Popotnica mladičkom

ninci · 3662

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
: 28 Avgust 2005, 17:49:37
Med vzgojo smo dodali sestavek "Popotnica mladičkom", ki jo lahko poljubno spremenite in kaj dodate  glede na pasmo, ki jo vzrejate in podarite bodočim lastnikom kot popotnico v nov dom. Za lažje prve dni ;)

NaVoDiLa
Lp nina



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 03 September 2005, 15:19:53
Ninci, najlepša hvala za prispevek.

vse forumaše bi rada opozorila na recept, kako nadomestiti Frontline, saj sem tudi sama ugotovila, da so klopi postali imuni nanj. sama sem nekako sklepala, da bi mogoče kakšna dišava bila boljša, evo, pa me je Ninci prehitela. moj Aik je že odišavljen.

aha, še nekaj, v Tušu imajo cenejša eterična olja (uvoz iz Kitajske) in sicer staneta dve steklenični 50 ml 750 sit. imajo pa tudi parfumska olja (enako 2 kom po isti ceni). izbira je pa ogromna: vsi citrusi, sivka, vrtnice, divja češnja, limonina trava, sandalovina, mošus...

Ninci, a se lahko eterično olje nadomesti z parfumskim? čisto tako sprašujem...

lp, dada



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 03 September 2005, 15:33:40
Najboljša so res 100% naravna eterična olja, ki so dražja ampak tudi najbolj učinkovita. Je pa res, da jih dobiš samo v kakšnih nature shopih, pa v nekaterih lekarnah.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3 : 03 September 2005, 15:38:54
Aja Kakšan pa je sestava teh parfumskih olj, je dodan alkohol itd.?? Jaz prisegam na tiste 100%, lahko jih pa sama zmešaš z mandljevim oljem.

Lp nina



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 03 September 2005, 18:06:45
najprej se spet vsem opravičujem.
spet sem napisala napačno, ne da bi se prepričala na svoje oči ???. Tuševo eterično olje sta  2 kom po 15 ml (ne 50), cena pa je prava. parfumska olja pa so pakirana 2 kom po 10 ml.

Ninci, nič ne piše, kakšna je sestava (saj veš, kako je s temi kitajskimi zadevami), bom pa ti jutri pokazala. morala me boš malo razsvetliti v tej smeri, sploh pa ne vem, kakšna je razlika (razen v embalaži in količini). no ja, malo mi se že sanja, samo veš, kaj se potem vse zgodi, ko samo nekaj slutim (npr. helihopter ;D).
verjetno ti je pri mojem prejšnjem postu in navedenih količinah lepo cingljalo v glavi: ojoj, jaz bi 100 ml eteričnega olja prodala za 750 sit :o, verjamem, da si močno podvomila o kvaliteti, sorry!

je pa Aikova oprsnica že naparfumana s sviko in vanilijo! bomo videli, kako bodo sedaj pasje babike na njega reagirale ;)!

lp, dada