Pasji čeveljčki

Majchy · 32807

tash

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 15 December 2009, 12:58:18
Botticelli kdaj pa imaš namen to naročat? Zgledajo res dosti boljši. Js še čakam eno, ki mi je obljubila, da mi ta konec tedna prinesla ene čeveljčke, če mu bodo prav, ker jih ona ne rabi več.  Če mu pa ne bodo prav bi se pa pridružila naročilu. Če imaš pa prej namen naročat, me pa ni treba čakat



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #31 : 15 December 2009, 13:07:06
No do naslednjega tedna lahko počakamo. Se ne mudi tako zelo, ampak vseeno mislim v kratkem. Jaz jih rabim predvsem sedaj za v sneg in kasneje za v hribe, če bodo seveda ok.
Lahko mi pošlješ ZS potem čez vikend ali boš rabila ali ne.


tash

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 15 December 2009, 13:30:43
Ja tud js jih rabim za v sneg. No če mu tisti ne bodo prav, se pravgotovo pridružim naročilu  ;D



tash

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 20 December 2009, 18:58:31
Koliko pa lahko zategneš čeveljček??? Me je malo strah da bi mu preveč in bi bila potem slabša prekrvavitev :-[ :-\



MajaO

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 1
Odgovori #34 : 20 December 2009, 20:04:47
http://www.dogbootsactive.com/

jaz pa iščem res dobre pasje čeveljce za zimo (hkrati tudi zaradi poškodbe), pa sem naletela na zgornjo stran.

lp

maja



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #35 : 20 December 2009, 21:56:00
No pa smo tudi mi prišli do te faze, ko bi nam pozimi zelo prav prišli čeveljčki. Me zanima, kateri bi bili najbolj primerni za Marshalla, rabila bi jih pa za tečt, in ker so sedaj pozimi ceste soljene bi bilo za njegove blazinice najboljši kakšni čeveljčki. Mi lahko kdo kakšne priporoči?


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #36 : 20 December 2009, 21:59:07
Jaz sem nadzadovoljna z Ruffwearovimi Bark' n Boots Grip Trex-i

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #37 : 20 December 2009, 22:00:24
Katero velikost imaš ti za svojo?


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #38 : 21 December 2009, 00:53:46
XL
Pa klik - je par interesentov za narocanje, pa se vam splaca zmenit za skupinski nakup.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #39 : 01 Marec 2010, 10:01:07
No mi smo naročili, dobili in včeraj tudi končno sprobali Ruffwear ove čeveljčke Skyliner. Za našo kitajčico smo morali ta najmanjše naročiti, ampak kar sem pozabila računati je, da so potem tudi zelo nizki čeveljčki. Tako da ji res ful čudno pridejo  na tace :) Morali bi biti daljši...

A ima kdo podobne izkušnje z prenizkimi čeveljčki? Sicer sem ji jaz ježeke ful zatisnila in niso padli dol čevelci, ampak ne vem ali je to to, ker prvotno bi rabili čeveljce za hribe se pravi za ostro podlago.


D_Dunya_B

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #40 : 07 Marec 2010, 16:28:29
Mi bi tudi mogli kupiti ene čevlje. Bi vas pa prosila za kak nasvet, ker prvič kupujem čevlje in ne vem na kaj moram gledati.
Rabla bi jih za zunaj, po asfaltu in drugem grobem terenu, za v gore po kakih ostrejših kamih... Največkrat pa ja po asfaltu ker kadar laufa potem se tko čudno ustavi kot da bi se malo podrsala , tko da tudi ko ji samo 2x vržem žogo ima use tačke že podrsane. Če pa malo večkrat pol pa se ji blazince prov začnejo lupiti in pride tudi do živega. Tko da sem se obločla da moram kipiti ene čevlje.

Kot sem brali bi bili najboljši od Ruffear Grip Trex Boots. Bi bili mogoče še kakšni primerni?
Zdej pa nevem kako bi zgledali na tačkah. Je nižje rasti (mešanec med jazbečarjem in še enim, podobna brak jazbečarju le nekiliko višja) in nevem kako bi ji stali na tačkah. Da ji nebi padali dol. Pa tudi na zadnjih tacah ima še peti krempelj in mogoče bi to tudi biu problem. Širina sprednjih tac je okoli 5,1 zanjih pa 4,7 tko da bi verjetno mogla uzeti najmanjše XXS?

Za use nasvete in predloge se vam že unaprej zahvaljujem :)



Alica

  • *
    • Prispevkov: 52
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 12 December 2012, 11:57:28
imam mogoče kdo izkušnje s temi čeveljčki http://www.mojkuza.si/index.htm