Grizenje za rokave...

Taj · 2350

Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
: 17 Januar 2007, 12:03:08
Ojla! :)

Jaz bi vas pa prosila za kakšen nasvet, kako naj odvadim Taja, da me ne grize za rokave. Namreč vsakič, ko se mu ne posvečam - se pravi imam neko drugo delo - me začne gristi in vlečti za rokav od puloverja... češ glej me - mene glej, igraj se z mano, božaj me... itd... ::) To je začel početi ob vstopu v puberteto. Prej tega ni delal.

Kako naj ga uspešno odvadim tega početja?

V naprej hvala za odgovore,
Tina



Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #1 : 17 Januar 2007, 15:11:34
Jaz ne vem odgovora, lahko ti pa povem, da moraš to njegovo početje čimprejt ustaviti.
Poznam kužka, ki je začel z vlečenjem za rokav, pa niso bili nič hidi naj, nadaljevalo se je z naskakovanjem, z močnim vlečenjem za rokav, skakanjem po hrbtu,... to samo zaradi pozornosti. Da me ne boš narobe razumela, drugače je kuža vzgojen, luškan in zelo prijazen, samo navajen je, da so se skos samo njemu posvečali.

Probaj z ignoriranjem ali pa bodi huda naj.

lp



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #2 : 17 Januar 2007, 15:35:19
Hvala Baki! :)
Vem, da moram to početje ustaviti... ja preveč smo ga scrkljali, pa misli, da moramo skoz samo njega gledati... ::) :-[
Bom ga poskušala ignorirati in bom bolj stroga ratala... ker vem, da lahko tole preraste v zelo zoprno močno vlečenje rokavov in pa še česa... ;)

Lp,
Tina



Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #3 : 17 Januar 2007, 16:40:30
No sej, če sem čisto iskrena, sem ravnokar čohala Bakija in ko se nehala, me je zgrabil za rokav, da mu ne bom ušla.  :D

lp, miša



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #4 : 17 Januar 2007, 17:35:49
Vedno ko te ugrizne za rokav, ga daj stran od rokava in mu reči fuj. Pa vedno to ponavljaj in se bo tako zapomnil da tega ne sme več početi.  :)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com