Igrače, ki jih imajo psi radi

majcek · 84364

majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
: 07 Januar 2007, 18:08:59
no če je ta tema že bi jo z veseljem prebrala ampak je nisem našla :-\

no pa da vidimo kakšne igrače so najbolj priljubljene ;D

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #1 : 07 Januar 2007, 19:18:56
Moj odgovor bo čist enostaven. Doti se igra z vsem, kar ji pride pod "roke" ali bolje rečeno pod smrček :P. Pa naj bo to vrv, piskajoča igračka, žogica ali navadna plastenka (pri kateri najprej odvije pokrovček ;D).
Sem pa najbolj vesela, da sama katerekoli stvari ne pobere in se začne z njo igrati. Tako stvari po hiši ostanejo nedotaknjene :).

Lp,
Darja


Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #2 : 07 Januar 2007, 19:47:01
Bak se rad igra z igračami, ki sploh niso igrače. Zelo rad grize palico, še raje pa vidi, da drži palico v gobcu in teče kot en bikec, nekdo ga pa lovi (najpogosteje sem to jaz). Ker ločujemo odpadke, se je Bak navadil, da mora tudi on k smetnjaku nesti eno plastenko ali tetrapak, ker zelo uživa ko jo nosi, jo malo grize, meče v zrak, brca, lovi,..., na koncu pa jo vedno prinese pred pravilni smetnjak.

Od kupljenih igrač ima pa najraje piskajoče žogice iz lateksa, vendar jih prehitro uniči.



majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #3 : 07 Januar 2007, 20:58:40
moj maks pa obožuje plišaste igrače.
ampak tudi vse kar najde zunaj  :-\ kar pa ni dobro ker je že bruhal ko je nekaj rjavega pojedel in težko je dihal :(

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #4 : 08 Januar 2007, 17:38:58
pa rad ima tudi žoge amapk samo tiste ko se premikajo. ko se pa ne premika pa ni več dobra :D


p.s. a nič ne boste napisal ???

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #5 : 08 Januar 2007, 18:11:41
Kje naj začnem?
Taj obožuje igrače, ki piskajo, vendar te igrače tudi zelo hitro nehajo piskati, saj jih naš Tajček pregrizne. ::) :D
Drugače obožuje tudi plišaste igračke, posebej nor je na plišastega buldoga, ki ob pritisku na tačke piska, ob pritisku na trebušček ozirmo hrbet pa spušča hrkajoč glas... Taju je to zelo zanimivo. :P
Naslednja igračka, ki jo Taj tudi obožuje je plišasta opica ki tudi piska in sicer na rokicah in nogicah, ter pa na smrčku... :)

Rad pa ima vse igrače, te od zgoraj naštetih so samo tiste, ki spadajo med top 5... :D

Lp, Tina




uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #6 : 08 Januar 2007, 19:11:16
koliko denarja gre za te igračke in pa tudi priboljške, ne? zanimivo, da mi sploh ni težko pustiti toliko in toliko denarja v kakšni "pasji" trgovini. Tudi oni bo morali imeti kakšne razprodaje ;).

lp


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #7 : 08 Januar 2007, 19:20:56
Ja se strinjam Darja! Jaz skoraj vsakič, ko grem v pasjo trgovino, tam po tamalem pustim 10.000sit, ker se ne morem upret vsem tistim igračkam, povodcem, ovratnicam, priboljškom, torej ne morem se upreti, da nebi Taju vsakič prinesla eno igračko in pa kaj za posladkat....
Tako, da razprodaje bi bile zelo dobra ideja! ;)

Lp, Tina






uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #8 : 08 Januar 2007, 19:26:47
Ja se strinjam Darja! Jaz skoraj vsakič, ko grem v pasjo trgovino, tam po tamalem pustim 10.000sit, ker se ne morem upret vsem tistim igračkam, povodcem, ovratnicam, priboljškom, torej ne morem se upreti, da nebi Taju vsakič prinesla eno igračko in pa kaj za posladkat....
Tako, da razprodaje bi bile zelo dobra ideja! ;)

Lp, Tina





Kako pogosto pa greš v trgovino, če smem vprašat. Ker jaz potem navsezadnje nisem tako zapravljiva ;). Enkrat na teden zapravim približno 2000-3000 SIT. Če odštejem brikete.

lp


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #9 : 08 Januar 2007, 19:33:34
No, potem sva približno na istem, saj grem jaz na kakšna dva-tri tedne, ker ponavadi za sproti kupujeta mami in oči, brikete pa tudi ne štejem zraven... tako, da si povprečno dvakrat na mesec privoščim in grem zapravljati za Taja - v to zapravljanje spadajo predvsem ovratnice, povodci in pa seveda igračke, igračke in še enkrat igračke... ki jih nikoli ni preveč, saj jih Taj veselo sproti uničuje... ::) jaz pa jih krpam (plišaste) dokler gre, ko enkrat ne gre več, pač romajo v koš za smeti... nažalost...  :)



Ribica_Tina

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 3
Odgovori #10 : 08 Januar 2007, 19:35:22
moja opica obožuje piskajoče igrače. manjše jo spravljajo ob živce, velike ima pa rada. recimo une plastične kure, goske in pujse ;D

pliškoti zdržijo kakih 5 min...enako piskajoče manjše igračke (ježki variante ali pa kake žogice, ki piskajo)

obožuje tudi žogice (predvsem teniške), ampak jih hitro izgubi. zato jih na sprehod ne nosim s sabo. jih ima doma. obožuje eno malce večjo žogico, ki je iz trde pene. ta je zdržala skoraj 1 leto. Sicer ne v originalni obliki, ampak vseeno :D

palice in strožki so pa njena strast. ;)

verjetno še kakšna, pa se je ne spomnim



Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #11 : 08 Januar 2007, 19:36:26
Jaz imam pa še to smolo, da živim čist blizu pasje trgovine!

Če se pa Baki tako razveseli nove igrače. Žal so mu najljubše žogice iz lateksa, ki piskajo, vendar jo v enem dnevu uniči!



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #12 : 08 Januar 2007, 19:50:33

palice in strožki so pa njena strast. ;)


Ja Taju so tudi palice in storžki zelo všeč, na vsakem sprehodu najde eno ali drugo, včasih tudi oboje, potem je pa problem odločiti se, kaj bo ponosno nosil v gobču - poceni in zelo zanimiva zabava na sprehodih! :D



Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #13 : 08 Januar 2007, 20:10:07
Pri storžkih morate paziti, da niso smolnati. Zdaj sicer takšnih ni, vendar vseeno. Nekje sem prebrala, da ne smemo pustiti, da bi kužki grizli smolnate storže (moj, namreč zraven še malo poje), ker se jim lahko v želodcu naredi kepa, ki zapre nadaljno prebavno pot.



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #14 : 08 Januar 2007, 20:13:41
Baki, dobro, da si povedala, bom v prihodnje bolj pozorna in pazljiva glede storžkov - hvala! :)



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #15 : 08 Januar 2007, 23:30:31
Ginny ima najraje žogico z zvončkom na vrvici in teniško žogico v stari nogavici.
Ima tudi veliko drugih igrač, vendar so zanimive samo občasno.

Za trganje pa obožuje kartonaste škatle, ki jih razcefra na koščke.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #16 : 09 Januar 2007, 09:57:09
Bugz ima najrajši klobase iz jute ( aport), drugače ima zelo rad žoge (velike) - ampak jih hitro uniči
Zdej nameravam kupit konga - govorim že pol leta - pa bomo vidli če mu bo všeč.
Drugače pa se rad igra tudi v debelo vrvjo.
Zdej full delamo na igranju ker so rekli reševalci da more bit nor na igračo :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #17 : 14 Januar 2007, 09:45:28
no moj maks tudi obožujeeeeeeee palice...
ampak sem mu včeraj kupila piskajoćo igračo in jo da v usta samo takrat ko ne piska  ::)
in zgleda kod da se boji piskajoče igrače

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #18 : 15 Januar 2007, 15:00:48
Hej!
Piskajoča klobasa RULZ!! ;D ;D ;D ;D
Pa razne palice, storžke, vrvi, plastenke, puloverje, ima tudi čisto svoj tepih, ki si ga je kar prilastil iz moje sobe  ::), pa predrl je tudi neko staro žogo in mu je še bolj všeč kot druge, ker lahko  zasadi zobe vanjo...itd itd itd.......
Ponavadi gre kar on "na razprodajo" v naravo in zloži na kup storžke, listje in veje in ima igrače, če smatra, da mu jih mi ne dajemo dovolj.... ::) ::) ::) ::) :)

p.s.:Baki, pohvalno da sortirate odpadke! ;) ;)

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


nikexxx

  • Gost
Odgovori #19 : 16 Januar 2007, 08:48:46
Zivjo,
moj Nati ima najraje piskajočo miško, zelo rad pa ima tudi plišastega medvedka.
er sem videla, da jih ima včasih preveč in se jih naveliča, sem se odločila kakšno igračo skriti za dva dni.
Ko mu jo nato dam , je čisto presrečen, kot da je nova.
trik zaenkrat še deluje, bom videla koliko časa še.
Lp



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #20 : 16 Januar 2007, 11:23:09
Naša Flora se vsake igrače hitro naveliča, zato jih nima veliko. Kadar sva zunaj, si vedno najde kako palico za grizenje; žogica je zanimiva le, če se skupaj igrava; doma pa ima rada plastenke, ; pa razne škatle (od čevljev, makaronov) - vse kar se da demolirat. Trenutno sta njeni najljubši dve igrači:
klobasa, ki smo jo dobili v pasji šoli in se vlečeva dokler ona ne zmaga (kar se vedno zgodi) ter
plastična kura, ki sem jo pred kratkim kupila in malo predelala. Piščal sem vzela ven (kdo bo ves čas poslušal piskanje) in v kuro natlačim same dobrote..... Lahko rečem, da ima kar nekaj dela, da dobi dobrote ven, jaz pa nekaj mira.  ;)

Kristinca & Florinca


pika*

  • Gost
Odgovori #21 : 22 Februar 2007, 08:18:55
Naš Spike ima doma eno goro igrač za katere smo zmetali goro denarja (tudi zelo drage igrače ki bi ga miselno zaposlile) vendar so zanimive samo prvo uro ko jih prinesemo iz trgovine.
Ko gremo na sprehod ne čisto ubrisan na žogico, ko pridemo na travnik ga spustimo in se usede pred ans in čaka na žogico, drugi kužki ga takrat sploh ne zanimajo niti ga ne zanima priboljšek niti katera druga igrača (frizbi, palica...)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #22 : 22 Februar 2007, 08:55:34
Naš Spike ima doma eno goro igrač za katere smo zmetali goro denarja (tudi zelo drage igrače ki bi ga miselno zaposlile) vendar so zanimive samo prvo uro ko jih prinesemo iz trgovine.
Ko gremo na sprehod ne čisto ubrisan na žogico, ko pridemo na travnik ga spustimo in se usede pred ans in čaka na žogico, drugi kužki ga takrat sploh ne zanimajo niti ga ne zanima priboljšek niti katera druga igrača (frizbi, palica...)

Ima vse te igračke stalno na voljo?? Ker če ja... potem je vzrok tukaj. Igrače, ki naj bi mu predstavljale kakšno posebno motivacijo ali zaposlitev pospraviš in jo dobi šele takrat ko je potrebno da se z njo zaposli, ali kot "nagrado" - igro pri šolanju, ...

Lp nina



pika*

  • Gost
Odgovori #23 : 22 Februar 2007, 09:01:02
hehe, na razpolago ima recimo 4,5 igrač recimo en teden ali pa dva potem te igrače poskrijemo in damo 4,5 drugih itd.
sem že malo obupala nad kupovanjem igrač ki bi mu bile zanimive (vsaj tako sem jaz mislila ob nakupu, da mu bodo zanimive) ;D

enkrat mi je ena gospa rekla, da naj psa peljem v trgovino in naj sam prevoha igrače in si jo poišče in tisto ki si jo bo izbral naj jo kupim, to bom poskusila naslednjič ko bom šla kupovat igrače zanj ;D



piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #24 : 22 Februar 2007, 09:13:30
nasa Pika obozuje vse , kar ji pride pod roke, od piskajočih do raznih zogic do kosti in vrvi res vse vse ni izbircna :)
Na sprehodu najde palice, storzke in se igra z njimi ::) Se zelo hitro zamoti tako da meni da kmalu mir :P če ne drugega pa zaspi :D(npr: takrat ko se jaz zraven nje učim ona pa spi)

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #25 : 22 Februar 2007, 09:29:16
hehe, na razpolago ima recimo 4,5 igrač recimo en teden ali pa dva potem te igrače poskrijemo in damo 4,5 drugih itd.
sem že malo obupala nad kupovanjem igrač ki bi mu bile zanimive (vsaj tako sem jaz mislila ob nakupu, da mu bodo zanimive) ;D

enkrat mi je ena gospa rekla, da naj psa peljem v trgovino in naj sam prevoha igrače in si jo poišče in tisto ki si jo bo izbral naj jo kupim, to bom poskusila naslednjič ko bom šla kupovat igrače zanj ;D

In v tem času se jih že naveliča ;) Kupi igračo, tako da se boš ti z njim igrala, kakšno klobaso, cof ... da se vlečeta igrata itd. Naj jo ima na voljo samo v igri s tabo, igro prekini ti, ne čakaj da se on naveliča in igračo pospravi. Pri nas tudi niso zanimive če se morata igrat sama z njimi, ampak je vsaj to prednost da sta dva pa se lahko med sabo cufata :P 8) Pa delaj na to igračo tudi poslušnost, lahko jo delaš tudi na žogico če jo ima tako rad kot praviš. Za vsak met žogice mora pač nekaj naredit ;) izkoristi to njegovo obsedenost ;D

Lp nina



pika*

  • Gost
Odgovori #26 : 22 Februar 2007, 09:43:33
hvala za nasvete, bom poskusila. To, ko sem napisala, da ima na razpolago 4,5 igrač to je čez dan ko je sam (v času naše službe), takoj ko končam službo pridem k njemu gremo ven se igramo, učimo in se potem do večera ukvarjamo z njim ker vem da je bil že prej sam in da ne more bit še drug del dneva sam, vendar njemu te igrače k jih ima ta teden na razpolago niso ušeč (vsaj tako zgleda)  in začne kopati luknje ali pa gristi omarice.
Absolutno pa se popoldan ukvarjamo z njim.



Lena

  • *
    • Prispevkov: 121
    • Točke: 3
Odgovori #27 : 22 Februar 2007, 19:14:29
Citiraj
navadna plastenka (pri kateri najprej odvije pokrovček ).
Hehe tole pa poznamo  :D

Sicer pa ima Lena najraje žogo, za katero bi šla menda tudi na konec sveta :D Sicer pa ima rada tudi predmete, ki jih lahko vsaka na svoji strani vlečeva. Ko pa greva na  travnik dirkat, pa ne rabiva igrač, saj privleče prvo palico ki jo najde, neglede na velikost.


boni

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 03 Junij 2007, 13:46:29
hm, naša ima pa rada vse kar si izmisliš, čeprav ji "pliškotov" ne pustimo. Prav tako ne plastenk, ker bi naša trapica vse pojedla. Na sprehodu pa vedno najde palice, ki so poplnoma prevelike zanje!  :D



Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #29 : 11 Junij 2007, 13:29:53
nas ima pa piskajocega pujska :) tega si skozi pazi, da mu ga ja nebi kdo vzel hehe  :o in tenis zogice,taki plasticni ragbi...frizbi je sel vceraj v smeti :)...strike za cotat....
ima pa vsaki dan isto navado...vse igrace znosi iz korpice ven...jih cez dan obdeluje...zvecer..ko pa jih pobereva;) jih pa se en krat vse ven znosi :)