Šampon

*nastja* · 148816

h3x0r

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #240 : 14 Avgust 2008, 00:28:19
Jaz ponavadi grem kupit pač tiste najdražje pa je.



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #241 : 14 Avgust 2008, 08:49:00
Čeprav... moram priznati, da mene to vseeno ni prepričalo. So napisane take stvari, ki jih ima tudi veliko drugih šamponov. Ne vem no... zgleda da sem jaz čudna  :P

lp nina


am,ne nisi edina čudna ... je pa napredek z njegove strani ...glede na to,da nas je prej samo zmerjal da nimamo pojma če nimamo tistega šampona ::)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #242 : 14 Avgust 2008, 08:54:27
Ce pa imate plasnice no ::) :D

battito animale


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #243 : 14 Avgust 2008, 10:08:32
Plašnice ja. Me zanima kdo ima plašnice. Tisti, ki vidi samo tisti en izdelek, ki ga sam uporablja ali tisti, ki je pripravljen spoznat in preizkusit še kaj drugega? ::)

am,ne nisi edina čudna ... je pa napredek z njegove strani ...glede na to,da nas je prej samo zmerjal da nimamo pojma če nimamo tistega šampona ::)
Ja, napredek je, ampak še vedno razen tega, da se šampon odlično peni, ni napisal nič takega, kar ne bi mogli že sami prebrati na spletnih straneh proizvajalca. Da lahko to napišeš, šamponov sploh ne rabiš probat. In to, da dogman ni odgovoril na moje vprašanje o tem, koliko različne kozmetike je preizkusil, mi tudi lahko nekaj pove.


dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #244 : 14 Avgust 2008, 11:05:26
Draga Nina tudi sam sem dolgo uporabljal šampone 1 All systems, sem jih direktno pri zastopnici kupoval v Zagrebu.
Te šampone naj bi se redčilo 10:1, ker so pa en navaden j...  sem videl, da v svoji spletni trgovini priporočaš redčenje 5:1, pa če mene prašaš je še to preveč, jaz bi za boljše delovanje predlagal 3:1.

Pozdrav smrčki in smrčice



sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #245 : 14 Avgust 2008, 12:09:09
O.k., torej se opravičujem, potem iz svojih izkušenj govoriš, da je E-Z Groom zate boljši od #1 All Systemsa.
Redčenje 5:1 pa ne priporočam jaz, ampak zastopnik. Mogoče pa bo kdo upošteval tudi tvoj predlog 3:1. Saj v tem je štos, da si šampon lahko pripraviš po svojih potrebah in željah, ne. Profesionalni groomerji si pa itak vse po svoje zmešajo.
In jaz čisto verjamem, da so zate ti šamponi navaden j..., kot praviš. Ampak to ne pomeni, da so na splošno zanič. Pač tebi ne ustrezajo in nisi zadovoljen z njimi. Pa še kdo drug tudi ni, da se razumemo. Ampak še vedno je precej tistih, ki pa jim ti šamponi popolnoma ustrezajo in so z njimi zelo zadovoljni. Pa da ne boš mislil, da še niso slišali za E-Z Groom. Ne ustreza vsem vse enako. A lahko prosim malo razložiš zakaj misliš da so #1AS en navaden j...? Pa ne misli da te hočem zdaj kaj zaj.... Me samo zanima, kaj ljudi pri šamponih moti.

No u glavnem, tako kot pri vseh ostalih stvareh, je tudi pri pasji kozmetiki tako, da so okusi, želje in potrebe pač različne in na podlagi le teh, si vsakdo lahko najde kar je zanj najboljše. Tudi psi imajo različne vrste dlake in različno občutljivo kožo. Zato pa je toliko različnih proizvodov na tržišču. Tako da je brez zveze, da nekaj polemiziramo o tem kaj je boljše od česa, ker tako in tako ne bomo nikoli prišli skupaj. Pač vsak ima svoje mnenje, kar je popolnoma normalno. Jaz svojim kupcem priporočam sicer po svojih in po izkušnjah drugih kupcev, ampak na koncu pa vedno predlagam, da stvari preizkusijo in se odločijo na podlagi izkušenj.

Lp, Maja


dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #246 : 14 Avgust 2008, 12:53:38
O.k., torej se opravičujem, potem iz svojih izkušenj govoriš, da je E-Z Groom zate boljši od #1 All Systemsa.
Redčenje 5:1 pa ne priporočam jaz, ampak zastopnik. Mogoče pa bo kdo upošteval tudi tvoj predlog 3:1. Saj v tem je štos, da si šampon lahko pripraviš po svojih potrebah in željah, ne. Profesionalni groomerji si pa itak vse po svoje zmešajo.

No zastopnica je tudi sama groomerka in to ena najboljših na hrvaškem sploh, tako da o njej vse naj naj, ampak iz lastnih izkušenj predlaga redčenje
5:1, kar je za enkrat manj, kot deklarira proizvajalec, kaj ti to nič ne pove o sami kvaliteti!!!! šamponov.



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #247 : 14 Avgust 2008, 13:03:43
aja,zdej če moraš šamponj manj redčit je avtomatsko slabši al kako? ah dej no,mislim da imaš ti plašnice. redčenje je odvisno od tega,koliko je šampon koncentriran,in ne od kvalitete! jao no


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #248 : 14 Avgust 2008, 13:16:17
sunset... a si mogoče razmišljala o uvozu recimo Plush Puppy kozmetike za pse? Samo zanima me, glede na to da si omenila da ste razmišljali o uvozu EZ-Groom proizvodov.


dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #249 : 14 Avgust 2008, 13:22:22
Drage moje, če stvar ne dela tako kot deklarira proizvajalec (10:1) je stvar OČITNO EN J.... tako kot sem že napisal.
Jaz E-Z groom redčim po deklaraciji proizvajalca, ker ni potrebe da bi ga redčil manj kvečjemu več. Sploh pa sprobajte stvar poli pa nadaljujemo debato.

Če smo pa popolnoma realni pa večina pasjeljubcev uporablja komercialne in poceni šampončke, ki jih dobiš v vsaki trgovini, tako da ne meni praviti.  ;)  ::)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #250 : 14 Avgust 2008, 13:28:07
khmmm...dogman, mislim da lahko govoriš samo v svojem imenu in ne v imenu ˝večine pasjeljubcev˝. dvomim da poznaš osebno ˝večino pasjeljubcev˝ da bi lahko to z zagotovostjo trdil. malo smo zašli z teme se mi zdi...


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #251 : 14 Avgust 2008, 13:29:19
Drage moje, če stvar ne dela tako kot deklarira proizvajalec (10:1) je stvar OČITNO EN J.... tako kot sem že napisal.
Jaz E-Z groom redčim po deklaraciji proizvajalca, ker ni potrebe da bi ga redčil manj kvečjemu več. Sploh pa sprobajte stvar poli pa nadaljujemo debato.

Če smo pa popolnoma realni pa večina pasjeljubcev uporablja komercialne in poceni šampončke, ki jih dobiš v vsaki trgovini, tako da ne meni praviti.  ;)  ::)

ravno v tem je fora. najprej sprobaj  vse proizvode,potem serji po njih! mi po tvojih šamponih ne serjemo,kvečjemu obratno. ne moreš rečt večina,po moje nas večina uporablja kvalitetne šampone, ravno tako je s hrano. nekateri še vedno svoje pse futrajo s pedigreejem vin podobnim sranjem,ampak vedno več se jih odloča za kvalitetno hrano. ma ta debata s tabo je brezvezna. čudno da se vsi strinjamo,samo ti ne.


dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #252 : 14 Avgust 2008, 13:36:09
To je samo moje mnenje. Za E-Z Groom sem pa pisal samo zato, da bodo ljudje dobili še kakšno novo alternativo in ne že izpetih CC, 1All systems, itd.
Na forumu ste pa tko sam eni in isti, ki skozi isto drgnete.
Je bila kostka da se bo še o čem novem pisalo na forumu, a ni prav!? >:D

P.S. Ampak, punce, še zdaj me niste prepričale!



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #253 : 14 Avgust 2008, 13:46:56
Prepričanega se ne da... ::)

Kako se vam sploh da z njim debatirat...  :o ;D

Jaz mam pa trenutno doma šampon, ki se zelo slabo peni in izgleda med pranjem kot nebi nič naredu, pes pa po dveh letih nima alergije!
Vam povem, da briga me ali se peni ali ne!  :P

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #254 : 14 Avgust 2008, 13:56:58
Po mojem je glede penjenja tako, da čim bolj se peni neka zadeva, tem več sredstev za penjenje ima dodano, ki so pa večinoma kemične zadeve. In to vse spira olja z dlake. In če ne nadomestiš ti te naravne zaščite, pride do izsušitve kože, dlake, srbečice, prhljaja... zato pa profesionlani razstavljalci, ki pogosto kopajo pse normalno da uporabljajo še cel kup zadev za navlažitev kože in dlake - balzami, spreji, olja,...
Tako recimo tudi človeški šamponi ki se penijo, niso glih neka kvaliteta...druga zadeva je kako vplivajo na lase, pač odvisno od tega kaj imajo dodano... hočem povedati da šamponi, ki so na naravni bazi samo, se ne penijo, se moraš kar malo navaditi, ampak se splača, ker ni primerjave.

Tako da penjenje za mene ne pomeni nič, pomemben je končni efekt na dlako.


dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #255 : 14 Avgust 2008, 14:02:04
Zdaj grem pa na morje,... Vas bom pustu pri miru, da boste lahko naprej drgnile staro pesmico.

Mogoče sem pa uspel koga le prepričati s svojimi argumenti, ki sem vam jih napisal IZ LASTNIH IZKUŠENJ, ve pa se samo prerekate in do sedaj niste uspele napisati nič pametnega oz. svojih argumentov zakaj? 1All systems, CC,...od mene pa zahtevate da vam pišem ne vem kakšne elaborate.

Pa srečno, upam da vam ne bo preveč dolgi cajt brez mene :P



sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #256 : 14 Avgust 2008, 14:30:09

Tako da penjenje za mene ne pomeni nič, pomemben je končni efekt na dlako.
Tudi jaz tako pravim!

To je samo moje mnenje. Za E-Z Groom sem pa pisal samo zato, da bodo ljudje dobili še kakšno novo alternativo in ne že izpetih CC, 1All systems, itd.
Na forumu ste pa tko sam eni in isti, ki skozi isto drgnete.
Je bila kostka da se bo še o čem novem pisalo na forumu, a ni prav!? >:D

P.S. Ampak, punce, še zdaj me niste prepričale!
Sigurno, da je prav, da se piše o čim večih stvareh in izmenjuje izkušnje. Ampak se mi zdi, da tudi ti nisi nikogar ali skoraj nikogar prepričal. In ne vem v kaj bi te sploh morali prepričati. Sem že rekla, da imaš prav in so zate pač tisti šamponi najboljši. Kar pa ne pomeni, da je treba vse ostale dajat v nič. Najlažje je brez tehtnih argumentov trditi da je nekaj dobro, nekaj pa slabo. In kar se redčenja tiče, je žalostno, da je to tvoj edini argument, zakaj naj bi bili ti šamponi zanič, oziroma zakaj ti ne ustrezajo. Poznam celo par ljudi, ki #1AS redčijo še malo bolj kot priporoča proizvajalec. Tako da, to je vse odvisno od posameznega psa, oziroma kakšen učinek želimo doseči.

sunset... a si mogoče razmišljala o uvozu recimo Plush Puppy kozmetike za pse? Samo zanima me, glede na to da si omenila da ste razmišljali o uvozu EZ-Groom proizvodov.
Za E-Z Groom proizvode je v Slo že uvoznik oziroma dobavitelj, ki me je celo sam že kontaktiral, tako da se je treba samo še odločit ali ja ali ne. Plush Puppy kozmetiko pa imam že nekaj časa na uču in sem tudi že v kontaktu z njimi, ampak morem najprej ugotoviti koliko bi sploh bilo zanimanja za te proizvode, ker je stvar še precej neznana :-\. Pa trenutno se trudim pripeljat še nekatere druge pripomočke za nego, tako da je treba najprej videt kaj bo s tem, potem pa naprej. Na žalost ne gre vse naenkrat. :-[

Zdaj grem pa na morje,... Vas bom pustu pri miru, da boste lahko naprej drgnile staro pesmico.

Mogoče sem pa uspel koga le prepričati s svojimi argumenti, ki sem vam jih napisal IZ LASTNIH IZKUŠENJ, ve pa se samo prerekate in do sedaj niste uspele napisati nič pametnega oz. svojih argumentov zakaj? 1All systems, CC,...od mene pa zahtevate da vam pišem ne vem kakšne elaborate.

Pa srečno, upam da vam ne bo preveč dolgi cajt brez mene :P
Ti si začel prepričevat, da je E-Z Groom najboljši, zato smo pač hoteli vedeti zakaj tako misliš. Noben pa ni rekel, da je pa zdaj #1AS ali CC boljši oz. najboljši, zato tudi nimamo kaj pisat argumentov za to. In niti nisi vprašal po njih.
No, pa uživaj na morju! :)



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #257 : 14 Avgust 2008, 15:46:21
Zdaj grem pa na morje,... Vas bom pustu pri miru, da boste lahko naprej drgnile staro pesmico
Ammm...a mi lahko poveš, kakšen odnos je tole?
Tebi je všeč A, meni je všeč B, nekomu je všeč C. In zdaj bom jaz začela tebe žalit in te zbadat, ker me sprašuješ, kaj je tako finega na B?
In ti začela naštevat, kakšen vse si, zato, ker si skeptičen do izdelka, ki ti je nepoznan?
Alterantiv je v Sloveniji malo morje! Takih - hipoalergenih, z naravnimi encimi...in podobnimi.  ::) In so super, ker celo moj občutljiv pes nima prhljaja po njih. In kdor jih želi spoznat, lahko samo vpraša. Ne pa, da se potrošniku vsiljuje izdelek, da se ga dobesedno posiljuje z njim, potem pa, ko ga zanima kaj, je pa obravnavan kot nek tepec, ki si drzne še spraševati!
Upam, da se boš na morju malo ohladil, za nas pa nikar ne skrbi. Če smo prej preživele brez tebe, mislim, da nam zdajle ne bo hudega  ;)




Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #258 : 14 Avgust 2008, 17:02:43
Koliko se šampon peni vsaj zame ni merilo kakovosti, bolj mi je pomembno, da se dobro spira (pri tako velikem psu in takšni količini dlake je to kar pomembno) naredi lepo dlako, ne razmasti dlake, ne naredi naelektrene dlake, kot najbolj pomembno pa da psu oz. koži odgovarja.

Koliko se meša z vodo pa tudi ni merilo kakovosti, meni je vseeno če kupim za ceno koncetrata šampon, ki ni koncentrat in ga pri enemu pranju porabim - samo da doseže svoj namen in upraviči ime "šampon, ki mojemu psu odgovarja".

Dogman, hvala za info cene. No takšne količine šampona mi nebi porabili do konca pasjega življenja ;) Telefonska, ki si jo posredoval.. koga dobim, če pokličem?



sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #259 : 14 Avgust 2008, 18:04:56
dogman je verjetno že na morju. :)
Na tisti številki pa dobiš zastopnika za Slovenijo za proizvode E-Z Groom, torej podjetje proVET d.o.o. ;)


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #260 : 14 Avgust 2008, 19:32:01
Ja nevem no men tale Cardinal- gold medal pets čist odgovarja nevem kakšna je kvaliteta (mi lohk kdo drug ki ma izkušnje pove kaj bl natančnega) ampak pri nas se dobr obnese  ;D


glede dogmana pa lohk rečem samo: zakaj se sekirate ???

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #261 : 14 Avgust 2008, 20:12:17
Važno da se dobro obnese in da sta s kosmatincem zadovoljna. Jaz sicer teh šamponov ne poznam dobro, čeprav sem že nekaj časa nazaj kupila enega (za mladičke), ampak se niti ne spomnim več kakšen je bil. Vem samo, da je ful lepo dišal. :)

glede dogmana pa lohk rečem samo: zakaj se sekirate ???
Pa saj se ne sekiramo. Vsaj jaz se ne. Tako in tako se bojo ljudje že sami odločili kaj je vredno preizkusit in kaj ne.


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #262 : 14 Avgust 2008, 20:43:33
Jaz se že ne sekiram, zdi pa se mi prav, da mu povem, da se tako preprosto ne obnaša. Konec koncev obstaja nek nivo komunikacije in prav bi bilo, da se ga vsi vsaj okvirno držimo.
Drugače imam jaz kratkodlake pse doma in nisem ravno velik porabnik šamponov. Za takrat, ko so umazani, uporabim BioGroomov Waterless, ki se ga samo pošprica in zdrgne dol ali pa Ecodorjev ''suhi šampon'', ki je v bistvu čistilna pena in se prav tako zdrgne dol z brisačo.
Hitro smo konec, ne sekiram se ne jaz, ne psi  :P, celo Paxx nima prhljaja in vsi smo srečni  ;D



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #263 : 15 Avgust 2008, 21:31:45
 Ja men tud ful diši  ;D sva pa zadovoljna samo vseno rajš preverm da nebi imel na stara leta težav :-\

Važno da se dobro obnese in da sta s kosmatincem zadovoljna. Jaz sicer teh šamponov ne poznam dobro, čeprav sem že nekaj časa nazaj kupila enega (za mladičke), ampak se niti ne spomnim več kakšen je bil. Vem samo, da je ful lepo dišal. :)
Pa saj se ne sekiramo. Vsaj jaz se ne. Tako in tako se bojo ljudje že sami odločili kaj je vredno preizkusit in kaj ne.

Aja pa mene Dogman ni prepričal (tudi na mojem piše da ga uporabljajo ameriški strokovnjaki :P)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #264 : 16 Avgust 2008, 12:47:02
Malo sem raziskovala okrog, po tujih straneh, forumih itd. in naj nebi šlo za neko slabo zadevo. Mislim, da ga je tudi prijateljica enkrat uporabljala in pes je imel dlako fenomenalno, dišal pa še 2x lepše. Če sem si le prav zapomnila, potem šampon res ni slab. Bom še malo preverjala okrog ampak če je to to, bomo sigurno slej ko prej probali (samo da porabim domače zaloge :-[ )


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #265 : 16 Avgust 2008, 15:58:38
Saj noben ni rekel, da je zadeva slaba. E-Z Groom so visoko-kakovostni šamponi, ampak so tudi #1AS inCC. Pa še se jih najde. Mene osebno je zmotilo samo to, na kakšen način jih je dogman reklamiral in da je istočasno dajal v nič ostale znamke šampononov. Pa me nebi nič motilo, če bi zraven tudi z enimi tehtnimi argumenti opravičil take trditve. "Probajte x, ker je boljši od Y", ne bo nikogar prepričal. Tako da, to so dobri šamponi, kar pa ne pomeni, da drugi niso. Tako da, tudi to je za probat.

Drugače imam jaz kratkodlake pse doma in nisem ravno velik porabnik šamponov. Za takrat, ko so umazani, uporabim BioGroomov Waterless, ki se ga samo pošprica in zdrgne dol ali pa Ecodorjev ''suhi šampon'', ki je v bistvu čistilna pena in se prav tako zdrgne dol z brisačo.
Hitro smo konec, ne sekiram se ne jaz, ne psi  :P, celo Paxx nima prhljaja in vsi smo srečni  ;D
Ja, suhi šamponi so zakon tudi za "nas" z veliko dolge dlake, za belo pa sploh, ker se vse pozna. Na primer pelješ pred razstavo, zjutraj psa ven (že skopanega in dišečega), trava je rosna in nazaj prideš z blatnimi tačkami. V takih primerih pridejo ti šamponi zelo prav. Ali pa, če kam greš, kjer nimaš možnosti psa skopati kot je treba.


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #266 : 17 Avgust 2008, 13:13:08
Saj noben ni rekel, da je zadeva slaba. E-Z Groom so visoko-kakovostni šamponi, ampak so tudi #1AS inCC. Pa še se jih najde. Mene osebno je zmotilo samo to, na kakšen način jih je dogman reklamiral in da je istočasno dajal v nič ostale znamke šampononov. Pa me nebi nič motilo, če bi zraven tudi z enimi tehtnimi argumenti opravičil take trditve. "Probajte x, ker je boljši od Y", ne bo nikogar prepričal. Tako da, to so dobri šamponi, kar pa ne pomeni, da drugi niso. Tako da, tudi to je za probat.


sej to je,njegov način,kako smo vsi debili,ker ne uporabljamo E-Z Groom šamponov,ker je on rekel da so ful oh in sploh. mene njegova reklama ni niti naijmanj prepričala. kvečjemu me je prepričal,da se ne zna normalno menit,da je zelo ozkogled,in ne prenese,da bi mu kdo nasprotoval. v te stvari me je pa res prepričal. no,še dobro da ni trgovec - sem prepričana,da ne bi prodal enega samega artikla ::) ;D


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #267 : 17 Avgust 2008, 13:16:21
Draga Nina tudi sam sem dolgo uporabljal šampone 1 All systems, sem jih direktno pri zastopnici kupoval v Zagrebu.
Te šampone naj bi se redčilo 10:1, ker so pa en navaden j...  sem videl, da v svoji spletni trgovini priporočaš redčenje 5:1, pa če mene prašaš je še to preveč, jaz bi za boljše delovanje predlagal 3:1.

Pozdrav smrčki in smrčice

waw :o to je torej že druga linija pasje kozmetike,ki jo uporabljaš? :o torej si res strokovnjak :o jao,žalost  ::)


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #268 : 18 Avgust 2008, 09:19:49
A pa vam ''suhi'' šamponi nič ne sprimejo dlake? Mislim, ta Biogroomov Waterless, ki ga uporabljam jaz za moje kratkodlakce, je super, včasih ga izčešem ven, največkrat pa kar zbrišem z brisačo ali pa uno krpo za pse, ko je ful vpojna. Ampak me zanima, če gre pri daljši dlako tud tko lahko ven?



sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #269 : 18 Avgust 2008, 19:18:31
Jaz zaenkrat lahko povem samo za Chris Christensen Show Off. Ga pošpricaš po dlaki, malo "pregneteš" in potem obrišeš. Jaz potem še skrtačim, oziroma včasih tudi posušim s fenom in se nič ne sprime. Dlaka celo dobi malo več volumna.
Kako pa je z drugimi "suhimi" šamponi, pa ne vem. Jih še nisem uspela preizkusit.