Logistika

S1b · 2912

S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
: 30 Januar 2007, 15:40:18
Malo sem gledal brošure o fakultetah pa naletim na logistiko 8). Se mi zdi zelo privlačen program zame, ker ni toliko piflanja kot pri ekonomiji... Ta program je star šele 2 leti tako, da zaenkrat še nimamo še nobenega, ki bi to šolo dokončal pri nas. Zanima me, če kdo ve kaj o tej šoli in če je težka in kako zgleda sam faks(obiskoval bi ga v celju).



lp in hvala

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 31 Januar 2007, 08:28:22
Ne vem točno, sam študij zgleda zanimiv (transportno pravo- my favourite  :o )... Ker še ni dosti ljudi, ki bi ga končali, bi mogoče celo lahko dobil kakšno službo izobrazbi primerno...
Drugače pa mislim, da se na tem faksu ne bi glih pretegnil od učenja (no, tudi na ekonomiji se ne bi)... :P
Sej a ne bo zdej enkrat informativni dan? Pa pejd mal tja pogledat...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #2 : 31 Januar 2007, 16:53:57
Ja sej glih zato, ker je novi program in bo dovolj služb :) usaj upam ;D, drugače pa hodim na ek. gimnazijo in bom znorel od te ekonomije in tega dudlanja... Dobr, da ma profesorca rada pse pa ji mal nakladam, da morm za psa skrbet pa take stvari in mi pol penka kakšno piko ;D :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #3 : 19 Julij 2007, 18:47:46
Jaz razmišljam v tej smeri. Ampak sem slišala, da je študij zelo drag, tako da bom morala prej službo dobit. Je res, da bi naj en letnik stal 2500€?


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #4 : 19 Julij 2007, 21:41:43
Jaz razmišljam v tej smeri. Ampak sem slišala, da je študij zelo drag, tako da bom morala prej službo dobit. Je res, da bi naj en letnik stal 2500€?

Če se vpišeš redno, je študij zastojn ;). Ne vem, kako je s tabo.

Lp


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #5 : 19 Julij 2007, 21:53:45
Hm? To nisem vedela ampak namen se imam vpisati izredno. Ne glede na katero šolo bom šla. Ker bi rada šla v službo.
Drugače pa, hvala.  ;)