"Pametni" osebki

Tecka · 2655

Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
: 21 November 2006, 15:35:13
Zdaj se mi je že osmič zgodilo, da je Theba lulala, od nekje se pa najde en "pametnjakovič", ki se od daleč (ponavadi iz kakšnega lokala) dere za mano nej poberem za psom  ???. Do zdaj sem bila vedno prijazna in lepo rekla, da je lulala in če želijo lahko preverijo  ::), tokrat pa mi je vseskupaj dvignilo "pokrov" (imam pač slab dan). Oglasil se je namreč vidno okajen gospod, ki je že kar inventar lokala zraven našega bloka. Če bi imela Thebo kam privezat, bi ga šla verjetno zbrcat  >:( - pa nisem ravno pristaš nasilja.
Na živce mi gre, da vedno najdejo mene, ki res redno pobiram za svojim psom, pa čeprav sem ena izmed redkih v naselju (kar se vidi po travnikih - vsaj nekajkrat tedensko stopim v kakšno "past" >:(). Že nekajkrat sem tudi sama opozorila druge lastnike, pa sem ponavadi dobila odgovor: eh moj je tako majhen, da se drekca sploh ne vidi (zame osebno je to še slabše, ker če je dovolj velik ga vsaj opazim in ne "nabašem" vanj).
Rabim ideje, kako zatreti takšne "pametnjakoviče", ki se derejo za mano naj poberem, kadar moja bejba lula
lp
T.

8)


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #1 : 21 November 2006, 16:02:43
Poznam to. Sem bila podobnih opazk delezna se ko sem imela psicko, sedaj pa isto (namrec vcasih se kar ne dviguje noge in lula kot puncka) in je marsikdaj preplah. Taksnih pametnjakovicem ne mores nic, ce ne locijo poze za lulanje in kakanje. Jaz sem se tudi ze navelicala vsakemu razlagat da pac samo lula... od sedaj naprej jih ignoriram oz. se jim sladko nasmejim. Ko kaka poberem... pri lulanju pa res ne morem skafa nositi sabo in loviti tistega urina  ::)

Pomoje najbolj pomaga ignoranca...


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #2 : 21 November 2006, 18:40:47
Tudi meni se to dogaja. Ona lula, vzadej pa slišim mamco kako se dere "a boš pobrala???"  ::) Pa se ponavadi nasmejim in povem da samo lula  :D



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3 : 21 November 2006, 19:11:50
Hihi, sem prebrala naslov kot pametni obeski, potem pa vidim, da se pogovarjate o ljudeh :D

Sicer se mi pa to še ni zgodilo...

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4 : 21 November 2006, 19:19:47
Tudi meni se to dogaja. Ona lula, vzadej pa slišim mamco kako se dere "a boš pobrala???"  ::) Pa se ponavadi nasmejim in povem da samo lula  :D

Jaz pa samo čakam na kakšnega takega... bi mu rekla, da bom takoj vzela robček, da popivnam...  ;) 8)


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 21 November 2006, 19:27:09
Eh, jaz sem jim rekla, naj grejo po lonček, če rabijo za rože zalivat  :P


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #6 : 21 November 2006, 20:56:05
Jaz pa samo čakam na kakšnega takega... bi mu rekla, da bom takoj vzela robček, da popivnam...  ;) 8)

Ma jaz pa probam biti še malo vljudna, pa se ne morem zadržati smehu  ::)  :D

Drugače pa dobra predloga. Bomo probali  8)



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #7 : 22 November 2006, 14:27:12
Meni se je to zgodilo enkrat, pa sem pridno vzela vrečko in prosila gospoda, če mi prosim lepo pomaga najti kakec. Pa enkrat se je eden pritoževal, da kvarimo sneg (ob poti, kjer je bil že itak "snežno bel")