Čivava [Chihuahua]

ursa · 987621

sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 01 Februar 2006, 20:35:39
Zato da je luštkan...verjemi mi, da ima Mishko kar nekaj ovratnic, saj je pravi maneken  8)
Hehe jih ma ja, se tisto roza rožo ki jo je imel v zajcji enkrat  ;D

Sara, zakaj pa ima Miško zatezno ovratnico ? ???
Ma kar tako ;)

Oj big guy :) Nisem nic cekirala teme pa nisem videla da si malo osvezil temo :)
Nacho raste ja, samo mu se manjka do velikosti Miskota :) .. Drugace sta pa pridna .. pa ucita se en od drucga ..
Nacho se je naucil kako se uspesno zdemolira rolo wc papirja .. Mishko pa kako biti ''big brother'' .. in skos pazi Nachota, na sprehodu ful opreza za njim .. ce greva kdaj brez njega ven, skoraj da ni sproscen :)

Pa par slik od lumpov :)


Mishko par dni nazaj :)

http://magic.moj-album.com/slike/1577374/OKmcpWWmCFRAzzN6.jpg
.. pa Nacho :)

http://magic.moj-album.com/slike/1577374/NgGO9XScfvrMfR8v.jpg
se dokaz o njegovi učljivosti :)

http://magic.moj-album.com/slike/1577374/R5Xn0lodEvxmg5Sq.v.jpg

Misa imas kaksne novejse Ajkijeve slike :) ?

LP

nekatere slike sem zaradi hitrejšega nalaganja spremenila v povezave; zoe



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #61 : 01 Februar 2006, 20:45:07
Te bom razočarala. Nimam. :'(

Kako pa je kaj tvoj Mishko ? Sem nekje zasledila, da je dobil hudi brco v glavo. Upam, da nima kakšnih posledic zaradi tega.

Mali Nacho je pa res pravi mali frajer. Ko sem ga imela v rokah se je tako suvereno obnašal do mene, kot da se poznava že celo večnost.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #62 : 01 Februar 2006, 20:57:10
Te bom razočarala. Nimam. :'(

Kako pa je kaj tvoj Mishko ? Sem nekje zasledila, da je dobil hudi brco v glavo. Upam, da nima kakšnih posledic zaradi tega.

Mali Nacho je pa res pravi mali frajer. Ko sem ga imela v rokah se je tako suvereno obnašal do mene, kot da se poznava že celo večnost.

Miša
Skoda  :-\

Mishko je ok :) Ja je dobil en šus v glavo, samo na sreco ni posledic :) Sej ves kaksen zilav civavek je on :)
Nacho pa itak cist vesel da ga kdo vzame v narocje :) Enako je na sprehodu.. do vsakega it, po merico cohanja :)



big guy

  • *
    • Prispevkov: 65
    • Točke: 2
  • I have a soft spot for animals...
Odgovori #63 : 02 Februar 2006, 19:05:26
Oj "sarči" (sm sam mal skrajšu  ;))!

Kot vedno presenečaš s slikcami...res so super, sploh mali Nacho od blizu  8). Ful je u redu, da sta se z Mishkotom tko dobr ujela. Upam da bomo tudi mi imeli priložnost videti "ta malega" in ga malo počohati  ::). Pozdravi svoje lumpe in...see u!

Ciao


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #64 : 02 Februar 2006, 22:39:23
Samo da tale sneg gre, pa gremo v Zajcjo mal noret :) Komej cakam da bo vse zeleno =)
Sta se ful dobro ujela ja  :D

Danes smo bili v btcju .. in smo sli v tukanota.. in Nacho ni videl stekla - so steklena vrata .. in se je bumbar trikrat zapored zabil v njih .. toink toink ..
Pa ful je papige opazoval v Mrpetu  :P

Se vidmo :)
Lp



big guy

  • *
    • Prispevkov: 65
    • Točke: 2
  • I have a soft spot for animals...
Odgovori #65 : 03 Februar 2006, 17:43:18
He, he...našega ta malega so enkrat ene opice hotle kr napast, pa se zdaj kar mal boji teh živeli v kletkah... ::)...tolk o pogumu  :-[.

Kar se pa Zajčje tiče...tudi mi komaj čakamo, da ta mraz mine, ker se že kar malo vleče vse skupaj...poooomlaaaaad!!! :o Komaj čakamo!

Ciao


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 04 Februar 2006, 01:28:43
Aja :) hehe ..
 mi smo sli zanc na Roznik.. pa smo skrenili s poti in prisli do ograde od ZOOja .. tam pri tigrih in medvedih.. mam par fotk u albumu, sem jih lahko res cist na bliz slikala.. ker tam se drugace ne pride ce si v ZOOju.. sam ce gres cez gozd =)
In sta misko pa nacho ful gledala, pa rencala :D Cis sta bla vznemirjena.. =)

Pa danes je Nacho gledal tv  ;D in smo gledali nekaj na animal planet-u .. in je slisal pse .. in zacel lajat  :D jst sm se mu tok smejala  :P



Kar se pa Zajčje tiče...tudi mi komaj čakamo, da ta mraz mine, ker se že kar malo vleče vse skupaj...poooomlaaaaad!!! :o Komaj čakamo!


Enako  8)



big guy

  • *
    • Prispevkov: 65
    • Točke: 2
  • I have a soft spot for animals...
Odgovori #67 : 06 Februar 2006, 09:58:32
Pa danes je Nacho gledal tv  ;D in smo gledali nekaj na animal planet-u .. in je slisal pse .. in zacel lajat  :D jst sm se mu tok smejala  :P

he,he...tudi naš se dere, samo na pse, ampak na ptiče  :D . Joj, ko to sliši zunaj ali po televiziji mu kar film poči in se dere in laufa gor pa dol po stanovanju  :P . Kaj mormo, red mora bit!  ;)

LP


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #68 : 06 Februar 2006, 19:39:15
:D
 Mi smo zanc en film gledal, neki o zivalih v divjini pa to .. in so bli valda zvoki .. in sta cis znorela res, nacho je tok ''not padu'' da je se mami nalaju ko je v dnevno prisla  ::) ;D



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #69 : 10 Februar 2006, 17:26:14
Upam, da mi ne zamerite, ker bom pojokcala, da je v tej temi velik dolgočas in je popolnoma nezanimiva za branje saj je veliko več enakega slikovnega materijala kot teksta. Upam, da se bo to kmalu spremenilo.

Ker se imam za ljubiteljico živali in smatram, da je potrebno veliko znanja in izkušenj, če se želiš aktivno ukvarjati s kinologijo, sem mnenja, da se moramo lastniki psov čimbolj izobraževati. Predvsem so dobrodošle izkušnje dolgoletnih  vzrediteljev določene pasme ter izkušnje
posameznih lastnikov.

Sama sem ljubiteljica večih pasem, čeprav sem se opredelila na ene štiri, ki zasedajo poseben prostor v mojem domu in srčku. Med njimi so tudi  čivave.

Zato me vedno zanima kaj je novega na  kinološkem področju, razstavnih rezultatih, leglih ali bolezenskih stanjih, ki mučijo posamezno pasmo.

Zakaj to pišem ?

Že od majhnih tačk poznam  trenutno  eno najlepših čivavic  v Sloveniji - Sassy. Nazadnje sem jo videla dva dni pred njeno tragično kotitvijo. Ena izmen njenih zadnjih predkotitvenih slikc je nastala ravno ta večer, ko sva se z Uršo pogovarjali o bližajoči kotitvi, kako je lepo vse pripravila za prihod mladičkov, od kotilnice, lučke, ograjce in drugih malenkosti za dobro počutje bodoče mamice in malih mladičkov. Tudi sama sem se veselila novih čivavic in držala pesti, da se bo vse srečno končalo. Pa se ni. Na žalost.



Kako in kaj se je zapletlo ter sam izid kotitve sem izvedela iz Uršinega pripovedovanja. Izvedela sem pa tudi neko drugo zelo zaskrbljujočo novico, ki me je šokirala. Urša je namreč vso situacijo napisala na enega izmede pasjih forumov a je post poniknil zaradi skomercializirane politike lastnikov tega foruma. Škoda. Iz te izkušnje bi se vsi lahko naučili veliko ter bi nam bila v poduk in opomin predvsem pa bi predstavljala neko pisano obrazložitev zakaj so cene mladičkov tako visoke. Zakaj so potrebni vzrejni pregledi in kaj pomenijo rodovniki. Predvsem bi za takšne izkušnje morali izvedeti tudi ljudje, ki se zavzemajo za nerodovniško vzrejo. Na žalost se je ta tragedija zgodila pri pasmi, ki je v Sloveniji najbolj popularna in na žalost tudi najbolj zastopana v nerodovniški vzreji. Škoda, da si nisem mogla prebrati Uršinega prispevka. In velika škoda je, da ga nikoli ne bodo videli ljudje, ki bi se iz nastale situacije lahko česa naučili.

http://www.moj-album.com/slike/1079189/e2cryvcapyu5ol_o.v.jpg

Čeprav to ni moj stil, niti ni v navadi, da bi novačil ljudi za kakšen forum ( ne moj, še manj kakšen tuj ) sem si drznila v zasebnem pogovoru, preko maila in sedaj še tukaj -
Urško povabiti na ta forum v upanju, da nam bo tukaj opisala svojo nesrečno izkušnjo. V upanju, da si bo njen prispevk prebralo čim več ljudi, predvsem tistih, ki si predstavljajo, da je rodovniška vzreja enostavna in predvsem zaslužkarska. Mogoče bo nekomu kapnilo, da v kinologiji ni vse v denarju, če imaš svojega psa rad in če ti je kaj do pasme, ki ti je ljuba. In če se ukvarjaš s kinologijo je včasih potrebno zamižati na kakšno oko, pa čeprav v škodo lastnega zaslužka.

http://www.moj-album.com/slike/1079189/bLAfQwtyt7S9yOJL.jpg

Sassyki in njenemu edinemu preživelemu mladičku želimo iz naše pasje trdnjave čimprejšnje okrevanje, Urški pa, da se bo lahko dobro naspala in imela kasneje veliko veselja z novo majhno čivavico.

Upam, da se nam pridruži čim več čivavarje, ki bodo z veseljem delili z nami svoje čivavarske izkušnje.

Miša

nekatere slike sem zaradi hitrejšega nalaganja spremenila v povezave; zoe

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


big guy

  • *
    • Prispevkov: 65
    • Točke: 2
  • I have a soft spot for animals...
Odgovori #70 : 10 Februar 2006, 20:36:40
Hojla!  ;D

No Miša, glede na to, da sva na tem forumu kot kaže le dva čivavarja (jaz in Sara), ki jima je mar, da ta tema ne zamre in da jo mogoče opazi naključni obiskovalec Pesjanarja, je verjetno res nekaterim kar dolgčas tukaj...meni ne, ker že s tem, ko to temo ohranjamo aktualno, kot tudi s slikovnim materialom, upam da pripomoremo k temu, da se nam kmalu pridruži čim več ljubiteljev te pasme, ki jih bodo zanimale številne zadeve povezane s čiv.... in ki bodo pripravljeni deliti tudi svoje izkušnje z nami. Sam s seboj je pač težko diskutirati, tako da...

Kar se tiče zgodb lastnikov čivav, ki jih ni na tem forumu, mislim da ni korektno na tak način (imensko) razpredati njihovih zgodb, takšnih ali drugačnih. Tudi jaz poznam to zgodbo, vendar o tem ne bom govoril. Ko bo ta oseba z nami delila svoje izkušnje na tem forumu, pa se bom z veseljem vključil v debato. Če pa se "nekaj" dogaja na "nekem" drugem forumu, mislim, da o tem tule ni primerno govoriti.

Lahko pa napišem veliko koristnega vsakemu, ki ga bodo zanimali problemi v zvezi z vzrejo in posledično paritvijo in kotitvijo pri tej pasmi.

LP Tine  ;)






big guy

  • *
    • Prispevkov: 65
    • Točke: 2
  • I have a soft spot for animals...
Odgovori #71 : 12 Februar 2006, 00:23:52
Opa! Vidim da se nam je med člani pridružila tudi Sassy!  :o Mogoče kakšne novičke o tvojem novem "knedeljčku"? Sorci, ampak po videnem je tolk luštkan, da z info na dan... :)

LP


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #72 : 12 Februar 2006, 03:43:26
Ja tole s Sassy je res skoda :'( , ampak naj Ursa vec napise  ;)

No, pa se par fotk ..



http://magic.moj-album.com/slike/1577374/qiPUbswTLPT52t6n.jpg

http://magic.moj-album.com/slike/1577374/3NrBbtIQPGUotP7e.jpg

LP

nekatere slike sem zaradi hitrejšega nalaganja spremenila v povezave; zoe



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #73 : 12 Februar 2006, 16:12:01



big guy

  • *
    • Prispevkov: 65
    • Točke: 2
  • I have a soft spot for animals...
Odgovori #74 : 12 Februar 2006, 17:32:33
Vse O.K.!  8)


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #75 : 12 Februar 2006, 17:40:12
No fino  :) ;D



big guy

  • *
    • Prispevkov: 65
    • Točke: 2
  • I have a soft spot for animals...
Odgovori #76 : 12 Februar 2006, 18:16:44
Vidim, da imaš ti svoja dva ravbarja kar spuščena...ali te tako ubogata? ??? Nas kar malo skrbijo veliki pesjanarji. Dokler ne vidim, da je pes res prijazen, ne zaupam nobenemu...pač smo že imeli slabe izkušnje. Pa tudi Žak ne uboga čisto nič...  :-[
Drugače pa vidim, da sta Mishko in Nacho že pravi par in če je potrebno nekomu tretjemu pokazati, kdo je šef, ful držita skupaj  :D

LP


Sassy

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
  • Sassy love forever!!
Odgovori #77 : 12 Februar 2006, 19:50:33
No koncno sem se tudi jaz logirala..
Najprej naj povem da sem bila presenecena nad tvojim postom Misa. Jaz sicer lahko povem le o prvi izkusnji s kotitvijo civave, drugace pa se mi ne zdi na mestu da bi jaz ali pa kdorkoli drug lahko kaj pametoval glede tega. Dusan bi lahko kaj vec povedal o tem, ker le vzreja civave 16 let in je imel ze preko 20 legel, tako da ima veliko vec iskusenj glede tega in razlicnih taksnih in drugacnih situacij. Tako da jaz kaj prevec pametna glede tega ne morem bit, lahko pa se enkrat opisem kaj se je zgodilo s Sassy za vse tiste, ki se ne veste..
Zgodilo se je v ponedeljek, 6. februarja, ja na tisto soncno jutro, ki je bilo za naju tako zalostno.. Zjutraj je Sassy povrgla enega belega mladica preden je sploh odtekla voda, torej mali je sel cez suh kanal in se pri tem morda poskodoval ali pa bil nedorasel, tega ne bomo nikoli vedeli.. prav tako tudi ne ali je bil fantek ali puncka.. Skratka Sassijin prvorojenec je bil za obna prava muka in ne zelim si cutiti bolecin, ki jih je prestajala.. Po tem, je zacela iztiskati mehur z vodo, ki ni in ni hotel pociti in sva ga po navodilih veterinarja rocno potegnila ven.. Kasneje je dobila hude popadke ki so se vrstili eden za drugim, ubozica se je tako mucila eno uro. Ker ni bilo nic, smo morali na ultrazvok, kjer je veterinar ugotovil, da je eden notri ze mrtev, drugi pa se se bori. Tako smo tretjega resili s carskim rezom. Tako je zdaj mali Microschihuas Winnie The Pooh ziv in zdrav z novopeceno mamico. Oba se pocutita krasno. Midva z Dusanom sva se tudi ze kar naspala, se posebej Dusan, ker je non stop dezural ob njem in ga prvi dan in noc rocno hranil, ker Sassy ni imela mleka. Jaz pa sem povrh vsega se v sluzbo mogla hodit zjutraj. Ampak zdaj je ze boljse, ko je malo zrasel..

Takole pa izgleda:
Winnie The Pooh

Lp,

Ursa


meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #78 : 12 Februar 2006, 20:15:45
Živjo!

Nikoli si nisem mislila, da je pasji mladiček lahko tako majhen. Še za dlan ne veliki....

Ja no jaz sem na internetu našla "pasmo" chi-poo; pravzaprav mešanico med pudlom in čivavo pa je luštna živalca: http://www.dogbreedinfo.com/images12/ChiPooDaisy3.JPG

Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #79 : 12 Februar 2006, 20:21:18
Tudi jaz si nikoli nisem predstavljala koliko so veliki čivavini mladički, ko se skotijo, sedaj pa vidim v primerjavi z dlanjo :o so pravi malčki :)

Vedno več mešancev med pasmami....ste opazili? 



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #80 : 12 Februar 2006, 21:17:03
o kakšen mejhen :).....kljub temu da ste 2 izgubili se je tretji le skobacal na svet in čestitke.  :-*
Tudi jaz si nikoli nisem predstavljala koliko so veliki čivavini mladički, ko se skotijo, sedaj pa vidim v primerjavi z dlanjo :o so pravi malčki :)

Vedno več mešancev med pasmami....ste opazili? 
::) ::) ::)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #81 : 12 Februar 2006, 22:28:56
Madona pa je res majhen ko kakšna miška :o Si človek res ne predstavlja, pa so se meni že goldni zdeli kot eni knedeljčki ::)

Ima kdo podatek koliko je bila velika oz. koliko je tehtala najmanjša/najlažja odrasla čivava?

Drugače pa.. tudi če nič ne napišemo, vas vseeno beremo, tako da...  ;) kljub temu, da ste "najmanjši" kar se velikosti pasme tiče, vas nismo spregledali ;)

Lp nina






sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #82 : 12 Februar 2006, 23:02:03
Vidim, da imaš ti svoja dva ravbarja kar spuščena...ali te tako ubogata? ???
Danes je bila nedelja, pa je ful malo psov in folka .. drugace pa ja, sta ponavadi spuscena .. Mishko me uboga 98 %, in prileti takoj ko ga poklicem. Pri cesti uboga na ''stoj'', in se ustavi in pocaka da preckamo cesto.
Nacho je itak skos za njim, drugace ga pa cez cesto nesem (ali je pa pac pripet - odvisno), zvecer je pa ponavadi (okol 1o-h) prazna cesta in gre lahko ''pes''..
Enkrat in edinkrat je Mishko ''usel'' ko je zbezal pred brco .. oz po brci v glavo (nekaj o tem je na zacetnih straneh teme)..

S psi je pa tako .. ce vidim odvezanga psa, brez lastnika ju dvignem. pac ne mislm tvegat .. ce pa je lastnik zraven psa pa pustim da se povohajo. Ceprav se Mishko dere in ga moram najprej utisat  ::)




Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #83 : 12 Februar 2006, 23:11:12
Sozalje Sassy za malcke :-\ ceprav ko sem prvic prebrala Misin post sem mislila, da je bilo tudi s Sassy kaj narobe :-\
Ste mu pa dali super ime, Winnie the Pooh :-*

Misa: oprosti, samo ne razumem, kaj ima tezek porod veze z rodovniki ???
Moja teta ima neko mesanko med civavo in srninim pincem in jo je parila s civavo (ali pincem) - in je bila podobna situacija, en mladicek je umrl v trebuhu in drugega so resili s carskim rezom...
Kaj bi bilo v Sassynem primeru drugace, ce bi bila brez rodovnika ali kako si to mislila... ???

battito animale


big guy

  • *
    • Prispevkov: 65
    • Točke: 2
  • I have a soft spot for animals...
Odgovori #84 : 13 Februar 2006, 16:41:09
Sassy: kako kaj z Winniem? Ko sem gledal tiste tvoje slikice, kar nisem mogel verjeti, da so ob rojstvu tako majhni. Očitno sploh nisem imel prave predstave... ::)
Ali bo "ta mali" ostal doma? Upam da ga bomo kdaj imeli priložnost videti tudi v živo...No ja, pozdravi tudi Dušana, ki ima očitno res ogromno izkušenj da ste skupaj uredili zadevo tako, da je Sassy postala nova mamica... ;)

[×SaRcHee×]: uf,uf...potem je tebi res lahko...naš Žak ne uboga skoraj nič! Potem se pa še pogumnega dela in bi se kar z vsakim psom (predvsem večjim  :P ) zbunkal, tako da ga moramo imeti kar skozi na očeh...mislijo, da so "ta glavni"!


Sassy

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
  • Sassy love forever!!
Odgovori #85 : 13 Februar 2006, 21:53:00
Ja medvedek je res majhen, sicer kar pridno je in raste zdajima ze celih 100 gramov. 3ji dan jih je tehtal 70, ko se je rodil, sicer nismo tehtali ampak jih je imel nekje 50g.

No pa se nekaj novih slikic od danes ko ima teden dni..

http://sasy.moj-album.com/album/2063759/?os=2215176


Lp,

Ursa


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #86 : 13 Februar 2006, 22:01:13
Oh ja kakšna mala "podganica" (ljubkovalno!). Si pa ne predstavljam kak je to majhno. Glede na Neonovo velikost pri 4 dneh - bil je velik za približno tretjino, malo več mogoče odrasle čivave  ::)

Bo malček ostal doma?

Kako se pa imenuje njegova barva in kakšne barve je bil njegov očka?

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Gringo

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
  • Lilly
Odgovori #87 : 13 Februar 2006, 23:43:04
Lep pozdrav vsem!

Zelo luštno stran ste postavili 8)...sploh pa mi je všeč opis čivavic in slikca naše frajle-torej je Mediteranka ;)

No da se še mi pridružimo temi o čivavicah!

Urša mislim da bo tale Pooh še zelo lep čivavek...no trenutno je zeloo luštkan...tako me je navdušil da sem mogla dat u profil slikco od Lilly, ko je bla majhna ::)...

Sara tvoja pobiča sta super skupaj...se mi zdi da čivave morajo biti vsaj v paru, da njihov karakter še bolj pride na dan.

Evo še slikica čivave s Tajske..malo meglena ;)

Eva


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #88 : 14 Februar 2006, 01:24:18
Wooow, koncno vec civavarjev :)

Citiraj
Sara tvoja pobiča sta super skupaj...se mi zdi da čivave morajo biti vsaj v paru, da njihov karakter še bolj pride na dan.
Se strinjam :P
Evo,se taprav link na sliko s tajske http://lilly.moj-album.com/album/64311/?os=2215879 .. ;)

Komej cakam da pridem tamlga pogledat =D
Kako se pa Sassy drzi? Kaj pa ostali clani bande pravjo na tamlega? :)

Big guy .. Mishko se pa ne tepe, ampak velikokrat sika Chucku pa ga ''napada'' v taco .. se posebej tukej v LJ kjer je Mishko sef :) Mamo pogumne baterije ni kej :D



big guy

  • *
    • Prispevkov: 65
    • Točke: 2
  • I have a soft spot for animals...
Odgovori #89 : 14 Februar 2006, 09:43:18
[×SaRcHee×]: ma ja, sej Žak se tudi ne tepe...se zapodi v psa in laja nanj, ko pa se un pes obrne proti njemu, pa rep med noge  :D

Vidim, da nas je čivavarjev vedno več...super!  8)