leglo dalmatincev

arkula · 3940

arkula

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 1
: 03 Januar 2007, 10:41:12
Za vse ljubitelje in potencialne skrbne lastnike malih dalmatinčkov:

Okoli 17. januarja pričakujemo leglo rodovniških dalmatincev

mama: Dolce de Gabritho, črno opikana, večkratni šampion v lepoti, mednarodna prvakinja v lepoti, HD A1, opravljen Baer test (sluh) - pozitivno. Zelo lepi mladiči so bili tudi v njenih predhodnih dveh leglih.
Po značaju nežna psička, zelo rada ima otroke, neagresivna do drugih psov, ljudi, domačih živali, obožuje vožnjo z avtomobilom in tekanje za palicami....

oče: Curia's Outstanding Oliver, rjavo opikan, z uspehi in naslovi na razstavah, pozitiven test za sluh. Po nekajdnevnem sobivanju iz izkušenj - močan, vendar do ljudi zelo prijazen pes. Na mačke ni pretirano reagiral.


Že vnaprejšnje opozorilo: Dalmatinci so primerni za ljudi, ki bodo imeli psa kot prijatelja poleg sebe, v hiši ali stanovanju. Niso primerni za pesjak. Puščajo dlako. Potrebujejo precej gibanja. Niso posebej glasni, imajo pa svoje specifične oblike izražanja... :) :)

Seveda bomo dodali tudi kakšno slikico, ko bodo rojeni...

Info sicer na 040 618 634 ali preko maila [email protected]



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #1 : 05 Januar 2007, 18:29:56
o to so pa naši "sosedje" čez Branico ;)
Se bomo kdaj najavili za ogled malih kepic...In s sabo pripeljali še našega "malega" bernija.

lp,
Polona

:)


arkula

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 1
Odgovori #2 : 08 Januar 2007, 10:59:14
Vi se kar najavite!

In če ne pridete prav prvi dan, bo še en kupček švicarčkov.... Pričakujemo tudi mladičke od Arke (veliki švicarski planšarski pes), samo trebuh ni bil tako očiten, da bi že obešala na velik zvon... Sedaj sem pa že kar prepričana... Dolce je konkretna bajsika, pa je skozi v akciji, če je treba letat za palicami, Arki se pa ne ljubi niti od hiše...

Upam, da bo z vašim tamalim vse v redu - in da bo predvsem zdrav. Sem zvedela, da ste šli ponj. Majhna vas, kaj češ.... :) :) :)



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #3 : 08 Januar 2007, 11:04:59
Super!!! Kdaj pa Arka koti?
Bomo že Špelo vprašali, tako da zagotovo pridemo tisti "pravi" dan.
Ja, tu pri nas se informacije res širijo hitro ;)

Se kmalu kaj vidimo!

lp,
Polona

:)


arkula

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 1
Odgovori #4 : 08 Januar 2007, 14:01:23
Arka ima rok 20.1., to je na soboto. Seveda držim pesti, da bo za vikend in da ne bom dva tedna na porodniškem... In seveda, da bo vse po sreči, ker bo to njeno prvo leglo, od dalmatinke pa tretje in zadnje.
Špela je pa tako obljubila, da bo kdaj pomagala mladiče futrat, ker sem jaz čez dan v službi. Se ji boš lahko kdaj pridružila...  ::)




polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #5 : 08 Januar 2007, 14:50:03
zmenjeno  :P

takoj po šoli bom tam, in se me ne rešte  ;)

lp

:)


arkula

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 1
Odgovori #6 : 18 Januar 2007, 13:43:18
Polonči,

nekaj se je včeraj rodilo - tako sedaj še belega, kot tudi tribarvnega... Samo ne še na obisk, počakaj še kak dan, da pridejo mame k sebi (in tudi meni ne bi škodila kakšna ura lepotnega spanca)





polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #7 : 18 Januar 2007, 13:46:51
Brez skrbi...
Ne bomo se še oglasili, počakamo da si vsi odpočijete. Saj nas špela tako ali tako obvešča o vsem ;)

Se slišimo,
lp,
Polona

:)