Čokolada

ninci · 17883

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
: 28 Maj 2005, 18:40:29
Vso vemo kako težko se je upreti stvari, ki se ji reče "najslajša razvada od kar obstaja čokolada ;)", prav to sladkobo pa zelo težko odrečemo tudi našim pesjanom.

Zakaj se je je pametno izogibati v velikem krogu? TuKaj

Lp nina



Lanyca

  • Gost
Odgovori #1 : 04 Avgust 2005, 10:44:40
No ja na to pa sploh nisem pomislila. v bistvu je res tko bom Lani dajaala kaj drugega ne več čokolade pa čeprav je ni velikokrat dobila.



*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #2 : 04 Avgust 2005, 10:57:17
Se dobi čokolada za pse. :)



Lanyca

  • Gost
Odgovori #3 : 04 Avgust 2005, 11:12:33
Ja pa dobi se v pasjih trgovinah pa v supermarketih kjer so stvari za pse. Ampak preberi si da ni v redu. No odvisno od vrste



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #4 : 04 Avgust 2005, 14:40:45
No, kakšen košček na teden pa tudi ne škoduje. :) :)  Samo v mejah normale. Jaz Gani kupujem tiste čokoladice z vitamini. V takšni okrogli škatlici.  ;) ;) ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #5 : 04 Avgust 2005, 22:28:15
Lanyca v našem prispevku je govora o čokoladi tipa Milka, Gorenjka itd. Torej o naših človeških čokoladah, tiste pasje naj bi bile pa občasno ok., samo meni niso všeč, so brez okusa :P :-[ Smart jih pa sploh ne mara ::)

Lp nina



Lanyca

  • Gost
Odgovori #6 : 06 Avgust 2005, 15:33:18
Aja! :-[ Sm mislila, da o pesji čokoladi. Lana tko vse je včasih še papirnate robčke seveda, ko je ne vidim. Najraje pa z vrte je zelenjavo ali pa sadje.



s_luce

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 24 Avgust 2005, 21:56:29
Aja! :-[ Sm mislila, da o pesji čokoladi. Lana tko vse je včasih še papirnate robčke seveda, ko je ne vidim. Najraje pa z vrte je zelenjavo ali pa sadje.

madonca....tvoja Lana pa skrbi za zdravo prehrano  ;) .... glede cokolade pa ..... sj je za vse skodljiva ne sam za nase male (ali velike) ljubljencke...



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #8 : 25 Avgust 2005, 09:12:24
da da ... naš Indi je še poskusu ni ... ker za novofundlandce ni dobr ...  ;D :)



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #9 : 25 Avgust 2005, 20:08:13
nobena moja žival še ni probala čokolade! no vsaj mislim mogoče jo je aro al pa pajo  pograbil z mize, sam upam da ne ;D :) ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 25 Avgust 2005, 20:54:59
Blade-u sem občasno dajal kakšen košček čokolade,ker nisem zdržal pritiska na njegov žalosten pogled!! ;D    Pa tak milo jera gleda,ooo madona ne moreš se mu upreti!!! :-*   Ampak že nekaj časa ni dobil,ker sem malo bral temo o škodljivih čokoladah,tak,da jih ne dobi več pa če se mi vrže na trepalnice!!!

Have a nice day !!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #11 : 25 Avgust 2005, 20:57:24
Citiraj
Ampak že nekaj časa ni dobil,ker sem malo bral temo o škodljivih čokoladah,tak,da jih ne dobi več pa če se mi vrže na trepalnice!!!

Ah daj daj, ko te bo pa spet pogledal z tistimi lepimi učkami :-*, pa malo pomežiknil se boš pa takoj omehčal ;)

Lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #12 : 26 Avgust 2005, 09:11:57
Tudi jaz imam velike probleme, ko me Gana gleda s tistimi očmi. Tako da se ponavadi skrijem, ko jem čokolado. Haha!!  ;) ;)


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #13 : 27 Avgust 2005, 08:45:28
a ste že slišal za pasjo čokolado? mi smo jo mel že doma!

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #14 : 28 Avgust 2005, 20:50:16
Urša :)

Smo že slišali ja :) Smo jo tudi že imeli.... ampak po pravici povedano mi ni preveč dobra, mam rajši gorenjko  ;D

Mislim da ni problem v tem da bi pesjanarji silili pse da jedo "našo" čokolado, temveč v tem da se težko upremo njihovim "prošnjam" ko jo jemo MI.
S tem ko pa se zavedamo kako škodljiva je zanje, pa imamo dovolj močen razlog da jim je ne damo niti za okusiti. :)

Drugače pa si upam trditi da je skoraj vsak od naših psov že poizkusil pasjo čokolado, naj bo to v obliki tablic ali pa bonbončkov...  :D



Lanyca

  • Gost
Odgovori #15 : 29 Avgust 2005, 11:12:32
Ej kako foro sem jaz nardila mami sem dala vrstico pasje čokolade pa je izgledala kot bela milka. Pa jo ona, da v usta pa ugrizne jaz pa pravim to je pesja čokolada. Tako je bila jezna , da se okusa ni spomnila. Haha ;D :D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #16 : 29 Avgust 2005, 14:32:22
ta je bla pa dobraaaa ...  :D ;D



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #17 : 29 Avgust 2005, 23:37:17
Heh Neon ne mara čokolade. Sicer me gleda prooooseče in oh in sploh kar tace name polaga prosi, se slini. Mu jo dam malo pa povoha in prosi naprej. Verjetno misli, da druge kocke bolje dišijo. Edino Mond pa poje. Ker je vmes še neko polnilo in očitno mu tisto paše. Ampak to je bilo dvakrat. Drugače živi zelo zdravo in dietno - čeprav bi se lahko zredil že enkrat. Grrr suhec pasji. Nadpovprečen novofundlandec (82 cm) podpovprečno težak (65 kg). No na srečo ima pravo konstrukcijo telesa in pravo dlako da se ne opazi, pa itak ne sme bit predebel. Pardnon ker nakladam  :-[  ;)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #18 : 30 Avgust 2005, 09:01:02
Ej kako foro sem jaz nardila mami sem dala vrstico pasje čokolade pa je izgledala kot bela milka. Pa jo ona, da v usta pa ugrizne jaz pa pravim to je pesja čokolada. Tako je bila jezna , da se okusa ni spomnila. Haha ;D :D


ha ha ha ;D ;D ;D ;D ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #19 : 31 Avgust 2005, 12:30:13
pri nas tudi kdaj pade kakšen košček milke na tla...ampak zelo redko. Kupim mu pa kdaj pa kdaj tiste pasje čokoladne bonbončke, ki so tako dobri mmmmmmmmmmmmm. ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #20 : 31 Avgust 2005, 12:32:45
kaj si jih probala da veš???
 :)



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #21 : 31 Avgust 2005, 12:36:21
Citiraj
kaj si jih probala da veš???
ja ;D....imajo dober okus. bol na kakav vleče ;) ;D ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #22 : 31 Avgust 2005, 12:40:35
hihi ... pol si jih ti večp pojedla ko pes ... hehe :D



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #23 : 31 Avgust 2005, 22:04:23
Irenchy misliš dropse? Tisti so res kar okusni. Ena in edina pasja stvar ki sem jo probala ampak ne jedo slabo tile naši "faloti" z lepimi učkami  ::) :D ;) ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #24 : 31 Avgust 2005, 22:27:21
jaja dropsiji ja!

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #25 : 24 September 2005, 13:34:39
Naš debelinko Tyson jo je dobil samo 1x pa mu kljub ljubezni do hrane ni bila ne vem kako všeč ::). Suhec Pago pa je še ni nikoli dobil pa mislim, da tudi če bi jo probal mu ne bi bila všeč saj je včasih kar malo zbirčen. Namesto čokolade raje ukradeta kakšno jabolko, ki je na tleh ali pa ga celo odtrgata z mlajšega -še ne visokega- drevesa (za to poskrbi Tyson) ;D ;D.

Lp, Maša



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #26 : 24 September 2005, 15:06:51
Naš debelinko Tyson jo je dobil samo 1x pa mu kljub ljubezni do hrane ni bila ne vem kako všeč ::). Suhec Pago pa je še ni nikoli dobil pa mislim, da tudi če bi jo probal mu ne bi bila všeč saj je včasih kar malo zbirčen. Namesto čokolade raje ukradeta kakšno jabolko, ki je na tleh ali pa ga celo odtrgata z mlajšega -še ne visokega- drevesa (za to poskrbi Tyson) ;D ;D.

Lp, Maša
O kako pazita, da se zdravo prehranjujeta ;D ;D

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #27 : 08 Oktober 2005, 16:01:57
ja ;D....imajo dober okus. bol na kakav vleče ;) ;D ;D ;D

lp
Eh, tisti roza, z jogurtom so boljsi :P  ;D



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #28 : 08 Oktober 2005, 18:30:47
O kako pazita, da se zdravo prehranjujeta ;D ;D

 ;D Ja, je treba pazit na zdravo prehrano! Če že jaz raje kot jabolka jem čokolade, sta lahko vsaj ona dva bolj pridna! ;D

Lp, Maša



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #29 : 07 Marec 2006, 19:37:44
pri nas je pa Živa nora na čokolado, včasih dobi tudi kakšen košček navadne, drugače pa ji kupujem pasjo :)
je naš pasji sladkosned  :P

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com