Preverjeno

leonora · 66694

leonora

  • *
    • Prispevkov: 300
    • Točke: 0
: 14 November 2006, 20:59:32
Ravnokar sem po televiziji spremljala oddajo Preverjeno.Končno so se malo zganili v primeru "Matoša"  >:(  >:( Mislim  >:( ,kaj temu preprodajalcu res nihče nič ne more  ???  >:( .


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #1 : 14 November 2006, 21:09:17
Inšpektorji še kar trdijo da je vse lepo in prav   :-\ ??? >:(

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


leonora

  • *
    • Prispevkov: 300
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 14 November 2006, 21:14:43
Ja,in to me je najbolj zbodlo  >:( .Ne vem,zakaj so plačani  ??? .Kužki pridejo k novim lastnikom popolnoma dehidrirani,garjavi,polni glist,poginejo v roku enega tedna,... :'( Pa je za naše inšpektorje še vedno vse zadovoljivo  >:(


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #3 : 14 November 2006, 21:17:19
ja, sem tudi jaz gledala, in ne zastopim, kaj se grejo ??? upam na najboljše, samo če se bo še tako naprej vleklo bo še veliko nesrečnih dušc nastradalo :'( >:(


Evarty

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 2
Odgovori #4 : 14 November 2006, 21:18:06
Ma inšpektorja bi jst krepko brcnila v rit. Mislim a je sploh on kdaj v življenju videl kako se pravilno vzreja pse in z njimi ravna?
A je njemu dovolj da so psi živi pa čeprav vsi zanemarjeni? A se zadovolji s tem da vidi tri prazne kletke brez psov in ne dobi pojasnila kje psi sploh so?
Mislim nevem no....Kr grozno je blo poslušat, ko sm mela pred sabo na TVju enih 6 psičkov v zanemarjeni kletki polni iztrebkov,
pod TVjem pa lepo spi moj Arty- sit, umit, utrujen od sprehodov in na mehki blazini.
Moj zaključek pa je, da se stvar ne bo nikamor premaknila, če se ne bodo inšpektorji malo bolj izobrazili in si ogledali ene dobre psarne. :-\


martinca

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 5
Odgovori #5 : 14 November 2006, 21:19:16
Saj je inšpektor lepo povedal, da zdravstvene težave pa mora rešiti kupec z prodajalcem! >:(

Mi pa ni bilo všeč, da se je omenjal samo Matoša, ker imamo v Sloveniji še kar nekaj preprodajalcev, ki niti malo ne zaostajajo za njim, tako da bi bilo prav, da bi se problem preprodajanja živali rešil celovito!


Kurja vas

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 1
Odgovori #6 : 14 November 2006, 21:20:46
Ravnokar je bil na Preverjeno (spet) en prispevek o Ivu Matoši Iz Škofje vasi pri Mariboru. Očitno je, da bi temu preprodajalcu in mučitelju živali, moral nekdo preprečiti opravljati ta posel.

Vsaj malenkost k preprečevanju takih svinjarij, bi lahko prispeval ta forum z objavljanjem imen in dejstvi, ki bremenijo take in podobne "ljubitelje " živali!!!

Podpiram pa vsa podobna prizadevanja in, če bo Tecka tvoj letak ugledal luč foruma, jih bom tudi jaz nekaj raztalal! 



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #7 : 14 November 2006, 21:33:42
Sem si ogledala prispevek, pa moram reči da je vse skupaj ogabnost na višku - Matoša tako ali tako, poleg njih pa še veterinarska inšpekcija... Sramota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   >:(

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Kurja vas

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 1
Odgovori #8 : 14 November 2006, 21:41:12
Očino inšpektorji za svoje delo niso nikomur odgovorni in so bog in batina na svojem območju. Očitno je njihovo delo povsem brezpredmetno ali pa imamo v tem primeru popoloma nesposobnega in podkupljenega človeka. Če  bi jaz v fimi tako pišmeuhovsko opravljal svoje delo, bi me že zdavnaj brcnili na cesto. Ti pa lahko počnejo kar se jim zdi...

Če naša država ni sama sposobna napraviti reda na tem področju, upam, da jo bo k temu prisilila evropska regulativa, vsaj v tem je kakšen pozitiven vidik združevanja, upam... Vejetno pa to ne bo kmalu, uboge živali bodo še kar nekaj časa trpele.

Kaj če bi se zganili člani takih forumov kot je ta, in podobnih, in poslali inšpektorju kakšno pismo ali razglednico s spodbudo, naj ja reši ta primer v korist živali :-\



_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #9 : 14 November 2006, 22:09:33
Ravnokar je bil na Preverjeno (spet) en prispevek o Ivu Matoši Iz Škofje vasi pri Mariboru. Očitno je, da bi temu preprodajalcu in mučitelju živali, moral nekdo preprečiti opravljati ta posel.

Vsaj malenkost k preprečevanju takih svinjarij, bi lahko prispeval ta forum z objavljanjem imen in dejstvi, ki bremenijo take in podobne "ljubitelje " živali!!!

Podpiram pa vsa podobna prizadevanja in, če bo Tecka tvoj letak ugledal luč foruma, jih bom tudi jaz nekaj raztalal! 
pri Celju....

ta inšpektor, ki je rekel, da je pač 'šel mimo' ter pogledal kakšno stanje je pri Matoši s psmi, po moje ne pozna zakonov, ali pa je podkupljen... če bi hoteli videti resnično stanje, bi morali iti tja nenapovedano. oni pa ga pokličejo. in ve se, da bo vse pospravil (torej zamenjal časops... ) preden se bo kdo od inšpektorjev tam prikazal.
kot je že rosa rekla je to sramota...in to velikanska! >:( :-X



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #10 : 14 November 2006, 22:17:24
Ta letak je v nastajanju  :-[. Narejen je na pol, manjka mi predvsem kakšna resnična zgodba, ki bi jo kdo napisal in se podpisal vsaj z začetnicami. Seveda se more strinjati, da bo zgodba na letaku.
lp
T.

8)


zv3zdica

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 14 November 2006, 22:24:15
zgodbe ala matoša style so ble že prej po tv pa v časnikih pa se ni nihče zganil!!! ???edina rešitev je osveščanje ljudi, kjerkoli in kadarkoli je to možno, naj ne kupujejo nerodovniških psov, ker s tem podpirajo take preprodajalce (tudi če njihov pes ni bil kupljen pri preprodajalcu in je "domače,zdrave vzreje")!če nimaš denarja, šparaš ali greš po mešančka!!!ker dokler bodo ljudje kupovali tam pse, se bo to nadaljevalo!mislim da ta zgodba pri matoši prerašča že v "družinski posel" saj se je z njim začela ukvarjat še svakinja al hčerka, sej nevem....
pa tudi teji inšpektorji..če vidijo pse zaprte v kletki, vse umazane...kako lahko rečejo da je vse vredu??oziroma boljše vprašanje je, kako lahko spijo ponoči, ko tudi po njihovi krivdi umirajo nedolžni kužki???? >:(



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #12 : 14 November 2006, 22:26:11
Ta letak je v nastajanju  :-[. Narejen je na pol, manjka mi predvsem kakšna resnična zgodba, ki bi jo kdo napisal in se podpisal vsaj z začetnicami. Seveda se more strinjati, da bo zgodba na letaku.
lp
T.

Kontaktiraj Mel ;)

Lp nina



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #13 : 14 November 2006, 22:52:25
Ninči, a to bo zgodba glede Matoše, ali glede TH?


Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 14 November 2006, 23:13:09
Rešitev problema preprodajalcev je povsem preprosta:
NE KUPUJTE PRI NJIH!
Povpraševanje rodi ponudbo in resnično se po 5-ih letih ukvarjanja s problemom preprodajanja sprašujem, kdo je bolj kriv. Tisti, ki proda, kar ljudje iščejo ali tisti, ki pri takšnih ******* kupuje.


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #15 : 15 November 2006, 03:25:22
Danes sem spet dobila potrdilo, da je dovolj par min, da mi zavre kri in se mi obrne zelodec :-\ :-\

Me prav zanima v kaksni nesnagi so morali ziveti ubogi psi, da je "gospod" potreboval par ur da je saniral zadeve >:(  Najbolj od vsega sem jezna na naso zakonodajo, inspekcijo... a niso to ljudje, ki naj bi delali v dobro pasjih dusic? Od kdaj so betonska tla in koscek casopisnega papirja zadovoljive razmere???Ampak ocitno je v nasi preljubi sloveniji mozno tudi to. Rada bi videla to "elito" preziveti v takih razmerah par dni... me res zanima, kako hvalo bi peli o zavidljivih razmerah. Ce so to zadovoljive razmere potem moj pes  in verjetno od vecine na tem forumu zivi v palaci.  In potem se slisijo izjave , da je zakonov prevec, da bi vse vedel na pamet. >:( A ni to njegova sluzba..ali ve samo na pamet kdaj pride placa? Tega pa ne pozabi? ::)  Ne razumem, res ne razumem...da so nekateri lahko tako podli, tako brezcutni. Zanimivo mi je tudi dejstvo, da se je gospod inspektor odlocil iti stvari preveriti ravno tisti dan ,ko je potekalo snemanje oddaje.. zanimivo.  Zadevo naj bi pod drobnogled vzeli ze pred parimi leti... in zakaj se ni nic spremenilo? Me prime, da bi... pa raje ne bom, pravila foruma ne dovoljujejo ;D Mogoce me vse se tok bolj prizadene, ker sem pred leti imela priloznost si vse ogledati na lastne oci (ne v vlogi kupca) in me strese ob dejstvu, da biznis pod takimi pogoji tece dalje.

 Kateri koli oglasnik odpres najdes 5 strani njegovih oglasov, kjer prodaja vec pasem naenkrat kot jih premora pasja enciklopedija  ::) Cestitam "gospod M".. lahko bi uspel in vzcvetel... ocitno ima zelo razvite marketinske poteze ter stretegije trzenja ter manipulacijo z strankami, ki mu vedno znova nasedajo, kljub osvescanju. No, pa verjetno ne samo z strankami.. ocitno tudi z uradnimi organi, glede na to, da vse kar naredi je "zadovoljivo". Bravo, vse pohvale... samo predmet trzenja me zulji.  ::)

Osvescanje ljudi pomaga do dolocene mere, ampak vedno se najde kak bedak, ki se v petek popoldne spomni, da bi imel psa, pogleda 5 slik in se odloci za psa ki mu je prvo padel v oci , ceprav po vecini se imena pasma ne zna pravilno izgovoriti, kaj sele se bolj poglobiti v pasmo... hitro odsiba do prve trafike, seveda treba pohiteti, da jo prej ne zaprejo.. ker hocem psa takoj!! Poklice na prvi oglas, ki mu ponuja vse na enem mestu... V soboto zjutraj se pa ze ves vesel hiti po mladica. V ponedeljek siba k vetarinarju, do petka porabi ze celo premozenje za zdravljenje.. v soboto je pa spet poseben dan, seveda - pogreb  :'( Joj kako smo zalostni.. hitro poklicimo se enkrat in upajmo, da je se kaksen mladic na razpolago, da nam zapolni praznino...Ce ne pa itak ni problema, pocakamo par dni pa ga "presvercajo" cez mejo :'( :'(  In posel cveti  dalje.. na racun bedakov.. nastradajo pa nic krivi nedolzni pesjancki! Zalostno, res zalostno...  :'( :'( Ampak ocitno sem bedak jaz, ker iz zavidljivih razmer delam dramo.  :-\ Se posibam z pepelom ;)




   


aussie

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Sunshine Coast, Australia
Odgovori #16 : 15 November 2006, 07:45:36
Za kozlat je že to, da ti tip po novem ponuja tudi uvoz živali, ki so zaščitene s CITESom!!!!



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #17 : 15 November 2006, 08:30:32
Rešitev problema preprodajalcev je povsem preprosta:
NE KUPUJTE PRI NJIH!
Povpraševanje rodi ponudbo in resnično se po 5-ih letih ukvarjanja s problemom preprodajanja sprašujem, kdo je bolj kriv. Tisti, ki proda, kar ljudje iščejo ali tisti, ki pri takšnih ******* kupuje.

Tako meni kot tebi (in večini na forumu) je zdaj lahko "pametovat", češ ne kupujte tam. Nekateri oz. tisti ljudje, ki pa tam kupujejo pa ne vedo kako in kaj... Niso vsi na forumih ljubiteljev živali in ne berejo temu namenjenih medijev.
Tudi ko bom jaz kupovala nov avto, ne bom naročena na revijo o avtomobilih in prav tako ne bom sodelovala na forumih namenjenih le-temu. Pač pa bom poskusila nekako izvedet kateri je uredu, pa se ravno tako lahko zmotim.
Ne moreš za to krivit ljudi!!!!!!!!

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 15 November 2006, 08:59:01
Tako meni kot tebi (in večini na forumu) je zdaj lahko "pametovat", češ ne kupujte tam. Nekateri oz. tisti ljudje, ki pa tam kupujejo pa ne vedo kako in kaj... Niso vsi na forumih ljubiteljev živali in ne berejo temu namenjenih medijev.
Tudi ko bom jaz kupovala nov avto, ne bom naročena na revijo o avtomobilih in prav tako ne bom sodelovala na forumih namenjenih le-temu. Pač pa bom poskusila nekako izvedet kateri je uredu, pa se ravno tako lahko zmotim.
Ne moreš za to krivit ljudi!!!!!!!!

Izključno ljudi lahko krivim. Zakaj? Če vsi najdejo forume, ko se začnejo težave, če vsi najdejo internetne strani kot je bolha in recimo stran samega Matoše pred nakupom, bi si lahko prebrali tudi kaj več, a ne? Ko psi zbolijo in se začnejo takšne in drugačne težave, pa so takih cmer forumi polni. Zato ne meni o nevednosti. Ne, temu jaz rečem neodgovornost in lenoba.
Ko boš kupovala avto... ali hladilnik ali pralni stroj... Ne mi rečt, da boš letela v prvo trgovino, potegnila iz žepa denar in stvar odpeljala domov. Japajade. Z gotovostjo lahko trdim, da se vsak, ki se odloči za nakup ene teh stvari prej pozanima o tehničnih podatkih, porabi ipd. A pri psu pa to ni treba? Saj gre vendar za živo bitje!


dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #19 : 15 November 2006, 09:02:44
Tako meni kot tebi (in večini na forumu) je zdaj lahko "pametovat", češ ne kupujte tam. Nekateri oz. tisti ljudje, ki pa tam kupujejo pa ne vedo kako in kaj... Niso vsi na forumih ljubiteljev živali in ne berejo temu namenjenih medijev.
Tudi ko bom jaz kupovala nov avto, ne bom naročena na revijo o avtomobilih in prav tako ne bom sodelovala na forumih namenjenih le-temu. Pač pa bom poskusila nekako izvedet kateri je uredu, pa se ravno tako lahko zmotim.
Ne moreš za to krivit ljudi!!!!!!!!

Ojej Rosa. Ne moreš krivit ljudi?? Ja, koga pa? Ko sem jaz kupovala gume za avto (stvar za 50 tisoč), sem 1 mesec izbirala in gledala in spraševala za mnenja. Pa je bil to "samo" nakup gum! In ko sem našla podjetje v tujini (ki je imelo zeloooo poceni gume), sem tudi na forumu vprašala, kakšne izkušnje imajo ljudje s tem podjetjem.
Vse se da, samo če se ljudje potrudijo. V končni fazi so kupci krivi za to zadevo. Matoša samo pokrbi za tisto, kar ljudje želijo imeti. Bolne živali gor ali dol. Ko bodo ljudje nehali kupovati pri njemu, bo pa tudi on propadel. Očitno inšpekcija ne bo naredila nič ::)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #20 : 15 November 2006, 09:26:17
Ninči, a to bo zgodba glede Matoše, ali glede TH?

Glede preprodajalcev, kdo je tisti glavni akter je konec koncev vseeno, tudi slavni KD je lahko zaradi mene ::)

Kar pa se tiče osveščanja in koga kriviti, vedno mislim da bo tega po taki oddaji občutno manj ampak ni zakaj? Ker ljudje pač niso pozorni, na napad bullmastifov pa so bili vsi recimo, ne samo "pasja" javnost. Če bi naredili tak bum z časopisnimi članki, TV oddajami itd. da bi ljudje na vseh tv programih v vseh časopisih videli brali in poslušali samo zgodbe M. in podobnih, bi bil mogoče % uspeh malo večji. Zakaj ni? Ker danes ne kupujejo psa in na zgodbo niso pozorni, čez 1 leto ali 2, mah čez mesec ali dva, je zgodba za njih pozabljena oni pa se odločijo, da bodo iz danes na jutri kupili psa. Odprejo oglasnik in evo ga. Ponudba je, povpraševanje tudi... Da taki ponavadi že v naslednjem hipu na enem izmed pasjih forumov sprašujejo z čim ga hraniti, kako ga navaditi na čistočo itd. je pa res popolnoma nerazumljivo.

Mogoče je problem tudi v nas forumaših, ko kdo vpraša za mnenje o nakupu psa, rečemo samo tam ga pa ne kupi... ampak preprodajalcev je iz dneva v dan več, različni KD-ji, posamezniki, M, in vzreditelji ki celo vzrejajo pod okriljem KZS-ja :-X. Pomoje se moramo pri tem svetovanju bolj usmerit najprej na to katero pasmo človek kupuje in ga napotiti na ustrezen klub, hkrati pa podati mnenje oz. izkušnje z posameznimi vzreditelji.

Primer iz včerajšnjega preverjenega, dva mlada človeka, ki sigurno znata in vsakodnevno uporabljata internet, pa se o nakupu psa preko tega medija očitno nista nič informirala, mogoče pa tudi internet še ni vsemogočen in je treba z osveščanjem delat tudi na drugih področjih.  ::)


Lp nina



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #21 : 15 November 2006, 09:42:59
Za kozlat je že to, da ti tip po novem ponuja tudi uvoz živali, ki so zaščitene s CITESom!!!!

To sem jaz "preverjala" kaksno leto nazaj, malo sem brskala po pravilih CITES-a. Ne spomnem se tocno, kako in kaj, ampak v glavnem, pravila CITESa niso tako stroga, kot bi si clovek mislil, in takrat sem ugotavljala, da s tem uvazanjem Matosa ne krsi nobenih zakonov (zal :-\)

battito animale


aussie

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Sunshine Coast, Australia
Odgovori #22 : 15 November 2006, 10:58:13
Lilit, me prav zanima, če ima ta tip vsa dovoljenja in potrdila in ne vem kaj še vse, za uvoz takšnih živali, če še za pse ne poskrbi po pravilih!? >:(  Poleg tega morajo biti živali, ki so na seznamu CITESa, posebej označene. Dvomim, da bi se njemu dalo ukvarjati z vsemi "uradnimi zadevami" glede tega:
http://www.arso.gov.si/podro~cja/narava/poro~cila_in_publikacije/VodnikCITES2.pdf



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #23 : 15 November 2006, 11:21:18
Tudi meni je včeraj pritisk eksplodiral ob gledanju oddaje Preverjeno, še bolj pa mi je pritisk eksplodiral ko sem videla kako butastega in neumnega se dela inšpektor, ki dobiva plačo s strani davkoplačevlacev torej nas, pa njegova izjava da je toliko zakonov da vseh ne more poznati, le zakaj se jih potem trudijo zapisovati v bukle >:( Sej tudi advokati ne vedo vsega zato za različnimi precedensi ali pa luknjami v zakonih gledajo v te debele bukve, mislim a je tako težko buklo odpret in not pogledat, glede na to da je bil gospod kar močan na pogled mislim da platnica ni bila pretežka zanj >:D Aja pa ravno slučajno je šel mimo malo preverit in to brez kakeršnekoli aktovke ali kake dokumentacije pod pazduho, mi je prej zgledalo ko da sta bila domenjena za kavo in šilce močnega, pa je malce prepozno stegnil iz bajte pa so ga novinarji dobili.... >:( Hah... to mi vse bolj diši na to da se gospoda po vsej verjetnosti zelo dobro poznata in da najbrž gospodu inšpektorju kak cekin kam pade... >:D Mislim nam laikom je jasno da je nekaj hudo narobe, zanj je pa vse OK in lepo poskrbljeno za mladičke >:( OK tu mi pride da bi ga s čim izredno težkim po glav tokla da pride k pameti >:D >:( Mislim jaz bi jih nekam zaprla kjer je izredno hladen in vlažen beton aja, pa da bom malenkostno milostna bi jima namenila še ene dve pole cajtanga, menjala bi ga pa na mesec dva... >:( >:D
Je pa tudi veliko resnice v tem da je veliko ljudi ki bi radi kužka s papirji skoraj zastonj in takoj danes, ampak kar me še bolj razžalosti in ujezi je to da nekatere od njih ne sreča pamet ko jim prvi tak kuža pogine ampak hop grejo k istemu mučilcu po novega. 


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #24 : 15 November 2006, 11:23:09
Moj komentar na prispevek: " Vidimo se naslednje leto, pri istem prepodajalcu, vaš popTV"

Mislim vse skupaj je popolnoma brez učinka, pop tv vsako leto v taksni ali drugacni oddaji privlece na dan Matoso, edini ucinek vsega skupaj pa je večja gledanost oddaje in popolnoma nic drugega. Tisti, ki se o nakupu psa ne informirajo prek interneta ali po kaksnih drugih kanalih, bodo pojutrisnjem ze pozabili priimek tega gospoda in ko se bodo cez 3 mesece spomnili, da bi radi psa bodo odprli oglasnik in sli direktno k njemu.



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #25 : 15 November 2006, 11:30:00
Lilit, me prav zanima, če ima ta tip vsa dovoljenja in potrdila in ne vem kaj še vse, za uvoz takšnih živali, če še za pse ne poskrbi po pravilih!? >:(  Poleg tega morajo biti živali, ki so na seznamu CITESa, posebej označene. Dvomim, da bi se njemu dalo ukvarjati z vsemi "uradnimi zadevami" glede tega:
http://www.arso.gov.si/podro~cja/narava/poro~cila_in_publikacije/VodnikCITES2.pdf

Ti, ne vem. Sem pa prepricana, da sem na koncu ugotovila, da ga ne morem prijavit, ce ne bi ga :) Mogoce so pa kaj spremenili pravila vmes...

battito animale


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #26 : 15 November 2006, 11:31:48
Jaz bi izjavo inšpektorja, da ne more poznat vseh zakonov, proglasila za najbolj bedasto izjavo tega leta  >:(
Ja, madona, a se sploh zavedate, koliko zakonov mora poznati vsak povprečen državljan, če hoče normalno živeti v tej naši državi? Potem bom pa jaz tudi naslednjič divjala okrog na motorju brez čelade, brez izpita, preko vseh omejitev, pa še nažgala se ga bom prej. In ko me bojo ustavili ali pa kje postrgali s ceste, bom pač povedala, da vseh zakonov pa res ne morem poznati. Prosim vas, no. In povrhu vsega je biti inšpektor njegova služba. Zato je bila ta izjava naravnost bolna. In do konca bedasta!


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #27 : 15 November 2006, 11:40:54
Jaz bi izjavo inšpektorja, da ne more poznat vseh zakonov, proglasila za najbolj bedasto izjavo tega leta  >:(
 In povrhu vsega je biti inšpektor njegova služba. Zato je bila ta izjava naravnost bolna. In do konca bedasta!

gospod bi za to izjavo mora lletet iz službe, kajti ravno inšpekcija je tista služba,ki naj bi poznala in skrbela za izvajanje zakonov in predpisov s svojega področja.
Če gospod ne pozna zakonov ni usposobljen za to delo in ga je šef dolžan zamenjati z nekom, ki lahko delo opravlja tako kot treba..

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #28 : 15 November 2006, 11:47:11
Yo samo en problem je tu ti si uboga navadna državljanka on je pa velecenjeni inšpektor ki je za svojo neumnost še plačan z naše strani oz. si to neumnost lahko privošči, ampak glede na to kak se je zdel sam sebi pomemben, je utopično misliti in upati da se je ob gledanju oddaje zavedel kako blesavo je s to izjavo izpadel pred gledalci in glede na take primerke se sploh ne čudim da je naša državna administracija u sra.... >:( >:(, poleg tega se pa še sprašujem le zakaj plačujem davke če se ta denar porablja za plače teh norcev in stvari ki so za našo državo večja obremenitev ko pridobitev >:( ???

In zaradi takih imbecilov bodo taki mučilški preprodajalski stroji živeli in dihali še naprej, upam da se je vsaj nekaterim ljudem ki so imeli namen kupit kakšno živo bitje pri njem posvetilo kaj vse jih čaka in da so SLIŠALI veterinarjeve besede da tisti denar ki ga prišparajo pri nakupu ga potem pustijo pri veterinarju in tako je posledično cena te živali prileze na isti znesek ali večji kot če bi žival kupili pri kvalitetnem vzreditelju.

Sem najbrž preoptimistična kajne? :-\


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #29 : 15 November 2006, 11:54:43
Ta inšpektor bi se pa verjetno moral predčasno upokojiti....  ::) :-X

Sramota za vse vet. inšpektorje. Upam pa, da niso vsi taki.

Najbolje je zbrat podpise za referendum: odupstiti ga ali pa mu dodatno še zaračunati kazen in s kolegom M. postaviti na beton in to ne z Delom pod roko ampak kakim Žurnalom he he he...  >:D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P