Preverjeno

leonora · 66870

Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #180 : 19 April 2008, 22:15:46
da ma 6oo zaposlenih..

 :o :o :o ja valda... a to med zaposlene šteje "kotitvene mašine"?! >:( >:( >:(

...sledi svojim sanjam


gaelic

  • *
    • Prispevkov: 39
    • Točke: 0
Odgovori #181 : 19 April 2008, 22:28:24
No jst sm pa danes srecala Matoso na danasnji razstavi.. Ko smo odhajali je prisel zraven in me zacel sprasevat o Jolly, me vprasal ce mu jo dam.. pa se neki pogovarjamo in men kapne da je to on.. ga vprasam kako mu je ime in rece ''Sej ce ime povem boste vse vedli''.. In rece da je Ivan Matosa. Zdej se ocitno ze po razstavah setka&promovira!
Ampak tip tok laze da sam sebi vrjame.. sm ga malo sprasevala zakaj to dela da ce se ne zaveda kako s tem skoduje psom..pa rece da je to samo moje mnenje, in da je on drugace profesionalec, da dela s Spanci in Francozi, da ma 6oo zaposlenih.. Mislm, svasta res. Sem mu povedala da dost slabo da se s tem hvali na veliko in siroko, ampak itak .. on je valjda profesionalc !!!  >:(

se pravi, da mu že zahaja.  >:D



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #182 : 21 April 2008, 10:05:43
Zdi pa se mi res blesavo, da se morem zagovarjat,če4 so vsi ostali razumeli kaj sem povedala, če ne, se pa da lepo vprašat in napisat, da ne razume kaj sem s tem mislila. "zakaj" meni ni dovolj.

zaradi mene ->ali nas ki vemo kako je s tem se ti ni treba zagovarjat. Sploh na to ne gledam kot na zagovor. ;) :)
Vedi ,da ta forum berejo tudi taki , ki se odločajo, za nakup....  In ,če potem izpade na forumu,  da mi " pasjeljubci" nekoga šimfamo tako za by the way brez vsakih konkretnih dokazov ali razlag...... ja prvo bo letel tja k njemu pogledat ,kaj ima... in če je res tak .... ker prvo bo  pomislil ,da se splošno nekoga šimfa iz " nacionalnega športa-> beri-> foušije.  Oni model  je pa trgovec... ( normalno mu bo naložil , da bo komaj speljal- kot prvo) in nazadnje še tam mladiča kupil.
A sedaj zastopiš zakaj sem ti  to napisala? .... nič slabega nisem mislila....  si pa obrazložila, pa še deteljica tudi...... če to ni dovolj potem  je bodoči kupec ,ki bi se odločil za tega psa ,če bi bral ta forum- totalen moron. A ne?
No jst sm pa danes srecala Matoso na danasnji razstavi.. Ko smo odhajali je prisel zraven in me zacel sprasevat o Jolly, me vprasal ce mu jo dam.. pa se neki pogovarjamo in men kapne da je to on.. ga vprasam kako mu je ime in rece ''Sej ce ime povem boste vse vedli''.. In rece da je Ivan Matosa. Zdej se ocitno ze po razstavah setka&promovira!
Ampak tip tok laze da sam sebi vrjame.. sm ga malo sprasevala zakaj to dela da ce se ne zaveda kako s tem skoduje psom..pa rece da je to samo moje mnenje, in da je on drugace profesionalec, da dela s Spanci in Francozi, da ma 6oo zaposlenih.. Mislm, svasta res. Sem mu povedala da dost slabo da se s tem hvali na veliko in siroko, ampak itak .. on je valjda profesionalc !!!  >:(

Madona.... potem bo pa sprožil celo gospodarsko krizo na unem območju ...  :o
 .....V bizi imeniku mu piše da nobenega nima zaposlenega  ;D ::) >:D  promet ima pa  tud bolj "švoh" za 600 folka. he he.... pa od celega prometa je še zgubo naklepal :D

....jah ni kej 8).... jaz mu iskreno  želim ,da še naprej finančno posluje v tej smeri  in, da bi bil čim prej na oglasni deski na sodniji za rubež objavljen. >:D



kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #183 : 21 April 2008, 14:14:26
vem,ja. ampak mislim še dalje lajat, če ti temu tak praviš, ker če se preveč burno na nekaj odzovem, potem že imam svoje razloge. Take budale ko kupujejo pse tak, itak ne berejo teh forumov, ker če bi jih, bi jim bilo mar za pse. Ker tak neumen ne more bit nihče in noben in ma lahko nasjbolj neumne gene v sebi, ampak če gledaš takoj prvi oglas, sigurno ti oko pobegne dol in gor, pa vidiš isti tekst pri več oglasih. Zadnjič sem se pogovarjala, oziroma izmenjala par besed z eno tetko, je mela lepega kužija, sem prašala kje je kupla, je rekla po bolhi...da se en z vsemi pasmami ukvarja, tak da je od njega vzela. Pa sem ji malo povedala kak to je, da ji ne mislim pameti solit, ampak da je glupa. Pa je rekla da kak dolgo bo pes zdržal bo zdržal. Pa sem raje kr šla. To pomeni da je na tone takega folka ki se tega zaveda, pa to vseeno dela. Pa ve kaj tvega, pa vseeno dela.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #184 : 21 April 2008, 14:32:55
vem,ja. ampak mislim še dalje lajat, če ti temu tak praviš,
Ne! Jaz ne pravim da lajaš ;)... malo si zamešala poste. :)

....pa če verjamete ali ne( govorim na splošno- da se ne bo kdo spet ogroženega počutil).... kar dosti potencialnih kupcev pristane na straneh foruma. Ponavadi googlajo  stvari, ki jih iščejo... in če klikneš na googlu posnetek, te med drugimi vrže tudi  na  take strani kjer so te debate prav tukaj .
Tako, da forumi niso tako nedolžni kot si marsikdo misli. ( v pozitivnem smislu ... občasno pa tudi v negativnem smislu- sploh takrat, ko je debata v večini  na pamet govorjenje ali vsesplošna kregarija in dlakoceplenje v stilu advokatskih nanizank ala "glista flokhart")

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #185 : 21 April 2008, 15:50:38
damayanti  sory stokrat, ni blo tebi namenjeno res ne!!! nisem napisala imena, ker se mi ni dalo več kregat, samo tolko da sem svoje nazaj povedala.


Gala-V

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 0
Odgovori #186 : 27 Avgust 2009, 12:17:45
Ja tako je že bolje nisem najbolje napisala!
Pes pa je  1000 procentno iz Češke !!!
Ja ubistvu ne vem saj sta ga kupovali moji dve setri  (poglej moj profil pa boš videla koliko let sem  imela pred šestimi let)
Ne moji dve setri tega nista zasledili !
Sicer pa če bi vedeli tako ali tako nebi kupili pri njem smo  pač imeli srečo in sem po eni strani zelo vesela da smo psa kupili pri njem!(saj mislim da razumete)
No  pa samo da je moj peso zdrav!!!!


Sem slučajno naletela na tale star post in priznam, da ne bom naprej brala, ker nimam časa.
Rodovnik je bil itak ponarejen - izjava iz prve roke... Parjenje pa verjetno bolj na približno.