Hrana na razstavah

Bugz · 1410

Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
: 02 December 2006, 12:22:30
No ker te teme še nisem zasledila sem se odločla da jo odprem ker me nekaj zanima.

Na razstavah zmagovalci ponavadi dobijo kot nagrado tudi hrano. Na vsaki razstavi pa so hrane različnih znamk. In zdej mene zanima naprimer če dobite neko vrsto hrane ki jo vaš pes ne je kaj naredite z njo?

Jaz sem o temu razmšljala in se mi zdi zelo dobra ideja da se to hrano podari zavetiščem če jo pač naš pes ne je.

Sicer sama ne hodim po razstvah ampak enkrat v prihodnosti nameravam tudi to in sem se že odločila da če kdaj kaj dobim 8) bom sigurno nesla v zavetišče ;D :D :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #1 : 03 December 2006, 14:44:00
Jaz sem hrano dobila samo dvakrat in sem jo vedno dala za psa od bratranca, ki je vse po vrsti...

Drugače je pa verjetno res najboljše, da se hrano (sploh če dobiš tiste 'tavelke' vreče), ki je ne boš dal svojim psom, odpelje do zavetišča ali da daš komu, ki recimo hrani s to hrano. Zagotovo je vsak vesel, če dobi  ;)

Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #2 : 16 December 2006, 09:36:59
Se ogromnokrat zgodi, da dobim hrano, s katero sicer ne hranim Aarona. Če je kvalitetna in da sem jo recimo kdaj prej že preizkusila, mu jo vmešam med Eukanubo. Zgodi se, da dobim tudi kakšno bolj nekvalitetno hrano. Te so običajno zelo veseli naši sosedi, katerih kuža je običajno pomije in se zelo razveseli tudi kakšnih manj kvalitetnih briketov.
Tisto hrano, za katero pa presodim, da je dovolj kvalitetna in jo v zavetišču sprejmejo, Aaron je pa ne je, pa gre običajno v zavetišče ali pa komu, ki ima doma najdenčke :)