divjanja po Ljubljani

zoe · 108190

Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #60 : 08 Marec 2007, 20:57:48
Če bova z Bakom doma, takrat ko se boste zmenili, vsekakor prideva!  ;)

Bak se zastopi s kužki, ne vem pa kako bi bilo če bi kdo renčal nanj. Takšnim se raje izognem, še predno bi prišlo do konflikta.



Panda

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #61 : 08 Marec 2007, 21:23:09
Lahko bi se zmenili že za to soboto al pa nedeljo dopoldne. Če bi bilo pa manjše število psov za, ampak s tem res mislim manjše tri, štiri, bi pa jaz z veseljem šla v soboto na kak hrib ala šmarna gora, katarina,...če ne bo deževalo seveda. Da bi blo še mal rekreacije za nas.  A Petrca kaj meniš da bi šle končno na šmarko? ( s petrco sva se enkrat zgubli na poti gor  ::) ;D  Zdej res vem, kje se gor pride. Al pa tud kam izven Lj na izlet.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #62 : 08 Marec 2007, 21:25:01
Midve še kakšen teden ne bova primerne za družbo z nekastriranimi samci.  :-\ Potem pa, če ne bo sprehod na kakšno tekmo ali pa tako da nas ne bo doma, se z veseljem pridruživa.  :D


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #63 : 08 Marec 2007, 21:44:35
Lahko bi se zmenili za to nedeljo v Zajčji - saj je napovedan sonček brez oblačkov! :o :)
vreme


Jaz sem dala predlog zdaj pa povejte ali pa predlagajte kaj drugega... ;)



Panda

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #64 : 08 Marec 2007, 22:46:52
No jaz bom še vidla, ker se ravno zdajle z mami pogovarjava da bi šle v rakov škocjan al pa kaj podobnega, če ostanem v lj, pa itak najbrž pridem tja na sprehod. Aja ne Veni se goni, se pravi bom najbrž to soboto naredila nje uslugo in če ne bom šla nikamor bo Ben zabaval svojo lepotičko.


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #65 : 09 Marec 2007, 08:51:57
Lahko bi se zmenili za to nedeljo v Zajčji - saj je napovedan sonček brez oblačkov! :o :)
vreme


Jaz sem dala predlog zdaj pa povejte ali pa predlagajte kaj drugega... ;)


Mislim, da bi tole šlo. Načeloma smo doma, tako da, če bo vreme, priletimo!  :D



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #66 : 09 Marec 2007, 08:54:02
Mi v nedeljo ne moremo.  :( Če se zmenite za soboto, pa pridemo  ;)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #67 : 09 Marec 2007, 08:56:08
Meni je vseeno, sobota ali nedelja, bi pa raje dopoldne.



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #68 : 09 Marec 2007, 08:58:34
Lahko bi se zmenili za soboto in nedeljo in kdor pride prav, kdor ne, pa tudi prav.  ;)

KJE?
Zajčja dobrava.

KDAJ?
Sobota in nedelja.  ;)
Kaj pravite na 11. uro dopoldan?

Kristinca & Florinca


Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #69 : 09 Marec 2007, 09:07:38
Florica, takšne, odločne rabimo, da povedo točno kdaj, potem naj se pa vsi ostali odločijo kdaj pridejo. 8)

Jaz sicer v soboto delam, za nedeljo pa žal še nisem sigurno, če bom doma.
Ostali pa izkoristite vreme! ;)



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #70 : 09 Marec 2007, 09:28:09
Ob sobotah so ob tej uri v Zajčji Dobravi mojpes.net srečanja.


Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #71 : 09 Marec 2007, 09:36:21
Ob sobotah so ob tej uri v Zajčji Dobravi mojpes.net srečanja.
No fino, potem je ob tej uri vedno nekdo, ki je pripravljen za divjanje tam.



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #72 : 09 Marec 2007, 09:38:16
Ob sobotah so ob tej uri v Zajčji Dobravi mojpes.net srečanja.

Nisem vedela. Je to dobro ali slabo?

Kristinca & Florinca


Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #73 : 09 Marec 2007, 09:42:10
Pomojem dobro, saj po vsej verjetno pridejo kužki, ki se z vsemi zastopijo in se radi igrajo.



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #74 : 09 Marec 2007, 09:55:50
Nisem vedela. Je to dobro ali slabo?
Nisem mislila čisto nič slabega.  :-[ Edino kar je, je to, da imajo mojpes.netovci kar striktna pravila glede takšnih srečanj, tako da bi bilo dobro, da jih prej preberete (na kratko: na srečanju ne sme biti nobenih igrač, nobenih priboljškov/hrane, psi, ki naskakujejo gredo na povodec, seveda nobenih nesocializiranih psov oz. psov, ki ustvarjajo konflikte...itd itd.).


Lp,
M


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #75 : 09 Marec 2007, 10:01:58
Nisem mislila čisto nič slabega.  :-[ Edino kar je, je to, da imajo mojpes.netovci kar striktna pravila glede takšnih srečanj, tako da bi bilo dobro, da jih prej preberete (na kratko: na srečanju ne sme biti nobenih igrač, nobenih priboljškov/hrane, psi, ki naskakujejo gredo na povodec, seveda nobenih nesocializiranih psov oz. psov, ki ustvarjajo konflikte...itd itd.).


Lp,
M

Pa saj ne greste na njihovo srečanje.  ;)


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #76 : 09 Marec 2007, 10:06:07
Se strinjam. Saj Zajčja dobrava je velika. Če si ne bomo všeč, se bomo pa umaknili. Ker še nikogar s tega foruma ne poznam osebno, upam, da ne bom po pomoti zašla na med mojpesovce.  :P   

Kristinca & Florinca


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #77 : 09 Marec 2007, 10:07:11
Pa saj ne greste na njihovo srečanje.  ;)
Ne to je res, ampak če bo dogovor padel za isto lokacijo in uro kot pri mojpes.netu potem bodo zagotovo prišli v interakcijo (pač Zajčja ni tako velika  ;) ) in po vsej verjetnosti tudi na koncu pristali skupaj. Glede na velikost zajčje bi bilo malo nenavadno, da na enemu koncu 1 skupina psov in ljudi, na drugemu koncu druga skupina psov in ljudi.  :)

No ja, kakorkoli pač že. I just wanted to help.  :-[


Lp,
M


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #78 : 09 Marec 2007, 10:08:51
Saj Zajčja dobrava je velika.

(pač Zajčja ni tako velika  ;) )

Hehe.  ;D Midve pa imava očitno čisto drugačno prostorsko zaznavanje.  :P ;) :o
Vzemimo zlato sredino. ;)


Lp,
M


pika*

  • Gost
Odgovori #79 : 09 Marec 2007, 10:25:26
hmmmmm....mi zaenkrat nimamo še nobenih planov za nedeljo ob 11h, moram povedati še mojemu, da vidim kaj bo on rekel, zna se pa zgoditi, da pridemo, ker tako ali tako moramo Spajka nekam peljat, da se nahodi, nadivja in naigra.
Če pa vas ne bo tam, bomo pa sami bili ;D

Ne obljubim še za 100%, 95% pa sem že sigurna, da bomo tam. :D



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #80 : 09 Marec 2007, 10:38:39
Ob sobotah so ob tej uri v Zajčji Dobravi mojpes.net srečanja.
Sej a ni isti folk na obeh forumih? Men se že tako zdi...

Mene pa ne bo...grem smučat...poleg tega pa nočem spet poslušat po forumu, kako grozljivo nevzgojenega psa imam...bi sicer pripeljala mojo, da se mal zlaufa, sam raje ne... :-\

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #81 : 09 Marec 2007, 10:44:31
Sej a ni isti folk na obeh forumih? Men se že tako zdi...

Mene pa ne bo...grem smučat...poleg tega pa nočem spet poslušat po forumu, kako grozljivo nevzgojenega psa imam...bi sicer pripeljala mojo, da se mal zlaufa, sam raje ne... :-\


Škoda, bi delala družbo mojemu nevzgojencu ...  :P ;)



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #82 : 09 Marec 2007, 10:46:57
Sej a ni isti folk na obeh forumih? Men se že tako zdi...
Mene pa ne bo...grem smučat...poleg tega pa nočem spet poslušat po forumu, kako grozljivo nevzgojenega psa imam...bi sicer pripeljala mojo, da se mal zlaufa, sam raje ne... :-\

Jaz že nisem. Ga še povoham ne.  :o

Ti že veš. Pa uživaj na smučanju! Se bo pa nasmučala - psička mislim.  :P

Kristinca & Florinca


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #83 : 09 Marec 2007, 10:49:25
Se bo pa nasmučala - psička mislim.  :P

Brez skrbi... Glih sem jo dobr naučila paralelni zavoj, zdej bova pa še mal začele karving tehniko... Pol pa bo... :P

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


pika*

  • Gost
Odgovori #84 : 09 Marec 2007, 10:52:06
gulu, nič se ne boj, če pridemo mi, bo tvoj "nevzgojenec" imel sigurno družbo od našega "nevzgojenca". Če še ne veš se po celem Bežigradu govori kako mamo nevzgojenega psa. Ampak se baš ne sekiram.  ;D



SrčicaRubi

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 20
  • razigrana Rubi
Odgovori #85 : 09 Marec 2007, 10:58:36
hehe.. tetameta, boš končno prišla na svoj račun, letos je bilo bolj malo res lepega vremena za smučanje. Upam da bo sneg ugoden, pa da ada ne oblaja vsakega smučarja  ;D .. aja.. sej res.. zdj ne laja več .. šment  :-\

jaz bom pa mojo pelala malo na morje.. samo nekaj z burjo grozijo.. no ja, če drugače ne bo šla pa na šmarno, veverice preganjat  :o  ali pa na travnik pred psihiatrično kliniko miši lovit.. če je pozimi dve ujela.. bo zdaj spomladi sploh veselo  ::)

čeprav.. bi blo fino jo spet malo spusit med pse, ker je že kar malo ven iz socaliziranja.. ma.. ko se v fužinah tolko psic goni, da me je strah jo sploh spustit, da kaj ne ušpiči.. babnce.. pomlad jih meče!


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #86 : 09 Marec 2007, 11:04:34
čeprav.. bi blo fino jo spet malo spusit med pse, ker je že kar malo ven iz socaliziranja..
Jih moramo spet kaj ven peljat...jaz še zmeri predlagam Rožnik... Sam ta vikend ima Ada šolo smučanja... :P

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Panda

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #87 : 09 Marec 2007, 11:08:32
Uni iz mojpes.neta se dobivajo načeloma pred gostilno, oz. za gostilno, je pa ko se pelješ proti zajčji tik pred gostilno na desni še en ogromen travnik kjer se lahko umaknete, če vam družba netovcev ne odgovarja. Pa še precej drugih je, tud men se zdi zajčja precej ogromna in zdaj ko še ni nič posajeno je polj za divjanje nešteto. Ne bojte se je raziskat.

Je pa mogoče kar smiselno, da se psov takrat ne hrani, da ne pride do izpadov ljubosumja, poleg tega nekateri ne marajao, da drugi hranijo njihove pre(jaz na primer) in da ne prihaja do konfliktov. Pri moj pes.net je predvsem problem, ker imajo toliko PRAVIL. Se tako zateženo sliši. A ni lepše, če rečeš, da imamo dogovor, da se psov ne hrani.


Panda

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #88 : 09 Marec 2007, 11:10:38
Jih moramo spet kaj ven peljat...jaz še zmeri predlagam Rožnik... Sam ta vikend ima Ada šolo smučanja... :P

Rožnik je cool, če se dobijo trije, če se jih pa deset je pa mal huda. Če pa si pogosto na rožniku, sem pa jaz tud praktično vsak dan tam, pa se lahko kdaj dobiva in spusiva v uničevanje sveta dva nevzgojenca :)


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #89 : 09 Marec 2007, 11:13:44
Rožnik je cool, če se dobijo trije, če se jih pa deset je pa mal huda. Če pa si pogosto na rožniku, sem pa jaz tud praktično vsak dan tam, pa se lahko kdaj dobiva in spusiva v uničevanje sveta dva nevzgojenca :)
Ne prav pogosto...Ponavadi kakšno soboto...lahko pa se kej zmenimo kdaj... :)

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)