Prvi dan pasje šole

*nastja* · 87272

mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #240 : 05 Februar 2012, 18:19:11
Gledam slike, ki jih je prilozila avtorica teme. In me zanima, ali vsepovsod se takole ovohavajo v soli? Vlecejo eden k drugemu? No, ker pri meni bi bila kar kriza v soli, ce je tako. :/ Se pa odlocava letos za solanje in me sedaj malo skrbi, ko vidim slike iz sol?

Mimi*


Teja_Luka

  • *
    • Prispevkov: 36
    • Točke: 0
  • Fly
Odgovori #241 : 05 Februar 2012, 23:02:31
V naši šoli ni bilo nikoli ovohavanja, razen na koncu ko smo delali odpoklic iz igre. Je pa verjetno odvisno od posamezne šole. Vsekakor se najprej pozanimaj kako tam delajo, preberi malo članke na forumu(je kar veliko napisanega o šolah). Pa tudi odvisno kaj želiš s psom početi. Če boste šli še naprej oz. tekmovali v kakšni kinološki disciplini, je vsekakor dobro izbrati dobro šolo, čeprav je mogoče malo dražja.
Upam da je kej pomagal.

Lp, L


mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #242 : 05 Februar 2012, 23:10:33
Hej. Sem prebrala vse o solah, v Celju, Bistrici in v Zrečah, te tri so namreč najblizje.
No, meni se gre bolj zase, da bom znala psa naucit to, kar ga hocem, pac osnovno obnasanje, socializacija, katere nama DOSTI primanjkuje. In ker se v druzbi psov ne vede primerno, mi ne bi bilo vsec, da bi se ovohavali, vlekli en k drugemu, kot kazejo slike od avtorice, dokler ni to to.

Hvala, se bom prej se dobro pozanimala.

Mimi*