Rama

Tecka · 2267

Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
: 12 Januar 2007, 15:21:59
Pri nas ni miru. Tokrat je znani storilec (jih bo ob prihodu domov poslušal  >:D) na mizi pustil Ramo in Theba je imela ponoči celo zabavo. Če sem jaz v bližini ne krade iz mize, če me ni ali pa sem "koma" pa je očitno čas za žur.
Zjutraj sem našla prazno embalažo, prav lepo odprto (bejba je snela pokrovček  :o) in polizano do pikice  ::). Rama je bila kupljena včeraj, torej skoraj nerabljena  :-X. Sama sreča, da niso imeli velike in sem bila prisiljena v nakup male.
No v informacijo po veterinarskih besedah: pričakovana driska in/ali bruhanje.
Bruhali še nismo, drisko vneto pričakujemo. Najboljše, da na sprehod namesto vrečke vzamem "štrajfiks"  ::).
lp
T.

p.s.: Me prav zanima kakšno dietno prehrano si bo še omislila  ::)

8)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1 : 12 Januar 2007, 15:38:00
Tale vaša Theba je pa nabrita pesjanka.. Samo še daleč ne edina, ki ji kaj takega uspe. Poznam še eno eno tako lumpo, ki si je tudi že s čim takole postregla, kot npr. cel pleh pice ::)...Lp


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #2 : 12 Januar 2007, 20:16:48
Skrijte se reve. Daisy in Alica sta v kradenju neprekosljivi. Pred nejkaj dnevi sta uspeli odpreti omaro, ki je bila ravno zaradi njiju  zapahnjena s čisto pravim zapahom. s police, ki je več meter in pol visoko sta potegnili škatlo z 12 litri mleka. Odprli sta škatlo, raztresli katone mleka povsod okrog in, (kako nepričakovano prijazno od njiju), obe skupaj odprli in popili en sam samcat liter mleka.


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #3 : 12 Januar 2007, 21:01:43
Madonca smo pa res amaterji  :D. Sem kar malce olajšana, da moja ni edina, ki počne takšne bedarije  ;). Zadnjič sem jo zalotila, ko je hotela odpreti hladilnik. Še sreča da nima ročajev in ni imela kje "prijeti". Upam samo, da ne bo naštudirala kakšnega sistema, ker bo potem kriza  ::)
No če ne drugega, sem vsaj inormator, kakšne težave lahko posamezna nenavadna hrana povzroči  ;D.
Aha, driske še ni, smo prav lepo kakali. Torej jo bo (če jo bo) zgrabilo ponoči (Murphy itak) ::)
lp
T.

8)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #4 : 12 Januar 2007, 21:28:35
No, kaj je pa meni danes Taj naredil... sicer ni ničesar pojedel je pa uničil... ::)
Medtem, ko sem jaz sladko spala, se je Taj prikopal do mojih čevljev in enega vzel in ga fino obdelal, tako da je sedaj samo še za v smeti - pa ni si izbral kakšnega starega - ne - on si je zbral enega izmed novejših, kupljenega dva meseca nazaj... no v glavnem jaz sem danes ostala brez enega para izmed mojih najljubših čevljev... joj ta moj Taj je res baraba... ::)

Zdaj, ko je v puberteti ima eno strast do kradenja stvari, kot so krpe, copati itd... ampak je bilo pa danes prvič, ko je tako stvar tudi uničil - je imel zgleda dosti časa pa se je počasi lotil uničevanja čevljev...



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #5 : 12 Januar 2007, 21:54:57
Pa ta lumpa si je že v njeni zgodnji mladosti znala s čim sama postreči. Tudi s celo škatlo pasjih bonbončkov. Kako je izgledalo potem čez en čas, si lahko predstavljate. So potem vedro, voda in cunja bili na delu.Tudi s kakšno solato si zna postreči, pa še s čim. Absolutno pa pice obožuje. V ostalih primerih minilo brez posledic :)
Ja še vseeno pa je prava amaterka :D

Lp


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #6 : 13 Januar 2007, 12:47:09
Jaz sem bila najbolj jezna, ko je pred leti Alica ukradla in naenkrat požrla en božjastno drag pripravek z biotinom, ki naj bi zadoščal za trimesečno kuro. Sicer ji ni bilo čisto nič hudega, samo zelo dragocene kakce je delala nekaj dni. Sicer ji pa tudi če bi ga pojedla tako kot je treba ne bi čisto nič koristil, ker so imela njene težave čisto drug izvor.


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #7 : 13 Januar 2007, 16:57:16
Hej!
Hudo, česa si vsega ne izmislijo tile pesjani... lol!
Bono ni še nič takega pogruntal, z izjemo tistega nesrečnega lepila.
p.s.:
Lanabela, tvoje psice so vse samojedke? KOliko jih pa imaš?

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^