, tako kot tudi vsem drugim slovenskim boxerašem  ;D


Torej če že nimaš kaj bolj pametnega za povedat, potem lepo prosim ne soli pameti drugim in me tudi lepo prosim ne podcenjuj...  ;)



JuventusSC

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Odgovori #2102 : 29 Maj 2012, 19:51:09
Žverca nisem mislil tako oz. sem se narobe izrazil. Kar sem hotel povedati je to, da je razlika med CACIBom in Atiboxom zares ogromna, da je tu vsak preboj v plasman zgodovinski uspeh, ki ne gre v pozabo, velika razlika v sodnikih, v udeležbi itd. No, saj si sama videla, kakšno sojenje lahko doživiš na cacibu, na atiboxu, kjer sodijo strokovnjaki za bokserje, so take napake manj verjetne, zato tu ni primerjave.

Verjetno res ne vem kakšno izkušnja je bila v Lj. (ker sploh nisem bil zraven) =)



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2103 : 30 Maj 2012, 13:01:05
Objavljen oglas:

Prodam ali zamenjam sončna očala. Menjava je možna z mladičkom nemškega bokserja  ;D ;D ;D ;D ;D



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #2104 : 30 Maj 2012, 17:46:58
Objavljen oglas:

Prodam ali zamenjam sončna očala. Menjava je možna z mladičkom nemškega bokserja  ;D ;D ;D ;D ;D

Kje si to prebrala  ??? ??? >:(

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2105 : 30 Maj 2012, 19:16:26
Kje si to prebrala  ??? ??? >:(

njuskalo ...



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #2106 : 30 Maj 2012, 21:05:09
Ne se jeziti donnika, so pač želeli kupiti bokserja za ceno rabljenih sončnih očal  ::)

Oglas: prodamo rodovniškega psa, brez papirjev. 500eur  :D  :D  :D



Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #2107 : 30 Maj 2012, 21:10:28
Ob takih oglasih res ne vem ali naj se rolam po tleh od smeha  :D ali jočem kot dež  :'( ...



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #2108 : 30 Maj 2012, 21:20:58
Jaz se rolam od smeha  :D  :D  :D kaj pa naj...
En oglas je bil izjema.  Iskali so samca in v oglasu je pisala starost psice in še neke splošne stvari. Vmes pa z velikim črkami napisano, da je NEDOLŽNA, zelo seksualna in ne vem kaj še vse... Mislim... Tu sem pa ostala šokirana  ???



mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #2109 : 31 Maj 2012, 02:27:40
Danes sem bila pa malo šokirana. Pa ne vem, ali je krivo to, da imam oba psa z potlačenim gobcem ali pa jaz nekaj hudo narobe delam  :(
Imam pekinezerja, star je 4 leta in pol in ima napade ( veterinarka pravi, da so neke vrste kot astmatski, ga začne dušit ). Dobro, rešimo z vodo, če bi bilo pogosto, moramo po pumpico. Včeraj ponoči začne dušit mojo bejbo - leto in pol. Dušilo jo je 2,3 min. Potem vse ok. Dobro. Prejle, par uric nazaj, lepo spi na kavču in naenkrat spet dušenje. Pa sliši se tko, kot bi ji nosek nagajal in se preko noseka duši- no, sliši se tak. Bejbo poskušam umirjat, poskušam z vodo ( kot mi je vet. rekla za tamalega ), nič boljše. Odprem okno, gre na polico in še kar nič bolje. Je pa vroča postala takrat. Pa vse, normalno je migala z repekom pa to.

Zdaj pa... veterinarka mi je povedala, da imajo tile psi z potlačenim gobcom probleme z dihalnimi poti. Ampak a je to to? A ima še kateri bokser probleme z noskom? ( poznam dosti pekinezerjev s temi problemi, ampak bokserji?) Malo mi je že čudno, da imata oba moja psa te "napade", kakorkoli. Me je strah, ne vem, kaj delam narobe. Jutri bom poklicala veterinarko, da vidim, kaj bo povedala. Pa se sekiram. Zadnje čase slišim same negativne izkušnje z veterinarji. Ker sem ziher, da mi bo rekla, da je to isti napad, k ma tamali, da ni nič se za bat pa vse. Mislim, da sem jaz kriva za to, je možno, da delam kaj narobe?

Mimi*


mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #2110 : 31 Maj 2012, 02:38:57
Še nekaj. Je možna tole kaka reakcija na kako alergijo? Zdaj bomo šli na teste, ker se mi je začela čohat - z brado se drgne ob tački. Vem pa, da to pomeni alergija. Tak da če je možno tudi to, da ta napaad kaže spet na alergijo?

Mimi*


Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #2111 : 31 Maj 2012, 08:16:24
Mini89bu, tole, kar opisuješ je še najbolj podobno hrkanju, ki ga povzroči uvih predolgega mehkega neba ali uvih laringealnih sakulov, lahko pa bi bil celo kak pik in hipna reakcija, če je psička samo zelo oteženo vlekla preko noska.
Ja, boxerji imajo kot kratkogobčna pasma kar precej težav z dihali, večina jih je pogojenih z BOS- brahicefaličnim obstruktivnim sindromom in se kažejo kot težae z dihanjem in prehitro utrujanje, odvisno pač od resnosti prirojenih nepravilnosti v dihalnih poteh.
Če gre zgolj za enkraten dogodek se ni pretirano za sekirat, v kolikor se začne ponavljat, pa je definitivno za k veterinarju. Alergija se ne kaže z dušenjem, če res ne gre za hipno preobčutljivostno oz. anafilaktično reakcijo, samo v tem primeru ne pomaga ne vod ane nič drugega in bi se dušila dalje dokler ji veterinar nebi dal antihistaminikov. Poleg tega so take reakciej pri psih zelo redke...

Tudi čohanje po bradi ni nujno vzrok alergije, tako da je potrebno pred tem še marsikaj izključiti, preden bi rekel, da gre za kaj takega kot je astma ali alergija...



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #2112 : 02 Junij 2012, 17:14:54







Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #2113 : 02 Junij 2012, 17:19:39
Kdo si drzne kosit ko jaz spim??!!


Dve pridnice :)







Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #2114 : 02 Junij 2012, 18:52:14
Kake fotke!!!  :o

Jaz pa nekoga prepoznam  na njih ;)  Vidim, da ste se imeli fino  ;D



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #2115 : 02 Junij 2012, 19:00:18
Bilo je super, kako da ne, če sva bile na obisku pri tako fejst puncah.
Eva je bila tako prijazna, da mi je naredila brezplačno globinsko čiščenje obraza  ;D
vam povem, boljše kozmetičarke pa še ne  :D  :D  :D



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #2116 : 02 Junij 2012, 22:13:14
Vi ga pa sam žurate :D...se bova mogle tud midve kakšen dan pripeljat v vaše konce :D!

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2117 : 04 Junij 2012, 06:46:21
Ste pa res uzivale  :o  ;D kaj prav vidim,da ima Saga masko,kot bi imela make up okoli uck? ;)

Once you go boxer, you never go back :)


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2118 : 04 Junij 2012, 12:17:58
Jap, blo nam je fajn pa še bolj nam bo! :)

jaz sem takoooooooo vesela da imam zdaj žrtev, katero lahko za igranje izkoriščamo  :P ;D



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #2119 : 04 Junij 2012, 13:30:53
Vi ga pa sam žurate :D...se bova mogle tud midve kakšen dan pripeljat v vaše konce :D!
Se je treba zmeniti, jaz sem tako špukec od karamele  :)

Ste pa res uzivale  :o  ;D kaj prav vidim,da ima Saga masko,kot bi imela make up okoli uck? ;)
Ja ona pa ni kar tko, se gospodična zrihta preden se pojavi pred svetom ;)

jaz sem takoooooooo vesela da imam zdaj žrtev, katero lahko za igranje izkoriščamo  :P ;D
A tako naju izkoriščaš! Te bom povedala Neri.... naslednič namesto lupčka dobiš uščip za nos  :P



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2120 : 04 Junij 2012, 14:54:12
Se je treba zmeniti, jaz sem tako špukec od karamele  :)
Ja ona pa ni kar tko, se gospodična zrihta preden se pojavi pred svetom ;)
A tako naju izkoriščaš! Te bom povedala Neri.... naslednič namesto lupčka dobiš uščip za nos  :P

Ne morem čez tole ahahha Si špukec od karamele? Resno? Moj špukec  ;D ;D ;D

Nera je ena tistih ko še scat te more brez šminke??? wtf??  :P :P

Pa mislim da ma Nera mene čist preveč rada da bi ti verjela to  >:D



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #2121 : 04 Junij 2012, 15:01:28
Ahahahaha  :P  :P  sem besedo izpustila.... delam... vrhunska koncentracija :D

Jah Nera je pač mestno dekle, tako je to... (tipična seljanka, hahahaha)

Na nos pa kar pazi, jo že danes začnem učit. Ti ga pajsne stran  >:D



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #2122 : 04 Junij 2012, 16:41:51
Ne morem čez tole ahahha Si špukec od karamele? Resno? Moj špukec  ;D ;D ;D


Če bi jaz vedla kaj špukec pomeni?! :D :D  :-[

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #2123 : 04 Junij 2012, 18:59:32
Ups... pljunek  :)  Dva ovinka pa sem tam  ;D
Vidiš, me je takoj našla zajeb., pa nisem ugotovila, da ne pišem tako kot je treba ;D  :D  :D  :D



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2124 : 10 Junij 2012, 22:46:30
Jima je uspelo za sekundo pogledati gor, med raziskovanjem Soške "plaže" :)



Je bil kdo v MB? Kako je bilo?

Once you go boxer, you never go back :)


ALchi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #2125 : 11 Junij 2012, 07:34:31
Kakšne vrhunske črne face.... ;) ;)



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2126 : 11 Junij 2012, 07:40:28
Ma tamala je kot kameleon  ;D Stalno spreminja območja črnine...Tako se ji je tudi maska zelo povečala, samo je zdaj začela spet svetlet...upam,ad čez par tednov pride na prvotno obliko, in da vse ostale, naknadno pridobljene črnine na nepravih mestih izginejo  ???

Once you go boxer, you never go back :)


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2127 : 11 Junij 2012, 07:51:55
Jima je uspelo za sekundo pogledati gor, med raziskovanjem Soške "plaže" :)



Je bil kdo v MB? Kako je bilo?

bube male! sta se kej namočila? jih imaš to na slednih povodcih?

Ja bili smo v MB, bilo je krasno, videli par pravih LEPOTCEV, sicer tisti tanajvečji so bli itak z nami, ane donnika, Saga, Žverca  ;D  ;)



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2128 : 11 Junij 2012, 07:55:47
Ja, hodila sta po vodi, kopala se pa nista..je bila vseeno premrzla voda. Ne, to so 10 m dolge vrvice (take navadne), ki jih uporabljamo  v šoli - zaenkrat za odpoklic.

Itak, domači so najlepši :D Bo objavljen kje seznam zmagovalcev?

Once you go boxer, you never go back :)


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2129 : 11 Junij 2012, 08:38:25
Ja, hodila sta po vodi, kopala se pa nista..je bila vseeno premrzla voda. Ne, to so 10 m dolge vrvice (take navadne), ki jih uporabljamo  v šoli - zaenkrat za odpoklic.

Itak, domači so najlepši :D Bo objavljen kje seznam zmagovalcev?

ja ja saj, te vrvice so uporabne... samo ko me nervira da se tko umažejo  >:(