divjanja po Ljubljani

zoe · 108197

SrčicaRubi

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 20
  • razigrana Rubi
Odgovori #90 : 09 Marec 2007, 11:23:27
res je malce težko, ko prebereš kaj vse ne smeš oz. če imaš mešančka iz zavetišča ko še ugotavljaš kaj si sploh dobil in kak je karakter te kar mine, ker se vse skupaj sliši kot da te bodo ošteli in pregnali  :(  no sej verjetno nimajo tako velikega kola v riti, a vseeno..

je pa definitivno, da moram svojo več med pse spuščat, ker ratuje preveč človeška.. samo spi in tečnari  :P

hehe.. no sej ni tak hudo, samo je pa res da počasi prihajajo na dan tiste pridobljene hibe iz prejšnjega življenja, ko ni bilo zanjo poskrbljeno kot treba. In se bomo zato večjih srečanj pridruževli počasi, najprej pa se bo treba vrniti osnovam in manjšim skupincam. Preferirano samčkom.. z njimi ni problemov.. pri samičkah pa..

tako da.. ko se zmeni manjša skupinica prideva tudi midve  ;D  pa ja rožnik zveni fino, samo da mi ne zbezla za kako veverco.. zanč sem jo komaj obdržala na povodcu  :o


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #91 : 09 Marec 2007, 11:37:26
Preferirano samčkom.. z njimi ni problemov.. pri samičkah pa..
A Ada ni v redu?  :'( Včeri sta se prav lepo lovile (nekje tam v temi)...

No, če bo kdo drug teden za to, da gremo na Rožnik, pridemo tudi mi z Ado...če ne, grem pa na faks...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


SrčicaRubi

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 20
  • razigrana Rubi
Odgovori #92 : 09 Marec 2007, 11:50:33
ma z ado sta se super ujeli! samo zadnje čase je nekaj sitna okoli drugih psic.. za eno vem da je bila v fazi gonjenja, ker je lastnica sama rekla.. pri drugih se pa nisem spomnila vprašat  :-\  no sej.. bi morala še malo ven iz fužin, da še kake nove kužke spozna. Sej drugače pa se lahko zmeniva midve tudi zvečer da se malo pregonta, samo nekje kjer ne bo adi zmanjkalo tal pod nogami  ;)  recimo gostinska bi bla fajn ker so luči, pa da jih vidmo.


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #93 : 09 Marec 2007, 12:00:10
Sej drugače pa se lahko zmeniva midve tudi zvečer da se malo pregonta, samo nekje kjer ne bo adi zmanjkalo tal pod nogami  ;)  recimo gostinska bi bla fajn ker so luči, pa da jih vidmo.
Ja, to bilo fajn... ;D Recimo kdaj med tednom, če imaš čas...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


SrčicaRubi

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 20
  • razigrana Rubi
Odgovori #94 : 09 Marec 2007, 12:05:35
mhm.. jaz mojo koko pelem ven ponavad okol osme zvečer, tako da se lahko kadar kol srečamo, če boš tudi ti takrat zunaj. Lahko pa tudi pošleš sms da si zunaj pa prideva z rubi do gostinske..  :)

zdele greva pa tud za kako urco se lovit.. da jo malo prešibam.. lenobico  ;)


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #95 : 09 Marec 2007, 12:12:04
mhm.. jaz mojo koko pelem ven ponavad okol osme zvečer, tako da se lahko kadar kol srečamo, če boš tudi ti takrat zunaj. Lahko pa tudi pošleš sms da si zunaj pa prideva z rubi do gostinske..  :)
OK, fino...  ;D Se slišmo...
Zdej grem pa počas naprej delat...da se ne bo spet šefica name drla... :'(

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #96 : 09 Marec 2007, 13:32:10
Panda, mojpes.net-ovci se dobivajo pri tistih igralih (ne tistih prvi, ampak tistih drugih po cesti) in gredo potem ponavadi naokrog. Zajčja je res dovolj velika, da se lahko dve skupini brez problema ogneta, če pač nočeta skupaj. V bistvu imaš prostora od Novega Polja do Zaloga na obeh straneh ceste in to je kar veliko. Sploh pa mislim, da je res pametno, da se psov ne hrani, če so drugi zraven pa tudi igračke znajo biti "jabolko spora", ampak mislim, da je to stvar, ki bi jo moral vsak pesjanar vedeti in se temu v "guzvi" prilagoditi.

Tetameta, saj si rekla, da je zdaj pridna, tako da je v tem primeru strah čisto odveč.  ;)


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #97 : 09 Marec 2007, 13:50:11
Sploh pa nas je večina na obeh forumih (vsaj prijavljena) in ne vidim v čemu je problem. Bolj me motijo tisti, ki ne marajo ali se bojijo psov in gredo zanalašč mimo in zaj*******. Več ljubiteljev psov na kupu bolje je. Ponavadi pride Maticc s familijo in tudi on je po "tanovem" pesjanar.  ;)
Da se igrač ne nosi sabo je logično, včasih je že palica lahko predmet spora, kaj šele priljubljena igrača. Da mi nekdo brez dovoljenja hrani psa ali mu daje priboljške tudi jaz ne maram... Tudi preveč pitja vode moji bejbi lahko med aktivnostjo prej škodi kot koristi, je namreč predstavnica pasme podvržene zasuku,... Če se ta "pravila" prebere sploh niso tako huda in so povsem logična.
lp
T.

8)


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #98 : 09 Marec 2007, 14:26:38
Sploh pa nas je večina na obeh forumih (vsaj prijavljena) in ne vidim v čemu je problem.
Jaz v bistvu nisem zasledila problema.  ???  Samo povedala sem, da se tam običajno dobivajo mojpes.netovci in da imajo določena pravila, katere sem svetovala, da se jih prebere.  :) In se strinjam, da morajo biti nekakšna pravila za srečanja večih psov - predvsem se mi pa zdi, da so ta pravila nekako splošni bonton lastnikov psov in niti niso kaj posebnega. Po mojem mnenju jih več ali manj vsi tukajšnji lastniki psov upoštevamo v vsakdanjem življenju.


Lp,
M


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #99 : 09 Marec 2007, 14:51:19
Preveč komplicirate - tega ne maram, zato imejte se lepo.  No, pa še rima se.  ;)

Kristinca & Florinca


Panda

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #100 : 09 Marec 2007, 16:19:37
ja sej se neki spomnim, da smo nazadnje okrog hodil, itak je po mojem to bolš, kot stat na enem mestu. Je pa res težko organizirat eno srečanje, tko, da bi vsem odgovarjal. No v zajčji v soboto so, pa se lahk pridruži kdor hoče, nobenga grdo ne gledajo.


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #101 : 09 Marec 2007, 16:45:20
No, če se boste kaj zmenili vaju verjetno prideva pogledat tudi midva s Tajem! ;)



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #102 : 09 Marec 2007, 19:17:46
oj!

ammmm, a se lahko še jaz enkrat pridružim :-[ :-[ :-[  ?

lp,tyaša  :-[



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #103 : 09 Marec 2007, 20:20:38
oj!

ammmm, a se lahko še jaz enkrat pridružim :-[ :-[ :-[  ?

lp,tyaša  :-[

Seveda, da lahko Tjaška! ;) :)



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #104 : 09 Marec 2007, 20:56:56
Samo papagajčke rajši doma pusti  ;). Drugače pa mislim, da nima nihče nič proti

8)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #105 : 09 Marec 2007, 21:07:52
Kje ste zdaj zainteresiranci za srečanje? :P
A se bomo dobili ali ne? :)



pomeranc

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
  • Asko
Odgovori #106 : 10 Marec 2007, 00:07:04
Ne vem kam naj to napišem,pa bom kar sem. A je kdo na forumu iz Postojne?

Natasa


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #107 : 10 Marec 2007, 09:33:52
 oj!
ja Taj seveda da se bomo dobilli!!!
ja papagajčki naj bodo raje doma  ;D hmmm zdi se mi da mi je majcek nekaj govorila da bi tudi ona šla! No kdaj se pa dobimo?  :) in kje....

lp,tyaša



nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #108 : 10 Marec 2007, 17:17:31
Ne vem kam naj to napišem,pa bom kar sem. A je kdo na forumu iz Postojne?

Lahko odpreš novo temo v podforumu Srečanja, če se želiš zmeniti za skupno sprehajanje, lahko pa izbrskaš kakega someščana v istem podforumu v temi Kje ste doma. :)


pomeranc

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
  • Asko
Odgovori #109 : 10 Marec 2007, 19:19:22
Hvala Nutella. ;D

Natasa


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #110 : 10 Marec 2007, 19:39:48
Danes je bil Taj v Zajčji Dobravi in je prav užival tam. Mislim, da je tam prostora dovolj za vse... saj, če greš naprej od gostilne čez mali gozdiček, prideš do velikega travnika, ki je naravnost idealen za takšna srečanja, kot smo ga imeli mi v mislih. Res je super tam. Pravzaprav sta dva travnika tam, ki sta fizično in optično ločena z gozdičkom od prostora, kjer se zbirajo sosednji forumaši. Tako, da mislim, da bi tudi sobote prišle v poštev, če bi se kdaj tako zmenili. ;)

Evo ena slikica iz Zajčje Dobrave: :)



Lp
Tina in Taj



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #111 : 10 Marec 2007, 19:49:06
oj!
a je zajčja dobrava dovolj blizu (nevem kje je  :-[ ) ker bi bil meni potem edino prevoz problem... drugače imamo pa tu v jaršah eno tako lepo poljsko potko za 3, 4 pesjančke pri plečnikovih žalah če kdo pozna?

lp,tyaša



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #112 : 10 Marec 2007, 19:55:23
a je zajčja dobrava dovolj blizu (nevem kje je  :-[ ) ker bi bil meni potem edino prevoz problem...

Zajčja Dobrava je v Polju. Glede na to, da si ti iz Jarš (če sem prav razumela), je to od vas recimo cca. 10-15 minut vožnje z avtom. ;)
Blizu je!  8)



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #113 : 10 Marec 2007, 20:09:12
oj!
uh po tem pa ne bo problema!

lp,tyaša



majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #114 : 13 Marec 2007, 17:51:43
oj!
ja Taj seveda da se bomo dobilli!!!
ja papagajčki naj bodo raje doma  ;D hmmm zdi se mi da mi je majcek nekaj govorila da bi tudi ona šla! No kdaj se pa dobimo?  :) in kje....

lp,tyaša


ja tjaša sem takoj za ;D
samo še newem če mi bodo starši pustili :-\
jaz upam da mi bodo pustili in da me bodo tudi peljali

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #115 : 14 Marec 2007, 15:31:16
prevoz imam zagotovljen :o
samo kdaj ni še nihče rekel ...
mogoče to nedeljo ob 14.30uri?
samo morate povedati ali se zberemo na tisti jasi o kateri je govorila taj ali kje drugje?

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #116 : 14 Marec 2007, 16:47:20
hmmm jaz bi raje v soboto če bo šlo! no ampak kateri se bomo sedaj sploh dobili ???

lp,tyaša



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #117 : 14 Marec 2007, 17:30:33
Zajčja dobrava je res dobra lokacija za pasje divjanje. Me zanima, če bi kdo naslednjo soboto bil za kakšno takšno srečanje. Ta vikend z Asko ne moreva priti :-\

Lp


Panda

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #118 : 16 Marec 2007, 18:40:59
OJ, aha Aska sem ti poslala zs, pa zdaj itak tu vidim, da ta vikend nimaš časa. A bi kdo jitri dopldne šel na Katarino, al pa vsaj na Šmarno. No midva greve sogirno, eno ali drugo varianto udart in bi bla full vesela, če bi se nama kdo pridružil. (Jutri grejo vsi na tekmo   :-\  )


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #119 : 17 Marec 2007, 10:34:38
A za naslednjo soboto pa res ni noben za to, da bi se dobili tam v Zajčji dobravi?

Panda si dobila ZS nazaj :)

Lp