Igrače, ki jih imajo psi radi

majcek · 84353

Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #150 : 28 Avgust 2013, 11:22:11
Moja ima najraje, če na sprehodu mečeš suho travo, slamo ali listje v njo. Potem se ji zmeša, laufa v krogih okoli in si še sama meče v luft  ;D . Na sprehodu ima rada tudi, da ji mečeš tenis žogice, ampak ne v preveč ponovitvah. Pa včasih najde kako palico, ki jo potem grize in nosi naokoli, seveda ji jo kdaj tudi vržem, včasih se budalo spravi nosit tako, ki je 5x večja od nje, že pol drevesa  ::)

Doma pa ima najraje tiste cvileče žoge in pujsa, ki kruli  :P . Tudi cufo kdaj, ampak je ne mara preveč. Zelo rada se pa cufa z takim plišastim fazanom, ki se tudi dere (sicer kot raca ampak vseeno  ::) ). Pa seveda, frizbi ji je tudi fajn  :)

Seveda pa ji je zakon tudi igra z mano brez igračk (pa tudi z psi)  :)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #151 : 28 Avgust 2013, 11:29:55
No moja se recimo z drugimi psi ni nikoli igrala sploh. Obcasno se igra z Grinom, ampak vedno on zacne in vedno samo v hisi. Ko je zunaj, jo zanima samo zogazogazoga in tudi, ce jo drugi psi vabijo v igro, jih dejansko najprej ignorira, ce pa tezijo zna tudi pokazat, naj dajo mir. Z mano se igra ali cufa, tudi zunaj, ampak zoga ji je res smisel zivljenja.

Pac, border z rahlo OKM ;)

battito animale


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #152 : 28 Avgust 2013, 16:53:56
Moji se pa pozna tudi to, da je ''jesenšek''. Veter je ena taka fajna igrača  ::) Ji možgane prepiha in je čist nora. Pol pa rally fura  :D Laufa v krogih, serpentinah, dela obrate na ''ročno'' zraven pa po ''brzinah'' renči. Annnn annnnnaaaannnn sam, da je pri njej rrrrrrGrrrrrrGGGGrrrr pa vijuga sem ter tja. :D
Je pa to edina psica s katero sem delala od začetka pa sva čist use ponucale za nagrado. Sej žogice so čist ultimativne samo je z več ponovitvami ugotovila, da, če ni žoge pa je lahko kar koli fun. Če pa ve, da je žoga nekje pa tudi ''forget it''. Dela, ko ubrisana samo nagrade zavrača. Se špara za žogo, pa če to pomeni od začetka do konca zdržat samo na kliku  ::)
Čista zmaga mi je bla, da sva od konga dobli one male tenis piskajoče žogice.  8) Obična tenis ji je skor mal prevelika a je tud zakon.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #153 : 28 Avgust 2013, 16:56:17
Ti prav zavidam psa ki mu je žoga takšna motivacija!  :)
Dino se rad igra, posebna nagrada mu je da mu krzneno cufo zavežem na vrv in tečem in jo on lovi, tudi drugače se rad cufa, pa zdaj je dobil ''cuza'' (ne original) in ga tudi obožuje, ampak še vedno se igra le kratek čas v okolju z več motnjami, da o tem da se metanja žogice po 2 metih če ne še prej naveliča...  :-\ Ko sva v okolju z malo motnjami mu je igra super motivacija, ampak ko so enkrat motnje pa ga včasih premami in hitro izgubi koncentracijo.
Tako da sem rekla da bom pri svojem psu res čim bolj pazila da ga naučim že kot mladiča da se igra povsod in da obožuje igrače ter da imajo zanj visoko vrednost, če ne drugo je zelo uporabno na agilityju pa da ti ni treba vedno priboljškov s sabo vlačiti ko bi rad učil psa (in nagrajeval)...



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #154 : 28 Avgust 2013, 17:06:50
Druga zgodba je pa druga psica  ::) Vse bi odnesla (in tam pustila ::)), cufat se ni hotla...hrana pa ni imela vrednosti, ko je bila situacija zanjo prestresna...torej praktično kjerkoli  ::)
Čisto počasi na slednem sva začeli delat na novo. Kot z mladičem. A zahteve so bile še manjše. Pa veliko je bila zraven tamale in potem ji je počasi skužilo, da če bo ona tud sodelovala bo fun, drugače pa se bo na kratko privezana dolgočasila. Zdaj prinaša, cufa, dostavlja, spušča in se predvsem zabava. Samo koliko enega nepotrebnega dela je, če nekdo prej zašuštra in zabije cel fun pri psu. VivalaStrokovniKadri. ::)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


arči

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #155 : 12 November 2015, 17:07:47
Hejla!

A ve kdo, če se da takšno hobotnico dobiti tudi v Mr. Petu? Ali jo imajo samo na Zoohit? Zdi se res zanimiva, sploh zato, ker ima poleg piske še šumečo folijo.

http://www.zoohit.si/shop/psi/pasje_igrace_sport_usposabljanje/plisaste/514903

"Dogs are not our whole life but they make our lives whole." [Roger Caras]


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #156 : 04 April 2016, 07:49:01
Sigurno si že našla...Ampak dobra opcija je tudi taka hobotnica.
http://jogini.com/?product=hobotnica-iz-ovcjega-krza&lang=sl

Pa razne nekrznene, tele.
https://www.facebook.com/fireflycanineoutfitters/photos

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!